PDA

View Full Version : Επεισόδια στην Πανελλήνια 2011



spyro
11/06/2011, 09:06
:look:
ντάξ το ξέρω οτι το προηγούμενο το κλειδώσαμε αλλά το ακόλουθο πιστεύω οτι αξίζει μια νέα αναφορά σε συνέχεια εκείνης της συζήτησης:


εδιτ: (θα χρησιμοποιήσουμε το blog του Yannis καλύτερα λόγω ανησυχίας για malware απο το blog του Βόλου):

http://nonews-news.blogspot.com/2011/06/blog-post_7847.html

SoulGR
11/06/2011, 09:09
:rolleyes:

SVX
11/06/2011, 09:13
απο : http://karxarias.blogspot.com/2011/06/blog-post_6754.html


Τρόμος επικρατεί εδώ και λίγες ώρες στο νησί του Παπαδιαμάντη, το οποίο τελεί υπό κατάληψη εκατοντάδων μοτοσυκλετιστών από όλη την Ελλάδα, οι οποίοι έχουν μαζευτεί για την 30η ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΩΝ. Η χαρά των κατοίκων του νησιού, οι οποίοι χάρηκαν για την εκδήλωση, μιας και θα έφερνε ...


έσοδα στον τόπο τους, εδώ και λίγες ώρες έχει μετατραπεί σε εφιάλτη, μετά την επίθεση δεκάδων αγνώστων εναντίον του Αντιδημάρχου ΔΗΜΗΤΡΗ ΔΙΟΛΕΤΑ.

Όλα ξεκίνησαν, λόγω της πολύ καλής διάθεσης, η οποία στην πορεία προκάλεσε ενθουσιασμό, μεγάλη κατανάλωση αλκοόλ και βόλτες, σούζες και διάφορα έκτροπα σε ολόκληρο το νησί. Η αστυνομία και η λιμενική αρχή του νησιού, φοβούμενη τα χειρότερα, ταμπουρώθηκε γρήγορα στα γραφεία και ο Αντιδήμαρχος ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΙΟΛΕΤΑΣ, που προσπάθησε να μιλήσει σε κάποιους από τους ταραξίες, απειλήθηκε με μαχαίρι, ξυλοκοπήθηκε άγρια και αναγκάστηκε να πέσει στην θάλασσα για να γλιτώσει.

Όλα αυτά πριν λίγα λεπτά, ως απόρροια των όσων συμβαίνουν στο νησί από την μέρα έναρξης της ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑΣ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗΣ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΩΝ.

Η κατάσταση της υγείας του Αντιδημάρχου παραμένει άγνωστη, ενώ οι απειλές μιας μειοψηφίας των μοτοσυκλετιστών, οι οποίοι έχουν ξεφύγει στη συμπεριφορά και από την εποπτεία της πλειοψηφίας που πήγε εκεί απλώς για να περάσει τρεις όμορφες μέρες, δίνουν και παίρνουν, αφού ζητούν ούτε λίγο ούτε πολύ τον ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥΣ, ΩΣΤΕ ΝΑ ΤΟΝ ΞΥΛΟΚΟΠΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΠΑΛΙ, ΕΙΔΑΛΛΩΣ, ΟΠΩΣ ΛΕΝ, ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΘΑ ΣΠΑΣΟΥΝ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΤΗΝ ΣΚΙΑΘΟ.


ΑΛΗΘΕΙΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ, ΠΟΙΟΙ ΔΙΟΡΓΑΝΩΝΟΥΝ ΤΟ EVENT, ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΟΥΝ ΛΙΓΟ ΤΑ ΠΝΕΥΜΑΤΑ?? ΟΙ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΕΣ ΗΤΑΝ ΠΑΝΤΑ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ. ΠΩΣ ΕΠΙΤΡΕΠΟΥΝ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΛΙΓΟΥΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΚΘΕΤΟΥΝ ΕΤΣΙ??

spyro
11/06/2011, 09:18
:p

την ίδια ώρα το βάλαμε :rotflmao:

