PDA

View Full Version : Ελεος ρε φιλε...



CBR600RR7
17/06/2011, 13:20
ειμαι με το αυτοκινητο Αττικη οδο και πηγαινω προς αεροδρομιο με 120-130km/h ( φτωχαδακι βλεπεις, θελω να αποφυγω να φωτογραφηθω). Βρισκομαι φυσικα στη μεσαια λωριδα γιατι για την αριστερη τα 120 ειναι λιγα...και ξαφνικα βλεπω αριστερα μου να πλησιαζει μοτοσυκλετα. Και με περναει μια hayabusa με γυρω στα 170km/h...

και βλεπω ζευγαρακι, οδηγος με κοντομανικο (να φαινονται και τα μπρατσα), και απο πισω κοπελια με φορμα και απο πανω μαγιο και σανδαλακι!!! και φυσικα ακρανωτοι!!!

ενταξει, ρε φιλε, να ειναι η παραλια 2 χιλιομετρα απο το σπιτι σου, να πω "δεν γ$μιεται" αλλα να μπαινεις Αττικη και να τρεχεις με 170+??? και φυσικα φταιει και η κοπελια...τι νομιζει δηλ? πως ο τουμπανο γκομενος με την τουμπανο μοτο δεν θα πεσει ποτέ???

αν το κοριτσι αυτο πεσει με τοσα χιλιομετρα, ΑΝ ΖΗΣΕΙ, εκτος τα σπασιματα, θα εχει τοσα καψιματα στο κορμι της που δεν θα τολμαει οχι μαγιο να φορεσει ξανα αλλα ουτε φορεμα...μα δεν το καταλαβαινει??? φυσικα και με 30 χιλιομετρα να πεσει στην ασφαλτο μια χαρα ζημια θα παθει...

ελεος!!! πρεπει να εισαι εντελως ηλιθιος!!!να μην σε νοιαζει τι θα γινει αν πεσεις...και επειδη εισαι γαματος και φυσικα δεν θα πεσεις, σκεψου τουλαχιστον αν σε χτυπησει καποιος αλλος... ε τοτε θα πεσεις ρε φιλε...δεν μπορει!!!

μα τοση ανευθυνοτητα και ηλιθιοτητα πια...

GIXXERAKIAS
17/06/2011, 13:32
Αστα να πανε....:sad:

Εγω απλα πλεον αδιαφορω.....























































....εκτος και αν το γκομενακι ειναι τουμπανο οποτε και :a8: :a03: :a8: :eyepop:

PortisHead
17/06/2011, 13:44
Να σου χαλασω λιγο ακομα την εικονα ????

Αυτοι εχουν και δικαιωμα ψήφου.

Οποτε δεν θα αναρωτιεσαι πια για το χαλι μας.

:lol:

:beer:

Εχετλαίος
17/06/2011, 14:18
Φανταστείτε την εξής εικόνα:

Το μηχανάκι GS1150
Ο μπαμπάς το ψώνιο της μαρμότας, γνωστός φαρμακομποντυμπιλντεράς, σορτσάκι, αμάνικο, καρφάκι ψαρρό μαλλί, γυαλί, ύφος 500 βασιλέων, πηγούνι απαξιωτικά υψηλά, το ένα χέρι στη μέση, το άλλο στο γκάζι, παντόφλα.
Μπροστά κοριτσάκι γραπωμένο από το τιμόνι, φοράει μονάχα μαγιουδάκι.
Πίσω υπερπερήφανη μαμά, σαγιονάρα, παρεό, μαγιώ, γυαλί, πηγούνι στο θεό.
Μεσημεριάτικα, στην εθνική...

Σκατά ολέ!

:yuck:

takis-kk
17/06/2011, 14:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από Εχετλαίος
Φανταστείτε την εξής εικόνα:

Το μηχανάκι GS1150

Μεσημεριάτικα, στην εθνική...

Σκατά ολέ!

:yuck:

Αντε πάλι με τα BMW...

:rotflmao:

PortisHead
17/06/2011, 14:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από Εχετλαίος
Φανταστείτε την εξής εικόνα:

Το μηχανάκι GS1150
Ο μπαμπάς το ψώνιο της μαρμότας, γνωστός φαρμακομποντυμπιλντεράς, σορτσάκι, αμάνικο, καρφάκι ψαρρό μαλλί, γυαλί, ύφος 500 βασιλέων, πηγούνι απαξιωτικά υψηλά, το ένα χέρι στη μέση, το άλλο στο γκάζι, παντόφλα.
Μπροστά κοριτσάκι γραπωμένο από το τιμόνι, φοράει μονάχα μαγιουδάκι.
Πίσω υπερπερήφανη μαμά, σαγιονάρα, παρεό, μαγιώ, γυαλί, πηγούνι στο θεό.
Μεσημεριάτικα, στην εθνική...

Σκατά ολέ!

:yuck:

Τα συμπεθερια των απο πανω θα ειναι
:lol: :lol: :lol:

devil's animal
17/06/2011, 14:58
απορω γιατι, ακομα, σας κανουν εντυπωση αυτα?:confused:

CHRISTOF
17/06/2011, 14:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
Τα συμπεθερια των απο πανω θα ειναι
:lol: :lol: :lol:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

CBR600RR7
17/06/2011, 15:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
απορω γιατι, ακομα, σας κανουν εντυπωση αυτα?:confused:

δεν αντεχω ρε φιλε την ηλιθιοτητα καποιων ανθρωπων!!! και δεν μας κανουν εντυπωση, εμενα προσωπικα με τσαντιζουν τοσο πολυ που μου ερχεται να τους ριξω κατω να δουν το αποτελεσμα...

το να τους μιλησω δεν εχει νοημα... ξερεις τι λενε...

"μην τα βαλεις ποτε με ηλιθιους...θα σε κερδισουν βασει εμπειριας..."

ασε που θα μανουριασω περισσοτερο και θα εχουμε κανενα fight... βεβαια εγω θα φοραω κρανος, jacket και γαντια με ενισχυση ;) θα ειναι σαν να τα βαζει με τον Robocop... :rotflmao:

gianhs8
17/06/2011, 15:37
ο καθενας αποφασιζει για την παρτη του, τωρα αν ειναι κανενας δεκαοχταχρονος ενταξει πεστου δυο κουβεντες απο εκει και περα ας κανει οπως νομιζει και δεν νομιζω να εχει καποιο νοημα να ασχολουμαστε με τα ιδια και τα ιδια

IVX
17/06/2011, 22:16
Οταν ημουν πιτσιρικας 16-19 ειχα συνεφερει ενα παλιο RD-50.
Ποτε δεν ειχα κρανος γαντια μπουφαν μηχανης, και φυσικα διπλωμα...
Απο τα 20 ξαναανεβηκα σε σε μηχανη στα 31 μου.
Αφου φυσικα εβγαλα πρωτα διπλωμα, και μαλιστα η μηχανη ειχε ερθει απο Αθηνα με μεταφορικη στη δουλεια μου (γεια σου ρε Βεινογλου), αλλα τα κρανη που ειχα παραγγειλει απο internet δεν ειχαν ερθει.

Ειχα τη μηχανη στις αποθηκες της εταιρειας 3 μερες μεχρι να ρθουν τα κρανη.

Θελω να καταληξω στο οτι αν συνεχιζα μετα τα 20 μου με μηχανες , πολυ πιθανον να ημουν σαν αυτο το βλακα... γιατι ειχα μαθει στραβα....

Ακομα τη "λεω " στους γονεις μου που με αφηναν να κυκλοφορω ετσι......
Ειναι θεμα παιδειας

SVX
17/06/2011, 22:24
ειναι οι μηχανοβιοι...


και ειναι τα τσουβαλια 100 κιλα κρεας με σκατα που αγορασαν μηχανη....



δεν ειναι δυσκολο να τα ξεχωρισετε

p@nos
17/06/2011, 22:44
i ili8iotita fenete apo ala pragmata oxi apo to an odigai kapoios moto xoris boyfan xoris kranos i me dixala padofla
epidi i zoi den ine mono mixanakia........


loipon kalo 8a itan na prosexete ligo ta pragmatika ili8ia pragmata poy simbenoyn simera ke mis sa zoa anexomaste ke na stamatisete ka8e xrono tetia epoxi na kanete sa tis par8enes poy toys piasan to bizi otan blepete kapoion etsi....siga to sok.....



episis ti mia mera poy 8a bgite ti bolta sas kalokeri foul ntimeni mi kitate ton alon me ifos anoterotitas opos koitai o homo sapiens ton pi8iko.....

giati ke esis na ste sigoyroi kapoy ta kanete iperbolika skata ke la8os ke gelane mazi sas..........ke fisika me afti tin antidrasi iste to idio xazoi me to sfixti poy koroideuete..........





loipon koitaxte na beliosete ti dikia sas kaboyra ke stamatiste na gelate me tin kaboyra toy aloy.........giati exete ke sis mia...........


filakia

devil's animal
17/06/2011, 22:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από CBR600RR7
δεν αντεχω ρε φιλε την ηλιθιοτητα καποιων ανθρωπων!!! και δεν μας κανουν εντυπωση, εμενα προσωπικα με τσαντιζουν τοσο πολυ που μου ερχεται να τους ριξω κατω να δουν το αποτελεσμα...

το να τους μιλησω δεν εχει νοημα... ξερεις τι λενε...

"μην τα βαλεις ποτε με ηλιθιους...θα σε κερδισουν βασει εμπειριας..."

ασε που θα μανουριασω περισσοτερο και θα εχουμε κανενα fight... βεβαια εγω θα φοραω κρανος, jacket και γαντια με ενισχυση ;) θα ειναι σαν να τα βαζει με τον Robocop... :rotflmao:

οπως εχει πει και ο Belzeboulis "Υπάρχει και η φυσική επιλογή !!! Κόντρα στην εξέλιξη θα πάμε ?????"

:wave2:

PortisHead
17/06/2011, 23:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
i ili8iotita fenete apo ala pragmata oxi apo to an odigai kapoios moto xoris boyfan xoris kranos i me dixala padofla
epidi i zoi den ine mono mixanakia........


loipon kalo 8a itan na prosexete ligo ta pragmatika ili8ia pragmata poy simbenoyn simera ke mis sa zoa anexomaste ke na stamatisete ka8e xrono tetia epoxi na kanete sa tis par8enes poy toys piasan to bizi otan blepete kapoion etsi....siga to sok.....



episis ti mia mera poy 8a bgite ti bolta sas kalokeri foul ntimeni mi kitate ton alon me ifos anoterotitas opos koitai o homo sapiens ton pi8iko.....

giati ke esis na ste sigoyroi kapoy ta kanete iperbolika skata ke la8os ke gelane mazi sas..........ke fisika me afti tin antidrasi iste to idio xazoi me to sfixti poy koroideuete..........





loipon koitaxte na beliosete ti dikia sas kaboyra ke stamatiste na gelate me tin kaboyra toy aloy.........giati exete ke sis mia...........


filakia

Ti na sou po ???


229240

IVX
17/06/2011, 23:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
i ili8iotita fenete apo ala pragmata oxi apo to an odigai kapoios moto xoris boyfan xoris kranos i me dixala padofla
epidi i zoi den ine mono mixanakia........


loipon kalo 8a itan na prosexete ligo ta pragmatika ili8ia pragmata poy simbenoyn simera ke mis sa zoa anexomaste ke na stamatisete ka8e xrono tetia epoxi na kanete sa tis par8enes poy toys piasan to bizi otan blepete kapoion etsi....siga to sok.....



episis ti mia mera poy 8a bgite ti bolta sas kalokeri foul ntimeni mi kitate ton alon me ifos anoterotitas opos koitai o homo sapiens ton pi8iko.....

giati ke esis na ste sigoyroi kapoy ta kanete iperbolika skata ke la8os ke gelane mazi sas..........ke fisika me afti tin antidrasi iste to idio xazoi me to sfixti poy koroideuete..........





loipon koitaxte na beliosete ti dikia sas kaboyra ke stamatiste na gelate me tin kaboyra toy aloy.........giati exete ke sis mia...........


filakia
Αυτο που λες θα χε νοημα αν οδηγουσε παπι, αλλα οταν οδηγαει Hayabusha το πραγμα αλλαζει...
Το κοριτσι παλι τι φταιει?

p@nos
17/06/2011, 23:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από IVX
Αυτο που λες θα χε νοημα αν οδηγουσε παπι, αλλα οταν οδηγαει Hayabusha το πραγμα αλλαζει...
Το κοριτσι παλι τι φταιει?




eksoplismo forame panta oxi mono otan kabalame apo sigekrimena kibika ke pano......

ipame simbeni ti na kanoyme ine gegonos....


opos gegonos ine pos prepi na asxoloymaste me pio sobara pragmata poy simbenoyn ke oxi me to an idame kapoion me kontomaniko/amaniko/dixala ke gomena piso........

IVX
17/06/2011, 23:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
eksoplismo forame panta oxi mono otan kabalame apo sigekrimena kibika ke pano......

ipame simbeni ti na kanoyme ine gegonos....


opos gegonos ine pos prepi na asxoloymaste me pio sobara pragmata poy simbenoyn ke oxi me to an idame kapoion me kontomaniko/amaniko/dixala ke gomena piso........

υπαρχουν αρκετοι που δεν διαθετουν να αγορασουν εξοπλισμο, μη το προσπερνας ετσι απλα,
αλλα ο τυπας με τh busha και το μωρο απο πισω full μαγκια ειναι το κλασσικο παραδειγμα του νεοελληνα που τα εχει κανει γενικως σκατα.

Φιλικα παντα

CBR600RR7
18/06/2011, 10:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
i ili8iotita fenete apo ala pragmata oxi apo to an odigai kapoios moto xoris boyfan xoris kranos i me dixala padofla
epidi i zoi den ine mono mixanakia........

απο ποια πραγνατα δηλ? η ηλιθιοτητα διακρινεται στα παντα... και εννοειται και στον τροπο που οδηγεις και αντιλαμβανεται ο ηλιθιος πως θα πρεπει να οδηγει ή οχι... γιατι αν ειχε το μυαλο να σκεφτει τις συνεπειες, ουτε αυτος θα ανεβαινε ετσι και ακομα περισσοτερο δεν θα εβαζε σε κινδυνο την γκομενα που ειχε πισω...που φυσικα και ειχε ευθυνη και η ιδια που ανεβηκε σχεδον γυμνη... δεν ξερω αν το διαβασες καλα... δεν εγραψα για τα απειρα παπια που κυκλοφορουν μεσα στην πολη χωρις κρανος(που και αυτοι εννοειται θα επρεπε να φορουν) αλλα για μια busa me 170km//h!!!

loipon kalo 8a itan na prosexete ligo ta pragmatika ili8ia pragmata poy simbenoyn simera ke mis sa zoa anexomaste ke na stamatisete ka8e xrono tetia epoxi na kanete sa tis par8enes poy toys piasan to bizi otan blepete kapoion etsi....siga to sok.....

τα προσεχουμε και αυτα φιλε μου αλλα αυτα ανηκουν σε αλλη συζητηση...τι να κανουμε, τωρα ανοιχτηκε συζητηση με το συγκεκριμενο θεμα. Και να σου πω κατι, καλο ειναι να τα γραφουμε γιατι μπαινουν και νεοι στα forums και αν τυχει να τα διαβασουν μπορει και να νιωσουν πως δεν ειναι τοσο μαγκες οι τυποι που δεν σκεφτονται και οδηγουν χωρις προστασια σε δρομους και καφετεριες!!!! οσο αφορα το σοκ... για μενα ηταν...μα με 170???δεν το βλεπω καθε μερα...

episis ti mia mera poy 8a bgite ti bolta sas kalokeri foul ntimeni mi kitate ton alon me ifos anoterotitas opos koitai o homo sapiens ton pi8iko.....

εγω προσωπικα ετσι τους κοιταζω γιατι ετσι τους αξιζει. Δεν σκεφτονται καν τους ανθρωπους που θα αφησουν πισω...και μην υποτιμας τους πιθηκους οσο αφορα την αυτοπροστασια και αυτοσυντηρηση σε σε συγκριση με πολλους ανθρωπους γυρω μας...

giati ke esis na ste sigoyroi kapoy ta kanete iperbolika skata ke la8os ke gelane mazi sas..........ke fisika me afti tin antidrasi iste to idio xazoi me to sfixti poy koroideuete..........

ακομα και ετσι να ειναι ρε φιλε, δεν σημαινει πως οταν βλεπουμε κατι στραβο δεν πρεπει να το λεμε...κανεις δεν ειναι τελειος αλλα οσο αφορα το συγκεκριμενο θεμα... και στα 5 λεπτα διαδρομης φοραω κρανος, jacket και γαντια...

loipon koitaxte na beliosete ti dikia sas kaboyra ke stamatiste na gelate me tin kaboyra toy aloy.........giati exete ke sis mia...........

η μονη καμπουρα που εχω και αφορα την οδηγηση (γιατι γι'αυτο το λογο ανοιχτηκε η συζητηση, αν θες για αλλες καμπουρες ανοιξε αλλη!!!) ειναι πως δεν ακολουθω τα ορια ταχυτητας εκει που κρινω πως μπορω... δεν μιλαω για στενα κτλ... αλλα και παλι ρε φιλε, ανοιξε αλλη συζητηση για αυτο και θα σου το γραψω εκει...

και να σου πω κατι ρε φιλε, δεν καταλαβαινω την θεση σου σε αυτο...

δεν θα ελεγα πως θιχτηκες γιατι αναφερεις αργοτερα πως ολοι πρεπει να φορουν εξοπλισμο...

και αναφερεις τα τοσα σοβαρα θεματα που συμβαινουν καθημερινα... αυτο δεν ειναι σοβαρο θεμα???αυτοι οι τυποι θα επηρεασουν και τα δικα μας παιδια στο μελλον αν δεν καταφερουμε να τους δωσουμε οδηγικη παιδεια!!! γιατι δεν φταινε παντα οι γονεις για αυτους που δεν φορουν εξολπισμο...τους γονεις δεν τους ακουγαμε σε ολα, ετσι δεν ειναι???

οποτε μην λες πως δεν ειναι καθημερινο σοβαρο θεμα!!!

οσο αφορα τα υπολοιπα καθημερινα θεματα που μας αφορουν, υπαρχουν και αυτα στο forum...


filakia

webassasin
18/06/2011, 15:03
μαλλον καποιος βαριοταν και ειπε να δημιουργησει μια αντιπαραθεση στο ακυρο.
μετα μπες και στο σε ειδα,εχεις πολλα να πεις και εκει.

suzukimaniac
18/06/2011, 20:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
Να σου χαλασω λιγο ακομα την εικονα ????

Αυτοι εχουν και δικαιωμα ψήφου.

Οποτε δεν θα αναρωτιεσαι πια για το χαλι μας.

:lol:

:beer:

Είσαι Θεός......Μόλις εξέφρασες μία ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ Μερίδα ανθρώπων.....¨)

suzukimaniac
18/06/2011, 20:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
i ili8iotita fenete apo ala pragmata oxi apo to an odigai kapoios moto xoris boyfan xoris kranos i me dixala padofla
epidi i zoi den ine mono mixanakia........


loipon kalo 8a itan na prosexete ligo ta pragmatika ili8ia pragmata poy simbenoyn simera ke mis sa zoa anexomaste ke na stamatisete ka8e xrono tetia epoxi na kanete sa tis par8enes poy toys piasan to bizi otan blepete kapoion etsi....siga to sok.....



episis ti mia mera poy 8a bgite ti bolta sas kalokeri foul ntimeni mi kitate ton alon me ifos anoterotitas opos koitai o homo sapiens ton pi8iko.....

giati ke esis na ste sigoyroi kapoy ta kanete iperbolika skata ke la8os ke gelane mazi sas..........ke fisika me afti tin antidrasi iste to idio xazoi me to sfixti poy koroideuete..........





loipon koitaxte na beliosete ti dikia sas kaboyra ke stamatiste na gelate me tin kaboyra toy aloy.........giati exete ke sis mia...........


filakia





Εγώ απλά ΕΝΑ έχω να πω.....Οποιος είχε την δυσάρεστη εμπειρία ατυχήματος με μηχανή θα καταλάβει απόλυτα γιατί λέγονται όλα αυτά σ'αυτό το ποστ....Χωρίς ειρωνείες, εκνευρισμούς, περιττά σχόλια....

BLiTzER
18/06/2011, 20:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
απορω γιατι, ακομα, σας κανουν εντυπωση αυτα?:confused:

Εγώ απορώ γιατί κρίνουν, κράζουν, δημιουργούν ανούσια threads για τον καθένα, λες και είναι ο γιος τους. Ήταν ενήλικες? Αρκεί. Η δουλειά σας τελειώνει κάπου εδώ.


Αρχικά δημιουργήθηκε από CBR600RR7
δεν αντεχω ρε φιλε την ηλιθιοτητα καποιων ανθρωπων!!!


Αρχικά δημιουργήθηκε από CBR600RR7
με τσαντιζουν τοσο πολυ που μου ερχεται να τους ριξω κατω να δουν το αποτελεσμα...

Εύγε.

CBR600RR7
19/06/2011, 00:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από BLiTzERR
Εγώ απορώ γιατί κρίνουν, κράζουν, δημιουργούν ανούσια threads για τον καθένα, λες και είναι ο γιος τους. Ήταν ενήλικες? Αρκεί. Η δουλειά σας τελειώνει κάπου εδώ.

quote:
Αρχικά δημιουργήθηκε από CBR600RR7
δεν αντεχω ρε φιλε την ηλιθιοτητα καποιων ανθρωπων!!!


quote:
Αρχικά δημιουργήθηκε από CBR600RR7
με τσαντιζουν τοσο πολυ που μου ερχεται να τους ριξω κατω να δουν το αποτελεσμα...


Εύγε.

ειναι ενηλικες αλλα δινουν το κακο παραδειγμα, τα βλεπουν τα νεα παιδια και μπορει να επηρεαστουν... προσωπικα χ€στηκα αν σκοτωθει ο καθε μαγκας χωρις κρανος...οταν ανεβαινεις σε μια μηχανη ειτε μπαινεις σε ενα αυτοκινητο, πρεπει να αναλαμβανεις καποιες ευθυνες!!!

οσο αφορα το ειρωνικο "ευγε" σου ρε φιλε... αποψη μου ειναι πως ολοι αυτοι ειναι ηλιθιοι με ολη την σημασια της λεξης... και οσο αφορα το οτι θα τους ριξω κατι... εννοειται πως δεν ειναι κατι που θα εκανα... ας πιανουμε καποια πραγματα απο μονοι μας...

και σε οσους δεν αρεσουν οι συζητησεις που ανοιγονται απλα να τις αγνοουν... ξερεις ποσες εχω αγνοησει εγω? ασε που δεν ειναι καθολου ανουσια...

PortisHead
19/06/2011, 00:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από CBR600RR7
και σε οσους δεν αρεσουν οι συζητησεις που ανοιγονται απλα να τις αγνοουν... ξερεις ποσες εχω αγνοησει εγω? ασε που δεν ειναι καθολου ανουσια...

Αυτο !
Αυτο !

Πες και σε μενα το forum junkie πως το καταφερνεις ???

:lol:

p@nos
19/06/2011, 01:01
file ta pedia pernoyn to paradigma apo to spiti toys, oxi ap oti paparia blepoyn ekso ke ine pio eksipna ap oso nomizis.....

afto to epixirima ine entelos atopo



tespa 8imisoy afto to 8red tin epomeni fora poy 8a kikloforisis ekso xoris boyfan gantia botes klp klp klp

:wave2:

CBR600RR7
19/06/2011, 01:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
file ta pedia pernoyn to paradigma apo to spiti toys, oxi ap oti paparia blepoyn ekso ke ine pio eksipna ap oso nomizis.....

afto to epixirima ine entelos atopo

tespa 8imisoy afto to 8red tin epomeni fora poy 8a kikloforisis ekso xoris boyfan gantia botes klp klp klp

:wave2:

θες να μου πεις πως εσυ παντα ακουγες τους γονεις σου??? εγω ομολογω πως δεν το εκανα... μην αναφερουμε παντα τους γονεις στα δικα μας λαθη!!! αυτη ειναι η ευκολη λυση...

και ναι, παιζει ρολο τι θα παρεις απο τους γονεις σου, τι θα σου διδαξουν αλλα δεν θα τα παρεις μονο απο αυτους και καποια σαν νεος θα τα αγνοησεις... μην μου λες λοιπον πως ειναι ατοπο...

και σε πληροφορω πως κρανος, γαντια και μπουφαν φοραω παντα!!! ακομα και για μια αποσταση 5 λεπτων...

CBR600RR7
19/06/2011, 01:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
quote:
Αρχικά δημιουργήθηκε από CBR600RR7
και σε οσους δεν αρεσουν οι συζητησεις που ανοιγονται απλα να τις αγνοουν... ξερεις ποσες εχω αγνοησει εγω? ασε που δεν ειναι καθολου ανουσια...

Αυτο !
Αυτο !

Πες και σε μενα το forum junkie πως το καταφερνεις ???

:lol:

με σεβασμο φιλε μου... στο μελος που ανοιξε μια¨κατα την αποψη μου¨ ανουσια συζητηση...

ετσι το καταφερνω... :cool:

BLiTzER
19/06/2011, 01:34
Οκ, λοιπόν, αφού προτίμησες να το συνεχίσεις αντί να παραδεχτείς το λάθος σου...


Αρχικά δημιουργήθηκε από CBR600RR7
ειναι ενηλικες αλλα δινουν το κακο παραδειγμα, τα βλεπουν τα νεα παιδια και μπορει να επηρεαστουν... προσωπικα χ€στηκα αν σκοτωθει ο καθε μαγκας χωρις κρανος...οταν ανεβαινεις σε μια μηχανη ειτε μπαινεις σε ενα αυτοκινητο, πρεπει να αναλαμβανεις καποιες ευθυνες!!!

Τα νέα παιδιά δεν επηρρεάζονται από τον κάθε τυχαίο. Τα ηλίθια νέα παιδιά επηρρεάζονται.

Και τις ευθύνες αυτές θα τις υποδείξεις εσύ? Με ποιο δικαίωμα? Χαλάρωσε λίγο, δε σε έβαλε κανείς κριτή. Μείνε στο άμεσο περιβάλλον σου αν θες να παίξεις τον θεό.


Αρχικά δημιουργήθηκε από CBR600RR7
οσο αφορα το ειρωνικο "ευγε" σου ρε φιλε... αποψη μου ειναι πως ολοι αυτοι ειναι ηλιθιοι με ολη την σημασια της λεξης... και οσο αφορα το οτι θα τους ριξω κατι... εννοειται πως δεν ειναι κατι που θα εκανα... ας πιανουμε καποια πραγματα απο μονοι μας...

Δεν ξέρω τι θα έκανες. Δε με νοιάζει κιόλας. Τη στιγμή που γράφεις κάτι τέτοιο, αυτόματα γίνεσαι εξίσου ηλίθιος, αν όχι περισσότερο. Σαν μοτοσυκλετιστής, δε θα έπρεπε καν να το σκεφτείς. Αλλά ο μόνος λόγος που έκανες όλο αυτό ήταν για να κρίνεις, να κράξεις, να ρίξεις κανά μπινελίκι να περάσει η ώρα. Αν θες να κάνεις τον σταυροφόρο, άντε εκεί έξω και συμβούλεψε όλους αυτούς τους "ηλίθιους". Αλλά δε σε ενδιαφέρει κάτι τέτοιο. Ποιος θα μείνει να ασχολείσαι μετά?


Αρχικά δημιουργήθηκε από CBR600RR7
και σε οσους δεν αρεσουν οι συζητησεις που ανοιγονται απλα να τις αγνοουν... ξερεις ποσες εχω αγνοησει εγω? ασε που δεν ειναι καθολου ανουσια...

Το "δεν αρέσουν" από το "δε συμφωνούν" απέχει μερικά μίλια. Αγνοώ ότι δε με ενδιαφέρει. Όταν έχω κάτι να πω, θα το πω. Αν ξεκίνησες αυτή την ανουσιότητα απλά για να βρεις άλλους 50 να σου μπουν "μπράβο", να κράξετε όλοι μαζί και να χαζοχαίρεστε μαζικώς, λυπάμαι, αλλά, ξέρεις, κάπως έτσι οι συζητήσεις αποκτούν νόημα. Διαφωνώντας.

CBR600RR7
19/06/2011, 01:55
αν κοιταξεις το προφιλ μου, ειμαι γραμμενος απο το 2008 και εχω μονο 27 μηνυματα!!! οποτε δεν εχει κανενα δικαιωμα να μου λες πως το παιζω θεος και σταυροφορος οταν εκθετω ενα σοβαρο θεμα που υπαρχει στο δρομο... γινομαι κριτης???παιζω τον θεο??? τι να πω ρε φιλε...:eyepop:

να ριξω κανενα μπινελικι να περασει η ωρα??? ποσα μηνυματα εχεις ειπαμε? και ποσα ειναι ουσιωδη???εεε? οποτε μην λες πως περναω εγω την ωρα μου με το να κρινω, κραζω και μπινελικιαζω στο ιντερνετ...

αν θιχτηκες που τους λεω ηλιθιους ολους αυτους ειναι μαλλον επειδη ουτε εσυ φορας κρανος...

ειτε μου αρεσουν ειτε διαφωνω με το ειδος της συζητησης που ανοιγει ενα μελος και παλι τον σεβομαι και δεν λεω την παπ$αρια που θα μου ερθει...

και να σου πω κατι... δεν με ξερεις και απο χτες για να λες τα παραπανω..θεος, σταυροφορος κτλ... για χαλαρωστε λιγακι γιατι φαινεται πως δεν τα επεξεργαζεστε στο μυαλο σας μερικοι αυτα που γραφετε πισω απο μια οθονη...

ps. την επομενη φορα που θα θελησω να ανοιξω μια συζητηση θα στειλω πρωτα μηνυμα σε εσας για εγκριση...

BLiTzER
19/06/2011, 02:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από CBR600RR7
αν κοιταξεις το προφιλ μου, ειμαι γραμμενος απο το 2008 και εχω μονο 27 μηνυματα!!! οποτε δεν εχει κανενα δικαιωμα να μου λες πως το παιζω θεος και σταυροφορος οταν εκθετω ενα σοβαρο θεμα που υπαρχει στο δρομο... γινομαι κριτης???παιζω τον θεο??? τι να πω ρε φιλε...:eyepop:

Δεν έχω το δικαίωμα να σχολιάσω το θέμα που ΕΣΥ επέλεξες να δημοσιοποιήσεις, επειδή έχεις 27 posts. Μάλιστα. Απολύτως λογικό. Όπως όλα τα επιχειρήματά σου μέχρι στιγμής.


Αρχικά δημιουργήθηκε από CBR600RR7
να ριξω κανενα μπινελικι να περασει η ωρα??? ποσα μηνυματα εχεις ειπαμε? και ποσα ειναι ουσιωδη???εεε? οποτε μην λες πως περναω εγω την ωρα μου με το να κρινω, κραζω και μπινελικιαζω στο ιντερνετ...

Έχεις κάτι με το post counter, έτσι? Οπότε όσοι δε φορούν εξοπλισμό - τη μία φορά που τους πετυχαίνεις στο δρόμο - είναι ηλίθιοι και όσοι έχουν πάνω από 1000 posts κρίνουν, κράζουν και μπινελικώνουν. Μάλιστα. Ξανά.

Η διαφορά μας είναι ότι εγώ σχολιάζω πράγματα που ΕΣΥ έγραψες. Εσύ υποθέτεις και το ρίχνεις στη μπιρίμπα.


Αρχικά δημιουργήθηκε από CBR600RR7
αν θιχτηκες που τους λεω ηλιθιους ολους αυτους ειναι μαλλον επειδη ουτε εσυ φορας κρανος...

Θα πω απλά ότι έχω εξοπλισμό που κοστίζει περισσότερο από το μηχανάκι σου.


Αρχικά δημιουργήθηκε από CBR600RR7
ειτε μου αρεσουν ειτε διαφωνω με το ειδος της συζητησης που ανοιγει ενα μελος και παλι τον σεβομαι και δεν λεω την παπ$αρια που θα μου ερθει...

Οπότε ο καθένας μπορεί να ξεκινήσει να γράφει παπαριές, αλλά κανείς δεν έχει δικαίωμα να σχολιάσει τις παπαριές του πρώτου με άλλες παπαριές. Συνέχισε. Μια χαρά τα πας.

Λοιπόν, άκου. Όταν λες/γράφεις κάτι δημόσια, θα δεχτείς και σχόλια. Αρνητικά, θετικά, δεν έχει σημασία. Αλλά αναλαμβάνεις την ευθύνη της πράξης σου. Ξαναλέω ότι, αν θες να λάβεις μόνο "μπράβο" και να σου βάλουν Α και αυτοκόλλητο στο τετράδιο, μπορείς να τα πεις στην παρέα σου ή στο μικρό ξαδερφάκι σου. Εδώ - και σε οποιοδήποτε άλλο δημόσιο χώρο - έχει και συνέπειες.


Αρχικά δημιουργήθηκε από CBR600RR7
και να σου πω κατι... δεν με ξερεις και απο χτες για να λες τα παραπανω..θεος, σταυροφορος κτλ... για χαλαρωστε λιγακι γιατι φαινεται πως δεν τα επεξεργαζεστε στο μυαλο σας μερικοι αυτα που γραφετε πισω απο μια οθονη...

Έχεις δίκιο. Μάλλον φταίει η ηλιθιότητα που σου προκαλεί το γυμνό κεφάλι στην ΑΟ. Ιατρικά αποδεδειγμένο.


Αρχικά δημιουργήθηκε από CBR600RR7
ps. την επομενη φορα που θα θελησω να ανοιξω μια συζητηση θα στειλω πρωτα μηνυμα σε εσας για εγκριση...

Ναι, κάνε αυτό. Επίσης κάνε μια λίστα των επιτρεπτών απόψεων στα θέματά σου. Μη σε παιδεύουμε άδικα.

Hellspawn
19/06/2011, 05:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από CBR600RR7
αν κοιταξεις το προφιλ μου, ειμαι γραμμενος απο το 2008 και εχω μονο 27 μηνυματα!!! οποτε δεν εχει κανενα δικαιωμα να μου λες πως το παιζω θεος και σταυροφορος οταν εκθετω ενα σοβαρο θεμα που υπαρχει στο δρομο... γινομαι κριτης???παιζω τον θεο??? τι να πω ρε φιλε...:eyepop:

να ριξω κανενα μπινελικι να περασει η ωρα??? ποσα μηνυματα εχεις ειπαμε? και ποσα ειναι ουσιωδη???εεε? οποτε μην λες πως περναω εγω την ωρα μου με το να κρινω, κραζω και μπινελικιαζω στο ιντερνετ...

αν θιχτηκες που τους λεω ηλιθιους ολους αυτους ειναι μαλλον επειδη ουτε εσυ φορας κρανος...

ειτε μου αρεσουν ειτε διαφωνω με το ειδος της συζητησης που ανοιγει ενα μελος και παλι τον σεβομαι και δεν λεω την παπ$αρια που θα μου ερθει...

και να σου πω κατι... δεν με ξερεις και απο χτες για να λες τα παραπανω..θεος, σταυροφορος κτλ... για χαλαρωστε λιγακι γιατι φαινεται πως δεν τα επεξεργαζεστε στο μυαλο σας μερικοι αυτα που γραφετε πισω απο μια οθονη...

ps. την επομενη φορα που θα θελησω να ανοιξω μια συζητηση θα στειλω πρωτα μηνυμα σε εσας για εγκριση...


Τι σχέση έχει ο αριθμός των post με το οτιδήποτε? και ποιός θα κρίνει τι είναι ουσιώδες μήνυμα και τι όχι? Επίσης το ότι έχεις αυτό τον αριθμό post εσυ σου δίνει κάποιο κύρος στις δημοσιεύσεις σου και πρέπει όλοι να κάτσουμε κάτω να ξαναπιάσουμε ένα χιλιοειπωμένο θέμα? Σε forum είσαι, όχι στο δελτίο του STAR( "Ο CBR600RR7 σπάει επιτέλους τη σιωπή του!!Αποκλειστικά στην Σταματίνα Τσιμτσιλή...." ). Στην κατηγορία που άνοιξες την συζήτηση υπάρχουν όχι ένα αλλά έξι (6) "Σε είδα", κατά τύχη να πάταγες σε ένα από αυτά θα έβλεπες το θέμα τους και δεν θα άνοιγες νέα συζήτηση οπότε μάλλον δεν συμμετέχεις και τόσο πολύ στο forum αυτό...(ίσως να κάνω και λάθος).
Καλή μας μέρα!

takis-kk
19/06/2011, 08:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από BLiTzERR
... Θα πω απλά ότι έχω εξοπλισμό που κοστίζει περισσότερο από το μηχανάκι σου.

