PDA

View Full Version : Ανταλλακτικά για GARELLI



mike106
24/05/2011, 13:49
Θα ήθελα κ εγώ μια βοήθεια. Κάποιο φιλαράκι απέκτησε ένα garelli σαν αυτό περίπου http://digilander.libero.it/massimo254/MOTO/garelli_eureka.htm με την διαφορά ότι το τεπόζιτο το έχει από το τιμόνι μέχρι την μηχανή ίσως είναι πιο καινούργιο μοντέλο :p :p Θέλει να το ανακατασκεύασει και παλεύουμε. Μάλλον έχουμε πρόβλημα με την ηλεκρονική, έξι φύσες παίρνει πάνω η δικιά του. Από παπί δεν ταιριάζει...Μήπως έχει κανένας καμιά ιδέα :sick: ?

motomaniac
02/06/2011, 13:33
mike106 βρες εναν ΚΑΛΟ μαστορα που να ξερει κι ισως σου βαλει απο οτι θελεις. πχ. οι χοντα ηλεκτρονικες εχουν στανταρ χρωματα για καθε λειτουργια κι "ευκολα" μπορει καποιος να ταιριαξει απο παρεμφερες μοντελο μια. παιζουν βεβαια πολλα ρολο.. εγω στην βεροια εχω δει συνομηλικο μου 25αρη να κανει πατεντες που δουλευουν και να φτιαχνει και την ιδια ηλεκτρονικη απο καφασακι που δεν δουλευε παιζοντας με το κολλητηρι του... τι να σΕ πω.... παντως ο τυπος απο ανορθωτες βαζει σε οτιδηποτε ιμιτασιον απο χοντα και δουλευουν. (γιατι ιμιτασιον? γιατι οι γνησιοι πιο πολυ κρατανε??? χαχαχχαχαα)