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=118596

SVX
11/06/2011, 09:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από spyro
:p

την ίδια ώρα το βάλαμε :rotflmao:

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=118596


ΣΤΑ μεγαφωνα της Σκιαθου παιζει Α Υ Τ Ο (http://www.youtube.com/watch?v=YL20CU2DuDU) το τραγουδι ......... :bigcry:

Ktm.Prestige
11/06/2011, 09:33
Έχει ξεφύγει το πράμα.
:nono:

Κρίμα , πολύ κρίμα.
:mad:

Ktm.Prestige
11/06/2011, 09:42
Μόλις διάβασα την ανακοίνωση της ΜΟΤΟΕ στο site της και σημείωσα το παρακάτω "Η μη τήρηση των κανονισμών λειτουργίας συνεπάγεται αυτόματη αποβολή του παραβάτη από την εκδήλωση."

Έχουν να διώξουν πολύ κόσμο.

spyro
11/06/2011, 09:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ktm.Prestige
Μόλις διάβασα την ανακοίνωση της ΜΟΤΟΕ στο site της και σημείωσα το παρακάτω "Η μη τήρηση των κανονισμών λειτουργίας συνεπάγεται αυτόματη αποβολή του παραβάτη από την εκδήλωση."

Έχουν να διώξουν πολύ κόσμο.

σιγα που θα παρει το ρισκο. Είναι πρακτικά αδύνατο να το ελέγξει

yannis24
11/06/2011, 09:45
Το βγάλανε και εδω

http://nonews-news.blogspot.com/2011/06/blog-post_7847.html

SVX
11/06/2011, 09:50
"Η αστυνομία και η λιμενική αρχή του νησιού, φοβούμενη τα χειρότερα, ταμπουρώθηκε γρήγορα στα γραφεία "



:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

του χρονου ΜΟΤΟΕ στο Καστελοριζο.... :bigcry: :bigcry:

giuzer
11/06/2011, 09:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από spyro
:look:
ντάξ το ξέρω οτι το προηγούμενο το κλειδώσαμε αλλά το ακόλουθο πιστεύω οτι αξίζει μια νέα αναφορά σε συνέχεια εκείνης της συζήτησης:

http://newsvolos.blogspot.com/2011/06/blog-post_2899.html


spyro, προσοχή: το link που περέθεσες μου το μπλόκαρε ο browser, λόγω πιθανότητας malware!!

DimChios
11/06/2011, 10:01
ας μην αρχισουμε παλι, το αλλο κλειδωθηκε...

spyro
11/06/2011, 10:01
....

andgeo
11/06/2011, 10:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από SVX
"Η αστυνομία και η λιμενική αρχή του νησιού, φοβούμενη τα χειρότερα, ταμπουρώθηκε γρήγορα στα γραφεία "



:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

του χρονου ΜΟΤΟΕ στο Καστελοριζο.... :bigcry: :bigcry:
ninjaed :uplate: :ninja:

arxaios
11/06/2011, 10:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ktm.Prestige
Έχει ξεφύγει το πράμα.
:nono:

Κρίμα , πολύ κρίμα.
:mad:

Tι σχέση έχουν όλα αυτά τα έκτροπα με τον μοτοσυκλετισμό ;;;
Μας δυσφημίζουν όλους !!!

CBRIDHS
11/06/2011, 10:12
Κριμα!!!:mad:

7gibernau
11/06/2011, 10:34
οτι ο αντιδημαρχος εκανε την αρχη γιατι δεν το γραφουν πουθενα??

πεταξε καρεκλα σε διερχομενο μοτοσικλετιστη.....



ακου τιτλο θρεντ για την πανελληνια.......


οσοι δε γουσταρουν να μην το διαβαζουν
να μεινει ανοιχτο για να μας πουν τα παιδια,απο δευτερα τριτη πως περασαν


το καμπινγκ μεγαλη φολα παντως.....

spyro
11/06/2011, 10:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από 7gibernau
οτι ο αντιδημαρχος εκανε την αρχη γιατι δεν το γραφουν πουθενα??

πεταξε καρεκλα σε διερχομενο μοτοσικλετιστη.....



ακου τιτλο θρεντ για την πανελληνια.......

......

συμφωνω μαζί σου να μηνει ανοιχτό. Στο χέρι μας είναι να το κρατήσουμε σε ένα επίπεδο. Εάν δεν είναι πρωτο θέμα σε ενα μοτοσυκλετιστικό φόρουμ αυτό, τότε δεν ξέρω και εγώ τι πρέπει να είναι.

συμφωνω επίσης με όσους πιστεύουν οτι βρισκόμαστε στην εποχή του troktikoy blogging που ειδησιογραφία ειναι να παραθέτουμε πληροφορίες με έναν καρακατσουλίστικο και άκρως συκοφαντικό τρόπο αλλά .....

μετα απο τόσες ομαδικές πολυπληθής βόλτες που έχω κάνει στη ζωή μου με όλων των ειδών τους συμμετέχοντες, ποτέ δεν έχω δει ντόπιο να σηκώνει καρέκλα και να μας την πέφτει ..... γιατί άραγε ρε γαμ@το?

faraway
11/06/2011, 10:55
Αναμενόμενα πράγματα για μένα .

Το καθεστώς ανομίας που γεμίζει την ατμόσφαιρα αυτής της διοργάνωσης μόνο τέτοια αποτελέσματα και χειρότερα μπορεί να φέρει .

Η γνώμη μου ξεκάθαρη , αν είσαι διοργανωτής και σέβεσαι πάνω από λα τον εαυτό σου αλλά και αυτό που εκπροσωπείς , σταματάς να κάνεις Πανελλήνιες .

όχι σήμερα αλλά χθες .

Και αν είσαι τοπικός άρχοντας που σέβεσαι πάλι τον εαυτό σου αλλά και τους πολίτες που σε επέλεξαν δεν δίνεις άδεια για τη διοργάνωση αυτού του γεγονότος μόνο και μόνο για να δουλεψουν 5 μαγαζιά για τρεις μέρες .

ΜΟΖΑΡΤ
11/06/2011, 11:00
οποιος εχει παει εστω και μια φορα σκιαθο ξερει οτι δεν ειναι το πιο φιλοξενο νησι. οποιος καταλαβε καταλαβε :o

zephyr1
11/06/2011, 11:05
Ρε τρελοκομεια μην βγαζετε γρηγορα πορισματα.:rolleyes:

chr1s_86
11/06/2011, 14:59
Η μια πλευρά θα λέει ότι ο δήμαρχος πήγε να τους μιλήσει και τον πήραν στο κυνήγι και η άλλη πλευρά θα λέει ότι τους πέταξε καρέκλα :eyepop:

Σιγά μην βγάλετε άκρη, το συμπέρασμα από κάθε άποψη είναι ένα:

αυτό που χαρακτηρίζεται ως "πανελλήνια συγκέντρωση" απλά SUCKS :wave2:

yannis24
11/06/2011, 17:09
Διάφορα ακούγονται πάντως

http://tro-ma-ktiko.blogspot.com/2011/06/blog-post_5213.html

McTalas
12/06/2011, 01:55
λοιπον καντε λιγο υπομονη, θα σας πω αυριο... που θα μαθω γιατι τωρα το διαβαζω και ειναι αργα για τηλεφωνα :winka:

imitrelos
12/06/2011, 02:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από faraway
Αναμενόμενα πράγματα για μένα .

Το καθεστώς ανομίας που γεμίζει την ατμόσφαιρα αυτής της διοργάνωσης μόνο τέτοια αποτελέσματα και χειρότερα μπορεί να φέρει .

Η γνώμη μου ξεκάθαρη , αν είσαι διοργανωτής και σέβεσαι πάνω από λα τον εαυτό σου αλλά και αυτό που εκπροσωπείς , σταματάς να κάνεις Πανελλήνιες .

όχι σήμερα αλλά χθες .

Και αν είσαι τοπικός άρχοντας που σέβεσαι πάλι τον εαυτό σου αλλά και τους πολίτες που σε επέλεξαν δεν δίνεις άδεια για τη διοργάνωση αυτού του γεγονότος μόνο και μόνο για να δουλεψουν 5 μαγαζιά για τρεις μέρες .

+650 :beer:

@Mozart : μιά χαρά φιλόξενοι είναι στήν σκιάθο
To καθεστός που συντηρούν οι διοργανωτές τα τελευταία χρόνια είναι το πρόβλημα ασπροβάλτα π.χ ή θάσο λίγα εγίναν ? (εντάξει εδώ παρά έγινε ) , γενικά το καθεστός με τήν ΜΟΤΟΕ είναι για γέλια και για κλάμματα απλά ,αυτό ΔΕΝ είναι πανελλήνια μοτοσυγκέντρωση και ας τα λέμε με το όνομα τους , το έχω ξαναγράψει δυστηχώς η λέσχη έχει γίνει κάτι σάν συνδικαλιστές του δημοσίου απλά για τήν εξυπηρέτηση ημετέρων είναι ..........και δυστηχώς πώς να πείς στούς ημέτερους να μήν τα κάνουν μπο@@@λο μερικοι κάθε χρόνο περιμένουν τήν πανελλήνια όχι για να συναντηθούν με άλλους μοτοσυκλετιστές αλλά για να τα κάνουν μπάχαλο

KaTaNaS
12/06/2011, 12:04
Γ Τ Π καβάλα... :yuck:

McTalas
12/06/2011, 12:20
την πρωτη μερα που αρχισαν να φτανουν ανεβοκατεβεναν στο κεντρικο δρομο (οδος Παπαδιαμαντη) με κοφτες οι περισσοτεροι, οποτε ο αντιδημαρχος κατεβασε το φορτιγο για να κλεισει τον δρομο και εκει εγινε το μακελιο, για να γλυτωσει τα ΄χειροτερα βουτιξε στη θαλασσα τιποτα περισσοτερο τιποτα λιγοτερο, ουτε επιδειξεις εγιναν ουτε μαγκιες απο τους Σκιαθητες.

Γενικα το νησι εχει φρικαρει ολο, οι τουριστες την εκαναν για Σκοπελο, κλεβουν περιπτερα, παντου βαρανε κοφτες, μπροστα στα μπαρ, στις παραλιες παντου, μονο κοφτες ακους, εχει βαφτει η ασφαλτος μαυρη απο τις λαστιχιες...

υπαρχουν και σωστοι μηχανοβιοι με τα κρανακια τους κυριλε με τα μοτορια τους προβλεπωμενοι, αλλα ολο το ιβεντ εχει επισκιασθεί απο τις καγκουριες !!!!

τουλαχιστον να μην ακουσουμε για τιποτα χειροτερα.

vaska
12/06/2011, 14:18
Άαααλλη μια υπέροχη ετήσια συγκέντρωση.

Κρίμα που την έχασα, έπρεπε να πάω

:bigcry: :bigcry: :bigcry:

ziggΥ
12/06/2011, 14:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
Γ Τ Π καβάλα... :yuck:

yannis24
12/06/2011, 16:49
Κάθε χρόνο σε όλα τα φόρουμ μαλώνουν οι μεν με τους δε για την Πανεληνια...15 χρονια τώρα έχω βαρεθεί να διαβάζω τα ίδια και τα ίδια...και ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΆ να διαβάζω τι οποίες χαζομαρε για τον πιο ηλιθιο θεσμό του μοτοσυκλετισμου που υπάρχει στην Ελλάδα...Ημαρτον ρε σεις..

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΆ απορώ γιατί γίνονται ? και ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΆ απορώ Ποιοι στο διαλο πανε!!......

ΗΜΑΡΤΟΝ....




Άντε ρε καμία βόλτα με τα μηχανάκια σας να γουσταρετε πριν παντρευτειτε,πριν κάνετε παιδιά και οι υποχρεώσεις σας κάνουν να σκέφτεστε να χεσετε μην χαλασετε παραπάνω κολοχαρτο, που καθεστε και πηγαίνετε στην Πανελλήνια Στην Σκιάθο με τα 18 χιλιόμετρα οδικό δίκτυο.....

webassasin
12/06/2011, 16:51
Tην επομενη να την κανετε σε φαση πικ-νικ στο συνταγμα,στα πλαισια ολομελειας.

motomaniac
13/06/2011, 12:45
εγω προσωπικα εχω σε βοντεο απο την συναυλια των uriah heep "μοτοσυκλετιστη" να πεταει μπουκαλακι με νερο στο γκρουπ.. πιθανων γιατι δεν επαιζε μακη χριστοδουλοπουλο οπως πιθανωσ ηθελε ο ιδιος.. τι μηχανοβιοι και μοτοσυκλετιστες διαβασω γυρω γυρω ρε??? Καγκουρια που εχουν μηχανες μονο για μοστρα μαζευοτνται εκει πλεον.. εχω τελευταια φορα ποηγα στα καμμενα βουρλα και ΔΕΝ ξαναπαω... τα ατυχηματα δε ηταν πολλα εκεινη την χρονια. η διασκεδαση λιγη αν και ειχαμε κλιμα στην "παρεα" αλλα η ηχορυπανση των μηχανοβεβηλων ηταν περισση.....

πυξιδας990
13/06/2011, 14:25
εχουν παει 5 δικοι μου,αν και εγω τους παλευα για το αντιθετο.στο καμπινκ φαγανε μεγαλη φολα και τελικα μεινανε στο αλλο στις κουκουναριες.οσο για τα επεισοδια δεν μου λενε οι κουφαλες,θα μου πουνε απο κοντα.κατα τα αλλα η μοτοε σχιζει απο οργανωση και για αλλη μια φορα εκθεσε συνολικα τη μοτοσυκλετα.

menos
13/06/2011, 15:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από McTalas
Γενικα το νησι εχει φρικαρει ολο, οι τουριστες την εκαναν για Σκοπελο, κλεβουν περιπτερα, παντου βαρανε κοφτες, μπροστα στα μπαρ, στις παραλιες παντου, μονο κοφτες ακους, εχει βαφτει η ασφαλτος μαυρη απο τις λαστιχιες...

Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
Γ Τ Π καβάλα... :yuck:
Μετά θέλουμε ο κόσμος να συμπαθεί την έννοια του μοτοσυκλετισμού...!!

menelaos46
13/06/2011, 16:07
Πανελληνια συγκεντρωση μοτοσυκλετιστων =:yuck: :yuck: :yuck: :yuck: :yuck: :yuck: :yuck:

devil's animal
13/06/2011, 17:57
ειναι (περιπου) σαν τα κομματα και την τηλεοραση...

αφου υπαρχουν καποιοι που πανε και την υποστηριζουν (την π.σ.μ.), καλα να παθουν ολοι..και οι μεν (μοτοσυκλετιστες) και οι δε (τοπικοι αρχοντες).:rolleyes:

ας σταματησουν να πηγαινουν οι σωστοι μηχανοβιοι, να σου πω μετα ποιος θα δεχεται να "φιλοξενει" στον τοπο του ενα ματσο καγκουρες.
και αφου και αυτοι οι 10-20-100 καγκουρες δουν οτι δεν τους δεχονται πουθενα και οπου πηγαινουν πεφτουν τα προστιμα βροχη, θα διαλυθουν ησυχως σε 1-2 χρονιες...

:wave2:

tifoso4ever
13/06/2011, 18:19
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑ

:lol: :bigcry: :lol: :bigcry: :lol: :bigcry: :lol: :bigcry: :bigcry: :lol:

http://i1180.photobucket.com/albums/x413/nikolarass/Canguro-jack-cd.jpg

DimChios
14/06/2011, 10:00
μα που ειναι ολοι αυτοι που μου την "επεσαν" στο αλλο θρεντ που κλειδωθηκε?

:rolleyes:

SVX
14/06/2011, 10:04
ευχομαι να γυρισαν ολοι καλα ... μπας και τα δουν απο αλλη " οπτικη γωνια " και ντραπουν λιγο...

ΜΟΖΑΡΤ
14/06/2011, 12:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από imitrelos
+650 :beer:

@Mozart : μιά χαρά φιλόξενοι είναι στήν σκιάθο

φιλε μου εχω παει τρεις φορες στη σκιαθο. ειναι καλοι οταν παιρνουν λεφτα θα μου πεις που δεν ειναι ετσι. προφανως ηταν εν γνωση τους οτι θα γινει ενας χαμος. εδω καμια 40 μαζευομαστε και ειναι ολο στο ποδι.

και με τα ποδια να ηταν 1000 ατομα της πουτ@νας θα γινοταν.
δεν ριχνω τις ευθυνες μονο στο νησι μιας και ξερω τι ινδιανοι ειναι ολοι αλλα μεχρι εκει.
απο την στιγμη που τους δεχεσαι πρεπει να προετοιμαστεις για ολα αυτα που ακολουθουν

Dodok edessa
14/06/2011, 12:50
επεισοδιο εγινε γιατι ηταν ενα παιδι (με αναπηρια )σε μια atv 4x4 που ειχε και το καροτσακι του πανω διπλωμενο...επεσε απο λαθος ...ο αντιδημαρχος τον κοροιδεψε πιθανον δεν ειχε καταλαβει την ιδιαιτεροτητα του αναβατη..και εκει την ακουσε καλα απο τους αλλους..κατα τα αλλα ηταν μια ομορφη εκδρομουλα χωρις αλλα επεισοδια .οποιος ηθελε ηρθε ..οποιος δεν ηθελε οχι ..δεν ειναι αναγκη ντε και καλα οι μεν να ειναι η μαγκες και σωστοι και εντελως μαλακες οι δε!!:D

dukeandthecity
14/06/2011, 12:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
επεισοδιο εγινε γιατι ηταν ενα παιδι (με αναπηρια )σε μια atv 4x4 που ειχε και το καροτσακι του πανω διπλωμενο...επεσε απο λαθος ...ο αντιδημαρχος τον κοροιδεψε πιθανον δεν ειχε καταλαβει την ιδιαιτεροτητα του αναβατη..και εκει την ακουσε καλα απο τους αλλους..κατα τα αλλα ηταν μια ομορφη εκδρομουλα χωρις αλλα επεισοδια .οποιος ηθελε ηρθε ..οποιος δεν ηθελε οχι ..δεν ειναι αναγκη ντε και καλα οι μεν να ειναι η μαγκες και σωστοι και εντελως μαλακες οι δε!!:D

μωρη γαλιάντρα δεν εχει φετος εκδρομες με τον ρουλη και μου αρχισες τουρ σε εξωτικους προορισμους με αλητες μηχανοβιους?

φιλακια στα μουστακια:lol:

Dodok edessa
14/06/2011, 12:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από dukeandthecity
μωρη γαλιάντρα δεν εχει φετος εκδρομες με τον ρουλη και μου αρχισες τουρ σε εξωτικους προορισμους με αλητες μηχανοβιους?

φιλακια στα μουστακια:lol:

:rotflmao: :rotflmao: τι να κανω ρε φιλαρακι!!:lol: :rotflmao:

καπου πρεπει να trip-αρουμε να φυγει η αρνητικη ενεργεια !!:lol: :wave2:

NNN
14/06/2011, 18:38
Ερε γλέντιααααα.....:beer:

να δω τον αντιδημαρχο να φουνταρει στη θαλλασα,και απο πισω να τον κυνηγανε καμια δεκαρια......τι στον κοσμο!!!!!

Καλα του χρονου θα παω πανελληνια συγουρα,ολο και κανεναν δημαρχο θα δειρουν παλι,μην χασω το θεαμα:D

κανένα βιντεο δεν τραβηξε κανενας???? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: