PDA

View Full Version : Με είδα



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20

alexzafeir
13/04/2015, 15:31
Mε ειδα σημερα ωραια μερα να πηγαίνω βολτα προς τον Αγιο Ιωαννη το Ρωσσο και στον γυρισμο στην ευθεια πριν την Αρτακη να διαπιστωνω οτι δεν είχα πισω φρένο, πατάω και ο λεβιες να πηγαίνει στο τέρμα. με έσωσε το ΑΒS αφου φρεναρα με 120χλμ μονο με μπροστα κωλοφαρδος .... κατεβαίνω και είχε ξεβιδωθει η βιδα που συνδέει το πεταλ !!!!!????

GOGOS2612
13/04/2015, 23:14
Mε ειδα σημερα ωραια μερα να πηγαίνω βολτα προς τον Αγιο Ιωαννη το Ρωσσο και στον γυρισμο στην ευθεια πριν την Αρτακη να διαπιστωνω οτι δεν είχα πισω φρένο, πατάω και ο λεβιες να πηγαίνει στο τέρμα. με έσωσε το ΑΒS αφου φρεναρα με 120χλμ μονο με μπροστα κωλοφαρδος .... κατεβαίνω και είχε ξεβιδωθει η βιδα που συνδέει το πεταλ !!!!!????


Δεν ξερω τι μηχανάκι έχεις αλλά με όλο το συμπάθειο (και καλοπροέρετα) τα μηχανάκια φρενάρουν με το μπροστά φρένο!

Το πισω ειναι βοηθητικό έως διακοσμητικό ανάλογα την χρήση. Στα on-off δικαιολογείται να πατάς και λίγο το πίσω μιας και συνήθως το μπροστινό ειναι "λίγο" αλλά απο την εμπειρία μου είτε ειναι χωμα ειτε άσφαλτος (+οτι λένε οι έμπειροι) το πίσω δεν φρενάρει, μόνο ισιώνει και βοηθάει.


Για να καταλάβεις, στην Κ1 στις Σέρρες, απο 220 φρενάρουν ΜΟΝΟ με μπροστινό, το ίδιο και σε υπόλοιπες αλλά σου είπα την Κ1 που είναι η πιο απαιτητική σε φρένα.
Το πίσω ειναι διακοσμητικό.

Καλούς δρόμους να έχεις!

alexzafeir
13/04/2015, 23:24
Εχω ενα r1100s το ξερω οτι φρεναρεις με το μπροστα ΑΛΛΑ το πισω σε βοηθαει να ισορροπήσεις σκεψου τον πανικο απο το πουθενα χωρις προειδοποίηση να αναγκαστεις να φρεναρεις για να μην πεσεις στο μπροστα αυτοκινητο να ''χάνεις'' το μπροστινο και να μην εχεις πισω φρενο
Εγω παντως χ@στ@κα πανω μου...

ChrisNt
14/04/2015, 07:37
Σε είδα να κατεβαίνεις την Πεντέλη λίγα χιλιόμετρα πριν τον Άγιο Πέτρο με ένα XT αν δεν κάνω λάθος σήκωσες το χέρι να με χαιρετήσεις ,εγώ με το ποδηλατάκι ανέβαινα προσπαθώντας να κάψω τα πασχαλιάτικα .. πρόλαβα να κουνήσω το κεφάλι γιατί ήμουν σε κατάσταση λιποθυμίας χαχα .Μετά από κάμποσα λεπτά σε είδα να ανεβαίνεις μισό χιλιόμετρο από το ίδιο σημείο κολλημένος πίσω από ένα αμάξι ! Προσοχή αλάνι..:D

ΝIKOLTSOS
14/04/2015, 09:07
Με είδα να κάνω την Μ@Λ@@@@ΚΙ@@@ ΜΟΥ!!!! είχα και συνεπιβάτη ο ηλίθιος...
Ευτυχώς όλα καλά ...

ChrisNt
14/04/2015, 09:17
A καλααα.... "με είδα " λέγεται το θέμα..καλά μου χριστούγεννα :D

papadon
14/04/2015, 18:26
Με είδα το απόγευμα να κάνω μια σούζα και ξαφνικά στο επόμενο φανάρι περικυκλωμένος απο Δίες..
Γυρνάει ο πρώτος (ωραίος και χιουμορίστας) και μου λέει: "Φίλε χαλάρωσε, σε κανένα δεν περισσεύουν τα λεφτά τέτοιες μέρες"
Του απαντάω "ούτε και σε εμένα" και συνεχίζουμε το δρόμο μας.
Ξαφνικά συνειδητοποιώ πως είμαι ο μόνος με μπουφάν, κράνος, γάντια κλπ, ενώ όλα τα παραπλέοντα μαστόδοντα είναι εξοπλισμένα με ακράνοβιτς αναβάτες, γλυμμένο μαλί μπούρου μπούρου...
Σε καμία περίπτωση δεν δικαιολογείται η δική μου μ_λ___α, απλώς άρχισα να γελάω μόνος μου με τις cult σκηνές της ελληνικής πραγματικότητας..

MikeG
18/04/2015, 19:53
334098

yianyian
19/04/2015, 00:36
Mε είδα να έχω νεύρα και να ξεσπάω μέσα στη πόλη με ανοίγματα και ταχύτητα πάνω από το σημείο που ένιωθα άνετα. Και το καταλάβαινα κιόλας.:rolleyes:
Ευτυχώς όλα καλά..

SHOOTER045
19/04/2015, 07:54
Με είδα χθές λόγω κολληματος, να πρέπει να μεταφέρω τον μεγάλο μού γιο, από το πατρικό μου στο σπίτι μου, μην έχοντας δεύτερο καλό κράνος, του έδωσα το δικό μού και εγώ φόρεσα το ΜΧ uvex.
Πάνω στο παπί θα προκάλεσα τα γέλια ( φαντάζομαι)

pektis
19/04/2015, 22:16
Με ειδα να πηγαινω με καμια 200αρα στην μεσαια και να με προσπερνα με 230-250 χαλαρα ενα k2...:cry::p

ChrisNt
20/04/2015, 07:12
Με είδα χθες να φεύγω με την μπαγκαζιερα ανοιχτή.. πάλι καλά ένας μηχανόβιος με ειδοποίησε έγκαιρα αλλιώς θα είχα χάσει όλα τα χαρτιά της μηχανής .Τον έπιασα στο επόμενο φανάρι και τον ευχαρίστησα ! να ναι καλά το παλικάρι :D

GFawkes
20/04/2015, 08:12
Με ειδα να βολταρω και να γουσταρω με φιλους και γνωστους.....

