PDA

View Full Version : Με είδα



Σελίδες : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

GIXXERAKIAS
26/04/2012, 08:30
με είδα να με περνάει παπί (για πολλοστή φορά) στην αττική οδό γιατί κάνω οικονομία στη βενζίνη

Με βλέπω να σου ρίχνω κολώνες με το σκούτερ στην Αττική οδό κάθε μέρα.:p:D

Da.Vintage
26/04/2012, 09:27
Το ίδιο κάνω και γώ Γιώργη (χρόνια πολλά :D) σε κάθε ευκαιρία που μου δίνεται να πάω βόλτα (παντρεμένος γάρ:p) αλλά πάντα κρανωμένος και φούλ εξοπλισμένος.....μου λείπουν οι Sportriding βόλτες ρεεεεε!!!!:cry:
Και μένα μου έχουν λείψει ρε φίλε...:cry:


εσεις οι 2 απο πανω μιλατε για την καθημερινοτητα μου...:smokin:

και ειμαι και εγω 30 γ@μω την πτνα μου...
:bigcry::bigcry:
Δε θα σοβαρευτούμε ποτέ... και το κακό είναι οτι εγώ προσπαθώ... και προσπαθεί και η κρίση να με πείσει... μάται όμως!

με είδα να με περνάει παπί (για πολλοστή φορά) στην αττική οδό γιατί κάνω οικονομία στη βενζίνη
Done that... όταν αρχίζουν να μας περνάνε οι πεζοί μάλλον έχουμε πρόβλημα...!

με ειδα να καβαλαω το μωρο χτες στις 1:30 τη νυχτα, φουλ εξαρτηση κ να 200αριζω, μπας κ αδειασει το μυαλο
απο το αλλο το μωρο...

ματαια ομως, μονο το ρεζερβουαρ αδειασε....

Φρόντιζε να αδειάζεις το ρεζερβουάρ φιλαράκο για άλλο λόγο... γιατί η καρδιά είναι κακός σύμβουλος και λάθος λόγος να 200αρίζεις εντός πόλης, πως να το κάνουμε είσαι λίγο αφηρημένος... για τη κ@υλ@ σου κάντο όποτε θες...
Για να σε παρηγορήσω τα έχουμε κάνει όλοι οπότε ποιος είμαι εγώ που θα δώσω συμβουλές... αλλά ξέρεις έξω απο το χορό...!

blackhornet78
26/04/2012, 09:37
@k0panos :look: δεν εχεις αδικο...
(εκτος πολης πηγα..., αν κ δεν ειναι δικαιολογια)


ας μη σοβαρευτουμε , ειδα τι επαθα και οταν μιζεριασα και επαιρνα λεωφορειο για οικονομια:(
γμσ τη ψυχη μου...

Da.Vintage
26/04/2012, 11:40
@k0panos :look: δεν εχεις αδικο...
(εκτος πολης πηγα..., αν κ δεν ειναι δικαιολογια)


ας μη σοβαρευτουμε , ειδα τι επαθα και οταν μιζεριασα και επαιρνα λεωφορειο για οικονομια:(
γμσ τη ψυχη μου...
Άσε... σε λίγο θα γράφουμε εδώ...

"με είδα να τρέχω σα τρελός, να καβαλάω πεζοδρόμια, να κάνω άλμα απο το πεζοδρόμιο... στην ανοιχτή πόρτα του Λεωφορείου, για να το προλάβω...! :cry:

blackhornet78
26/04/2012, 12:04
Άσε... σε λίγο θα γράφουμε εδώ...

"με είδα να τρέχω σα τρελός, να καβαλάω πεζοδρόμια, να κάνω άλμα απο το πεζοδρόμιο... στην ανοιχτή πόρτα του Λεωφορείου, για να το προλάβω...! :cry:

:lol::lol::rotflmao:

Shiatman
01/05/2012, 21:02
Με είδα Πρωτομαγιάτικα να είμαι καρφωμένος στο γραφείο του πόνου και να "λιώνω" με το moto.gr

Καλό δρόμο σε όλους...:wave2:

Jimmy G
01/05/2012, 22:30
Με ειδα σημερα πινοντας φραπεδουμπα να σας κοιταω κατα δεκαδες να ανεβαινετε προς βορεια Ευβοια με full εξοπλισμο(μονο κανα δυο ξεκρανωτοι αλλα αυτοι θα ηταν ντοπιο πραμα...:priest:)

:a013:
Τωρα να πω οτι δε ζηλεψα...:a8:

asimaki
03/05/2012, 15:35
Με είδα να παθαίνω εξάρτηση από το μοτο.γρ, να θέλω να μπαίνω όλη την ώρα και να διαβάζω... Επίσης να διαβάζω και να ζηλεύωωωωωωω...
(και ο φθόνος είναι στα 7 θανάσημα αμαρτήματα :( )
Ευελπιστώ ότι κάποια στιγμή θα μου περάσει....

sniper
03/05/2012, 15:48
Με είδα να παθαίνω εξάρτηση από το μοτο.γρ, να θέλω να μπαίνω όλη την ώρα και να διαβάζω... Επίσης να διαβάζω και να ζηλεύωωωωωωω...
(και ο φθόνος είναι στα 7 θανάσημα αμαρτήματα :( )
Ευελπιστώ ότι κάποια στιγμή θα μου περάσει....

Συμβαίνει εννίοτε.

nikos_abel
03/05/2012, 18:38
Με είδα να παθαίνω εξάρτηση από το μοτο.γρ, να θέλω να μπαίνω όλη την ώρα και να διαβάζω... Επίσης να διαβάζω και να ζηλεύωωωωωωω...
(και ο φθόνος είναι στα 7 θανάσημα αμαρτήματα :( )
Ευελπιστώ ότι κάποια στιγμή θα μου περάσει....
Αφού να φανταστείς, με τον αποπάνω μόνο μπουνιές δε παίζουμε, αλλά εγώ εκεί, ηρωίνη το μότο τζι αρ Ασημίνα (βαφτίστηκες, τέλος)👸

asimaki
04/05/2012, 10:59
...ηρωίνη το μότο τζι αρ Ασημίνα (βαφτίστηκες, τέλος)

Πέσαμε ήδη στα βαριά δλδ;;; Και εγώ είμαι ακόμα στην αρχή....

Και αφού βαφτίστηκα, το επόμενο πάσχα περιμένω λαμπάδα και λαμπριάτικα παπουτσάκια :a30:
(το φετινό το γλίτωσες)

webassasin
05/05/2012, 01:47
Να πουμε παλι οτι το thread ειναι για να γραφουμε τις μ@λ@κιες που κανουμε εμεις οι ιδιοι εκει εξω.

webassasin
05/05/2012, 01:49
Ελάτε να γράψουμε για τίς λαθεμένες στιγμές,που κάναμε αυτά που βλέπουμε στούς άλλους.Νομίζω πως τα πράγματα θα βελτιωθούν σημαντικά.

Λοιπόν...Με είδα να κυκλοφορώ ακράνωτος στο νησί,να έχω στο παπί ένα ή και δύο παιδιά...με είδα να οδηγώ πιωμένος με συνεπιβάτη ή χωρίς,
να κάνω σφήνες,να προσπερνώ απ' όπου νά'ναι,να τσακώνομαι στο δρόμο με το "μαλάκα" που μού έφταιξε,να αδιαφορώ για την τύχη μου και την οικογένειά μου,πηγαίνοντας δίχως αύριο...

και ό,τι άλλο θυμηθώ,στην πορεία.Άντε να σάς δω!:wave2:
αυτο ειναι το πρωτο ποστ,γιατι σας βλεπω και εχετε χασει λιγο τη μπαλα.

DimChios
05/05/2012, 09:14
αυτο ειναι το πρωτο ποστ,γιατι σας βλεπω και εχετε χασει λιγο τη μπαλα.

yes master!

mikRRopixel
07/05/2012, 10:23
Με είδα να αναρωτιέμαι μήπως πρέπει και εγώ να σταματήσω να χρησιμοποιώ τα φλας μου για να δουν όλοι οι υπόλοιποι τι αίσθηση είναι... Να μην έχουν ιδέα οι μπροστά και οι πίσω μου ποια θα είναι η επόμενη μου κίνηση... να έχει λίγο suspense βρε αδερφέ! π.χ. να περιμένουν να βγουν από στενάκι και εγώ θέλοντας να στρίψω σε εκείνο το στενάκι, να μη βγάζω φλας και να τους αφήνω να περιμένουν καρτερικά χωρίς κανένεα απολύτως λόγο, έχοντας την εντύπωση ότι εγώ θα πάω ευθεία. Μου συμβαίνει κάθε μέρα. Πολλές φορές :)

crfouras
07/05/2012, 21:23
Με ειδα να σπαω τον κωλο-καθρεπτη.....τον γαμω-ανεμοθραυστη του παραθυρου σου.....κ να σου ρημαζω πορτα κ ουρανο.........κ να ξερεις οτι αν δεν ημουν με τη συζυγο, θα στο ειχα σπασει το "μαγαζακι" ταριφα!!!! Ευχομαι να εβαλες μυαλο μετα απο αυτο.......

p2panoulis
07/05/2012, 21:42
με ειδα να χεζομαι πανω μου οταν αμεριμνος προσπαθησα να περασω διπλα απο ενα τζιπακι για να παω μπροστα στο φαναρι. δεν ειδα ομως το σκυλο που ηταν μεσα και τον ακουσα-ενιωσα διπλα μου οταν περνουσα απ το παραθυρο!! εεεε απ την τρομαρα μου ουτε που γυρισα να κοιταξω ρατσα κτλ :eleison: :p

teogtp
20/06/2012, 12:14
Με είδα να πατάω τα 120 με ανοιχτό το κράνος και πάνω σε στροφή να μου κλείνει και να μην βλέπω τίποτα για κάποια δεύτερα.....:a31:
Μπορείτε να με βρίσετε......Ο τριμάλακας

KostasV2
24/06/2012, 23:43
Με είδα να βγαίνω στην εθνική με μαγιώ και t-shirt και να νιώθω ανασφαλής. Κάποτε, ούτε καν θα το σκεφτόμουν... Γερνάω, μαμά!

skylaros
27/06/2012, 06:29
με είδα να ξυπνάω από τις 4 ξαφνιασμένος όταν συνειδητοποίησα ότι το sv1000 ή cb900) που οδηγούσα σε κάποιον παραλιακό δρόμο με συννεφιά ήταν μόνο όνειρο...

είχε στρογγυλό φανάρι ήταν σκούρο μπορντό με μια άσπρη παχιά ρίγα να διατρέχει το ντεπόζιτο του...
τώρα συγνώμη που δε πρόσεξα τι οδηγούσα αλλά όνειρο ήταν :p
πρέπει να παραδεχθώ πως έπαιρνα πολύ ωραίες γραμμές και πως το brelock γουρουνάκι που είχα έμοιαζε να αιωρείται σε μερικές στιγμές...
ps: και έχω οδηγήσει μόνο 3-4 φορές φαντάσου ... :(

Ichigo
27/06/2012, 20:43
Με είδα να δοκιμάζω και να χαίρομαι τα καινούρια μου γραμμικά ελατήρια! Τραίνο λέμε!!

:a2:
262709

thanos_s
27/06/2012, 21:46
]Με είδα να παθαίνω εξάρτηση από το μοτο.γρ, να θέλω να μπαίνω όλη την ώρα και να διαβάζω[/B]... Επίσης να διαβάζω και να ζηλεύωωωωωωω...
(και ο φθόνος είναι στα 7 θανάσημα αμαρτήματα :( )
Ευελπιστώ ότι κάποια στιγμή θα μου περάσει....

Μαζι μας ειδαμε!!!!

KostRider
27/06/2012, 21:57
με είδα να οδηγάω με πολύ προσοχή σήμερα γιατί έπιασε ξαφνική απροειδοποίητη βροχή...:sick:

asimaki
28/06/2012, 00:51
Με είδα ουκ ολίγες φορές μεσα στο καλοκαίρι να μην αντέχω ούτε τη ζέστη, ούτε την ιδέα να βάλω μπουφάν, κράνος κ τζιν και να λέω στο τέλος "άσε κοπελιά, πάρε το μετρό..." :cry: :cry: :cry:
Κ ακόμα είναι ιούνιος.... :sick:

akis_trevor
29/06/2012, 15:02
ειδα τετραμελη οικογενεια,σε στρογγυλοφαναρο,με μπαγκαζιερα στο κεντρο της πατρας...4 ακρανωτα (εννοειται) κεφαλια.μεγαλος γιος-μπαμπας,μικρος γιος-μαμα.ο μπροστα τα ποδια του τα ειχε κανει 8 για να χωρεσει...δυστυχως κινομουν αντιθετα και δεν μπορεσα να τους κραξω μπας και δεν το ξανακανουν...λεμε τωρα....αυτος ειναι ενας σημαντικος λογος που δεν γουσταρω το καλοκαιρι!!!αυτα τα αισχη!
(καταλαθος μπηκε στο με ειδα αντι για το σε ειδα..αν μπορει να μεταφερθει,κερναω καφε :D)

mikRRopixel
02/07/2012, 11:12
Με είδα να σηκώνω το τηλ. Σάβατο βράδυ που με έπαιρνε κολλητός και αφού του απάντησα καταφατικά, ανέβηκα στη σέλα και έφυγα σφαίρα για Γαλαξείδι από Αθήνα. Αυτά τα αναπάντεχα και οι αποφάσεις της στιγμής είναι τα καλύτερα. Βραδινό ταξιδάκι με SS όλα τα λεφτά, είχα και φεγγαριά για παρέα...

asimaki
03/07/2012, 00:41
Ντρέπομαι που το λέω, αλλά με είδα να καίω κόκκινο φανάρι στην Πειραιώς, γιατί το είδα τελευταία στιγμή και δεν προλάβαινα να φρενάρω... :moutza: :a31::a31::a31: :a018::
Κ το συγκεκριμένο φανάρι μου έχει ξανασυμβεί να προλάβω να φρενάρω στο τσακ. Ελπίζω να έβαλα μυαλό... :a21:
Μπινελίκια ευπρόσδεκτα...

nikos_abel
03/07/2012, 06:08
Ντρέπομαι που το λέω, αλλά με είδα να καίω κόκκινο φανάρι στην Πειραιώς, γιατί το είδα τελευταία στιγμή και δεν προλάβαινα να φρενάρω... :moutza: :a31::a31::a31: :a018::
Κ το συγκεκριμένο φανάρι μου έχει ξανασυμβεί να προλάβω να φρενάρω στο τσακ. Ελπίζω να έβαλα μυαλό... :a21:
Μπινελίκια ευπρόσδεκτα...

Μπα, δεν είσαι η μόνη

teo_g7
03/07/2012, 23:52
Ντρέπομαι που το λέω, αλλά με είδα να καίω κόκκινο φανάρι στην Πειραιώς, γιατί το είδα τελευταία στιγμή και δεν προλάβαινα να φρενάρω... :moutza: :a31::a31::a31: :a018::
Κ το συγκεκριμένο φανάρι μου έχει ξανασυμβεί να προλάβω να φρενάρω στο τσακ. Ελπίζω να έβαλα μυαλό... :a21:
Μπινελίκια ευπρόσδεκτα...

Λες εκεινο μετα τη γεφυρα του Μοσχατου στο ρευμα προς Αθηνα που αναβει ξεχωριστα για δεξια και ευθεια?
Γιατι αν λες εκεινο ειναι πολυ ευκολο να μπερδευτεις με το πρασινο για δεξια ενω πας ευθεια...

guzzistas
04/07/2012, 09:19
Με βλέπω να ετοιμάζω χάρτες, βαλίτσες και πολύ το χαίρομαι...

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ &*@#&^^@ ΜΙΖΕΡΙΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!

DimChios
04/07/2012, 09:25
Με βλέπω να ετοιμάζω χάρτες, βαλίτσες και πολύ το χαίρομαι...

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ &*@#&^^@ ΜΙΖΕΡΙΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!


ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ!!!

Γ@ΜΩ ΤΗΝ ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΗ....

:beer::beer::beer::beer::beer:

DrEvil
04/07/2012, 14:46
Με βλέπω να ετοιμάζω χάρτες, βαλίτσες και πολύ το χαίρομαι...

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ &*@#&^^@ ΜΙΖΕΡΙΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!

Μπραβο ρε φιλαρακι!
Καλα χιλιομετρα να εχεις και βγαλε καμια φωτο τον "κωλοδρομο" που θες να πας.
[απο προχθες που τα ειπαμε, μου εχει καρφωθει εντονα η ιδεα να κανω την ιδια διαδρομη κατα Σεπτεμβρη μερια]

Τσακω μια παγωμενη :beer: να δροσιστεις κατα την διαρκεια των προετοιμασιων.

GIXXERAKIAS
04/07/2012, 14:49
Με είδα να κάνω Περιστέρι-Βάρκιζα-Περιστέρι με το σκούτερ και να με παίρνει ο αέρας από το "Οσα παίρνει ο άνεμος":cry:

asimaki
05/07/2012, 01:49
Λες εκεινο μετα τη γεφυρα του Μοσχατου στο ρευμα προς Αθηνα που αναβει ξεχωριστα για δεξια και ευθεια?

[/QUOTE]

Όχι, ειναι το φανάρι που στρίβει στην πλαταιών, μπροστά από μία εκκλησία (αγ. ασώματοι νομίζω) λίγο πριν τις κολώνες στο γκάζι. Καμιά 30αριά μέτρα πιο κάτω είναι το φανάρι που στρίβει για ιερά οδό και πάντα προσέχω αυτό και δεν βλέπω το προηγούμενο.... :confused:

nikos_abel
05/07/2012, 08:23
Σήμερα έκαψα εν γνώση μου 2 στη σειρά γιατί είχα αργήσει. :eleison::eleison::eleison:

:moutza::moutza::moutza: στα μούτρα μου, ότι μας συμφέρει είμαστε τελικά....

blackhornet78
06/07/2012, 16:44
με ειδα να πηγαινω γρηγορα, μονο με κρανος, και η ζακετα οταν γυρισα σπιτι να εχει μπαμπαλιασει στην πλατη... :lol:

ειδατε ποτε τον εαυτο σας να θελει να φυγει ευθεια στη στροφη και να "φυγει".....

κακο πραγμα

Gms
13/07/2012, 12:33
Mε ειδα να σε βλεπω πανω στο πεζοδρομιο κοπελια και να μου φευγει το κλαπετο.Εκεινη την στιγμη περασε απο το μυαλο μου να αρχησω τις μ@λ@κιες με την μηχανη αλλα ευτυχος δουλεψε το Malakia Fail Safe γιατι δεν ξερω αν θα εβγαζα σουζα η καπακι εκεινη την στιγμη.Α ρε βαραει η ζεστη λεμε!!!!!

webassasin
07/08/2012, 12:32
Δε με βλεπω καλα εδω και καιρο,ολο μ@λακιες κανω με το παπι και καποια στιγμη θα μου πει οτι ηρθε η ωρα να τις σταματησω.

kiloMeater
07/08/2012, 12:42
Με ειδα να κοιταω τα ζουμια (παραφλου) να τρεχουνε καατω απο το σκουτερ το πρωι που το εβαλα εμπρος και τελικα να πρεπει να παρω αυτοκινητο για τη δουλεια...

nionio$
07/08/2012, 15:06
Με ειδα να μενω με τη παπια γυρνωντας απο τη δουλεια,1 μερα μετα απο 15ημερη αδεια :eleison::eleison::eleison:με 40 βαθμους κρανος μπουφαν και γαντια,στη βαρης κορωπιου.
ειλικρινα να μην το παθει ποτε κανεις.!!

Jo.Da.
07/08/2012, 19:56
Καβάλα το μεγαλό κι έλα στο μαλLia...:D

webassasin
08/08/2012, 01:30
Mε ειδα να αφηνω το κρανος στο καγκελο,για να ανοιξω την πορτα.
Επαιξα λιγο με το γατι που με υποδεχτηκε στο δρομο και ξεχασα το κρανος εξω.
Ευτυχως μετα απο καμια ωρα που ανοιξα για να δωσω στο γατι κατι να φαει,ειδα το κρανος να αραζει ακομη στο καγκελο.

theofilos888
08/08/2012, 07:53
Με είδα σήμερα το πουρνο να κατεβαινω εθνικη προς καβάλας και τα φορτηγά να πηγαίνουν σαν τρελά! Που πάω ο κακομοίρης με το παπί μέσα στο άγριο χάραμα; Α ρε π.....α κρίση άφησα το cb άκι μου στο γκαράζ...... :cry:

nionio$
08/08/2012, 08:06
Καβάλα το μεγαλό κι έλα στο μαλLia...:D

με ειδα να ερχομαι χθες παλιομπυρορουκουνιστές:beer::a021:

thanos_s
19/08/2012, 20:25
με ειδα να πηγαινω ως τη Ζαντε, μονο για μια μικρη τρελλα..να χαρισω ενα "γεια!" ξαφνικο..

bulmont
20/08/2012, 07:39
Με είδα μετά από μήνες να οδηγώ ξανά μοτοσυκλέττα............

GIXXERAKIAS
20/08/2012, 07:50
Με είδα να μήν ξέρω πού πάν' τα τέσσερα μετά από 2 βδομάδες διακοπών.....:cry:

webassasin
21/08/2012, 01:40
Με βλεπω σχεδον καθε νυχτα,σε συγκεκριμενη στροφη,διπλωμενο τερμα το κρυπτον στη στροφη,ο κωλος δεξια,το τιμονι κλειδωμενο αναποδα και το αριστερο ποδι να ξυνει την ασφαλτο.
Δε με βλεπω καλα...

GIXXERAKIAS
14/09/2012, 08:13
Με είδα μετά από τρείς ολόκληρούς μήνες να ξαναφοράω το Colori και να μήν κλείνει με τίποτα....:cry::cry:

nassosxlvbros
14/09/2012, 08:33
Με είδα με το ΚΑΖΕ-R της εταιρείας να πηγαίνω στη δουλειά...γαμώ την αφραγκία γαμώ...:mad:

VASOS
14/09/2012, 08:46
Με είδα μετά από τρείς ολόκληρούς μήνες να ξαναφοράω το Colori και να μήν κλείνει με τίποτα....:cry::cry:

Έχω ακούσει ότι με τον καιρό μαζεύουν :D

GIXXERAKIAS
14/09/2012, 08:55
Έχω ακούσει ότι με τον καιρό μαζεύουν :D

Λες να φταίει η υγρασία στην ντουλάπα?:look:


:lol:

ggs
15/09/2012, 16:03
Με είδα να οδηγώ σήμερα για καμία 100 χλμ. Ένα Yamaha T MAX που αυτός που το είχε , είχε ρίξει αλλά τόσα επάνω του (akrpovich , paolini ,pazolini ,fellini e.t.c):eyepop:




Για scooter … καλά πήγαινε…:blush:

tommy
16/09/2012, 18:31
Με είδα μετά από τρείς ολόκληρούς μήνες να ξαναφοράω το Colori και να μήν κλείνει με τίποτα....:cry::cry:

:lol:
μη μασας... (μεταφορικά και κυριολεκτικά) θα κόψεις το ...νερό για δυο τρεις μέρες και θα γυρίσεις στα καλά σου,,,

butterfly
16/09/2012, 22:00
Με είδα να προσπαθώ επί μισή ώρα να βάλω μπροστά την μηχανή και να μην γυρίζει καν η μίζα.....βράδυ, στην ερημιά και ΧΩΡΙΣ ΦΩΣ (το τονίζω). Με είδα να λέω κι ευχαριστώ σε ένα παλλικάρι που προθυμοποιήθηκε να με σπρώξει μπας και πάρει με ταχύτητα....μάταιο κι αυτό. Και μετά το μηχανάκι μπήκε κάτω από μιά κολώνα και στο φώς της είδα τον κόκκινο διακόπτη του κινητήρα στο OFF.....:sick:

Φυσικά μετά με άκουσα να βρίζω Θεούς και Δαίμονες..................

preve
16/09/2012, 23:54
Με είδα να προσπαθώ επί μισή ώρα να βάλω μπροστά την μηχανή και να μην γυρίζει καν η μίζα.....βράδυ, στην ερημιά και ΧΩΡΙΣ ΦΩΣ (το τονίζω). Με είδα να λέω κι ευχαριστώ σε ένα παλλικάρι που προθυμοποιήθηκε να με σπρώξει μπας και πάρει με ταχύτητα....μάταιο κι αυτό. Και μετά το μηχανάκι μπήκε κάτω από μιά κολώνα και στο φώς της είδα τον κόκκινο διακόπτη του κινητήρα στο OFF.....:sick:

Φυσικά μετά με άκουσα να βρίζω Θεούς και Δαίμονες..................


κολλαει καμια φορα το μυαλο και δε σκεφτεσαι το ευκολοτερο..εχει συμβει σε ολους μας..

GIXXERAKIAS
17/09/2012, 15:36
Με βλέπω να χαζεύω τελευταία το vstrom και να το γλυκοκοιτάζω.....πάει γέρασα ρε πστ μου...

nikos_abel
17/09/2012, 16:27
Με βλέπω να χαζεύω τελευταία το vstrom και να το γλυκοκοιτάζω.....πάει γέρασα ρε πστ μου...

Και όχι μόνον εσύ. Εργαλείον.

skylaros
17/09/2012, 18:38
Με βλέπω να γελάω με την αντίδραση του Άφρο όταν διαβάσει ....
Δημοσιεύθηκε αρχικά από GIXXERAKIAS
Με βλέπω να χαζεύω τελευταία το vstrom και να το γλυκοκοιτάζω.....πάει γέρασα ρε πστ μου...
Και όχι μόνον εσύ. Εργαλείον.

DimChios
20/09/2012, 12:33
Με βλέπω να χαζεύω τελευταία το vstrom και να το γλυκοκοιτάζω.....πάει γέρασα ρε πστ μου...

δε πας σε κανενα γιατρο? κριμα ειναι στην ηλικια σου

GIXXERAKIAS
20/09/2012, 12:37
Με βλέπω να γελάω με την αντίδραση του Άφρο όταν διαβάσει ....

Ναι γιατί είναι καλύτερο το Άφρικαχακουναματατα του έτσι όπως το κατάντησε.:bawl:


δε πας σε κανενα γιατρο? κριμα ειναι στην ηλικια σου

Πρός αντικατάσταση του σκούτερ ρε όργιο!:p


Και όχι μόνον εσύ. Εργαλείον.

Α γειά σου,εργαλείον για μετακίνηση από και πρός το γραφείο.:beer:

akis_trevor
05/10/2012, 15:22
με ειδα παραφορτωμενο με την παπια της δουλειας.αν κανενας δει καποιον ταλαιπωρο με το παρακατω μηχανακι,μαλλον εγω θα ειμαι!
270424

panos1050
20/10/2012, 16:46
με ειδα σημερα το πρωι να μενω μαλακας οταν καταλαβα οτι μου εχουν παρει το ποδηλατο..
γαμω το σπιτι σου παλιο πουστη ,να ευχεσαι να μην σε πετυχω πουθενα .....
θα σου βαλω εκει που ξερεις ,μια μια τις ακτινες .ΜΑΛΑΚΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!

7gibernau
20/10/2012, 19:44
με ειδα σημερα το πρωι να μενω μαλακας οταν καταλαβα οτι μου εχουν παρει το ποδηλατο..
γαμω το σπιτι σου παλιο πουστη ,να ευχεσαι να μην σε πετυχω πουθενα .....
θα σου βαλω εκει που ξερεις ,μια μια τις ακτινες .ΜΑΛΑΚΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!για βάλε καμία Φωτο να έχω το νου μου!πρέπει να σε είδα,το Τυονο παρκαρισμένο δηλαδή κατα τις 2 στην αργούς;;

panos1050
21/10/2012, 14:02
για βάλε καμία Φωτο να έχω το νου μου!πρέπει να σε είδα,το Τυονο παρκαρισμένο δηλαδή κατα τις 2 στην αργούς;;

ναι εγω ημουν,εκει στην αργους ειμαι ολη μερα σχεδον ,στο μαγαζι...
μου το πηραν ρε φιλε ακριβως εξω απο την πορτα του μαγαζιου


272043

thanos_s
25/10/2012, 11:18
Με ειδα να χαζευω το καινουριο μου μαχητικο με τις ωρες :D

guzzistas
25/10/2012, 18:42
Με είδα να ξεκινάω την πρώτη μου ανακατασκευή...

και μια βδομάδα μετά να είμαι ανάμεσα σε κομμάτια μοτοσυκλέτας :lol:

GIXXERAKIAS
26/10/2012, 07:44
Με είδα σήμερα το πρωί να δαγκώνω τα @@ μου από το κρύο....:cry:

rider
26/10/2012, 19:04
Με είδα σήμερα να απολαμβανω το Fazerακι με τέλειο καιρό καλή παρέα στην πανέμορφη διαδρομή από Γρεβενά προς Μετσοβο στην μαγευτική Βαλια Καλντα. Οποίος δεν έχει περάσει απο κει ΠΡΕΠΕΙ να το βάλει στο προγραμμα!

g_m900
26/10/2012, 19:42
με ειδα να σπρωχνω το 250 κιλων Βαρκαντερο του ξαδερφου μου στην Κηφησιας, στην ανηφορα μολις περνας κατω απο την γεφυρα στον Βασιλοπουλο.

εμεινε απο βενζινη γιατι δεν αναψε η ενδειξη της ρεζερβας.
ξεμεσιαστηκα γαμω τα πλοια σας γαμω !!!

ευτυχως ειχε βενζιναδικο στο τελος της ανηφορας αλλα δεν μπορουσα να παω γιατι δεν πηγαινε ο δρομος...οποτε παρκαρισμα και το λιτρο μεσα μεχρι να με βγαλει στη δουλεια οπου και φουλαρα.

να φυγει αυτος ο μηνας γιατι οτι εχω πιασει στα χερια μου εχει μεινει απο μηχανηματα...!!!:cry:

PortisHead
27/10/2012, 08:41
με ειδα να σπρωχνω το 250 κιλων Βαρκαντερο του ξαδερφου μου στην Κηφησιας, στην ανηφορα μολις περνας κατω απο την γεφυρα στον Βασιλοπουλο.

εμεινε απο βενζινη γιατι δεν αναψε η ενδειξη της ρεζερβας.
ξεμεσιαστηκα γαμω τα πλοια σας γαμω !!!

ευτυχως ειχε βενζιναδικο στο τελος της ανηφορας αλλα δεν μπορουσα να παω γιατι δεν πηγαινε ο δρομος...οποτε παρκαρισμα και το λιτρο μεσα μεχρι να με βγαλει στη δουλεια οπου και φουλαρα.

να φυγει αυτος ο μηνας γιατι οτι εχω πιασει στα χερια μου εχει μεινει απο μηχανηματα...!!!:cry:

Βάλανε δείκτη βενζίνης στο Varadero ???

g_m900
27/10/2012, 08:52
εχει λαμπακι ...γαμω τα φωτιστικα τους γαμω !!!

Dms2310
27/10/2012, 09:01
Με ειδα με μια σακουλα στο χερι να δινω το παντελονι της μηχανης για ενα ευτελες ποσον....επειτα με ειδα ξανα, χωρις το χειμωνιατικο μπουφανακι μου......με ξαναειδα χωρις το αλλο μπουφανακι μου......χωρις τις μποτες μου....κ τωρα χωρις το κρανος μου...
Γιατι παει καιρος τωρα που μας βλεπω χωρις τη μηχανη μας.......και λεω οτι δε με βλεπω καλα....:bigcry:
Υστερα με βλεπω να με κοιταει το 1 ετους κοριτσακι μου κ να μου χαμογελαει.....!!:sun:
Και τοτε δε με νοιαζει οπως και να με βλεπω!!!!!!!!! :blush: :blush:

AUFGEBRACHT
27/10/2012, 09:06
Υστερα με βλεπω να με κοιταει το 1 ετους κοριτσακι μου κ να μου χαμογελαει.....!!:sun:
Και τοτε δε με νοιαζει οπως και να με βλεπω!!!!!!!!!:blush::blush:

:beer: ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΡΕΤΑΙ Η ΚΟΡΗ!!! Ό,τι και να λέμε, όσα και να λέμε, η μηχανή είναι ένα άψυχο αντικείμενο που παίρνει "υπόσταση" από τον ιδιοκτήτη της, ένα μηχανολογικό κατασκεύασμα... εγώ ακόμα θυμάμαι πως ένοιωσα την πρώτη στιγμή που μου γέλασε για πρώτη φορά ένα πρωϊνό η κορούλα μου.

PortisHead
27/10/2012, 09:09
Υστερα με βλεπω να με κοιταει το 1 ετους κοριτσακι μου κ να μου χαμογελαει.....!!:sun:
Και τοτε δε με νοιαζει οπως και να με βλεπω!!!!!!!!! :blush: :blush:

:)
Τι συγκρίνεις τωρα ?
:beer:

Dms2310
27/10/2012, 09:14
:beer: ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΡΕΤΑΙ Η ΚΟΡΗ!!! Ό,τι και να λέμε, όσα και να λέμε, η μηχανή είναι ένα άψυχο αντικείμενο που παίρνει "υπόσταση" από τον ιδιοκτήτη της, ένα μηχανολογικό κατασκεύασμα... εγώ ακόμα θυμάμαι πως ένοιωσα την πρώτη στιγμή που μου γέλασε για πρώτη φορά ένα πρωϊνό η κορούλα μου.

Σ'ευχαριστω πολυ!!! Ολα για εκεινη γινονται!!!!!...............

kiloMeater
30/10/2012, 21:26
Με ειδα επιτελους μετα απο μηνες να παιρνω αδεια απο τη δουλεια και να πηγαινω μονοημερη μοτοβολτα με φιλο με εναν υπεροχο καιρο
Λειβαδια Δελφοι Ιτεα, κλασσικες αξιες
Ο Καφες στο μπαλκονακι στους Δελφους στη λιακαδα και την ερημια (καθημερινη off season ποιος να ειναι..) ολα τα λεφτα...
γεμικαμε μπαταριες!

Isi
31/10/2012, 08:17
Με είδα σήμερα να πηγαίνω στη δουλειά, πρώτη φορά με τη μηχανή ! Ένα μπράβο στο ηρωικό μου 'dero που κατάφερε εχθές να ταξιδέψει απο τη Θεσσαλονίκη ως την πρωτεύουσα !

AristidisZ
31/10/2012, 11:01
με είδα χτες, αφού έπινα από τις 5:30 ως τις 10 να κανω λαλακιες στο κεντρο του Πειραια :nono:
μηχανη και ποτο ειναι κακιστος συνδυασμος :moutza:

chr1s_86
31/10/2012, 12:10
Είδα στον ύπνο μου να είμαι πάνω σε Duke 640 τρικάβαλο με τον sniper και τον Max Biaggi !!!!! :eyepop::eyepop::eyepop::eyepop:

δεν υπάρχει εμότικον για αυτό το πράγμα! :rotflmao::rotflmao::rotflmao:

TROOPER
01/11/2012, 07:25
Είδα στον ύπνο μου να είμαι πάνω σε Duke 640 τρικάβαλο με τον sniper και τον Max Biaggi !!!!! :eyepop::eyepop::eyepop::eyepop:

δεν υπάρχει εμότικον για αυτό το πράγμα! :rotflmao::rotflmao::rotflmao:

:rolleyes: ποιος ξερει τι κανεις σε ενα παραλληλο συμπαν...!!! :bawl::bawl::bawl:

bocaros
01/11/2012, 07:39
Είδα στον ύπνο μου να είμαι πάνω σε Duke 640 τρικάβαλο με τον sniper και τον Max Biaggi !!!!! :eyepop::eyepop::eyepop::eyepop:

δεν υπάρχει εμότικον για αυτό το πράγμα! :rotflmao::rotflmao::rotflmao:

και καλα ο sniper , αυτος ο max biaggi ποιος ειναι?

k7600
03/11/2012, 09:44
με ειδε εχθες Παρασκευη να την κοπαναω νωρις απ την δουλεια και να την κανω για Σουνιο. Υπεροχος καιρος, ομορφη διαδρομη,απιστευτο ηλιοβασιλεμα. Μετα απο 10 μερες καβαλησα την αγγλιδα μου και θυμηθηκα ολα αυτα που με εφεραν στον κοσμο της μοτοσυκλετας.

thanos_s
03/11/2012, 10:11
με ειδα να ανεβαινω μονοημερο Θεσσαλονικη :D

spyrakos35
05/11/2012, 09:57
Με είδα να ανεβαίνω σε τζι ες για καμμιά 30αριά χιλιόμετρα και να απορώ ΤΙ του βρίσκουν........ :confused:

karellen
05/11/2012, 15:28
Με είδα να ξεκινάω με λιακάδα και 25 βαθμούς από Καλαμάτα για Αρκαδία,ελαφρώς ντυμένος και σιγά-σιγά να το δαγκώνω.
Εμ ποιός σου φταίει μετά. :sick:

thanos_s
05/11/2012, 15:47
με ειδα που ανεβηκα-κατεβηκα Θεσσαλονικη σε 1 24ωρο :P

sniper
05/11/2012, 15:52
με ειδα που ανεβηκα-κατεβηκα Θεσσαλονικη σε 1 24ωρο :P

Mε το ΚΤΕΛ;

thanos_s
05/11/2012, 15:56
Mε το ΚΤΕΛ;

με το cb..! ανεβηκα εκανα μια "εκπληξη", ξεκουραστηκα καποιες ωρες και επεστρεψα..:D

MG-KTiNoS
05/11/2012, 16:19
με το cb..! ανεβηκα εκανα μια "εκπληξη", ξεκουραστηκα καποιες ωρες και επεστρεψα..:D

Τέτοιες εκπλήξεις να μην κάνεις....
Ψάξε λίγο στο φόρουμ για κάτι κρύα το χειμώνα του 88 και θα καταλάβεις γιατί !
Όχι τίποτε άλλο αλλά εδώ θα φτιάξουν κλαμπ σε λίγο !

:D:D:D

MG-KTiNoS
05/11/2012, 16:22
Με είδα στο κλασικ ράλι με το Γκούτσι v7 του 69

Αλλά εκεί στη κατηφόρα στα γκρεμνά είπα...
Πολύ γενναίοι ήταν εκείνα τα χρόνια να οδηγούν με τέτοια κωλόφρενα.
Ίσως όμως να έφταιγαν οι σιαγόνες από τα ταμπούρα που ήταν καινούργιες !
(θέλει παλιές)

thanos_s
05/11/2012, 16:46
Τέτοιες εκπλήξεις να μην κάνεις....
Ψάξε λίγο στο φόρουμ για κάτι κρύα το χειμώνα του 88 και θα καταλάβεις γιατί !
Όχι τίποτε άλλο αλλά εδώ θα φτιάξουν κλαμπ σε λίγο !

:D:D:D
Ασε και οταν εβλεπα το 7c στην Ελασσονα το σκεφτομουν :D

bulmont
05/11/2012, 18:11
Τέτοιες εκπλήξεις να μην κάνεις....
Ψάξε λίγο στο φόρουμ για κάτι κρύα το χειμώνα του 88 και θα καταλάβεις γιατί !
Όχι τίποτε άλλο αλλά εδώ θα φτιάξουν κλαμπ σε λίγο !

:D:D:D




Τσ τσ τσ τσ......................... κακίες......................

alex14
07/11/2012, 09:27
Με ειδα να βαζω βενζινα με 1,574 :a08:

ρε που καταντισαμε, να μας φαινεται φτηνη λιγο κατω απο 1,6 :(

htdawg
07/11/2012, 09:36
με ειδα να μενω απο βενζινη (d-tracker) πανω στον κηφισό εχθες, μεγαλο ευχαριστω στο παλικαρι με το v-strom? που με εσπρωξε μεχρι την εξοδο για να βαλω βενζινη.

PetranGR
08/11/2012, 15:19
με είδα πρωί στης 9 , να ξεφεύγω ένα Τ-ΜΑΧ απο σίγουρη σύγκρουση , πως το κατάφερα ούτε εγώ ξέρω και γλύστριμα στο λάστιχο .. φύλακα άγγελο είχα! Να πω οτι είχα και μεγάλη ταχύτητα.. εντός πόλης !

harris_x
08/11/2012, 15:23
Με είδα προσπαθώ να πάω σπίτι με ψιλόβροχο, να είμαι τυχερός και να μην έχω γίνει εντελώς «παπί» ώσπου πέρασα από τον παρακάτω δρόμο/λίμνη και έγινα από πάνω ως κάτω ΜΟΥΣΚΕΜΑ…. :a37:
Αν έπεφτα μέσα σε μια πισίνα με νερό τόσο πολύ δεν θα βρεχόμουν…

273835

bulmont
10/11/2012, 08:22
Mε είδα, να βλέπω την έρημο, νά ΄χει μετατραπεί σε λίμνη................



273927

PetranGR
10/11/2012, 15:54
με είδα το πρωί να βάζω και εγώ βενζίνη με 1.599 :)

Πέφτει η βενζίνη ρεεε μην μασάτε!

DimChios
16/11/2012, 08:43
με ειδα χτες το βραδυ στο σχόλασμα να ειμαι ΤΕΡΑΣ ψυχραιμίας για να μη παω αυτοφωρο

:rolleyes: