PDA

View Full Version : Με είδα



Σελίδες : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

vangelis 64
01/06/2011, 02:26
Ελάτε να γράψουμε για τίς λαθεμένες στιγμές,που κάναμε αυτά που βλέπουμε στούς άλλους.Νομίζω πως τα πράγματα θα βελτιωθούν σημαντικά.

Λοιπόν...Με είδα να κυκλοφορώ ακράνωτος στο νησί,να έχω στο παπί ένα ή και δύο παιδιά...με είδα να οδηγώ πιωμένος με συνεπιβάτη ή χωρίς,
να κάνω σφήνες,να προσπερνώ απ' όπου νά'ναι,να τσακώνομαι στο δρόμο με το "μαλάκα" που μού έφταιξε,να αδιαφορώ για την τύχη μου και την οικογένειά μου,πηγαίνοντας δίχως αύριο...

και ό,τι άλλο θυμηθώ,στην πορεία.Άντε να σάς δω!:wave2:

7gibernau
01/06/2011, 02:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από vangelis 64
Ελάτε να γράψουμε για τίς λαθεμένες στιγμές,που κάναμε αυτά που βλέπουμε στούς άλλους.Νομίζω πως τα πράγματα θα βελτιωθούν σημαντικά.

Λοιπόν...Με είδα να κυκλοφορώ ακράνωτος στο νησί,να έχω στο παπί ένα ή και δύο παιδιά...με είδα να οδηγώ πιωμένος με συνεπιβάτη ή χωρίς,
να κάνω σφήνες,να προσπερνώ απ' όπου νά'ναι,να τσακώνομαι στο δρόμο με το "μαλάκα" που μού έφταιξε,να αδιαφορώ για την τύχη μου και την οικογένειά μου,πηγαίνοντας δίχως αύριο...

και ό,τι άλλο θυμηθώ,στην πορεία.Άντε να σάς δω!:wave2: Α πολυ ωραίο Αυτό!!!
Λοιπόν,ακρανωτος Απο το 2000 και μετα παίζει να μην έχω κάνει πάνω Απο ένα χιλιόμετρο!!!
Παιδιά δεν έχω!
Σε Μεγαλη πόλη δε μένω, Άρα σφηνες δεν κάνω!!
Το ότι δε μαλωνω μου κάνει κι Εμένα εντύπωση
Προσπερναω πάντα Απο τ αριστερά και μόνο με σουζα και Όταν Πινω Απλά δε βλέπω για να πω ότι με είδα!!!!

blackbusa
01/06/2011, 02:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από vangelis 64


και ό,τι άλλο θυμηθώ,στην πορεία.Άντε να σάς δω!:wave2:

την αγορα του ιταλικου κουβα ξεχασες...
:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

vangelis 64
01/06/2011, 04:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
την αγορα του ιταλικου κουβα ξεχασες...
:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: Ναι,και την παρέα Ιταλού.:a48:

tifoso4ever
01/06/2011, 04:41
Ο μονος Ιταλικος κουβας (bucket) που μου ερχεται στο μυαλο...
My Italian Bucket list

http://www.squidoo.com/italian-bucket-list


Για τα υπολοιπα, με ειδα κι εγω απειρες φορες να κανω χειροτερα απο αυτα που αναφερει ο συνφορουμιτης vangelis64...
Ευτυχως, ΠΟΛΥ παλιοτερα...:cry: :cry: :cry:

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

bulmont
01/06/2011, 05:55
Με ειδα μετά από αποχή περίπου 40 ημερών (που δεν έχω
πιάσει τιμόνι στά χέρια μου) να εμφανίζω σύνδρομο στέρησης

Αποτέλεσμα αυτού να σκέφτομαι σοβαρά την αγορά μιάς HARLEY
έξω από την εδώ αντιπροσωπεία.

Λέτε να είναι αναστρέψιμη η βλάβη η όχι;;;;;
(ειναι και πειρασμός η τιμή. 6.500 η 883 καινούργια)

:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

jimtarasxt660x
01/06/2011, 06:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από 7gibernau
Α πολυ ωραίο Αυτό!!!
Λοιπόν,ακρανωτος Απο το 2000 και μετα παίζει να μην έχω κάνει πάνω Απο ένα χιλιόμετρο!!!
Παιδιά δεν έχω!
Σε Μεγαλη πόλη δε μένω, Άρα σφηνες δεν κάνω!!
Το ότι δε μαλωνω μου κάνει κι Εμένα εντύπωση
Προσπερναω πάντα Απο τ αριστερά και μόνο με σουζα και Όταν Πινω Απλά δε βλέπω για να πω ότι με είδα!!!!

Επίσης ξέχασες να γράψεις ότι όταν προσπερνάς, το κάνεις με τέτοιο τρόπο που ο άλλος μαζεύει το σκατουλάκι από το μπατζάκι...

Επίσης ξέχασες να πεις πως άμα βλέπεις τουμπανιασμένο "κουτί" πας δίπλα του και αρχίζεις τις γκαζιές για να κάνετε άνοιγμα

ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΡΟΥΦΙΑΝΟΣ ΑΛΛΑ 5 ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΘΑ ΤΑ ΠΩ :lol:


Με είδα όμως και μένα να κυκλοφορώ στην πόλη χωρίς κράνος και να κάνω πατιλίκια...
Επίσης να κάνω προσπέραση σε αυτοκίνητα πάνω σε γέφυρα χωρίς ορατότητα του άλλου ρεύματος κυκλοφορίας ξέροντας πως έχουν γίνει μαλακίες σε αυτό το σημείο. :sick:


Ωραίο thread....Μην κράζουμε μόνο τους άλλους διότι και εμείς έχουμε κάνει μαλ@κίες η ΚΑΝΟΥΜΕ :sad:

GIXXERAKIAS
01/06/2011, 09:09
Με βλεπω συνεχεια να ξεχναω οτι η διηθηση ειναι επικυνδυνη με ταχυτητες ανω των +20χιλ απο τα σταματημενα και κανω ακομα και σφηνες αναμεσα τους να προλαβω να τελειωσω τις δουλειες τις μερας ....γ@μημενο αγχος....:sad:

Επισης με βλεπω να εχω γινει πιο μουλαρι οταν βλεπω οτι καποιος χρειαζεται βοηθεια στον δρομο γιατι δεν ξερω τι μπορει να κρυβει πισω απο το προσωπιο του "εχω μεινει δηθεν με ανοικτο καπω αλλα μπορει και να σε σκοτωσω για λιγα ευρω".Ακομα και οταν θελω να βοηθησω το αγχος να προλαβω καποια δουλεια με αναγκαζει να μην σταματησω να ρωτησω αν χρειαζεται καποιος βοηθεια...:sad:

nikos_abel
01/06/2011, 09:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
Με βλεπω συνεχεια να ξεχναω οτι η διηθηση ειναι επικυνδυνη με ταχυτητες ανω των +20χιλ απο τα σταματημενα και κανω ακομα και σφηνες αναμεσα τους να προλαβω να τελειωσω τις δουλειες τις μερας ....γ@μημενο αγχος....:sad:

Επισης με βλεπω να εχω γινει πιο μουλαρι οταν βλεπω οτι καποιος χρειαζεται βοηθεια στον δρομο γιατι δεν ξερω τι μπορει να κρυβει πισω απο το προσωπιο του "εχω μεινει δηθεν με ανοικτο καπω αλλα μπορει και να σε σκοτωσω για λιγα ευρω".Ακομα και οταν θελω να βοηθησω το αγχος να προλαβω καποια δουλεια με αναγκαζει να μην σταματησω να ρωτησω αν χρειαζεται καποιος βοηθεια...:sad:

Σκ@τ@. Μια από τα ίδια και δω...
Κάθε μέρα όμως...

Bil
01/06/2011, 10:23
Άρα στο "Σε Είδα ... ", οι μισοί βλέπετε τους άλλους μισούς :lol: :lol:

7gibernau
01/06/2011, 11:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimtarasxt660x
Επίσης ξέχασες να γράψεις ότι όταν προσπερνάς, το κάνεις με τέτοιο τρόπο που ο άλλος μαζεύει το σκατουλάκι από το μπατζάκι...

Επίσης ξέχασες να πεις πως άμα βλέπεις τουμπανιασμένο "κουτί" πας δίπλα του και αρχίζεις τις γκαζιές για να κάνετε άνοιγμα

ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΡΟΥΦΙΑΝΟΣ ΑΛΛΑ 5 ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΘΑ ΤΑ ΠΩ :lol:


Με είδα όμως και μένα να κυκλοφορώ στην πόλη χωρίς κράνος και να κάνω πατιλίκια...
Επίσης να κάνω προσπέραση σε αυτοκίνητα πάνω σε γέφυρα χωρίς ορατότητα του άλλου ρεύματος κυκλοφορίας ξέροντας πως έχουν γίνει μαλακίες σε αυτό το σημείο. :sick:


Ωραίο thread....Μην κράζουμε μόνο τους άλλους διότι και εμείς έχουμε κάνει μαλ@κίες η ΚΑΝΟΥΜΕ :sad:
Αυτο με τις πρωσπερασεις πρεπει να το κοψω,ειδες τι επαθα προχτες,πηγε το δικο μου σκ@το στην καλτσα...
το τουμπανιασμενο κουτι που ανοιξα ειχε και ενα Μ στο τελος με 4.200 cc και ειναι το αγαπημενο μου "κουτι"!!

ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΝΟΙΞΕΣ??
μηπως ειχες πιει το τσαγακι σου νωριτερα και δεν το ειχες χωνεψει καλα??σου ειχε καθισει στο λαιμουδακι???
εμαθες και τις προσπερασεις πανω σε γιοφυρι τρομαρα σου......

intruder
01/06/2011, 17:27
με ειδα να τσιγκουνευομαι να παω για καφε με το μηχανακι λογω βενζινης κ με ειδα να παω με το ποδηλατο.:p

taisteal
01/06/2011, 17:33
με ειδα στο φαναρι να προκαλω xt660z tenere και να με τσαγιωνει:rolleyes: και μετα εφαγε στοπ ο κουτακιας πιο κατω και μυρισαν τα φρενα μας:mad:

johnpan
01/06/2011, 17:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από bulmont

(ειναι και πειρασμός η τιμή. 6.500 η 883 καινούργια)

:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

ΤΟ ΠΗΡΕΣ ΚΙ ΕΦΥΓΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΣ ΠΟΥΘΕΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ:beer:

dukeandthecity
01/06/2011, 17:43
να οδηγω (σπάνια δυστυχώς)το τελευταιο 6μηνο χωρις ασφάλεια και να πηγαίνω κυρία στον δρόμο.

Αλλα απο σήμερα που τα εσκασα, θα κανω ξανα σφήνες πατιλίκια και σούζες :a25: :a25:

QSpec
01/06/2011, 18:57
Με βλέπω να πηγαίνω σαν κυρία τον τελευταίο καιρό και με βλέπω να βαριέμαι πολύ. :(

Και εξηγούμαι...

Μετά από ένα μικρό τρακάρισμα που μου προκάλεσε απλά ένα διάστρεμμα (και λίγες υλικές ζημιές) πηγαίνω πολύ ήρεμα. Στο τρακάρισμα δεν έτρεχα αλλά σκέφτομαι πως αν έτρεχα θα ήταν πολύ άσχημα τα πράγματα. Για κάποιο λόγο το μικρό αυτό τρακάρισμα με ξενέρωσε ΠΑΡΑ πολύ, πολύ περισσότερο από ένα παλαιότερο που μου διάλυσε το χέρι.

Πάντα θεωρούσα την μηχανή πρώτα μέσο ψυχαγωγίας και μετά μέσο μεταφοράς, γι αυτό και είχα μηχανές που έβρισκα διασκεδαστικές. Τώρα που την χρησιμοποιώ απλά σαν μέσο μεταφοράς μέσα στην πόλη, σχεδόν δεν μ' αρέσει να την οδηγάω... Εδώ σκέφτηκα σοβαρά το ενδεχόμενο του scooter... :blush:

Τις στιγμές όμως που η απερισκεψία μου με κερδίζει, το απολαμβάνω πραγματικά. Ελπίζω όταν, σύντομα, της κάνω 2-3 πραγματάκια που χρειάζεται και αρχίσω τα βουνά να αναγεννηθεί το ενδιαφέρον μου.

Αυτά. :blush:

ziggΥ
01/06/2011, 19:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από QSpec
Με βλέπω να πηγαίνω σαν κυρία τον τελευταίο καιρό και με βλέπω να βαριέμαι πολύ. :(

Και εξηγούμαι...

Μετά από ένα μικρό τρακάρισμα που μου προκάλεσε απλά ένα διάστρεμμα (και λίγες υλικές ζημιές) πηγαίνω πολύ ήρεμα. Στο τρακάρισμα δεν έτρεχα αλλά σκέφτομαι πως αν έτρεχα θα ήταν πολύ άσχημα τα πράγματα. Για κάποιο λόγο το μικρό αυτό τρακάρισμα με ξενέρωσε ΠΑΡΑ πολύ, πολύ περισσότερο από ένα παλαιότερο που μου διάλυσε το χέρι.

Πάντα θεωρούσα την μηχανή πρώτα μέσο ψυχαγωγίας και μετά μέσο μεταφοράς, γι αυτό και είχα μηχανές που έβρισκα διασκεδαστικές. Τώρα που την χρησιμοποιώ απλά σαν μέσο μεταφοράς μέσα στην πόλη, σχεδόν δεν μ' αρέσει να την οδηγάω... Εδώ σκέφτηκα σοβαρά το ενδεχόμενο του scooter... :blush:

Τις στιγμές όμως που η απερισκεψία μου με κερδίζει, το απολαμβάνω πραγματικά. Ελπίζω όταν, σύντομα, της κάνω 2-3 πραγματάκια που χρειάζεται και αρχίσω τα βουνά να αναγεννηθεί το ενδιαφέρον μου.

Αυτά. :blush:
και πουλούσα ένα σοβαρό ευρωπαικό μηχανάκι ρε φίλαι τόσο καιρό, θα χαιρόσουν να το βλέπεις να κάθεται και θα σου ξαναρχόταν η όρεξη :rotflmao: :rotflmao:

spyro
01/06/2011, 19:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από bulmont
........

Αποτέλεσμα αυτού να σκέφτομαι σοβαρά την αγορά μιάς HARLEY


.............

