PDA

View Full Version : Gsxr 750 K6



anwrimos
08/06/2011, 09:04
Η κλοπή έγινε στις 7/6/2011 στο Γκάζι απέναντι απο το Τεχνόπολις μεταξύ 21.30 και 00.30 το βράδυ. Η μηχανή είναι Suzuki Gsxr 750 άσπρο μπλέ μοντέλο 2006 με αριθμό κυκλοφορίας ΟΒΜ 526. Σαν ιδιαιτερότητες είναι το ένα αντίβαρο του τιμονιού που λείπει, η φυμέ ζελατίνα και 2 αυτοκόλλητα αριστερά και δεξιά στο μούτρο gixxer.gr.

DimChios
08/06/2011, 09:19
δεν δαγωνα τη γλωσσα μου ρε ο πουστης!!! :sick:


Χτες εκεινη την ωρα περναγα με το κουτι και ειδα πολλα παρκαρισμενα απεναντι απο την εισοδο (καποια συναυλια ειχε απ οσο ακουσα) και το σχολιασα... τοσες μοτο μαζεμενες - ξεμπαρκες σε ενα τετοιο σημειο...!?

Μακαρι τα μ00νια να τη βρεις ρε φιλε!
Κριμα και αδικο γ@μω το σπιτι τους!!!!!

anwrimos
08/06/2011, 09:30
Το μηχανάκι είναι του κολλητού μου αλλα αυτό δεν έχει καμία σημασία σαν να ήταν δικό μου. Ναι συναυλία είχε εκέι ήμασταν και εμείς και τα μηχανάκια ήταν απέναντι στο παρκάκι σε σημείο φωτιζόμενο μαζί με πολλά άλλα και σχεδόν πάνω στην Πειραιώς. Είναι ότι χειρότερο να βλέπεις το δικό σου στη θέση του και δίπλα να λείπει του κολλητού σου.. Κόμπος στο στομάχι... Πόσταρα ποιό πολύ για να προσέχετε τα δικά σας δεν νομίζω πως υπάρχει ελπίδα αλλά θα συνεχίσουμε το ψάξιμο.

DimChios
08/06/2011, 09:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από anwrimos
Το μηχανάκι είναι του κολλητού μου αλλα αυτό δεν έχει καμία σημασία σαν να ήταν δικό μου. Ναι συναυλία είχε εκέι ήμασταν και εμείς και τα μηχανάκια ήταν απέναντι στο παρκάκι σε σημείο φωτιζόμενο μαζί με πολλά άλλα και σχεδόν πάνω στην Πειραιώς. Είναι ότι χειρότερο να βλέπεις το δικό σου στη θέση του και δίπλα να λείπει του κολλητού σου.. Κόμπος στο στομάχι... Πόσταρα ποιό πολύ για να προσέχετε τα δικά σας δεν νομίζω πως υπάρχει ελπίδα αλλά θα συνεχίσουμε το ψάξιμο.



Δεν εχει σημασια ποιανου ειναι ρε φιλε! Κι εγω που δεν ξερω ουτε εσενα ουτε και τον κολλητο σου, το ιδιο στεναχωριεμαι!

Φωτιζομενο μεν αλλα οι τυποι εχουν τρελο θρασσος πλεον! Εκει θα κολλησουν?
Ισα ισα μη σου πω που με τοσο κοσμο και φως, κανεις περαστικος δεν θα ασχοληθει!

:sad:

Μακαρι και παλι αν και οπως λες... :sick: