PDA

View Full Version : Καλοκαιρινο Bazaar ΕΛΛΗΝΜΟΤΟ



ALEXPS
20/06/2011, 16:38
http://img17.imageshack.us/img17/3517/bazaar.png (http://imageshack.us/photo/my-images/17/bazaar.png/)


Καλοκαιρινό Bazaar

Στις 25 & 26 Ιουνίου 2011 είστε καλεσμένοι στο καλοκαιρινό Bazaar της ΕΛΛΗΝΜΟΤΟ, να πιούμε καφέ, να κάνουμε test rides*, αλλά και να διαλέξουμε τα κατάλληλα ρούχα και τον απαραίτητο εξοπλισμό για τις καλοκαιρινές μας εξορμήσεις !!!

Το Bazaar θα πραγματοποιηθεί στο χώρο του Ducati Store & του KTM Down Under, στην Πλαταιών αρ. 4-6 στο Γκάζι

Στο bazaar θα μπορέσετε να προμηθευτείτε αξεσουάρ, είδη ένδυσης, κράνη, γυαλιά και πολλά ακόμα, με εκπτώσεις έως & 70% σε μάρκες
όπως: OAKLEY, NEXX, NOLAN, IXON, IXS, AIROH, SHOEI, DRIVER, DAINESE, SINISALO, SIDI, FOX, REVIT, GLOVER, SMITH, KTM, DUCATI, HUSQVARNA

Η μεγάλη ποικιλία σε αντρικά, γυναικεία και παιδικά θα ικανοποιήσουν όλα τα γούστα για εσάς και τους αγαπημένους σας.

Στο καλοκαιρινό bazaar θα βρείτε επίσης μοτοσυκλέτες καινούριες και μεταχειρισμένες, διάφορα μοντέλα και μάρκες όπως: HUSQVARNA, BETA, DERBI, BIMOTA, MOTO MORINI, TGB, MALAGUTI, CAGIVA, KTM, DUCATI σε ειδικές τιμές μόνο για τις μέρες του bazaar!

Τιμές που θα σας παγώσουν στην καρδιά του καλοκαιριού

* Τα test rides είναι προγραμματισμένα για το Σάββατο 25 Ιουνίου
Επικοινωνήστε μαζί μας για ραντεβού!!!

ALEXPS
23/06/2011, 10:20
http://imageshack.us/photo/my-images/263/baz2.jpg


Στο καταστημα της ΕΛΛΗΝΜΟΤΟ στο Γκαζι Down Under που θα πραγματοποιηθει το Bazaar θα βρειτε επισης αξεσουαρ και αλλων εταιριων οπως SIDI, SINISALO, SHOEI, AIROH, IXS, NEXX και επισης καγκελα προστασιας διαφορων μοτοσυκλετων (οχι DUCATI και KTM) και εξατμισεις για αρκετα γιαπωνεζικα μοντελα.

billk
27/06/2011, 20:00
Δυστυχώς σπατάλησα και εγώ το Σάββατο μου για να παρευρευθώ στο bazaar.
Το μόνο θετικό που μπορώ να πω είναι η διάθεση του προσωπικού, καθώς και τα test rides στα ducati, τα οποία όμως έπρεπε να είχες κλείσει με συννενόηση από πριν.
Τώρα από ανταλλακτικά, 3 κούτες με κάγκελα κάτι σχάρες για παπάκια , πλαστικά διάσπαρτα σε κατάσταση μεταχειρισμένων όπως φαινόταν και όλα για άσχετα μηχανάκια, που δεν γνωρίζω ποιος ο σκοπός για μια αντιπροσωπία ducati , ktm και πρώην husky. Χύμα όλα. Κάποια λάδια της shell, και κάποια λουκέτα, και το μόνο που άξιζε ήταν 5 αλυσίδες της did σε πολύ καλή τιμή, μην γνωρίζοντας όμως για τι μοντέλο προορίζοταν.

Από κράνη 2-3 μοντέλα της airoh, oι τιμές μόνο -70% δεν ήταν και όλα τα άλλα nexx αν δεν κάνω λάθος.
Απο ρουχισμό ducati δνε είδα τίποτα, από κτμ μπλουζάκια τα οποία ελάχιστα είχαν την επιγραφή ktm, τα περισσότερα με άσχετα σχέδια και σε σπασμένα νούμερα(λογικό λοιπόν γιατί δεν πούλαγαν και τα είχε στο bazaar.) και κλασσικά 2-3 κούτες με το οτιδήποτε άσχετο. Μέχρι και μαγιώ ktm για την κοπέλα μου είχε, άλλα τίποτα αξιόλογο για μένα.Α και κάτι φούτερ τα οποία από τον καιρό είχαν πιάσει αρκετή σκόνη,
4-5 δερμάτινα παντελόνια, μερικά από αυτά dainese, αξιόλογα θα έλεγα και άλλα τόσα jackets και μπότες, από τις οποίες μόνο 2 της sidi και βέβαια σε άλλη τιμή από τις υπόλοιπες.

Για να τελειώσω λοιπόν θεωρώ πως τέτοιες προσπάθειες είναι καλό να γίνονται και για τα ίδια τα καταστήματα και για εμάς το αγοραστικό κοινό, απλά λίγο προσοχή από τους εμπόρους για να μην νιώθει ο καταναλωτής ότι τον κοροιδεύετε (πράγμα που εγώ το ένιωσα) όχι τόσο απο τις τιμές αλλά περισσότερο από τα ίδια τα προιόντα.
Για να είμαι δίκαιος,ξέχασα να πω πως υπήρχε κάποια έκπτωση αν αγόραζες καινούργιο μηχανάκι, αλλά εδώ που τα λέμε όπως είναι πεσμένη η αγορά, έκπτωση ή το ποσό της έκπτωσης σε δώρα πιστεύω θα σου κάνουν και οπουδήποτε αλλού εκτός bazaar
Ελπίζω την επόμενη φορά για κάτι καλύτερο