:a26: :a017: :a018: :a38:

ρε τρελαμένε .... για σοβαρέψου λέμε

QSpec
01/06/2011, 19:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από ziggΥ
και πουλούσα ένα σοβαρό ευρωπαικό μηχανάκι ρε φίλαι τόσο καιρό, θα χαιρόσουν να το βλέπεις να κάθεται και θα σου ξαναρχόταν η όρεξη :rotflmao: :rotflmao:

Μην ανησυχείς, το μηχανάκι μου είναι σοβαρότατο και μου προκαλεί μια χαρά την όρεξη, το πρόβλημα μου είναι πως την όρεξη αυτή την καταπιέζω. :(

ΥΓ: Πλάκα πλάκα με το δικό σου όντως θα είχα περισσότερη όρεξη γιατί θα το οδήγαγα μόνο 5 μέρες τον μήνα. Αυτές που δούλευε. :evil:

p_sapelas
01/06/2011, 19:34
Mε είδα με χιόνια και βροχές πάνω στο Majesty να πηγαίνω για δουλειά μέσω Κηφισού και να χρησιμοποιώ το CBF κυρίως για μακρινές βολτούλες... Άν χρειαστώ ABS και γενικά φρένα μηχανής στην καθημερινότητά μου (40χλμ περα δώθε είναι αυτά) θα με δείτε σηματάκι σε κανένα κουτάκι γτ η βάρκα μου δεν έχει τπτ αξιόλογο σε θέμα ασφάλειας.
Με είδα στις βολτούλες με το CBF να προσπαθώ να στρίψω σαν RR και να κάνω μαλ@κιούλες χωρίς να εχω μάθει καλά καλά να κινούμαι σωστά σε στροφιλίκια.
Με είδα να πληρώνω PC και εξατμίσεις ενώ ακόμα έχω δώσεις στο μηχανάκι.
Με βλέπω να μην καταφέρνω να ακολουθήσω σε καμία εκδρομή της προκοπής με τo moto.gr γτ πετάω τα λεφτάκια μου από εδώ και από εκεί και οι καιροί είναι δύσκολοι.

karellen
01/06/2011, 21:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από Bil
Άρα στο "Σε Είδα ... ", οι μισοί βλέπετε τους άλλους μισούς :lol: :lol:
:rotflmao: :lol: :lol:

Με βλέπω κάτι καλοκαιρινά απογευματάκια να μη φοράω κράνος ( έλα-εδώ-κοντά-θα-πάω-δεν-πειράζει-θα-προσέχω)
Μ@λ@κία,το ξέρω :nono:

webassasin
01/06/2011, 21:10
Σε ειδα,με ειδα,δεν εχει διαφορα τελικα.
Με βλεπω κατι μεσημερια τωρα,σε ερημικες ανηφοριες του Ταυγετου,να μαθαινω σουζα με το παπι
χωρις τιποτα επανω απο προστασια.
Εχω ακουσει οτι αν δεν παθεις,δε θα μαθεις,αρα αν φοραω προστασια δε θα μαθω.

jimtarasxt660x
01/06/2011, 21:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από 7gibernau

το τουμπανιασμενο κουτι που ανοιξα ειχε και ενα Μ στο τελος με 4.200 cc και ειναι το αγαπημενο μου "κουτι"!!

ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΝΟΙΞΕΣ??
μηπως ειχες πιει το τσαγακι σου νωριτερα και δεν το ειχες χωνεψει καλα??σου ειχε καθισει στο λαιμουδακι???
εμαθες και τις προσπερασεις πανω σε γιοφυρι τρομαρα σου......


Ρε π@πάρα απ΄το κακό στο χειρότερο πας....

έχεις παπρίλια και το αγαπημένο σου κουτί είναι το Μ?

wtf???:confused:

Και ανοίγω μόνο με σοβαρά μηχανάκια εγώ :a22:

Ichigo
02/06/2011, 19:39
Με βλέπω κάθε πρωί να κάνω μλκιες μεσα στο Ψυχικό :a53:
Με βλέπω να ψάχνομαι κάθε τρεις και λίγο με πιέσεις και προφόρτιση και να μη μπορώ να βρω τι μου ταιριάζει :uplate:
Με βλέπω να κάνω μλκιες στους δρόμους πέριξ Αττικής γενικά δοκιμάζοντας συνεχώς διάφορα περιμένοντας το πρώτο μου css :sick:
Με βλέπω τον τελευταίο καιρό που ζαχαρώνω το RSV το ultimate customizable μηχανάκι αλλά που λεφτά :sad:

p@nos
02/06/2011, 19:45
de to pisteyo oti anoixtike tetoio 8red edo mesa





:a012: :a012: :a012: :a012: :a012:



alla ntropi sas emena me blepo panta na odigo sineta panta simfona me to orio taxititas panta me kranos boyfan botes gantia kai olosomi forma apo mesa kai den kano pote epikindina pragmata episis de prospernao pote aftokinita xoris flas kai i dii8isi de ksero ti ine



:D :D :D

jimtarasxt660x
02/06/2011, 20:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos


alla ntropi sas emena me blepo panta na odigo sineta panta simfona me to orio taxititas panta me kranos boyfan botes gantia kai olosomi forma apo mesa kai den kano pote epikindina pragmata episis de prospernao pote aftokinita xoris flas kai i dii8isi de ksero ti ine

:D :D :D

Είσαι το πρότυπο μου

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Cpt. Haddock
02/06/2011, 21:02
Με βλέπω να μαυρίζω πολύ φέτος το καλοκαίρι :look:

takis-kk
02/06/2011, 21:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από vangelis 64
....Λοιπόν...Με είδα ..........:


Βαγγέλη δύο λύσεις υπάρχουν.

1η) προσπάθησε να αγαπήσεις αυτό που βέπεις δηλ τον εαυτό σου!

2η) κατάργησε-βγάλε τους καθρέφτες και δεν θα σε βλέπεις



Και για τους υπολοιπους το αυτό!

:rotflmao:


Με είδα ...
Να δίνω συμβουλές !

guzzistas
02/06/2011, 22:34
Με είδα... να με πιάνει η βροχή και να χαίρομαι, γιατί δεν είχα πλύνει την μηχανή 3 μήνες......

:wacko:

skordastm
03/06/2011, 12:27
με ειδα να μην κυκλοφορω με το cbr μου για να μην πεσω και τσακιστω..
με ειδα να κυκλοφορω με το τενερε που ειναι αργο και θα τη γλιτωσω τη στουκα
με ειδα να σχολαω απ την δουλεια και να καβαλαω το μοτο μου για να παω σπιτι...
με ειδα να ξυπναω και καποιος (γιατρος ηταν τελικα)να μ τσιμπαει τα βυζια για να ξυπνησω στην εντατικη 2 βδομαδες μετα
με ειδα να εχω εξωτερικη οστεοσυνθεση ,σπσμενο γονστο και ποδοκνημικη και να αναρωτιεμαι τι εγινε με πιο μηχανακι επεσα..
με ειδα να ειμαι 7 μηνες κρεβατι και να θελω και αλλο χρονο.....
περιμενω να με δω να ξανακαβαλαω τα μηχανακια μου και να κανω σουζες και βολτες!

bulmont
03/06/2011, 12:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από spyro
:a26: :a017: :a018: :a38:

ρε τρελαμένε .... για σοβαρέψου λέμε


Ρε Σπύρο έχουν οι κουφάλες ένα 1200 FGKSTLMEPGB (η κάπως έτσι τέλος πάντων) έξω από
την έκθεση πάνω σε κατρακύλια γιά δοκιμές το οποίο ειναι φτιαγμένο πολύ όμορφα σε
cafe racer με 1500 μίλια και πωλείται με πλήρη εγγύηση περίπου 6500-7000 ευρω.

Λες να φταίει ο ήλιος και η ζέστη;;;; (39 βαθμούς τώρα)

:wave2: :wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

OldMan
03/06/2011, 12:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από dukeandthecity
Αλλα απο σήμερα που τα εσκασα, θα κανω ξανα σφήνες πατιλίκια και σούζες :a25: :a25:
Με βλέπω να σε πετυχαίνω πουθενά με τον γερμανικό κουβά σου και να σε κάνω ασήκωτο από τις μάπες και να σε σέρνω από το σβέρκο να σε πάω στον Νικολάκη να σου ρίξει τις υπόλοιπες και να γυρνάω να βάζω φωτιά στον ματρακά σου και να σκορπίζω τις στάχτες του στον υπόνομο και να πίνω μετά ρακές πλήρης καλών πράξεων προς το κοινωνικό σύνολο ...:smokin:

blackbusa
03/06/2011, 13:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Με βλέπω να σε πετυχαίνω πουθενά με τον γερμανικό κουβά σου και να σε κάνω ασήκωτο από τις μάπες και να σε σέρνω από το σβέρκο να σε πάω στον Νικολάκη να σου ρίξει τις υπόλοιπες και να γυρνάω να βάζω φωτιά στον ματρακά σου και να σκορπίζω τις στάχτες του στον υπόνομο και να πίνω μετά ρακές πλήρης καλών πράξεων προς το κοινωνικό σύνολο ...:smokin:

ολα αυτα με μια ανασα τα ειπες???και στο καπακι τσιγαρακι???τελικα δεν εισαι τοσο....

:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

sniper
03/06/2011, 13:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Με βλέπω να σε πετυχαίνω πουθενά με τον γερμανικό κουβά σου και να σε κάνω ασήκωτο από τις μάπες και να σε σέρνω από το σβέρκο να σε πάω στον Νικολάκη να σου ρίξει τις υπόλοιπες και να γυρνάω να βάζω φωτιά στον ματρακά σου και να σκορπίζω τις στάχτες του στον υπόνομο και να πίνω μετά ρακές πλήρης καλών πράξεων προς το κοινωνικό σύνολο ...:smokin:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Εγώ με είδα χθες το βράδυ να κάνω κάτι μ@λακίες μαζί με κάτι ΔΙΑΣ.. :rolleyes:

dukeandthecity
03/06/2011, 13:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Με βλέπω να σε πετυχαίνω πουθενά με τον γερμανικό κουβά σου και να σε κάνω ασήκωτο από τις μάπες και να σε σέρνω από το σβέρκο να σε πάω στον Νικολάκη να σου ρίξει τις υπόλοιπες και να γυρνάω να βάζω φωτιά στον ματρακά σου και να σκορπίζω τις στάχτες του στον υπόνομο και να πίνω μετά ρακές πλήρης καλών πράξεων προς το κοινωνικό σύνολο ...:smokin:

YOU & ME AT SINDOS RACING CIRCUIT :D :D :D

και αν ειναι για ρακες μετα, να βάλω εγω τα σπιρτα:lol: :lol:

Anty12
03/06/2011, 13:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Με βλέπω να σε πετυχαίνω πουθενά με τον γερμανικό κουβά σου και να σε κάνω ασήκωτο από τις μάπες και να σε σέρνω από το σβέρκο να σε πάω στον Νικολάκη να σου ρίξει τις υπόλοιπες και να γυρνάω να βάζω φωτιά στον ματρακά σου και να σκορπίζω τις στάχτες του στον υπόνομο και να πίνω μετά ρακές πλήρης καλών πράξεων προς το κοινωνικό σύνολο ...:smokin:


Να γειάσει το στόμα σου άνθρωπε μου.....:beer:

έχει και δυο κόρες ο ΜΑΛΑΚΑΣ....

GIXXERAKIAS
03/06/2011, 15:33
Με είδα σήμερα να πηγαίνω χωρίς μπουφάν χ@σμ@ντέν γιατί δέν την πάλευα άλλο με την ζέστη....:sick:

Pit S3
03/06/2011, 17:59
Με είδα να γίνομαι μουσκεμα απο τη βροχή στη σαλονικη.... Γιατι με είδα να βάζω αδιάβροχο παντελόνι και καλοκαιρινό μπουφάν!!!! Δε τη παλεβω:hypnotize :hypnotize

panos1050
06/06/2011, 15:56
με ειδα τον μαλακα με τον γιο μου,
μπροστα μου πανω στο σκουτερακι να παταει μπροστινο επειδη ετσι του ηρθε
(ειναι μικρος δεν φταιει αυτος)
να τον περνω αγγαλια να μην χτυπησει και το σκουτερ στα τσακιδια.
ΠΟΤΕ μα ΠΟΤΕ ξανα δεν θα τον βαλω πανω :nono: :nono:

GIXXERAKIAS
06/06/2011, 16:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
Με είδα σήμερα να πηγαίνω χωρίς μπουφάν χ@σμ@ντέν γιατί δέν την πάλευα άλλο με την ζέστη....:sick:

Ξανά μανά με είδα σήμερα έτσι....:sad: ...πρέπει να πάρω καλοκαιρινό μπουφάν η έστω μία body armor οπως και δήποτες....:(

nikos_abel
06/06/2011, 16:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από panos1050
με ειδα τον μαλακα με τον γιο μου,
μπροστα μου πανω στο σκουτερακι να παταει μπροστινο επειδη ετσι του ηρθε
(ειναι μικρος δεν φταιει αυτος)
να τον περνω αγγαλια να μην χτυπησει και το σκουτερ στα τσακιδια.
ΠΟΤΕ μα ΠΟΤΕ ξανα δεν θα τον βαλω πανω :nono: :nono:

Για 150 μέτρα από το παιδικό σταθμό ως το σπίτι, κάθε μέρα το σκέφτομαι να μη πάω να παρκάρω
αλλά να τον πάρω στη μαανή που του αρέσει.

Νά 'σαι καλά που μου έβαλες μυαλό και μου υπενθύμισες το κίνδυνο :beer:

panos1050
06/06/2011, 19:19
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos_abel
Για 150 μέτρα από το παιδικό σταθμό ως το σπίτι, κάθε μέρα το σκέφτομαι να μη πάω να παρκάρω
αλλά να τον πάρω στη μαανή που του αρέσει.

Νά 'σαι καλά που μου έβαλες μυαλό και μου υπενθύμισες το κίνδυνο :beer:

και εγω απο παιδικο σταθμο γυρνουσα που ειναι 300 μετρα και εχει και να παρκαρω
αστα να πανε

marios8
06/06/2011, 20:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
Με είδα σήμερα να πηγαίνω χωρίς μπουφάν χ@σμ@ντέν γιατί δέν την πάλευα άλλο με την ζέστη....:sick:

Μια απο τα ίδια και εγώ :rolleyes: :rolleyes:

gs 500 f
06/06/2011, 21:38
με επιασα να μην φοραω κρανος λογω της κοντινης αποστασης και μυαλο δεν βαζω.....ολο δικαιολογω τον εαυτο μου οτι παω σιγα και μονο γυρω γυρω απο την γειτονια αλλα οσα φερνει η ωρα δεν τα φερνει ο χρονος....ξερω ποιο ειναι το σωστο μεγαλος ανθρωπος ειμαι αλλα.....

nikos_abel
06/06/2011, 22:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από panos1050
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos_abel
Για 150 μέτρα από το παιδικό σταθμό ως το σπίτι, κάθε μέρα το σκέφτομαι να μη πάω να παρκάρω
αλλά να τον πάρω στη μαανή που του αρέσει.

Νά 'σαι καλά που μου έβαλες μυαλό και μου υπενθύμισες το κίνδυνο :beer:

και εγω απο παιδικο σταθμο γυρνουσα που ειναι 300 μετρα και εχει και να παρκαρω
αστα να πανε

Πανούλη, μπρρρρρρρρρρρ μακρυά από μας. Μακρυά από όλους δηλαδή...
Έπαθες ζημιά τελικά;

panos1050
07/06/2011, 14:50
το παιδι ευτυχως τιποτα γιατι το πηρα αγγαλια
εγω τιποτα σπουδαιο γρατζουνιες,οπως και το σκουτερ

schumifer
07/06/2011, 16:19
Με είδα , με το crypton X να αφήνω το φιλαράκι σπίτι του. Με 100 κιλά στον πίσω τροχό(και αντίστοιχα στο πίσω αμορτισέρ που είναι έτσι κι αλλιώς βούτυρο) +90 τα δικά μου πήγαινα με 10 χιλιόμετρα ανά ώρα για μισή ώρα και πάλι τερμάτιζαν οι μαμημένες και χτύπαγαν...
Ε, και μόλις τον άφησα σκάω πρώτη και δευτέρα στην πάπια σε σχετική κατηφόρα (να ξεδώσω κι εγώ και το παπί!). Μόνο που δεν υπολόγισα ότι η κατηφόρα ήταν γυαλί-καθρέπτης και όταν πήγα να σταματήσω στο stop η τριβή ελαστικού - ασφάλτου έτεινε προς το μηδέν. Μου έφυγε το μπροστά , μου έφυγε και το πίσω, ίσιωσα τελικά το παπί μετά τρόμου και αερίων (και του "ABS" της δεξιάς άκρας χείρας μου)και το άφησα να περάσει αέρα το στοπ.
Ο καλός Θεούλης αποφάσισε ότι δεν ήταν ώρα μου.
Ευχαριστώ

nikos_abel
11/06/2011, 13:01
Lucky boy!!!

Με είδα τώρα να ποστάρω απο το φρι γουάι φαι της πλατεία το Ναυπλίου!!!

Πάντα Μέσα ρε!!!

el_hymador
11/06/2011, 13:31
Με ειδα... πως ειμαι ετσι;

menos
11/06/2011, 16:13
Με είδα να μην φοράω κράνος για 15 χρόνια...

Με είδα να ξύνω παταράκια με 4 χρονών λάστιχα...

Με είδα να κάνω χιλιάδες χιλιόμετρα ολομέθυστος...

Με είδα να κοντεύω να τρακάρω πάμπολες φορές επειδή χάζευα την μηχανή μου στην αντανάκλαση των βιτρίνων....

Με είδα να τρέχω σε κατοικημένες περιοχές με 80...

Με είδα να τρακάρω..

Με είδα να κάνω σεξ πάνω στην μηχανή (ακόμη προσπαθώ να καταλάβω πως τα κατάφερα)...

Με είδα να χαζεύω όλα τα ατυχήματα μηχανών στο You Tube και να μην καβαλάω την μηχανή για 2 εβδομάδες απο το φόβο μου...

Με είδα να φοβάμαι σούζες, μπαντιλίκια και πλέον να μην τερματίζω το λάστιχο παρα μόνο διπλός...

Με είδα να χάνω την αυτοπεποίθηση μου ύστερα απο 22 χρόνια οδήγησης.. :sad:

yannis24
11/06/2011, 16:50
Με είδα να παραταω τις μηχανές μου μόλις γςννηθηκε ο γιος μου.....δεν ξέρω....η αγάπη μου γί αυτόν με έκανε να κάνω πέρα την άλλη μου μεγάλη αγάπη.....μετά απο πολλά χρονια ξανακαβαλησα ένα παπακι για να κινουμαι στην Αθήνα.....δεν ξέρω....είμαι λίγο μοερδεμενος στοσυγκεκριμενο ζήτημα.....

Aggelos_SV
22/06/2011, 15:03
Με είδα χτες τη νύχτα στη Λαμπράκη να περνάω κόκκινο καραμπινάτο έχοντας το μυαλό μου κι εγώ δεν ξέρω που...:sad:

ΕΥΤΥΧΩΣ δεν είχα χιλιόμετρα και λίγο πριν τη διάβαση πεζών ξύπνησα :a31: και τράβηξα πίσω τη μανέτα του φρένου...αλλιώς θα είχα γίνει χαλκομανία με το κάθετα ερχόμενο αυτοκίνητο..

Τι να πω ρε γμτ...πρώτη φορά να είμαι τόσο "αλλού" οδηγώντας...και να πεις ότι είχα πιεί (που δεν το κάνω έτσι κι αλλιώς...) :sad:

guzzistas
22/06/2011, 15:15
Με είδα μόνο μου χθες αργά από την Λ. Κύμης, Α.Ο. και μετά μέχρι το Λουτράκι... ούτε μια μηχανή.

:look:

Atala_Kulu
22/06/2011, 15:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
Με ειδα... πως ειμαι ετσι;

+1000 :bigcry: :bigcry:

PortisHead
22/06/2011, 15:49
Μας ειδα να χαζευουμε τα κοριτσακια τωρα που καλοκαιριαζει και τα ρουχαλακια ελαφραινουν , στα πεζοδρομια , στα αυτοκίνητα , ακομα και στα μπαλκονια , και να θετουμε την ζωη μας σε κινδυνο για 2-3 sec οφθαλμόλουτρου. :(

:lol:

nikos_abel
22/06/2011, 15:56
Με είδα να πηγαίνω δυο μέρες συνεχόμενα το απόγευμα για μια απόσταση 3-4 χλμ με το σκούτερ με
την εξής ένδυση, διότι έκανε ζέστη :

Κράνος

Γάντια

Βερμούδα

Κοντομάνικο

Παπουτσάκι τύπου τίμπερλαντ








Και μετά διάβασα το θρεντ του Βάσκα.




Να το πω καλκιουλέιτεντ ρισκ;

Εχετλαίος
22/06/2011, 15:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos_abel
Με είδα να πηγαίνω δυο μέρες συνεχόμενα το απόγευμα για μια απόσταση 3-4 χλμ με το σκούτερ με
την εξής ένδυση, διότι έκανε ζέστη :

...
Γάντια

...
Κοντομάνικο

...

Έλα πες αλήθεια τώρα: Έχεις ΚΑΡΑ-λαλήσει, έτσι;
:wacko:

nikos_abel
22/06/2011, 16:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από Εχετλαίος
Έλα πες αλήθεια τώρα: Έχεις ΚΑΡΑ-λαλήσει, έτσι;
:wacko:

Ρε μλκ έτσι είμαι πολύ σέξι,


το αντίστοιχο είναι μια γκόμενα που φοράει μόνο κάλτσες....


229787

nikos_abel
22/06/2011, 16:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
Με ειδα... πως ειμαι ετσι;

Μόλις πρόσεξα, "είδα" την υπογραφή σου.



Αφιερωμένο (http://www.youtube.com/watch?v=Fc-7FXzbeA0)

Ichigo
23/06/2011, 14:48
Me eida na mi mporo na vro diathesimo time slot gia plisimo tou listi logo tis panellinias sinantisis tou ypertatou vstrom :bigcry:

jtoros
25/06/2011, 18:44
Με είδα να παθαίνω target fixation στην Βεΐκου, στην αριστερή στροφή δίπλα στο άλσος, πάνω στο παπάκι που ήταν μπροστά μου... Ευτυχώς, πολύ μπροστά μου, ώστε να πάθω το target fixation, να καταλάβω ότι παθαίνω target fixation και πάω πάνω του, να σκεφτώ να κοτάξω στα αριστερά του και να το περάσω αναίμακτα.

Με ανησυχεί που αν δεν ήταν "πολυ" μπροστά μου, ίσως δεν προλάβαινα να κάνω όσα ανέφερα.

Τέλος καλό, όλα καλά...

Και στα 200 μέτρα, όντας πλέον στην αριστερή λωρίδα και σε αριστερή στροφή, ΣΕ ΕΙΔΑ μπιιιιιιπ άντρα να περπατάς στην αριστερή άκρη της αριστερής λωρίδας, πάνω στην άσφαλτο, με τη φορά των οχημάτων...

Ψιτ Μεγάλε... ευχαριστώ... δις!

IVX
26/06/2011, 17:38
Ειδα σημερα, για πρωτη φορα, τον αντικατοπρισμο μου!
Ημουν σταματημενος στο φαναρι της διαγωνιου στη Τσιμισκη.
Κοκκινη μηχανη, με εμενα και τη κοπελα μου με κρανη... δεν με γνωρισα!
Και οσο αδεια κι αν ηταν η πολη , πανω απο 50 δεν πηγα.
Σημερα εκανα τη καλυτερη μου βολτα στη Θεσσαλονικη!

boldor900f
26/06/2011, 18:20
Ηρθε πολύ γρήγορα η γ@μημένη η στροφή
στο Λεωνίδιο.Καλά που η ΧΧ φρενάρει και πάνω σε στροφή
και γλύτωσα. Πήγαινα σε βράχο.
Περαστικά μου τα χρειάστηκα.

IVX
26/06/2011, 18:29
Για δωσε καμια συμβουλη και σε μενα τον αρχαριο... πως γλυτωνεις δλδ.
Πλακωθηκες στα φρενα απλα?

menos
26/06/2011, 19:52
Το ΧΧ διορθώνει τα λάθη του αναβάτη...... απο μόνο του..!! :smokin:

7gibernau
30/06/2011, 12:46
με ειδα μετα με διπλο διαστρεμμα....

Cpt. Haddock
02/07/2011, 18:22
Με είδα να οδηγώ για λιγες ώρες το Triumph Sprint RS 955i και να το καταευχαριστιέμαι.... :D

Κι ας μην είχε τα πλαϊνα πλαστικα. Παλι καλά που δεν έχω λεφτα, αλλιως.... :lol:


230578

schumifer
02/07/2011, 18:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από 7gibernau
με ειδα μετα με διπλο διαστρεμμα....

Περαστικούρες!
Με είδα μονό να προσπαθώ να ακολουθήσω κάγκουρα με την κοπελιά σε yamaha Z. Είναι γρήγορα τα άτιμα (crypton X εγώ!).
Αλλά ρε πστ μου, τι μπόχα είναι αυτή από πίσω?

7gibernau
02/07/2011, 19:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από schumifer
Περαστικούρες!
Με είδα μονό να προσπαθώ να ακολουθήσω κάγκουρα με την κοπελιά σε yamaha Z. Είναι γρήγορα τα άτιμα (crypton X εγώ!).
Αλλά ρε πστ μου, τι μπόχα είναι αυτή από πίσω? να σαι Καλα φίλε μου σ ευχαριστω.:beer:

TheFace
03/07/2011, 07:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Με είδα να οδηγώ για λιγες ώρες το Triumph Sprint RS 955i και να το καταευχαριστιέμαι.... :D

Κι ας μην είχε τα πλαϊνα πλαστικα. Παλι καλά που δεν έχω λεφτα, αλλιως.... :lol:

Το 'χα και εγω για καμια δεκαρια μερες και το γουσταρα πολυ!

Γεια σου σακη με τα ωραια σου! :beer:

IVX
03/07/2011, 19:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από 7gibernau
με ειδα μετα με διπλο διαστρεμμα....

Περαστικα σου ρε φιλε!

boldor900f
03/07/2011, 20:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από IVX
Για δωσε καμια συμβουλη και σε μενα τον αρχαριο... πως γλυτωνεις δλδ.
Πλακωθηκες στα φρενα απλα?


Ναι !!!!!!
Δούλεψαν και τα δύο φρένα συνδυασμένα.
Μόλις πάτησα με πανικό τη μανέτα,κατάλαβα
να φρενάρει και ο πίσω τροχός.
Να ναι καλά η ΧΧ μου,αφού μπόρεσα να τη γείρω
και άλλο δεξιά και να στρίψω.
Σε όλη τη διαδρομή πάταγα μόνο το πίσω φρένο και
βούλιαζε και το μπροστινό!:beer:

7gibernau
03/07/2011, 20:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από IVX
Περαστικα σου ρε φιλε! να σαι Καλα!!!:beer:

jimtarasxt660x
03/07/2011, 22:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από 7gibernau
με ειδα μετα με διπλο διαστρεμμα....


Καλά να πάθεις ρε μλκ....


Μας έχετε ζαλίσει τα "τσίγκια" με τις ρακέτες.... :a29:

Τάκα - τούκα, τάκα - τούκα...

:a17:

IVX
04/07/2011, 11:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από boldor900f
Ναι !!!!!!
Δούλεψαν και τα δύο φρένα συνδυασμένα.
Μόλις πάτησα με πανικό τη μανέτα,κατάλαβα
να φρενάρει και ο πίσω τροχός.
Να ναι καλά η ΧΧ μου,αφού μπόρεσα να τη γείρω
και άλλο δεξιά και να στρίψω.
Σε όλη τη διαδρομή πάταγα μόνο το πίσω φρένο και
βούλιαζε και το μπροστινό!:beer:

Πραγματικα αυτο το C-ABS πρεπει να χει βγαλει πολυ κοσμο απο τη δυσκολη...

Γιατι οι αλλες εταιρειες δεν εχουν κατι αντιστοιχο?

nikos_abel
04/07/2011, 11:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από IVX
Πραγματικα αυτο το C-ABS πρεπει να χει βγαλει πολυ κοσμο απο τη δυσκολη...

Γιατι οι αλλες εταιρειες δεν εχουν κατι αντιστοιχο?

Γιατί ναούμ επιλέξαμε χόντα ναούμ, τυχαία ναούμ;


(Έχω γλυτώσει και γω.....)

7gibernau
04/07/2011, 12:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimtarasxt660x
Καλά να πάθεις ρε μλκ....


Μας έχετε ζαλίσει τα "τσίγκια" με τις ρακέτες.... :a29:

Τάκα - τούκα, τάκα - τούκα...

:a17:
τον γαμεις τωρα η δεν τον γαμεις??

τραβα κανε κανα μπανιο μωρη μαχιντρα που εισαι σαν αορκιστος φανταρος....ασπριλα παντου...εκτως απο το V στο λαιμο......

whiteran
04/07/2011, 13:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από 7gibernau
τον γαμεις τωρα η δεν τον γαμεις??

τραβα κανε κανα μπανιο μωρη μαχιντρα που εισαι σαν αορκιστος φανταρος....ασπριλα παντου...εκτως απο το V στο λαιμο......



:a014: :a014: :a014: :a014: :a014:

jimtarasxt660x
04/07/2011, 19:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από 7gibernau
τον γαμεις τωρα η δεν τον γαμεις??

τραβα κανε κανα μπανιο μωρη μαχιντρα που εισαι σαν αορκιστος φανταρος....ασπριλα παντου...εκτως απο το V στο λαιμο......

Μωρή ξεδοντιάρα, εγώ δουλεύω, δεν πάω στο γραφείο στις 10 και φεύγω στις 2...

:smokin:

Aggelos_SV
04/07/2011, 19:50
jimtarasSV1000s και ΤζιμπερνΑΑου


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


230656

jimtarasxt660x
04/07/2011, 19:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από Aggelos_SV
jimtarasSV1000s και ΤζιμπερνΑΑου


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

7gibernau
04/07/2011, 21:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimtarasxt660x
:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: τι γελας ρε?ιδιος εισαι.....

panos1050
14/07/2011, 13:57
με ειδα να μενω με το αμαξι μου μετα απο μπανιο την κυριακη

με ειδα να μενω με το αμαξι μου σε ενα ταξιδακι που πηγα δευτερα
(καταραμενη τρομπα βενζινης)
με ειδα να δανειζομαι μηχανη φιλου (varadero):bawl: για να γυρισω σπιτι

με ειδα να μενω μετην μηχανη μου την τεταρτη απο μπαταρια στην παραλια

ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΜΕ ΠΑΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ????????????????????????????????????????????????????

konsttanttinos
14/07/2011, 21:07
Με ειδα, υστερα απο 2 μηνες χωρις βολτα, να παιρνω σβαρνα ολο το πηλιο μεχρι τρικερι σε μιση μερα με το tuono και να επιστρεφω μ'ενα πλατυ χαμογελο...η καλυτερη ψυχαναλυση.Αντε και στην επομενη.

Aggelos_SV
15/07/2011, 03:38
Με είδα...

Με κράνος,μπουφάν,γάντια,μποτάκι καλοκαιρινό και....βερμούδα..να κυνηγάω τελικές στη Μαραθώνος...

Το καΝγκουριλίκι μου πάει τελικά :bigcry:

p@nos
15/07/2011, 04:51
με ειδα....να κανω το γλυφαδα ψυχικο ξημερωματα....χωρις κρανος


τα ματια μου με εχουν πεθανει



μου το φαγανε το αραι

:sad:

schumifer
15/07/2011, 11:45
Με είδα να φέυγω βαιστικότατα από το σπίτι και να καταλαβαίνω 100 μέτρα μετά ότι δεν έχω κράνος στη μπαγκαζιέρα. Έκανα καμιά 20αριά χιλιόμετρα ακράνωτος. Μακακία

sniper
15/07/2011, 11:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
με ειδα....να κανω το γλυφαδα ψυχικο ξημερωματα....χωρις κρανος


τα ματια μου με εχουν πεθανει



μου το φαγανε το αραι

:sad:

:hypnotize

chr1s_86
15/07/2011, 12:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos

μου το φαγανε το αραι

:sad:

:eyepop: :( :( πως;

p@nos
15/07/2011, 13:29
ειχα παει σε μαγαζι της γλυφαδας και στην εισοδο αρχιζουν τα κλασικα οτι απαγορευονται τα κρανη πρεπει να το αφησετε εδω κλπ κλπ κλπ δυστυχως ειχα παρεα να περιμενει μεσα και δε μπορουσα να κατσω να το αναλυσω οποτε και το αφησα στη γκομενα στην εισοδο....


ε μολις πηγα να φυγω, και φυσικα να παρω το κρανος μου...το ειχαν δωσει :a023:
προφανως σε καποιον γυαλισε και το ζητησε...

επειτα απο πολυ δικο μου εκνευρισμο, κατι μαλακιες των υπευθυνων του τυπου δε ξερουμε ποσο εκανε το κρανος, μαλλον καποιος το μπερδεψε και το πηρε καταλαθος, δε ξερουμε αν ηταν δικο σου, στη συνεχεια με ακομη περισσοτερη δικη μου τσαντιλα με τις δικαιολογιες του κωλου που ακουγα....

επειτα απο λεκτικο τσαμπουκα με τον μετροσεξουαλικο κλασικο γλυφαδιοτη 50αρη υπευθυνο....μολις φτασαμε στο αποκορυφωμα επειδη του πα πως επι 2 ωρες μου λεγε μαλακιες καλεσα την αστυνομια οπου και εκει μαζευτηκαν ευτυχως λιγο....

και ουσιαστικα καταληξαμε στο οτι αν παω με την αποδειξη του κρανους, θα μου δωσουν τα χρηματα(αν δε τα τουμπαρουν τελευταια στιγμη οπου ουσιαστικα παμε για μηνυση μετα)


το κακο εινια πως το κρανος ηταν απο νετ και δεν υπαρχει αποδειξη....οποτε πρεπει και να βρω μια αν θελω να αποζημιωθω(η τουλαχιστον να εχω ελπιδες:sad: )
οποτε αν καποιος εχει αποδειξη η ξερει καποιον που να εχει, ας ενημερωσει με πμ εστω μπας και βγαλω ακρη...



το κερασακι στην τουρτα ειναι πως στην αθηνα εχω ερθει για λιγες μερες(γι αυτο δεν εχω και 2ο κρανος) και αυριο ετοιμαζομουν να φυγω για διακοπες....τωρα χωρις κρανος, και αυτο αναβαλεται :sad:

blackbusa
15/07/2011, 13:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
ειχα παει σε μαγαζι της γλυφαδας και στην εισοδο αρχιζουν τα κλασικα οτι απαγορευονται τα κρανη πρεπει να το αφησετε εδω κλπ κλπ κλπ δυστυχως ειχα παρεα να περιμενει μεσα και δε μπορουσα να κατσω να το αναλυσω οποτε και το αφησα στη γκομενα στην εισοδο....


ε μολις πηγα να φυγω, και φυσικα να παρω το κρανος μου...το ειχαν δωσει :a023:

επειτα απο πολυ δικο μου εκνευρισμο, κατι μαλακιες των υπευθυνων του τυπου δε ξερουμε ποσο εκανε το κρανος, δε ξερουμε αν ηταν δικο σου, στη συνεχεια με ακομη περισσοτερη δικη μου τσαντιλα με τις δικαιολογιες του κωλου που ακουγα....

επειτα απο λεκτικο τσαμπουκα με τον μετροσεξουαλικο κλασικο γλυφαδιοτη 50αρη υπευθυνο....μολις φτασαμε στο αποκορυφωμα επειδη του πα πως επι 2 ωρες μου λεγε μαλακιες καλεσα την αστυνομια οπου και εκει μαζευτηκαν ευτυχως λιγο....

και ουσιαστικα καταληξαμε στο οτι αν παω με την αποδειξη του κρανους, θα μου δωσουν τα χρηματα(αν δε τα τουμπαρουν τελευταια στιγμη οπου ουσιαστικα παμε για μηνυση μετα)


το κακο εινια πως το κρανος ηταν απο νετ και δεν υπαρχει αποδειξη....οποτε πρεπει και να βρω μια αν θελω να αποζημιωθω(η τουλαχιστον να εχω ελπιδες:sad: )
οποτε αν καποιος εχει αποδειξη η ξερει καποιον που να εχει, ας ενημερωσει με πμ εστω μπας και βγαλω ακρη...



το κερασακι στην τουρτα ειναι πως στην αθηνα εχω ερθει για λιγες μερες(γι αυτο δεν εχω και 2ο κρανος) και αυριο ετοιμαζομουν να φυγω για διακοπες....τωρα χωρις κρανος, και αυτο αναβαλεται :sad:

net=ebay???Πληρωμη paypal???αρα εχεις και αποδειξη...:winka:

κτελ κηφισου και καλες διακοπες...:wave2:

Aggelos_SV
15/07/2011, 13:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
ειχα παει σε μαγαζι της γλυφαδας και στην εισοδο αρχιζουν τα κλασικα οτι απαγορευονται τα κρανη πρεπει να το αφησετε εδω κλπ κλπ κλπ δυστυχως ειχα παρεα να περιμενει μεσα και δε μπορουσα να κατσω να το αναλυσω οποτε και το αφησα στη γκομενα στην εισοδο....


ε μολις πηγα να φυγω, και φυσικα να παρω το κρανος μου...το ειχαν δωσει :a023:
προφανως σε καποιον γυαλισε και το ζητησε...



Δεν ανοιγεις ένα thread με λεπτομέρειες (μοντέλο,νουμερο,κάνα αυτοκολλητάκι )για το κράνος μπας και τύχει και βρεθεί..?
Μπορεί να το δεις και να πωλείται στις αγγελίες ή στο car

Καλά ξεμπερδέματα :rolleyes: :wave2:

sniper
15/07/2011, 13:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
ειχα παει σε μαγαζι της γλυφαδας και στην εισοδο αρχιζουν τα κλασικα οτι απαγορευονται τα κρανη πρεπει να το αφησετε εδω κλπ κλπ κλπ δυστυχως ειχα παρεα να περιμενει μεσα και δε μπορουσα να κατσω να το αναλυσω οποτε και το αφησα στη γκομενα στην εισοδο....

...

Πρώτη φορά ακούω κάτι τέτοιο... Τόσες φορές σε τέτοια μαγαζιά, ποτέ δεν είπαν κάτι ανάλογο.. Ίσως φταίει ότι τους κοιτάω παράξενα..

Πάρε ένα "φτηνό" κρανος και πήγαινε όπου θες.

p@nos
15/07/2011, 14:11
δε ξερω ποσες φορες εχεις παει ομως σε κλαμπ στη γλυφαδα :sick:
γενικα ειναι ψιλοπαγιος κανονας...


το κρανος ειναι αυτο...
http://www.sportsbikeshop.co.uk/product_images/viper_gt_spiral_red.jpg

φωτο λαιβ δε θυμαμαι που εχω πρεπει να ψαξω απο καμια βολτα μονο η απο πιστα που εχω...το χαρακτηριστικο του κρανους, ειναι οτι λειπει το δεξι αυτακι της ζελατινας
αυτο (http:/http://www.sportsbikeshop.co.uk/motorcycle_parts/content_prod/618/36354/) δηλαδη
επισης η ζελατινα ηταν η light smoke

Red Rider
15/07/2011, 17:03
Κριμα..
Ευχομαι να βρεις ακρη.

ziggΥ
16/07/2011, 04:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
ειχα παει σε μαγαζι της γλυφαδας και στην εισοδο αρχιζουν τα κλασικα οτι απαγορευονται τα κρανη πρεπει να το αφησετε εδω κλπ κλπ κλπ δυστυχως ειχα παρεα να περιμενει μεσα και δε μπορουσα να κατσω να το αναλυσω οποτε και το αφησα στη γκομενα στην εισοδο....


ε μολις πηγα να φυγω, και φυσικα να παρω το κρανος μου...το ειχαν δωσει :a023:
προφανως σε καποιον γυαλισε και το ζητησε...

επειτα απο πολυ δικο μου εκνευρισμο, κατι μαλακιες των υπευθυνων του τυπου δε ξερουμε ποσο εκανε το κρανος, μαλλον καποιος το μπερδεψε και το πηρε καταλαθος, δε ξερουμε αν ηταν δικο σου, στη συνεχεια με ακομη περισσοτερη δικη μου τσαντιλα με τις δικαιολογιες του κωλου που ακουγα....

επειτα απο λεκτικο τσαμπουκα με τον μετροσεξουαλικο κλασικο γλυφαδιοτη 50αρη υπευθυνο....μολις φτασαμε στο αποκορυφωμα επειδη του πα πως επι 2 ωρες μου λεγε μαλακιες καλεσα την αστυνομια οπου και εκει μαζευτηκαν ευτυχως λιγο....

και ουσιαστικα καταληξαμε στο οτι αν παω με την αποδειξη του κρανους, θα μου δωσουν τα χρηματα(αν δε τα τουμπαρουν τελευταια στιγμη οπου ουσιαστικα παμε για μηνυση μετα)


το κακο εινια πως το κρανος ηταν απο νετ και δεν υπαρχει αποδειξη....οποτε πρεπει και να βρω μια αν θελω να αποζημιωθω(η τουλαχιστον να εχω ελπιδες:sad: )
οποτε αν καποιος εχει αποδειξη η ξερει καποιον που να εχει, ας ενημερωσει με πμ εστω μπας και βγαλω ακρη...



το κερασακι στην τουρτα ειναι πως στην αθηνα εχω ερθει για λιγες μερες(γι αυτο δεν εχω και 2ο κρανος) και αυριο ετοιμαζομουν να φυγω για διακοπες....τωρα χωρις κρανος, και αυτο αναβαλεται :sad:
όχι ρε μλκ :sick:

Operater
16/07/2011, 12:01
με είδα να κανω target φιξαριζασιον σε άλλο μηχανάκι που πήγαινε να παρκάρει... :look:

με είδα με ενδυση γιούχου!.... κρανος γαντια...

Operater
16/07/2011, 12:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
δε ξερω ποσες φορες εχεις παει ομως σε κλαμπ στη γλυφαδα :sick:
γενικα ειναι ψιλοπαγιος κανονας...

....

μαν, γιατί δεν ζητάς από εκεί που το πήρες ένα αντίγραφο απόδειξης? πιστεύω κρατάνε κόπιες.

schumifer
16/07/2011, 12:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από Operater
μαν, γιατί δεν ζητάς από εκεί που το πήρες ένα αντίγραφο απόδειξης? πιστεύω κρατάνε κόπιες.

Σωστοτερότατος

ktm640lc4
16/07/2011, 18:21
Χαρτακι στην εισοδο σου δωσανε; Γιατι αν δεν πηρες και αφησες ενα κρανος arai στην εισοδο χωρις κατι που να λεει οτι ειναι δικο σου, επραξες λαθος.

Λυση, στειλε mail στο μαγαζι να σου στειλουν παλι αποδειξη και πηγαινε με αυτην.