Ανοιξη στην Ελλαδα....γι αυτο ζουμε ρε γ@#$$$

334146

thunder ace
20/04/2015, 08:20
Με είδα χθές λόγω κολληματος, να πρέπει να μεταφέρω τον μεγάλο μού γιο, από το πατρικό μου στο σπίτι μου, μην έχοντας δεύτερο καλό κράνος, του έδωσα το δικό μού και εγώ φόρεσα το ΜΧ uvex.
Πάνω στο παπί θα προκάλεσα τα γέλια ( φαντάζομαι)
Καλημερα.Αν πηγαινες το παιδι χωρις κρανος να δεις τι θα προκαλουσες.

Panos76
20/04/2015, 09:42
Με είδα χθές λόγω κολληματος, να πρέπει να μεταφέρω τον μεγάλο μού γιο, από το πατρικό μου στο σπίτι μου, μην έχοντας δεύτερο καλό κράνος, του έδωσα το δικό μού και εγώ φόρεσα το ΜΧ uvex.
Πάνω στο παπί θα προκάλεσα τα γέλια ( φαντάζομαι)


Καλημερα.Αν πηγαινες το παιδι χωρις κρανος να δεις τι θα προκαλουσες.

:a6:
Παίδες κάτι οφ τόπικ αλλά σημαντικό: Από πια ηλικία επιτρέπεται τελικά η μετακίνηση συνεπιβάτη; 14, 16; Τι ισχύει;;

Ευχαριστώ.

SHOOTER045
20/04/2015, 10:39
:a6:
Παίδες κάτι οφ τόπικ αλλά σημαντικό: Από πια ηλικία επιτρέπεται τελικά η μετακίνηση συνεπιβάτη; 14, 16; Τι ισχύει;;

Ευχαριστώ.

Να πατάνε τα πόδια στους αναβατηρες ( σύμφωνα με κ.ο.κ )και με την χρήση του απαραίτητου εξοπλισμού- κράνος

nikos_abel
20/04/2015, 11:29
Να πατάνε τα πόδια στους αναβατηρες ( σύμφωνα με κ.ο.κ )και με την χρήση του απαραίτητου εξοπλισμού- κράνος

Αν δεν κάνω λάθος Μήτσο, πρέπει να είναι και άνω των 5 ετών;

(χθες δοκιμασα τον δικό μου στη μπανιέρα μου, αλλά τα πόδια δεν έφταναν για 2-3 cm οπότε πήραμε μια αναβολή για κανά εξάμηνο)

SHOOTER045
20/04/2015, 11:34
Αν δεν κάνω λάθος Μήτσο, πρέπει να είναι και άνω των 5 ετών;

(χθες δοκιμασα τον δικό μου στη μπανιέρα μου, αλλά τα πόδια δεν έφταναν για 2-3 cm οπότε πήραμε μια αναβολή για κανά εξάμηνο)

Δεν είμαι σίγουρος Νίκο. Έχω παλιά έκδοση του κ.ο.κ θα ρωτήσω και θα ανανεώσω το ποστ μου


Να κάνω ανανέωση μετά από ενημέρωση τηλεφωνική
Νίκο εν μέρει έχεις δίκιο για τα 5 έτη.
Αλλά ο κοκ λέει ότι απαγορεύεται η μεταφορά ανήλικου σε ποδήλατο ή μοτοποδήλατο χωρίς την χρήση ειδικού πεοστατευτικου καθίσματος κλπ.
Από εκεί και μετά δεν έχει κάτι ποίο συγκεκριμένο.
Αναφέρει για ανηλίκους συνεπιβάτες άνω των 5 με προστατευτικά και κατάλληλα μέσα- κρανος κλπ - και για μοτοσυκλέτες λέει τα 12 έτη και να στηρίζονται επαρκώς.
Εδώ πού τα λέμε υπάρχει ασαφεια στον νόμο,

zannisvel
20/04/2015, 11:51
Με ειδα........

Παρασκευη απογευματακι περναω ΚΤΕΟ το ΧΤ. Ολα καλα, περασαμε με flying colors που λενε και στο χωριο μου.
Λεω, δε παμε να αγορασουμε και λαδακια να κανουμε και την αλλαγη να φυγει απο πανω μας, να κοιταξουμε και τις βαλβιδες μας , να ειμαστε ετοιμοι για το καλοκαιρακι.

Εδω ξεκιναει το δραμα. Αδειαζω το λαδι, βαζω το φιλτρο, παω να βιδωσω τη βιδα του σκελετου και τη βλεπω να ΣΠΑΕΙ το κεφαλι με τη βιδα μεσα στο σκελετο...:a06:
Αφου περασα και τα 5 σταδια της απωλειας μεσα σε 5 λεπτα καταφερα και την εβγαλα.(Πρωτη φορα ειδα να ξεβιδωνει βιδα με μαγνητη)
Μετα παμε στις βαλβιδες
Βαζω το μοτερ στο TDC και ξεκιναμε. ανοιγω καπακια, ρυθμιζω βαλβιδες κλεινω καπακια και...............
βαραει σαν κουδουνιστρα :a06:
Τα εκλεισα ολα, ηπια 2 ουισκακια, πηγαμε σε μια γιορτη ηπια αλλα 2 και το πρωι με τη παρεα ενος φιλου το φεραμε στα μετρα του. Τη Κυριακη καναμε και μια βολτουλα 180 χλμ για να κλεισει (η να ανοιξει) καλα η βδομαδα.

Αυτα... Απλα ηθελα να τα βγαλω απο μεσα μου.

notakos600
20/04/2015, 12:05
Με ειδα........Παρασκευη απογευματακι περναω ΚΤΕΟ το ΧΤ. Ολα καλα, περασαμε με flying colors που λενε και στο χωριο μου.Λεω, δε παμε να αγορασουμε και λαδακια να κανουμε και την αλλαγη να φυγει απο πανω μας, να κοιταξουμε και τις βαλβιδες μας , να ειμαστε ετοιμοι για το καλοκαιρακι.Εδω ξεκιναει το δραμα. Αδειαζω το λαδι, βαζω το φιλτρο, παω να βιδωσω τη βιδα του σκελετου και τη βλεπω να ΣΠΑΕΙ το κεφαλι με τη βιδα μεσα στο σκελετο...:a06:Αφου περασα και τα 5 σταδια της απωλειας μεσα σε 5 λεπτα καταφερα και την εβγαλα.(Πρωτη φορα ειδα να ξεβιδωνει βιδα με μαγνητη)Μετα παμε στις βαλβιδεςΒαζω το μοτερ στο TDC και ξεκιναμε. ανοιγω καπακια, ρυθμιζω βαλβιδες κλεινω καπακια και...............βαραει σαν κουδουνιστρα :a06:Τα εκλεισα ολα, ηπια 2 ουισκακια, πηγαμε σε μια γιορτη ηπια αλλα 2 και το πρωι με τη παρεα ενος φιλου το φεραμε στα μετρα του. Τη Κυριακη καναμε και μια βολτουλα 180 χλμ για να κλεισει (η να ανοιξει) καλα η βδομαδα.Αυτα... Απλα ηθελα να τα βγαλω απο μεσα μου.Αυτά τα παθαίνω όταν έχω να πιάσω καιρό κλειδιά στα χέρια μου, ξεσυνηθίζω μάλλον. Τέλος καλό όλα καλά, μην αγχώνεσαι, ΧΤ είναι τι να πάθει.

nikos_abel
20/04/2015, 12:59
Δεν είμαι σίγουρος Νίκο.....

Κάπου το είχαμε ποστάρει και εδώ μέσα ρε γμτμ, μπορεί να το θυμάμαι και λάθος. Τέλος πάντων, ο γκαζοφονιάς θα περιμένει ακόμα,
ας αξιωθώ προς το παρόν να πάρω κανα ποδήλατο και γω να βολτάρουμε δίτροχοι.

ChrisNt
20/04/2015, 17:51
Με είδα σήμερα γυρνώντας από την δουλειά χαλαρός ( που λέει ο λόγος ..cbf 125 :cry:) να πηγαίνω με 80 χιλιομετράκια λίγα μέτρα πριν από το φανάρι αρχίζω να κόβω βλέπω την δεξιά λωρίδα άδεια και λέω έμπα μάγκα μου ..προλαβαίνει να μπει ένα αμάξι κόβω και άλλο έλα μου ντε που ο τύπος νόμιζε για κάποιον λόγο ότι δεν χωράει και σταματάει ξαφνικά .

Εγώ γαμιέμαι στα φρένα αρπάζω το μπροστινό λίγο παραπάνω .. για κάποιον λόγο δεν πάτησα καθόλου το πίσω γλυστράει ο μπροστινός τροχός κατεβάζω πόδια αφήνω το φρένο και το γραπώνω σαν γεράκι ξανά :lol:..σταμάτησα το πολύ 2 εκατοστά από τον προφυλακτήρα του.Η πρώτη σκέψη που μου ήρθε στο μυαλό όταν γλίστρησε ο μπροστινός τροχός ήταν να αφήσω το φρένο και ότι γίνει ..πάλι καλά στάθηκα τυχερός.
Κάτι βδομάδες έχω το μηχανάκι και αυτό ήταν το πρώτο παρολίγον ατύχημα..

Hayate
21/04/2015, 18:34
Με είδα να βάνω το χεράκι στην πορτοφόλα...νιού μπάτερι στο μοτόρι...Καιρός της ήταν....

7Tolis
21/04/2015, 18:48
με είδα να πηγαίνω στο γήπεδο για περπάτημα και με περνούσαν όλοι γαμώτο.Και μια γιαγια με Π @#$#@@$

spyrakos35
21/04/2015, 19:08
...... να ανοιγω χαρτες δειλα δειλα......

Nikol1979
21/04/2015, 21:11
Με ειδα να πηγαινω μεση μεση στις διαβασεις του φαναριου και να αργω επιτηδες να ξεκινησω στο πρασινο για να καθυστερησω το αμαξι απο πισω - που ειχε πλακωθει στις κορνες πριν ακομα γινει πρασινο!!!! (μετα ξεκινησα ομως γιατι φοβηθηκα μη με καρφωσει)

Με ειδα επισης να κυκλοφορω ουσιαστικα χωρις διπλωμα (50cc στα 115cc), και ακομα με βλεπω.

Μα τι ωραιο thread ειναι αυτο...............

Nikol1979
21/04/2015, 21:12
...... να ανοιγω χαρτες δειλα δειλα......

Αμα δεν τον κρατουσες αναποδα δεν πειραζει.

nikos_abel
21/04/2015, 22:05
Αμα δεν τον κρατουσες αναποδα δεν πειραζει.

Αυτό είναι η ειδικότητα του Vaska.



(και η βροχή του Κάπταιν. Θα μάθεις)

ChrisNt
22/04/2015, 10:47
Με είδα να ξεκινάω με το δεξί φλάς αναμμένο και απο το στενό να είναι έτοιμος να μπεί ενας κύριος γύρω στα 50 με ενα RAV . Μπαίνει χωρίς δισταγμό αναγκάζομαι να φρενάρω και του φωνάζω δεν με βλέπετε ;;; Μου κάνει νόημα με τα χέρι ότι έχω το φλάς .. τον πιάνω στο φανάρι και του ζητάω συγνώμη ντροπιασμένος. Μα καλά δεν μπορούσαν να βάλουν έναν ήχο όταν έχεις το φλάς αναμμένο ; Μου έχει τύχει και μένα να πάω να χωθώ επειδή έχει φλας αναμένο ο άλλος επίσης με έχω πιάσει και άλλες φορές με το φλάς ξεχασμένο..γκρρ!Σίγουρα δεν θα πρέπει να βασιζόμαστε στα φλας αλλά όσο να ναι ξεχνιέσαι !!

Eversman
27/04/2015, 08:18
Με είδα ψές να οδηγώ, μέσ' το κουτί χωμένος
μοτόρια έτρεχαν γύρω μου, κοιτούσα σα χαμένος
Εζήλεψα και άφρισα, σιχτίρισα τα "πρέπει"
Μακάρι να καβάλαγα και το δικό μου χρέπι

Σ' ένα φανάρι δίπλα μου, σταμάτησε μιά χόντα
Κορίτσαρος καβάλαγε, θα ήταν έναογδόντα
Γύρισα και το χάζεψα το χρώμα της το μπρούσκο
Αμέσως όμως έφαγα, ένα ωραίο φούσκο

Κυρούλα μου δεν κοίταζα, το δίπλα μαναράκι
λιγώθηκα και κοίταζα τ' ωραίο μηχανάκι
Άν ξαναπάρω εγώ κουτί, να βγούμε απ' το σπίτι
σφυράτε το μου κλέφτικα, τρυπάτε μου τη μύτη.

thunder ace
27/04/2015, 08:30
Με ειδα να πηγαινω μεση μεση στις διαβασεις του φαναριου και να αργω επιτηδες να ξεκινησω στο πρασινο για να καθυστερησω το αμαξι απο πισω - που ειχε πλακωθει στις κορνες πριν ακομα γινει πρασινο!!!! (μετα ξεκινησα ομως γιατι φοβηθηκα μη με καρφωσει)

Με ειδα επισης να κυκλοφορω ουσιαστικα χωρις διπλωμα (50cc στα 115cc), και ακομα με βλεπω.

Μα τι ωραιο thread ειναι αυτο...............

Aλλες το κανουν πιο επιτηδες.............αυτο περιμενουν.:evil:

zentakiasSF
27/04/2015, 16:25
Mε ειδα να γυρναω απο τα χωραφια με το παπί με τη φορμα, ακρανωτος, και μαυρα χερια
και να πετυχαινω μπουλουκι μοτοσυκλετηστες φουλ εξτρα.


Χαιρετησα και με κόρνα και με το χέρι και ανταπεδωσαν αλλά με ενα βλεμμα "τί ειναι αυτος τωρα ρε?" :lol:

Nik0s_Dk
28/04/2015, 21:00
Με είδα με το παπι της δουλειάς στην εθνική να έχω τύχη ΒΟΥΝΟ. Κόλησε το μοτέρ (ή μπιέλα όπως μου παν) κόβει περί τα 20 με 30 χλμ επί τόπου. Με είδα να δυσκολεύομαι να το κρατήσω στην ευθεία και την νταλίκα από τα δεξιά μου να μου ξηλώνει τον καθρέφτη.Με είδα με τύχη να κρατιέμαι όρθιος. Νομίζω τα είδα κωλυόμενα.... :sick:

DAYMAN
29/04/2015, 15:03
να κανω βολτιτσα στα προαστια και περιξ μετα απο ενα μηνα απραξιας λογω απουσιας και να ανοιγει η ψυχη μου.Ποσο μου ελειψες....

Nik0s_Dk
30/04/2015, 19:29
Με είδα σήμερα να οδηγώ για πρώτη φορά σκούτερ (πάνω από μια βόλτα) και να πηγαίνω σαν χ....ος μέχρι να το συνηθίσω.. Με είδα μετά να ανεβαίνω στον πάπιο μου και στο πρώτο απότομο φρένο έψαχνα να βρω μανέτα στο αριστερό και να γελάω μόνος μου μόλις το συνηδειτοποιώ!!

Eversman
01/05/2015, 14:46
Με είδα να είμαι τιγκα στο γυναικόπαιδο με το κουτί και να θέλω να πάω σήμερα πρωτομηνιά , στην Κόρινθο.
Μετά απο μισή ωρα μποτιλιαρισμα, απο Κηφισό μέχρι Χαϊδάρι, ευτυχώς μου 'κοψε και γύρισμα πίσω.
Με είδα να δοκιμαζω να πάω στο Τατόι απο την άλλη Ε.Ο. αλλά και εκεί τα ίδια! Καβάλας- Άγιοι Ανάργυροι μισή ώρα :eek:
Με είδα να καταληγω στο πάρκο Τρίτση και τελικά να περνάμε super με καλαμάκι, μπύρα και στον ήλιο σαν μοσχάρια.
Δεν υπάρχει χειρότερη 'μέρα για έξοδο, απο αυτή της πρωτομαγιάς.

stamatisx
01/05/2015, 15:06
Με είδα να ξεκινάω από το σπίτι και ξαφνικά να μου δείχνει το πίσω λάστιχο 10 PSI κάτω στα καλά καθούμενα... στο πρώτο βενζινάδικο συμπληρώνω αέρα και είμαι ακόμα με την απορία "πως γένεν ατό"

thunder ace
01/05/2015, 18:30
με ειδα να πλησιαζω το αμαξι να μπω και η πορτα να μην ειναι κλειστη τελειως.Τι στο διαολο σκεφτομαι..εκτος που τις πιο πολλες το αφηνω ξεκλειδωτο,τωρα δεν κλεινω και τις πορτες;Ραδιοσιντι-κλεφτρονια 0-1.Καλο μηνα.

Mits-fz6
01/05/2015, 21:13
Με είδα να ετοιμάζομαι να πάω να ψήσω σε φιλικό μου πρόσωπο στο Πεύκο. Ετοιμάζω το αμάξι, την γυναίκα και το σκύλι για να περάσουμε την Πρωτομαγιά. Ευτυχώς ελάχιστα λεπτά πριν ξεκινήσω με παίρνει ο κολλητός μου και μου λέει να αναθεωρήσω το μέσο μεταφοράς μου. Έτσι φεύγω με την μηχανή και μόλις 800μ μετά το σπίτι μου αντικρίζω ένα μποτιλιάρισμα ακινητοποιημένων αυτοκινήτων στην Καβάλας που ξεκίναγε λίγο μετά το Σαρακάκη και τελείωνε στα διόδια της Ελευσίνας.
Από τα 7 μου που ζω στην Αθήνα δεν είχα ξαναδει τόση κίνηση.
Ευτυχώς το τηλεφώνημα του κολλητού μου μας επέτρεψε να περάσουμε μια πανέμορφη αργία.

pektis
03/05/2015, 18:18
Με είδα να περνάω από Μπραλο μετά από χρόνια!
Η χαρά του παιδιού λεμε:lol:

congate7
04/05/2015, 13:16
Με είδα να το δαγκώνω χθες το βράδυ με την καλοκαιρινή εξάρτηση

GIXXERAKIAS
04/05/2015, 14:08
Mε είδα να συνειδητοποιώ ότι έχω 6 μήνες ακριβώς να ανέβω στην μηχανή για βόλτα.....το κακό είναι ότι αρχίζει να μην μου λείπει με άλλες τόσες ασχολίες όλη την μέρα που και χρόνο να είχα από την κούραση θα προτιμούσα να κοιμηθώ στον ελεύθερο μου χρόνο παρά να την χαρώ όπως παλιά....:(

thunder ace
04/05/2015, 14:10
Mε είδα να συνειδητοποιώ ότι έχω 6 μήνες ακριβώς να ανέβω στην μηχανή για βόλτα.....το κακό είναι ότι αρχίζει να μην μου λείπει με άλλες τόσες ασχολίες όλη την μέρα που και χρόνο να είχα από την κούραση θα προτιμούσα να κοιμηθώ στον ελεύθερο μου χρόνο παρά να την χαρώ όπως παλιά....:(

Welcome to the club!

Hayate
04/05/2015, 19:18
Mε είδα Πρώτη του μήνα να ξεχνάω οτι αλλάζουμε πλευρά στα αμάξια στη γειτονιά και να τρώω μια καταπληκτική κλήση 40ευρου γιατί το λεωφορείο δε μπορούσε να περάσει και έτσι για να μπεί η Πρωτομαγιά με "κέφι"....για να μάθω την επόμενη φορά και να προσέχω...

γιωτάς
05/05/2015, 21:48
Με είδα να έχω στενές επαφές τρίτου τύπου με ταξί. Απότομη αλλαγή πορείας χωρίς φλας το ταξί και εγώ κόντεψα να δω πόσο έγραφε το ταξιμετρο. Πάλι το γόνατο την άρπαξε αλλά ευτυχώς πολύ ελαφρά...

Προσοχή γιατί δε συγχωρεί εκεί έξω...

HelenKoR
06/05/2015, 09:39
Mε είδα πριν μερικές μερες, μεσημέρι, σταματημένη με το παπί σε φανάρι της Αλεξάνδρας να περιμένω το πράσινο. Και σε είδα πεζέ να έρχεσαι δίπλα μου, να με ρωτάς αν η Πατησίων είναι απο κει και να μου ζητάς να σε πάω μέχρι εκεί.

Το νου σας κορίτσια

Panos76
06/05/2015, 10:34
Mε είδα πριν μερικές μερες, μεσημέρι, σταματημένη με το παπί σε φανάρι της Αλεξάνδρας να περιμένω το πράσινο. Και σε είδα πεζέ να έρχεσαι δίπλα μου, να με ρωτάς αν η Πατησίων είναι απο κει και να μου ζητάς να σε πάω μέχρι εκεί.

Το νου σας κορίτσια

Αυτό δεν είναι τίποτα, φίλος περίμενε σε φανάρι με το αμάξι του και ξαφνικά ανοίγει η πόρτα του συνοδηγού και κάθεται δίπλα του τυπάκος χαμογελώντας - χαλαρός και του λέει ''μπορείς να με πετάξεις λίγο παρακάτω;''

:dizzy:

VANDA
06/05/2015, 11:46
Το νου σας κορίτσια

Ξέρουμε.. άλλες γλιτώσανε..
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=135377&p=2320955&viewfull=1#post2320955
άλλες πάλι όχι.
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=135377&p=2320975&viewfull=1#post2320975
:lol:

George_Sp
06/05/2015, 14:24
Με είδα να φρενάρω στο τσακ μπροστά στη Βουλή γιατί τα στοπ του μπροστινού ημιφορτηγού είχαν χαλάσει και στο τσακ δε καρφώθηκα πίσω του. ABS οεο, οεο και ξανά οέο. Στο φανάρι σταματάω δίπλα του και πριν πάω να μιλήσω μου λέει.
"εσύ ακούστηκες πίσω μου...1η μέρα στη δουλειά φίλε και το ξέρω οτι τα στοπ δε δουλεύουν, το πα και στο αφεντικό".
Του απάντησα οτι έχω κρατήσει πινακίδα και πάω για επώνυμη καταγγελία στην τροχαία και το νου σου στα μπλόκα.
Κανονικά πίσω από φορτηγά ποτέ δε κάθομαι γιατί δε βλέπω τι γίνεται μπροστά μου αλλά έκατσε να φρενάρει τη στιγμή που άλλαζα λωρίδα πίσω του.
Άει σιχτίρ γαμώ την ουγκάντα μου!

προβλέπεται δύσκολο καλοκαίρι. προσοχή παίδες :(

infidel
06/05/2015, 14:39
Πριν κανα μήνα είμαι πίσω από VAN και πάντα μα πάντα το πρώτο πράγμα που κάνω είναι να τσεκάρω αν τα στοπ του μπροστινού δουλεύουν. Στη συγκεκριμένη περίπτωση δεν δούλευαν οπότε μένω ακόμα πιο πίσω. Μαζί μου και 2-3 άλλα μηχανάκια. Από μέσα μου σκέφτομαι να πάω δίπλα να τον ενημερώσω αλλά έχω άλλα στο νου μου και το αφήνω. Στο επόμενο φανάρι πάει δίπλα του ένα σκούτερ και του λέει "Φίλε δεν ανάβουν τα στοπ" Και ξεκινά μιας και είχε ανάψει το πράσινο. Και τι του φωνάζει ο οδηγός ειρωνικά; " Δεν έχω λεφτά να τα αλλάξω". Γιατί βέβαια ο Έλληνας δεν μπορεί να το αφήσει έτσι, το θεωρεί προσβολή...

ChrisNt
07/05/2015, 20:45
Με είδα να μην βλέπω το μικροσκοπικό φλασάκι σου και να μαμιέμαι στο φρένα ..τελικά ίσα που άγγιξα την εξάτμιση σου ..τέλος καλό όλα καλά :)

stamatisx
08/05/2015, 00:31
Με είδα να δοκιμάζω βραδιάτικα την καινούργια κάμερα :D
https://youtu.be/lGg72F_EcPg

GiorgosLa
08/05/2015, 09:50
Με είδα να θαυμάζω τα φρένα του cbf που με γλύτωσαν από έναν χαμένο που έσφαξε στοπ, και πριν καλά καλά σταματήσω, να ακούω το ανατριχιαστικό φρενάρισμα πίσω μου. Ευτυχώς στο παλιό νισάν που οδηγούσε η κυρία με το τηλ στο αφτί φρενάρισαν μόνο οι δυο τροχοί (ευτυχώς) και δίπλωσε και στοκάρισε πάνω σε παρκαρισμένο. Να είναι καλά ο άνθρωπος που το είχε εκεί και καλά ξεμπερδέματα με την τρελή.

congate7
08/05/2015, 12:35
Με είδα να πλένω τη μηχανή
335240

να κάνω μια συντήρηση στο σκύλο
335241

και να βγαίνω βόλτα με τις καινούριες μποτΆρεςςςς
335242

Nik0s_Dk
08/05/2015, 19:48
Με είδα με το σκουτερ της δουλειάς 430 το μεσημέρι να γυρνάω από Πειραιά προς Φάληρο και να γίνεται της π....ανας από κίνηση η ζέστη να είναι αφόρητη και γω για πρώτη φορά έβγαλα το κράνος, έστω για 50 μέτρα, γιατί ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΟΤΑΝΕ..

o_gavros
10/05/2015, 20:40
Mε είδα πριν μερικές μερες, μεσημέρι, σταματημένη με το παπί σε φανάρι της Αλεξάνδρας να περιμένω το πράσινο. Και σε είδα πεζέ να έρχεσαι δίπλα μου, να με ρωτάς αν η Πατησίων είναι απο κει και να μου ζητάς να σε πάω μέχρι εκεί.

Το νου σας κορίτσια

γιατί το νου;
κι εγω το'χω κάνει παλιότερα στον Βοτανικό στο Σεράγεβο της οδού Ορφέως.
έστειλα τη μηχανή με τη νταλίκα για Αλεξανδρούπολη και επειδή φοβόμαν μη με κόψουν οι νταλίκες εκεί, ζήτησα απο το πρώτο παπί που πέρασε να με πετάξει μέχρι Ιερά οδό.
τον χιλιοευχαρίστησα και τον χαιρέτησα.

HelenKoR
10/05/2015, 21:58
Διότι στο φανάρι περιμέναμε καμια δεκαριά μηχανάκια και ήρθε κατευθείαν σε μένα που ήμουν η μόνη κοπέλα. Και αφού του είπα όχι, τον παρακολούθησα μέχρι να ανάψει πράσινο και ο τύπος δεν απευθύνθηκε σε κανέναν άλλο.
Δεν ήταν η περίπτωση οπού σταματάς το πρώτο μηχανάκι που θα συναντήσεις και έτυχε να είναι κοπέλα...

Nikol1979
10/05/2015, 22:06
Διότι στο φανάρι περιμέναμε καμια δεκαριά μηχανάκια και ήρθε κατευθείαν σε μένα που ήμουν η μόνη κοπέλα. Και αφού του είπα όχι, τον παρακολούθησα μέχρι να ανάψει πράσινο και ο τύπος δεν απευθύνθηκε σε κανέναν άλλο.
Δεν ήταν η περίπτωση οπού σταματάς το πρώτο μηχανάκι που θα συναντήσεις και έτυχε να είναι κοπέλα...

Να πού χρειαζονται τα δωδεκαποντα και οι dr martins στα παπια....

Και μια που το φερε ο λογος, με ειδα να οδηγω με τετοια περσυ το καλοκαιρι, και οταν κολλησε στο πατακι η τακουναρα καταλαβα ποσο ηλιθιο ηταν και ειπα ποτε ξανα....Η πλατφορμα ομως πολυ ελαφρια, απο τετοιους τυπους δεν σε γλυτωνει...:D

alexzafeir
10/05/2015, 22:18
Να πού χρειαζονται τα δωδεκαποντα και οι dr martins στα παπια....

Και μια που το φερε ο λογος, με ειδα να οδηγω με τετοια περσυ το καλοκαιρι, και οταν κολλησε στο πατακι η τακουναρα καταλαβα ποσο ηλιθιο ηταν και ειπα ποτε ξανα....Η πλατφορμα ομως πολυ ελαφρια, απο τετοιους τυπους δεν σε γλυτωνει...:D

To θέμα είναι με είδα
Ο εξοπλισμος αναβάτη είναι σε αλλο θέμα ποιο κάτω



Με είδα να βάζω λαστιχαρες στο μοτο και να διαπιστωνω οτι θέλει και τακάκια, ευτυχως με εξυπηρετησε ο Πισσαρης... με πολυ καλη τιμή :wave2:

dimmie_72
10/05/2015, 23:15
δεν απευθύνθηκε σε κανέναν άλλο.


πρέπει να ήταν απ αυτούς των extreme sports... :tooth:

amyroukai
11/05/2015, 16:09
Με ειδα να περιμενω πεντε. Πεντε ολοκληρα λεπτα. Πεντε ατελειωτα λεπτα. Και να ανοιγει το κειμενο χωρις να εχω σπασει το νετμπουκ. Για αλλαγες και αποθηκευση περιμενω ακομα....

spyrakos35
11/05/2015, 18:34
Με ειδα να περιμενω πεντε. Πεντε ολοκληρα λεπτα. Πεντε ατελειωτα λεπτα. Και να ανοιγει το κειμενο χωρις να εχω σπασει το νετμπουκ. Για αλλαγες και αποθηκευση περιμενω ακομα....

Τη Δομη ανοιξες

amyroukai
11/05/2015, 20:24
Τη Δομη ανοιξες
15kb αρχειο.
θλιψη.

vkats
11/05/2015, 21:06
Με είδα να ξαναφοράω πάλι σήμερα τα χειμερινά γάντια, το χειμερινό μπουφάν και το χειμερινό παντελόνι με τις χειμερινές μπότες... Αι σιχτίρ πια κωλόκαιρε με τις βροχές σου πια...

Πάντως δεν πήρα το αυτοκίνητο. Με τη μηχανή στη δουλειά και πρωί και απόγευμα και δεν πα να ρίχνει οτι θέλει...

George_Sp
13/05/2015, 12:46
Με είδα να ειπστρέφω μονόφθαλμος μετά την επέμβαση στο μάτι καβάλα στο Versys από Πανόρμου Περιστέρι. Στις στροφές υπήρχε ένα μικρό θέμα υπολογισμού αλλά τελικά με πολύ προσοχή και αργά δίχως διήθηση επέστρεψα χωρίς κίνδυνο ή έστω και μικρολάθη.
Μακάρι να είχα άτομο να με κατεβάσει αλλά δεν υπήρχε κανείς διαθέσιμος.
Φιλική συμβουλή προς όσους θελουν να πράξουν το ίδιο. Δε το συστήνω σε καμία περίπτωση και να είναι η τελευταία σας επιλογή.

AUFGEBRACHT
14/05/2015, 16:15
Με είδα να μου απαγορεύει ο ορθοπεδικός δια ροπάλου να καβαλήσω μηχανή για 3 εβδομάδες, πάλι καλά που γλυτώσαμε το δια παντός...

notakos600
14/05/2015, 16:39
Με είδα να μου απαγορεύει ο ορθοπεδικός δια ροπάλου να καβαλήσω μηχανή για 3 εβδομάδες, πάλι καλά που γλυτώσαμε το δια παντός...

Σιδερένιος γίγαντα!!

Hayate
16/05/2015, 19:16
Mε είδα να ξεχνάω κανα 3ώρο αναμένα τα φώτα γιατί κατα λάθος πήγε το κλειδί στη θέση P και ευτυχώς που κατέβηκα να κάμω κατι μαστορέματα.....νεξτ ταϊμ σβήσιμο και το κιλ σγουητς γαμω.Ακόμα δεν αλλάξαμε μπαταρία να τη φορτίζουμε;

prehist_dog
18/05/2015, 09:49
Με είδα να παρακολουθώ το css level 1 στα Μέγαρα !! Φοβερή εμπειρία , ότι και αν διαβάσεις και να προσπαθήσεις να το εφαρμόσεις , θα το κάνεις σχεδόν πάντα λάθος άμα δεν έχεις κάποιον εκπαιδευτή να σε καθοδηγεί τελικά...

PetranGR
18/05/2015, 10:52
με είδα να ξεχνάω ξανά το κλειδί πάνω στην μηχανή όλο το βράδυ.

DrEvil
18/05/2015, 11:11
Με είδα να ειπστρέφω μονόφθαλμος μετά την επέμβαση στο μάτι καβάλα στο Versys από Πανόρμου Περιστέρι. Στις στροφές υπήρχε ένα μικρό θέμα υπολογισμού αλλά τελικά με πολύ προσοχή και αργά δίχως διήθηση επέστρεψα χωρίς κίνδυνο ή έστω και μικρολάθη.
Μακάρι να είχα άτομο να με κατεβάσει αλλά δεν υπήρχε κανείς διαθέσιμος.
Φιλική συμβουλή προς όσους θελουν να πράξουν το ίδιο. Δε το συστήνω σε καμία περίπτωση και να είναι η τελευταία σας επιλογή.

Δεν ειναι και τοσο δυσκολο, οσο το περιγράφεις. Μα σαφώς καλύτερα να έχεις κάποιον να σε μεταφέρει σε τέτοιες περιπτώσεις.


Με είδα να χαζεύω με αυτό που είδα.
TMAX νιτραρισμενο να μην μαζευεται. Αεροπλάνο σκέτο.
Μετα με ειδα να προβληματιζομαι γιατί να το κάνει κάποιος αυτό. Μα αλλουνού τα γένια...

nick_VFR
22/05/2015, 14:09
Με είδα να γράφω εξετάσεις...


https://www.youtube.com/watch?v=9LhLjpsstPY

GOGOS2612
22/05/2015, 14:18
Με βλέπω να χαζεύω συνέχεια το νεό μου μηχανάκι που ειναι το μόνο που δικαιούται να ειναι κόκκινο :a07:

atom_smasher
22/05/2015, 15:32
με είδα να ρίχνω το δανεικό fazer καθώς πήγαινα να το παρκάρω...ξενέρωσα αν και ακούμπησε γλυκά κάτω και το σήκωσα αμέσως..Αλλά έχω εναν πόνο στην μέση να μου υπενθυμίζει τον λάθος τρόπο που το σήκωσα..

CustomBoy
23/05/2015, 00:13
Με είδα να σαβουριάζομαι με το αμόρε,δικαβαλος,σε ανηφορικό παρκινκ καπου στην παραλιακή ,..ευτυχώς ερημια αφενώς...αφετέρου η ξενερα ηταν κ ειναι απιστευτη(ευτυχώς δεν γρατσουνιστήκαμε ουτε ζουπηχτήκαμε πουθενα..)


Επειτα με είδα ,να παίρνω την εξοδο για συγγρου αντι για ΛΑΜΙΑ και να ψάχνω να κάνω αναστροφη ....βγηκα πισω απο το μετροπολιταν,εκει στο πλανηταριο και εκανα μια σταση γιατι το μηχανάκι μπερδευε...

Με ειδα να μην παίρνει μπροστα το Μεκανημα,κ να χάνει και βενζίνη....εν τέλει πήρε μπροστα με βοηθεια ΣΚΟΥΤΕΡΟΒΙΟΥ και γυρισαμε...με το μηχανακι να μπερδευει και να χάνει κ μπενζίνα....


Ευχαριστω θεέ που γυρίσαμε σπιτι κ σημερα,και μαλιστα σώοι....προσοχη καθημερινα μάγκες και ψυχραιμία

DAYMAN
23/05/2015, 16:30
με ειδα να γουσταρω την βολτα σημερα τρελα.

SHOOTER045
23/05/2015, 17:04
Με είδα να τρώω δύο άκυρα ένα από θείτσα με κουτί που με έκανε να νιώσω αόρατος, που σε διασταύρωση κοίταξε μόνο προς τα αριστερά τής αγνοώντας με ΤΕΛΕΙΩΣ και το αστέρι τής να περιφέρεται μέσα στο κουτί για να παρκάρει 50μ ποίο πάνω στο σούπερ μάρκετ.
Και νόμιζα ότι το ΑΖΑΧ τα κάνει αόρατα.
Το ίδιο κάνουν και τα glx...
Και το δεύτερο από πιτσιρικά γουαναμοιρεισερμεχιουνταιwrcf16και26ν αλά μαχητής των δρόμων με τα νέον και τα ντεσιμπέλ και τα κωλοκινεζικα ξένον να τραβάς χειρόφρενο για να μου ζητήσεις τον λόγο και αν ήμουν τού χεριού σού ( υποθέτω) να έκανες και άλλα, προς χάριν εντυπωσιασμού στην πιτσιρίκα που είχες δίπλα.
Αλλα δεν σου κάτσε,παπάκια δεν καβαλάνε μόνο τα ανήλικα.
Ρε δεν πάμε καλά, θα φτιάξω το RMX και θα περνάω από πάνω σάς

Μανολης67
23/05/2015, 17:43
Με είδα να τρώω δύο άκυρα ένα από θείτσα με κουτί που με έκανε να νιώσω αόρατος, που σε διασταύρωση κοίταξε μόνο προς τα αριστερά τής αγνοώντας με ΤΕΛΕΙΩΣ και το αστέρι τής να περιφέρεται μέσα στο κουτί για να παρκάρει 50μ ποίο πάνω στο σούπερ μάρκετ.
Και νόμιζα ότι το ΑΖΑΧ τα κάνει αόρατα.
Το ίδιο κάνουν και τα glx...
Και το δεύτερο από πιτσιρικά γουαναμοιρεισερμεχιουνταιwrcf16και26ν αλά μαχητής των δρόμων με τα νέον και τα ντεσιμπέλ και τα κωλοκινεζικα ξένον να τραβάς χειρόφρενο για να μου ζητήσεις τον λόγο και αν ήμουν τού χεριού σού ( υποθέτω) να έκανες και άλλα, προς χάριν εντυπωσιασμού στην πιτσιρίκα που είχες δίπλα.
Αλλα δεν σου κάτσε,παπάκια δεν καβαλάνε μόνο τα ανήλικα.
Ρε δεν πάμε καλά, θα φτιάξω το RMX και θα περνάω από πάνω σάς


Ρε!!!! ο πιτσιρικάς ήταν ο γιός μου!!!! :D
..Οχι με τίποτα....δεν εχει (ακόμη ) παπί, και δεν είμαστε στην μάνα καρντασούπόλη....εσύ Δημήτρη με τα πολιτικά πρέπει να ήσουν, λέω τώρα,

SHOOTER045
23/05/2015, 21:02
Ρε!!!! ο πιτσιρικάς ήταν ο γιός μου!!!! :D
..Οχι με τίποτα....δεν εχει (ακόμη ) παπί, και δεν είμαστε στην μάνα καρντασούπόλη....εσύ Δημήτρη με τα πολιτικά πρέπει να ήσουν, λέω τώρα,

Ωωωωω ναι
Απο παπιά μόνο crypton έχει η ΕΛ.ΑΣ
όχι glx
Το πράμα έχει ξεφύγει όλοι είναι εχθροί όλων

GFawkes
25/05/2015, 10:13
Με ειδα να περναω καλα....

the old way, μπυρες, γαρα, ξυδια και τρελα....

Οσοι δεν ηρθατε ...χασατε....

The Stranglers @ Fuzz Club Athens 2015 .

https://www.youtube.com/watch?v=4DRg9ha5VEs

336061

spyrakos35
25/05/2015, 14:58
Με είδα να προσπαθώ να βάλω μπρος ένα Κ1200S και αντί για τη μίζα να πατάω το δεξί φλας...... :bawl:

notakos600
25/05/2015, 14:59
Με είδα να προσπαθώ να βάλω μπρος ένα Κ1200S και αντί για τη μίζα να πατάω το δεξί φλας...... :bawl:

Είσαι μικρός ακόμη...

foreno
25/05/2015, 15:07
με είδα να βλέπω αυτό https://www.youtube.com/watch?v=xHt_uQx9yl8

να χαίρομαι κ μετά να βλέπω αυτό https://www.youtube.com/watch?v=jfuDx2hRLlQ

κ να λέω γμσε το:lol:

7Tolis
25/05/2015, 17:12
με είδα να βλέπω αυτό https://www.youtube.com/watch?v=xHt_uQx9yl8

να χαίρομαι κ μετά να βλέπω αυτό https://www.youtube.com/watch?v=xHt_uQx9yl8

κ να λέω γμσε το:lol:

Το ιδιο βιντεο είναι.

AUFGEBRACHT
25/05/2015, 17:30
Με είδα να προσπαθώ να βάλω μπρος ένα Κ1200S και αντί για τη μίζα να πατάω το δεξί φλας...... :bawl:

Ελπίζω να μη σε δούμε αντί να προσπαθήσεις να πατήσεις το δεξί φλας να πατάς τη μίζα...

7Tolis
26/05/2015, 14:12
Με είδα με νέα δισκόπλακα και τακάκια πίσω και με νέα τακάκια μπροστά και έσπασα ένα χαμόγελο αμυδρό.

foreno
26/05/2015, 15:09
Το ιδιο βιντεο είναι.
μλκια το διώρθωσα

vkats
26/05/2015, 20:29
Με είδα να τσεκάρω τον καιρό για Πεμπτη απόγευμα που θα πάω Θεςςαλονίικη - Αθήνα και έδινε βροχές για Θεσσαλονίικη και για Κατερίνη και για Λάρισα και για Λαμία και για Αθήνα...

Αμα είναι γκαντέμης ο άνθρωπος...

pektis
27/05/2015, 20:30
Με ειδα να αλλάζω το bandit με vfr...336186

DrEvil
27/05/2015, 21:07
Με ειδα να αλλάζω το bandit με vfr...336186

Μπραβο ρε Παιχταρα!

Με γιες, καλοβολτο, καλοστριφτο και παντα ορθιος!

(ρε μλκ, διχτακι δεν βλεπω στην σελα πισω και νομιζω μου κανεις πλακα πως το πηρες :p)

pektis
27/05/2015, 21:24
Μπραβο ρε Παιχταρα!

Με γιες, καλοβολτο, καλοστριφτο και παντα ορθιος!

(ρε μλκ, διχτακι δεν βλεπω στην σελα πισω και νομιζω μου κανεις πλακα πως το πηρες :p)

Ασε μ@λ@κια:lol::bawl:

Να 'σαι καλα ρε φιλε!

Mits-fz6
27/05/2015, 21:36
Καλοτάξιδο Τζανή! Να το χαίρεσαι το νέο σου μωρό.

Ανυπομονώ να πάμε βόλτα.

stynikop
27/05/2015, 21:52
Με ειδα να αλλάζω το bandit με vfr...336186

Με γεια σου... καλη επιλογή :a013:

ChrisNt
29/05/2015, 18:46
Με είδα να σου χτυπάω τον καθρεύτη και για καλή μου τύχη δεν έφυγε τελείως το τζάμι αλλιώς θα είχε γίνει χίλια κομμάτια ..σου είπα να σταματήσουμε δεξιά και έτσι κάναμε .Τελικά τον διορθώσαμε δώσαμε τα χέρια αφού σου είπα συγνώμη και μου είπες πως παρεξενεύτηκες που σταμάτησα ενώ θα μπορούσα να φύγω άνετα..

Μανολης67
29/05/2015, 21:53
Με είδα να σου χτυπάω τον καθρεύτη και για καλή μου τύχη δεν έφυγε τελείως το τζάμι αλλιώς θα είχε γίνει χίλια κομμάτια ..σου είπα να σταματήσουμε δεξιά και έτσι κάναμε .Τελικά τον διορθώσαμε δώσαμε τα χέρια αφού σου είπα συγνώμη και μου είπες πως παρεξενεύτηκες που σταμάτησα ενώ θα μπορούσα να φύγω άνετα..


Σωστός........

roukos_x
29/05/2015, 22:23
με ειδα να εχω μαζεψει στολο ολοκληρο..
το bandit400, το fmx κ ενα σκουτερακι.. κ να κυκλοφορω καθε μερα με αλλο! αουα κ ετσι...
κ επισης με ειδα μεσα σε 20 μερες να μην εχει μεινει ουτε μια κ να κυκλοφορω εδω κ δυο βδομαδες με το κουτι!!! :yuck:
θελω την γρια μου πισωωωωωωωωωω....:cry:

macdeath_s
29/05/2015, 22:59
Eίδα το traction να μαζεύει μπαντιλίκι λες και παίζεις Gran Tourismo. Ίσιωσε μόνο του σε χρόνο ντε τε. Τι σου ναι το technology.

AristidisZ
30/05/2015, 11:19
Με ειδα να αλλάζω το bandit με vfr...336186

μεγειές Τζανή :beer:

Επιτέλους μπήκαμε στον σωστό δρόμο ε ; :D

sapila racing
30/05/2015, 11:59
Με ειδα να αλλάζω το bandit με vfr...

Ωραίο μηχανάκι πήρες.
Καλά και πολλά χιλιόμετρα!! :beer:

SHOOTER045
30/05/2015, 12:11
Με είδα να δέχομαι πρόταση από φίλους συμφορουμιτες, να βοηθήσουν ώστε να πατήσουν ξανά στις ρόδες τούς, τόσο το bandit όσο και το rmx.
Το bandit θα ταξιδέψει για Αθήνα, και το rmx για Βέροια.
Όταν βρω χρόνο απο τα πάνε- έλα Θεσσαλονίκη / Αριδαία



Παιδιά σας είμαι υπέρ υπόχρεος, το κάνετε η όχι φτάνει πού το είπατε :beer: