PDA

View Full Version : DukasII Zan is calling you



Zanzibar
11/02/2004, 10:42
Where are you my dear friend...?
Maybe someone asshole disturb you to fuck him because the last days i dont fuck souperModistro so often and i have plenty of time...

Ah so you didn't tell me,lastly are you fuck often...????


733

DUKASII
11/02/2004, 10:57
I SPEAK ENGLAND VERY BEST …AΛΑ ΘΑ ΤΟ ΓΥΡΙΣΩ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΜΕΤΑΦΕΡΩ ΟΤΙ …
ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ…..ΚΟΙΝΟΣ ΓΑΜΩ ΚΑΙ ΔΕΡΝΩ!

ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ‘’ΕΚΤΡΥΠΟΣΕΙΣ’’ ΣΕ ΚΛΕΙΣΤΑ ΠΕΡΑΣΜΑΤΑ…
ΑΛΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΑΖΕΙ ΒΑΖΩ ΝΕΟΥΣ ΣΤΟΧΟΥΣ!

ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΣΟΥΠΕΡΜΠΟΥΛΗ ΕΙΝΑΙ ΌΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΜΕ ΠΕΙΣΕΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΤΟΜΑΤΙΚΕΣ ΤΟΥ ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ ΣΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΕΧΕΙ ΑΝΗΣΥΧΗΣΕΙ ΚΑΘΩΣ ΕΓΩ ΕΠΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ ΜΕ ΠΡΑΞΕΙΣ ΤΑ ΟΜΟΛΟΓΟΥΜΕΝΟΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ!
ΑΝΑΜΕΝΩ…

Zanzibar
11/02/2004, 11:11
Που γκαμείς και δέρνεις γενικότερα!!!
I am doctor of British language bat i will speakarw to you in Greek cause goysternw kalytera

to loipon Που λες το καλοκαίρι θεωρώ ότι πρέπει να επισκεφτούμε το νησί της Πάρου,έχω κάτι υποχρεώσεις εκεί κάτι εξώγαμα και τέτοια αλλά μη δίνεις σημασία γιατί έχω κλείσει ραντεβού με τη Χάλι Μπέρυ και μια φίλη της (πάλι σε σκέφτηκα) να διακοπεύσουμε παρέα όλοι μαζί...
Οι στόχοι πρέπει να επιτυγχάνονται φίλε και γι'αυτό θα προχωρήσουμε μαζί πλέον ΓΙΑ ΜΙΑ ΝΕΑ καλοκαιρινή σαιζόν,ΜΕ ΑΝΑΝΕΩΜΕΝΑ τα μάτια μας και λιμαρισμένες τις που.../νύχια μας ήθελα να πω...Η επιτυχία είναι θέμα καραμεΛΙΤΣΑΣ όπως καταλαβαίνεις καθώς έχω παρατήσει τον Σουπερ Μόδιστρο και τα βαρετά χείλη του και εξειδικεύομαι πλέον στον νοσηλευτικό χώρο και τις ψηλαφίσεις γενικότερα στήθους,γλουτών κλπ κλπ πάντα επιστημονικά και με την λεπτότητα που μας διακρίνει...

Εκτρυπώσεις είναι το επόμενο θέμα του μάστερ μου και θέλω τη βοήθεια σου

Julius
11/02/2004, 11:19
Διαλέξτε τι χρώμα θέλετε παντοφλίνοι


734

Zanzibar
11/02/2004, 11:23
Ρε Σαρδανάπαλε φύγε από το ποστ μου και φτιάξε αυτά που σου έχω πει γιατί θα απολυθεις από παντού!!!

Εγώ η μόνη παντοφΛΙΤΣΑ που ξέρω είναι μία ποολλλύυυυυυυ καλή μου φίλη και δεν έχω απολύτως κανένα πρόβλημα να με δέρνει,να με γλύφει,να με τρίβει και γενικότερα να με εκμεταλέυεται....

hornet
11/02/2004, 11:24
Τελικα η κατασταση ειναι πιο σοβαρη απο οσο νομιζα με τον σουπεργλυστρα για χυμωδη χειλια ακουω για ασανσερακια ψαχνει.....
τελικα τι συμβαινει αραγε.........

τα fazer μηπως βγαινουν και σε ροζ χρωματακι κωστακη!!!

superfour
11/02/2004, 11:25
Because I varethika listening this bullshits (τουτεστιν ΜΑΛΑΚΙΕΣ) i'm here to clear this xalia!

So listen bastards! You betters Start to move your feet! (κλεμένο από Madness)

Because Superfour is here to TAKE you alL!

And first this melaxroino boy with cute ass.... yes.... you BiBikos...mised me?

As for you Zan.... take the three and go....!!!!


ki epishs otan katourate..... EIDOPOIATE ME REEEEEEEEEEEEEEEE


O arxontas ths pantofla o mr. Julius ti petagetai??


Pappou...ti egine me to asanser to ftiaxes gamw to kerato mou 'h na paw apo tis skales?

DEMINIO
11/02/2004, 18:12
...goes to Hollywood???????

E papa??