Μπράβο!

Στον πλούσιο Μπαμπά σου (υποθέτω)!


Αρχικά δημιουργήθηκε από BLiTzERR
..... να τα πεις στην παρέα σου ή στο μικρό ξαδερφάκι σου.....

Μόνιμη επωδός.... Σου!


Αρχικά δημιουργήθηκε από BLiTzERR
[B] Έχεις δίκιο. Μάλλον φταίει η ηλιθιότητα που σου προκαλεί το γυμνό κεφάλι στην ΑΟ. Ιατρικά αποδεδειγμένο.[B]

Εχεις εμπειρία σ`αυτό ??
Εκτός απ`το να μετατρέπεις κάθε ποστ (ακόμη και τα ανούσια) σε αντιπαράθεση?

BLiTzER
19/06/2011, 11:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από takis-kk
Μπράβο!

Στον πλούσιο Μπαμπά σου (υποθέτω)!


Υποθέτεις μαλακίες. Την υπόλοιπη κρίση καθυστέρησης απλά θα την προσπεράσω.

PortisHead
19/06/2011, 11:38
Ρε σεις ??? :lol:

Σταματηστε να τσακωνεστε , αγνωστοι ανθρωποι μεταξυ σας , Κυριακατικα με 35 βαθμους.

Ο σοφοτερος , ας μην απαντησει , κιας κλεισει εκει το post.

:beer:

BLiTzER
19/06/2011, 12:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
Ο σοφοτερος , ας μην απαντησει , κιας κλεισει εκει το post.


Είδα τι έκανες εκεί!!111 Νταξ διαφωνούμε, δε θα πλακωθούμε κιόλας.

Πάμε για καφέ?!

CBR600RR7
19/06/2011, 13:07
να σου πω κατι???? εχω πολλα να απαντησω σε αυτα που γραφεις αλλα δεν θα το κανω...

και οχι επειδη εκτος απο θεος και σταυροφορος ειμαι και σοφος (που λεει και ο portishead...το αναφερω για να μην βγαλεις παλι καποιο ακυρο συμπερασμα)... αλλα επειδη ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ να ασχολουμαι χωρις νοημα γιατι οπως ειπα και παραπανω...θα χασω λογω εμπειριας του αντιπαλου... :winka: ασε που εχω μπει ξαφνικα στο τρυπακι να απαντω σε 2-3 ατομα απο τα χιλιαδες του forum που ενοχληθηκαν!!!:mad:

και ετσι απο περιεργεια ρε φιλε... για πες μας τον εξολπισμο σου αναλυτικα να δουμε κατα ποσο περναει την αξια της μηχανης μου? :eyepop: για πες... γιατι κατι τετοιο δεν παιζει με τιποτα!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


θα απαντησω ομως στον nightrider... δεν ειναι γενικο φιλε μου αυτο, αφορα εμενα και τον blitzer, εκει ειναι η συγκριση... εχω τοσα μονο μηνυματα οχι επειδη δεν παρακολουθω το forum αλλα για τον λογο αυτο ακριβως που ενα θεμα τοσο σοβαρο θεωρειται ακυρο απο μερικους επειδη εχει χιλιοειπωθει... δεν αναγκασα κανεναν να απαντησει και ΣΥΓΓΝΩΜΗ σου ζητω αν δημιουργησα ενα θεμα που δεν σου αρεσει επειδη εχει ηδη γραφτει...

ΕΛΕΟΣ!!!:mad:

ps. οσο αφορα το ξαδερφακι μου...(μα τι μαλ@κιες διαβαζω δηλ) μαλλον περισσοτερο μυαλο απο πολλους εδω μεσα εχει...

sovaros_user
19/06/2011, 13:31
Το κρανος για εμενα ειναι ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ αλλα στολη δεν αξιωθηκα να παρω, ο λογος ειναι οτι θεωρω... οτι ο λογος που κυκλοφορω με μηχανη ειναι η ευκολια που σου προσφερει, την καβαλας κ φευγεις, αν ειναι να ντινομαι σαν αστροναυτης... καλυτερα να παρω το αμαξι.
(αν κ λιγο τραβηγμενο για πολλους κ δεκτη η αντιθετη αποψη)


Απο εκει κ περα απο την στιγμη που ειναι ενηλικος καποιος, κανει οτι γουσταρει, με ενοχλει περισσοτερο καποιος που οδηγει σαν... μαλακας κ κινδυνευω για χαρη του, κ ας φοραει κ την στολη του αστροναυτη.
Προσωπικα αν μου ελεγε καποιος στον δρομο γιατι φοραω σορτσακι στην μηχανη, χαλαρα θα τον εστελνα να παει να γ@μηθει.

:beer:


εντιτ: ρε cbr600 δεν καταλαβα, θυμωνεις που ακους την αντιθετη αποψη ρε φιλε... μη χειροτερα. :bigcry: :bigcry:

Hellspawn
19/06/2011, 13:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από CBR600RR7
να σου πω κατι???? εχω πολλα να απαντησω σε αυτα που γραφεις αλλα δεν θα το κανω...

και οχι επειδη εκτος απο θεος και σταυροφορος ειμαι και σοφος (που λεει και ο portishead...το αναφερω για να μην βγαλεις παλι καποιο ακυρο συμπερασμα)... αλλα επειδη ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ να ασχολουμαι χωρις νοημα γιατι οπως ειπα και παραπανω...θα χασω λογω εμπειριας του αντιπαλου... :winka: ασε που εχω μπει ξαφνικα στο τρυπακι να απαντω σε 2-3 ατομα απο τα χιλιαδες του forum που ενοχληθηκαν!!!:mad:

και ετσι απο περιεργεια ρε φιλε... για πες μας τον εξολπισμο σου αναλυτικα να δουμε κατα ποσο περναει την αξια της μηχανης μου? :eyepop: για πες... γιατι κατι τετοιο δεν παιζει με τιποτα!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


θα απαντησω ομως στον nightrider... δεν ειναι γενικο φιλε μου αυτο, αφορα εμενα και τον blitzer, εκει ειναι η συγκριση... εχω τοσα μονο μηνυματα οχι επειδη δεν παρακολουθω το forum αλλα για τον λογο αυτο ακριβως που ενα θεμα τοσο σοβαρο θεωρειται ακυρο απο μερικους επειδη εχει χιλιοειπωθει... δεν αναγκασα κανεναν να απαντησει και ΣΥΓΓΝΩΜΗ σου ζητω αν δημιουργησα ενα θεμα που δεν σου αρεσει επειδη εχει ηδη γραφτει...

ΕΛΕΟΣ!!!:mad:

ps. οσο αφορα το ξαδερφακι μου...(μα τι μαλ@κιες διαβαζω δηλ) μαλλον περισσοτερο μυαλο απο πολλους εδω μεσα εχει...


Κοίτα, συμφωνώ ότι κάθε άλλο παρά ασήμαντο θέμα είναι αυτό που άνοιξες όμως υπάρχει ένα τερααααααααααααααααααααααααααστιο αλλά......προσωπικά δεν βρίσκω κανέναν λόγο να αδειάσεις το δικό σου το κεφάλι μήπως και γεμίσεις κάποιου άλλου και τονίζω το μήπως.Δείξε εσύ ποιό είναι το σωστό στους γύρω σου και μην καίγεσαι τόσο για όποιον βλέπεις στο δρόμο(κάν' του κανένα νόημα για κράνος κλπ αν μπορείς και μέχρι εκεί γιατί στην τελική δικό του κεφάλι είναι).Σε 3-4 φίλους/συγγενείς να δείξει ο καθένας μας ποιό είναι το σωστό θα βελτιωθούν κατά πολύ οι συνθήκες στους δρόμους μας!Από 'κει και πέρα ας κάνουμε απλά μια αναφορά στο "Σε είδα" και ας μην κάνουμε την τρίχα τριχιά! Φιλικά πάντα μιας και για να είμαστε και οι 2 σ'αυτό το forum μάλλον παρόμοια σκεφτόμαστε:wave2: :wave2:

BLiTzER
19/06/2011, 13:34
Επειδή, τουλάχιστον από την πλευρά μου, δεν έχει να κάνει με προσωπική αντιπαράθεση, θα σου δώσω την περίληψη.

Εκτός του ότι το θέμα συζητείται ανελλιπώς καθημερινά, εκτός του ότι ΠΟΤΕ δεν ειναι εποικοδομητικό και απλά κάποιος βγαίνει να κράξει κάποιον επειδή του έθιξε τον εγωισμό που τον πέρασε με +400 (αλλά δε φορούσε κράνος, οπότε είναι διπλά κατακριτέος), ΔΕΝ αφορά εμένα κι εσένα. Ο καθένας αναλαμβάνει τις ευθύνες του. Δεν είσαι ούτε πατέρας του, ούτε τροχονόμος να του επιβάλλεις να έχει εξοπλισμό, να τον φοράει και να μην ανεβάζει γκομενάκια πάνω. Πόσο πιο απλό?

Αν θες να βοηθήσεις, φρόντισε τα κοντινά σου πρόσωπα να απέχουν από τέτοιες συμπεριφορές. Εκεί τελειώνει η δική σου ευθύνη, σε περίπτωση που νιώθεις τέτοια (αν και αμφιβάλλω). ΑΥΤΑ λέω εδώ και τόσα κουραστικά posts. Δε νομίζω ότι είμαι τόσο παράλογος.

Όσο για τον εξοπλισμό μου, όταν πηγαίνω σε δυνατές βολτούλες, φοράω τα εξής: Shoei X-Spirit, Dainese Delmar με Wave G2, Alpinestars GP Plus, Dainese δερμάτινο παντελόνι δε-θυμάμαι-όνομα, Sidi Vortice (περίπου 2,500ε αυτά μόνο). Επίσης έχω 3 μπουφάν (καλοκαιρινή και χειμωνιάτικη κορντούρα + δερμάτινο), 3 ζευγάρια γάντια (καλοκαιρινά, χειμωνιάτικα και δερμάτινα), 3 ζευγάρια υποδήματα (παπουτσάκι, χειμερινή μπότα και αγωνιάρικη) και ένα σωρό κράνη (Shoei Raid II, OGK FF4 και διάφορα άλλα). Αγορασμένα ΟΛΑ με τον ιδρώτα μου (όπως και τα μηχανάκια μου). Κάνε μια πρόσθεση και εδώ είμαστε :P

Hellspawn
19/06/2011, 13:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από sovaros_user
Το κρανος για εμενα ειναι ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ αλλα στολη δεν αξιωθηκα να παρω, ο λογος ειναι οτι θεωρω... οτι ο λογος που κυκλοφορω με μηχανη ειναι η ευκολια που σου προσφερει, την καβαλας κ φευγεις, αν ειναι να ντινομαι σαν αστροναυτης... καλυτερα να παρω το αμαξι.
(αν κ λιγο τραβηγμενο για πολλους κ δεκτη η αντιθετη αποψη)


Απο εκει κ περα απο την στιγμη που ειναι ενηλικος καποιος, κανει οτι γουσταρει, με ενοχλει περισσοτερο καποιος που οδηγει σαν... μαλακας κ κινδυνευω για χαρη του, κ ας φοραει κ την στολη του αστροναυτη.
Προσωπικα αν μου ελεγε καποιος στον δρομο γιατι φοραω σορτσακι στην μηχανη, χαλαρα θα τον εστελνα να παει να γ@μηθει.

:beer:


εντιτ: ρε cbr600 δεν καταλαβα, θυμωνεις που ακους την αντιθετη αποψη ρε φιλε... μη χειροτερα. :bigcry: :bigcry:

Εσύ πότε πρόλαβες και έφτασες 28 post? Πριν 4-5 μέρες δεν έφαγες ban? Χώρια τα μηνύματα ως "Snιper" με "ι" αντί για "i";) ;) Χώρια ότι ακόμα δεν μου είπες ποιός ήταν ο "γλύφτης"...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

CBR600RR7
19/06/2011, 13:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από sovaros_user


εντιτ: ρε cbr600 δεν καταλαβα, θυμωνεις που ακους την αντιθετη αποψη ρε φιλε... μη χειροτερα. :bigcry: :bigcry:

αυτο απο που το καταλαβες ρε φιλε? δεν προσπαθω να πεισω κανεναν για την αποψη μου!!! εγω οπως το βλεπω, ειπα την αποψη μου, η αντιθεση σεαυτο ηρθε σαν επιθεση και οχι σαν αντιθεση... μερικοι θιχτηκαν, αλλοι βαρεθηκαν επειδη εχει ειπωθει ξανα... δεν θυμωσα επειδη βλεπω αντιθετες αποψεις...αν μη τι αλλο τις ανιτθετες αποψεις τις βλεπω στο δρονο... θυμωσα επειδη ενα τετοιο θεμα το παιρναμε σαν ανουσιο και μετα γκρινιαζουμε για οδηγικη παιδεια!!!

sovaros_user
19/06/2011, 13:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από BLiTzERR


[...] ΠΟΤΕ δεν ειναι εποικοδομητικό και απλά κάποιος βγαίνει να κράξει κάποιον επειδή του έθιξε τον εγωισμό που τον πέρασε με +400 (αλλά δε φορούσε κράνος, οπότε είναι διπλά κατακριτέος) [...]


Κ νομιζα οτι συμφωνουσαμε... οποιος θιγεται ο εγωισμος του αν τον περασει καποιος με "+400" σε δημοσιο δρομο, ειναι διπλα :a31: , ελπιζω να μην ανηκεις σε αυτην την κατηγορια.

sovaros_user
19/06/2011, 13:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από Night_Rider
Εσύ πότε πρόλαβες και έφτασες 28 post? Πριν 4-5 μέρες δεν έφαγες ban? Χώρια τα μηνύματα ως "Snιper" με "ι" αντί για "i";) ;) Χώρια ότι ακόμα δεν μου είπες ποιός ήταν ο "γλύφτης"...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Δεν ειναι σωστο να τον καρφωσω μωρε τον καιμενο... στειλε ενα πμ στον τουμπα κ αν θελει θα μου πει να βγαλω το ονομα του δημοσια :lol: :lol: :lol: :lol:

Hellspawn
19/06/2011, 13:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από sovaros_user
Δεν ειναι σωστο να τον καρφωσω μωρε τον καιμενο... στειλε ενα πμ στον τουμπα κ αν θελει θα μου πει να βγαλω το ονομα του δημοσια :lol: :lol: :lol: :lol:

τι μλκς που είσαι ρε...:bigcry: :bigcry: :lol: :lol: :lol:

CBR600RR7
19/06/2011, 13:49
συμφωνω μαζι σας ρε παιδια αλλα με κραζετε επειδη εγραψα κατι που εχει ειπωθει... anyway...

ωραιος για τον εξοπλισμο σου blitzerr, πραγματικα ζηλευω γιατι δεν εχω τοσα πολλα... μαλλον πιο ακριβα και απο την δικη σου μηχανη ειναι αυτα...μπραβο λιγοι το καταφερνουν αυτο...

sovaros_user
19/06/2011, 13:55
κανεις δεν σε κραζει, λες το αυτονοητο αλλα εισαι υπερβολικος, οποιος ειναι ενηλικας εχει την ευθυνη του εαυτου του, οταν βλεπω ανοιγμενο κεφαλι στον δρομο σκεφτομαι απο μεσα μου "τα ηθελε κ τα επαθε". Πολυ απλα.

BLiTzER
19/06/2011, 14:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από sovaros_user
Κ νομιζα οτι συμφωνουσαμε... οποιος θιγεται ο εγωισμος του αν τον περασει καποιος με "+400" σε δημοσιο δρομο, ειναι διπλα :a31: , ελπιζω να μην ανηκεις σε αυτην την κατηγορια.

Ξαναδιάβασε αυτό που έγραψα. Κάτι κατάλαβες λάθος, αλλά δε θα σε βοηθήσω :P Άντε ένα μικρό κλου... Το "+400" ήταν τυχαίο υπερβολικό νούμερο, βοηθάει να πάει ένα βήμα παραπέρα την ειρωνεία.


Αρχικά δημιουργήθηκε από CBR600RR7
συμφωνω μαζι σας ρε παιδια αλλα με κραζετε επειδη εγραψα κατι που εχει ειπωθει... anyway...

Δε θα σε έκραζε κανείς αν δεν έκρινες κάποιον ως "ηλίθιο" και μάλιστα επανειλημμένα, επειδή τον πέτυχες στο δρόμο χωρίς εξοπλισμό. Επίσης το συνέχισες λέγοντας ότι τέτοια άτομα άνετα τα έστελνες στις μπαριέρες...

Το χω πει δεκάδες φορές εδώ μέσα και πάντα έχω την ίδια ένσταση. Πείτε κάτι, κάτι που θα βοηθήσει, κάτι που θα οδηγήσει κάπου, ΧΩΡΙΣ να ονομάζετε. Και θα σου αποδείξω αμέσως γιατί είσαι λάθος (όχι μόνο εσύ, οποιοσδήποτε κρίνει από ένα τυχαίο περιστατικό).


Αρχικά δημιουργήθηκε από CBR600RR7
ωραιος για τον εξοπλισμο σου blitzerr, πραγματικα ζηλευω γιατι δεν εχω τοσα πολλα... μαλλον πιο ακριβα και απο την δικη σου μηχανη ειναι αυτα...μπραβο λιγοι το καταφερνουν αυτο...

Υπάρχουν φορές που κυκλοφορώ χωρίς κράνος. Ή μπουφάν. Ή γάντια. Ξέρω τους κινδύνους. Και έχω ξοδέψει μια περιουσία για την προστασία μου (και, πίστεψέ με, δε μου περισσεύουν), αλλά μια στο τόσο ΘΕΛΩ να κυκλοφορώ χωρίς αυτή. Με κάνει λιγότερο μοτοσυκλετιστή αυτό? Περισσότερο ηλίθιο? Ακόμα κι αν είναι έτσι, ποιος θα με κρίνει?

nikos_abel
19/06/2011, 14:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
file ta pedia pernoyn to paradigma apo to spiti toys, oxi ap oti paparia blepoyn ekso ke ine pio eksipna ap oso nomizis.....

afto to epixirima ine entelos atopo



tespa 8imisoy afto to 8red tin epomeni fora poy 8a kikloforisis ekso xoris boyfan gantia botes klp klp klp

:wave2:

Μόνο αυτο

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=117768&highlight=%F0%E5%E9%F1%DC%E6%E5%E9+%EC%F0%E1%EC%F0%DC

PortisHead
19/06/2011, 14:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από sovaros_user
Απο εκει κ περα απο την στιγμη που ειναι ενηλικος καποιος, κανει οτι γουσταρει, με ενοχλει περισσοτερο καποιος που οδηγει σαν... μαλακας κ κινδυνευω για χαρη του, κ ας φοραει κ την στολη του αστροναυτη.

Ποσο δικιο εχεις.
:beer:

BLiTzER
19/06/2011, 14:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
Ποσο δικιο εχεις.
:beer:

+1. Επίσης για το παρακάτω...


Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos_abel
Μόνο αυτο

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=117768&highlight=%F0%E5%E9%F1%DC%E6%E5%E9+%EC%F0%E1%EC%F0%DC

Πρέπει να μάθουμε στα παιδιά μας ότι δε φοράμε κράνος επειδή το κάνουν όλοι, αλλά επειδή σώζει ζωές. Αν επηρρεάζονται με αυτόν τον τρόπο από όλα αυτά που βλέπουν στο δρόμο, στην τιβί, στο ίντερνετ, λυπάμαι, αλλά δεν υπάρχει καμία σωτηρία. Αλλά δεν πιστεύω ότι είναι έτσι.

webassasin
19/06/2011, 19:52
κουραση..
τελικα τα βρηκατε?
καποια στιγμη σταματησα να διαβαζω..

CBR600RR7
19/06/2011, 20:31
και εγω κουραστηκα να γραφω τα ιδια κ τα ιδια...

φιλε blitzerr, το συνεχιζεις βλεπω...

λοιπον για να τελειωνω...

καταλαβαινω γιατι θιχτηκες... γιατι ενω εχεις εξοπλισμο, γουσταρεις καποιες φορες να οδηγεις χωρις κρανος νομιζοντας πως ο πανακριβος εξοπλισμος θα κανει την δουλεια του απο την ντουλαπα...

αν προσβληθηκες λυπαμαι αλλα αυτη ειναι η αποψη μου... ολες τις φορες που ανεβαινει ενας μοτοσυκλετιστης σε μια μηχανη χωρις τουλαχιστον κρανος, για μενα κανει μια τελειως ηλιθια κινηση... τωρα αν ειναι ηλιθια κινηση μονο ή ειναι γενικα ηλιθιος αυτο ειναι αλλο θεμα!!! δεν ονομασα κανεναν, ειναι γενικο αυτο που γραφω!!!

απο εκει και περα...οποιος εχει την μυγα μυγιαζεται...

οσο αφορα τις μπαριερες ρε φιλε...τι να σου απαντησω που το παιρνεις και στα σοβαρα...

και οσο αφορα τα παιδια, υπαρχουν πολλοι παραγοντες που τα επηρεαζουν... δεν φταινε παντα οι γονεις...

καποια στιγμη μπορει να τυχει να τα κουβεντιασουμε ολα αυτα σε ενα καφε...εκει θα ειναι καλυτερα γιατι το μαμησαμε το forum...

BLiTzER
19/06/2011, 21:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από CBR600RR7

καταλαβαινω γιατι θιχτηκες... γιατι ενω εχεις εξοπλισμο, γουσταρεις καποιες φορες να οδηγεις χωρις κρανος νομιζοντας πως ο πανακριβος εξοπλισμος θα κανει την δουλεια του απο την ντουλαπα...

Λολ. Δε θίχτηκα, φίλε μου. Δε με αγγίζει η γνώμη τρίτων. Απλά το θεωρώ χαζό να κρίνεις (όχι μόνο εσύ, οποιοσδήποτε) μια ολόκληρη ομάδα ανθρώπων τόσο απόλυτα, από ένα τυχαίο περιστατικό.


Αρχικά δημιουργήθηκε από CBR600RR7
ολες τις φορες που ανεβαινει ενας μοτοσυκλετιστης σε μια μηχανη χωρις τουλαχιστον κρανος, για μενα κανει μια τελειως ηλιθια κινηση... τωρα αν ειναι ηλιθια κινηση μονο ή ειναι γενικα ηλιθιος αυτο ειναι αλλο θεμα!!!


Αυτό. Αν το έλεγες έτσι από την αρχή, θα συμφωνούσα 100% μαζί σου.

Γι'αυτό είναι το φόρουμ, για να λέμε τις μαλακίες μας. Που και που βγαίνει κάτι.

PortisHead
19/06/2011, 22:13
Κανονισε Blitzerr να σε "αναφερω" στο "Σε ειδα..."

:lol: :lol: :lol:

BLiTzER
19/06/2011, 22:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
Κανονισε Blitzerr να σε "αναφερω" στο "Σε ειδα..."

:lol: :lol: :lol:

Πως και πως περιμένω! Κανείς δε με βλέπει ποτέ!!!

takis-kk
19/06/2011, 22:51
Το αντικείμενο της συζήτησης ,αν και χιλιοειπωμένο, ήταν από την αρχή , απλό, σαφές και συγκεκριμένο. «Ξεκράνωτος με 170Km/h σε δρόμο ταχείας κυκλοφορίας».

Αυτό και μόνο αυτό..

Οποιαδήποτε γενίκευση, απλούστευση, η ατυχές παράδειγμα του τύπου «Ξέρω τον Μήτσο που πάει για τσιγάρα ξεκράνωτος» Είναι εκτός θέματος , αποπροσανατολιστικό και άσχετο.

Επίσης καμία σχέση δεν έχει με ικανότητα στην οδήγηση , ένα έντομο στο μάτι με ταχύτητα 200Km/h (ή και πολύ λιγότερα) αρκεί να προκαλέσει τραγικό δυστύχημα όχι μόνο σε αυτόν αλλά και σε όποιον έχει την ατυχία να βρίσκεται κοντά του.

Κανονικά δεν έπρεπε να του επιτραπεί η διέλευση από τα διόδια όπως και οποιουδήποτε εμφανώς ακατάλληλου , για κίνηση σε δρόμο ταχείας κυκλοφορίας , οχήματος.

Και ναι! Όποιος , επειδή , έτσι γουστάρει , οδηγεί ξεκράνωτος σε δρόμους όπως η αττική οδός ή η εθνική και με τόσα πολλά χιλιόμετρα είναι και βλάκας και ηλίθιος. Αν επιπροσθέτως κουβαλάει και μια κοπελιά πίσω του με προφανή σκοπό να την εντυπωσιάσει, τότε είναι και εγκληματίας. (Ένα μικρό ελαφρυντικό στους πιτσιρικάδες).

Ακόμη όποιος υποστηρίζει ή έστω δικαιολογεί τέτοια οδηγική συμπεριφορά είναι επίσης βλάκας και ηλίθιος.

Αυτά για να μπουν τα πράγματα στη θέση τους και να γνωρίζουμε για τι ακριβώς κουβεντιάζουμε.

Όλα τα υπόλοιπα είναι «Σε κουβέντα να βρισκόμαστε» και αντίρρηση για την αντίρρηση.

Προσοχή λοιπόν γιατί ως γνωστόν «η παλινδρόμηση της γυμνής κεφαλής (όπως αναφέρθηκε) δημιουργεί σύγχυση και ταραχή εις τον νου των μειρακίων» .

PortisHead
19/06/2011, 22:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από takis-kk
Το αντικείμενο της συζήτησης ,αν και χιλιοειπωμένο, ήταν από την αρχή , απλό, σαφές και συγκεκριμένο. «Ξεκράνωτος με 170Km/h σε δρόμο ταχείας κυκλοφορίας».

Αυτό και μόνο αυτό..

Οποιαδήποτε γενίκευση, απλούστευση, η ατυχές παράδειγμα του τύπου «Ξέρω τον Μήτσο που πάει για τσιγάρα ξεκράνωτος» Είναι εκτός θέματος , αποπροσανατολιστικό και άσχετο.

Επίσης καμία σχέση δεν έχει με ικανότητα στην οδήγηση , ένα έντομο στο μάτι με ταχύτητα 200Km/h (ή και πολύ λιγότερα) αρκεί να προκαλέσει τραγικό δυστύχημα όχι μόνο σε αυτόν αλλά και σε όποιον έχει την ατυχία να βρίσκεται κοντά του.

Κανονικά δεν έπρεπε να του επιτραπεί η διέλευση από τα διόδια όπως και οποιουδήποτε εμφανώς ακατάλληλου , για κίνηση σε δρόμο ταχείας κυκλοφορίας , οχήματος.

Και ναι! Όποιος , επειδή , έτσι γουστάρει , οδηγεί ξεκράνωτος σε δρόμους όπως η αττική οδός ή η εθνική και με τόσα πολλά χιλιόμετρα είναι και βλάκας και ηλίθιος. Αν επιπροσθέτως κουβαλάει και μια κοπελιά πίσω του με προφανή σκοπό να την εντυπωσιάσει, τότε είναι και εγκληματίας. (Ένα μικρό ελαφρυντικό στους πιτσιρικάδες).

Ακόμη όποιος υποστηρίζει ή έστω δικαιολογεί τέτοια οδηγική συμπεριφορά είναι επίσης βλάκας και ηλίθιος.

Αυτά για να μπουν τα πράγματα στη θέση τους και να γνωρίζουμε για τι ακριβώς κουβεντιάζουμε.

Όλα τα υπόλοιπα είναι «Σε κουβέντα να βρισκόμαστε» και αντίρρηση για την αντίρρηση.

Προσοχή λοιπόν γιατί ως γνωστόν «η παλινδρόμηση της γυμνής κεφαλής (όπως αναφέρθηκε) δημιουργεί σύγχυση και ταραχή εις τον νου των μειρακίων» .

Εσυ τωρα τι καταλαβαινεις ??? Ε ?
Αντε κιεχω να παω εφορια το πρωϊ....κανονιστε να με ξενυχτήσετε πάλι.

:lol:

takis-kk
19/06/2011, 23:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
Εσυ τωρα τι καταλαβαινεις ??? Ε ?
Αντε κιεχω να παω εφορια το πρωϊ....κανονιστε να με ξενυχτήσετε πάλι.

:lol:


Καλή τύχη.

Στην Εφορία ε??

:wave2:

p@nos
19/06/2011, 23:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από CBR600RR7


και σε πληροφορω πως κρανος, γαντια και μπουφαν φοραω παντα!!! ακομα και για μια αποσταση 5 λεπτων...



afta ta pan ki alloi......................

McTalas
20/06/2011, 00:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από BLiTzERR
[...] Η δουλειά σας τελειώνει κάπου εδώ.[...]
το θεμα ρε μπλιτς ειναι πως η δουλεια μου αρχιζει ακριβως απο εδω και περα!

και ξερεις κατι? ειμαι πολυ τεμπελης και δεν γουσταρω να δουλευω...

οποτε εγω εχω ολο το δικαιωμα να κραξω όσο θελω και δε μπορει κανεις να μου πει τιποτα...:D :D :D

BLiTzER
20/06/2011, 00:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από McTalas
το θεμα ρε μπλιτς ειναι πως η δουλεια μου αρχιζει ακριβως απο εδω και περα!

και ξερεις κατι? ειμαι πολυ τεμπελης και δεν γουσταρω να δουλευω...

οποτε εγω εχω ολο το δικαιωμα να κραξω όσο θελω και δε μπορει κανεις να μου πει τιποτα...:D :D :D

Όλοι μπορούμε να κράξουμε μωρέ. Το θέμα είναι τι κάνουμε για να εκλείψει το φαινόμενο. Με κράξιμο δεν κάνεις και πολλά.

Εσύ, φίλος, πληρώνεσαι γι'αυτό. Έχεις υποχρέωση να ασχοληθείς. Επίσης, δεν έχω ιδέα ποια είναι η δουλειά σου, αλλά μπορώ να υποθέσω. Και τώρα πάω για ύπνο :P

McTalas
20/06/2011, 00:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από BLiTzERR
Όλοι μπορούμε να κράξουμε μωρέ. Το θέμα είναι τι κάνουμε για να εκλείψει το φαινόμενο. Με κράξιμο δεν κάνεις και πολλά.

Εσύ, φίλος, πληρώνεσαι γι'αυτό. Έχεις υποχρέωση να ασχοληθείς. Επίσης, δεν έχω ιδέα ποια είναι η δουλειά σου, αλλά μπορώ να υποθέσω. Και τώρα πάω για ύπνο :P

ναι αλλα εγω θελω να το παιζω δημοσιος υπαλληλος και να κολοβαραω ολη μερα!

το θεμα ρε μπλιτς δεν ειναι να κραζουμε και ουτε με το κραξιμο θα γινει κατι, ισως καλυτερα να ηταν ο καθενας μας αντι απλα να κραζει ας κανει κατι παραπανω...


καληνυχτα (αν και νωρις)

CBR600RR7
20/06/2011, 08:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos

quote:
--------------------------------------------------------------------------------
Αρχικά δημιουργήθηκε από CBR600RR7


και σε πληροφορω πως κρανος, γαντια και μπουφαν φοραω παντα!!! ακομα και για μια αποσταση 5 λεπτων...

afta ta pan ki alloi......................

ρε σεις, μην λετε ο,τι να'ναι... εχω καποιο λογο να πω ψεμματα? κανεναν!!! ή μηπως με ξερεις και απο χτες και λες "α ενταξει ο Γιωργος ειναι, μαλακιες λεει? "

δεν φοραω εξοπλισμο για να το παιζω μαγκας και νομιμος κτλ... τον φοραω για μενα! και δεν εχει ανεβει κανεις πισω χωρις τουλαχιστον κρανος (εννοειται η κοπελια εχει κρανος,jacket και γαντια). Ακομα και παραλια θα με δεις με τζιν, απο μεσα μαγιο, jacket,γαντια και κρανος...και οκ, δεν εννοω δερματινο για την παραλια, ενα dainese καλοκαιρινο...

τωρα τι να λεμε δηλ? θα αρχισουμε παλι ποιος την εχει μακρυτερη? ποιος κανει τι και ποιος οχι? ενα σχολιο εκανα ρε παιδια για ενα συγκεκριμενο γεγονος...

ας τελειωσει αυτο γιατι εχουμε κανει το forum παιδικη χαρα...

p@nos
20/06/2011, 11:57
to PANTA....

...ine poli megali koybenta....



pou osi tin exoyn pi exoyn diapsefs8i......

karellen
20/06/2011, 17:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos

diapsefs8i......
Πως κατάφερες και την έγραψες greeklish ρε θηρίο; :wave2:

p@nos
20/06/2011, 18:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από karellen
Πως κατάφερες και την έγραψες greeklish ρε θηρίο; :wave2:



klironomiko xarisma :D :a01: :a01: :a01: :lol:

webassasin
20/06/2011, 19:39
Για αυτο που ειπε ο φιλος πιο πανω,οτι στα διοδια δεν θα επρεπε να τον αφησουν να μπει,πιστευω οτι θα ηταν μια καλη ιδεα,οσο και αν σπαζεται ο καθενας.
Αν θυμαμαι καλα,οταν υπηρετουσα, οταν καποιος πηγαινε να κανει διελευση στο οχυρο του σκαραμαγκα,εαν δεν φορουσε κρανος δεν τον αφηναν να μπει.

sovaros_user
20/06/2011, 19:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από webassasin
Για αυτο που ειπε ο φιλος πιο πανω,οτι στα διοδια δεν θα επρεπε να τον αφησουν να μπει,πιστευω οτι θα ηταν μια καλη ιδεα,οσο και αν σπαζεται ο καθενας.
Αν θυμαμαι καλα,οταν υπηρετουσα, οταν καποιος πηγαινε να κανει διελευση στο οχυρο του σκαραμαγκα,εαν δεν φορουσε κρανος δεν τον αφηναν να μπει.


σωστος, εγω θα το παω παραπερα με την ιδια λογικη: κ στο περιπτερο οταν σταματαει για τσιγαρα πχ, να μην του δινουν.

Πανω απ ολα η ασφαλεια. :rolleyes:

webassasin
20/06/2011, 19:46
δε μπορω να διακρινω αν ειρωνευεσαι,αλλα οπως κ να εχει αυτο το συστημα λειτουργουσε μια χαρα,δεν ερχοταν κανεις ακρανωτος.
Και αν πηγαινε να βαλει κανεναν δικαβαλο ακρανωτο,τον ξεφορτωναμε και εμπαινε με τα ποδια.

sovaros_user
20/06/2011, 19:50
Στο στρατοπαιδο ? ο δικας εκει κανει οτι γουσταρει.


Στα διοδια συμφωνω οτι θα επρεπε να ειναι ετσι, επισης θα ηταν καλη φαση να γινεται κ ενα μινι αλκοτεστ στα γρηγορα κ ενα τσεκαρισμα τυπου ΚΤΕΟ στο αυτοκινητο - μηχανη.

webassasin
20/06/2011, 20:06
λαδια θα αλλαζουμε η ετσι χυμα?

panos1050
21/06/2011, 00:51
θα κανουν και δυναμομετρηση

και αν το μηχανακι εχει χασει αρκετη απο την αρχικη ισχη

θα μας στελνουν πισω για τουρμπισμα:lol: :lol:

BLiTzER
21/06/2011, 01:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από panos1050
την αρχικη ισχη


My eyes hurt.

panos1050
21/06/2011, 03:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από BLiTzERR
My eyes hurt.

οκ ρε μεγαλε "ΙΣΧΥ'' η ''ΙΠΠΟΔΥΝΑΜΗ''

ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΩΡΑ?????????????????????????????????

sovaros_user
21/06/2011, 03:25
ωραιο εργαλειο το google ε :p