PDA

View Full Version : Καλημέρες Vol.2



real_hope
11/02/2004, 09:28
...MIA GLYKIA KALHMERA SE OLOUS!!!!!!!!:cool:

WIZARDDDDDDDDDD ....H MERA SOU NA EINAI YPEROXH;)

KISSES!!!!!!!!!!!!!!!!!

real_hope
11/02/2004, 09:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από nefeli
ΩΧ ΩΧ ΩΧ

Κάτι βελάκι που σου πέφτουν στο κεφάλι……………………

Βγάλε το κράνος………………………………………………

KALHMERA KAI STH NEFELH:cool:

KALYTERA OMWS TO KRANOS NA TO FORAME ....GIA SIGOURI ASFALEIA;) .........................


WIZ......MHN TO VGALEIS AKOMA:p

Wizard13
11/02/2004, 09:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από real_hope
WIZ......MHN TO VGALEIS AKOMA:p

Tα συγκεκριμένα "βελάκια" δεν πάνε για το κεφάλι, αλλά και να πήγαιναν, δε νομίζω να τα σταμάταγε το κράνος... :D

real_hope
11/02/2004, 09:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από Wizard13
Tα συγκεκριμένα "βελάκια" δεν πάνε για το κεφάλι, αλλά και να πήγαιναν, δε νομίζω να τα σταμάταγε το κράνος... :D

Wizy moy theleis na paiksoume toxovolia?????????
Na doume poios shmadeuei kalytera:p :p :p :p :p

Wizard13
11/02/2004, 09:40
Έχω κάνει τοξοβολία ΖΕΝ!!! Δε σε παίρνει! :D

Και 3 χρόνια σε όμιλο :p

Αλλά στην προκειμένη περίπτωση, άλλος τα ρίχνει τα βελάκια... Κάποιος που έχει το όνομα του πατέρα μου, κυκλοφορεί ξεβράκωτος και έχει κάτι σαχλαμάρες στην πλάτη που τα λένε φτερά... :rolleyes:

real_hope
11/02/2004, 09:44
[
Αλλά στην προκειμένη περίπτωση, άλλος τα ρίχνει τα βελάκια... Κάποιος που έχει το όνομα του πατέρα μου, κυκλοφορεί ξεβράκωτος και έχει κάτι σαχλαμάρες στην πλάτη που τα λένε φτερά... :rolleyes: [/B][/QUOTE]

Wraio onoma exei o pateras sou;) To omorfotero !!!!

ksexases omws na peis pws aytos o gymnoulis meta ftera exei kai megala kokkina magoulakia......Ton idio den leme?????:rolleyes:

Wizard13
11/02/2004, 09:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από real_hope
Wraio onoma exei o pateras sou;) To omorfotero !!!!

ksexases omws na peis pws aytos o gymnoulis meta ftera exei kai megala kokkina magoulakia......Ton idio den leme?????:rolleyes:

Μάλλον... ’μα τον δω θα σου πώ :p

Υ.Γ.: Ας το μετακινήσει κάποιος! Θα λέτε μετά ότι σας το χάλασα το post... Julius, Horner, SuperFour ακούτε καλέ ή να βάλω τις φωνές??? :D

superfour
11/02/2004, 10:35
.... βάλε τις φωνές!!! ;););):p:p:p:p

υ.γ. ... ’κου Horner.... xaxaxaxaaxaxxaaxax Παππούκα..... μόλις κέρδισες όνομα... Μελόντικας χαχαχαχαχαχαχααχχααχα


Γειά σου ρε Wiz............ πίνεις κάτι?:p:p:p

hornet
11/02/2004, 10:48
Ρε τεμπελοσκυλο supermitsuko δεν κανεις καμια δουλεια ......παρε τα δυο αυτα thread και βαλτα στις καλημερες ολο ψολ@ρμενισμα μου εισαι ......κανε και καμια μεταφορα γιατι πιαστηκαν οι πλατες μου.

Wizard13
11/02/2004, 10:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από superfour
Γειά σου ρε Wiz............ πίνεις κάτι?:p:p:p

Aφού έχω καιρό να έρθω στο Wild Thing, μάλλον όχι :(
Με καφέ τη βγάζω και εννοίοτε κανά κρασάκι... :rolleyes:

superfour
11/02/2004, 11:08
Μμμμμμμ.... αμέσως αφεντικό.... αλλά.......... πώς γίνεται??????χααχχαχαχααχχααχχαχαχαχαχ

hornet
11/02/2004, 11:10
Αχρηστο υλικο!!!!!

Nefeli
11/02/2004, 13:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από real_hope
KALHMERA KAI STH NEFELH:cool:

KALYTERA OMWS TO KRANOS NA TO FORAME ....GIA SIGOURI ASFALEIA;) .........................


WIZ......MHN TO VGALEIS AKOMA:p


Καλημερούδια και σε εσένα.

Και εσύ και εγώ καινούργια
Λοιπόν για πάνω στη μηχανή πάντα κράνος είτε μέσα στην πόλη είτε έξω.

Αλλά τώρα από ότι λεει και ο ίδιος, <<τα βελάκια του>> ούτε κράνος δεν τα σταματά……………..

ΩΧ ΩΧ ΩΧ ΩΧ

Θα σε δούμε στην κοπή της πίτας? Δεν έχω μηχανή και μάλλον θα είμαι με το αυτοκίνητό μου πάμε παρεούλα.

real_hope
12/02/2004, 09:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από Wizard13
Μάλλον... ’μα τον δω θα σου πώ :p



POLY PERIERGO:rolleyes:
DEN TON EXEIS SYNANTHSEI POTE AYTON TON XONTROULH, ME FTERAKIA KAI VELAKIA?????:rolleyes:

EMENA ME EXEI "VREI" STO PARELTHON KAPOIES FORES KAI EINAI GLYKAS.....ALLA LIGO APROVLEPTOS!!!!!!!!!;)

real_hope
12/02/2004, 09:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από nefeli
Καλημερούδια και σε εσένα.


Θα σε δούμε στην κοπή της πίτας? Δεν έχω μηχανή και μάλλον θα είμαι με το αυτοκίνητό μου πάμε παρεούλα.

NEFELI KALHMERA KAI EYXARISTW POLY GIA THN PROSKLHSH!!!:)

TO AN THA ERTHW STHN KOPH THS PITAS EKSARTATE APO DIAFOROUS PARAGONTES;)

THA SE ENHMERWSW!

NA EXEIS MIA OMORFH XEIMWNIATIKH MERA KAI NA THN ZESTENEIS ME PANTA ME XAMOGELO!

TAKE CARE!

Nefeli
12/02/2004, 12:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από real_hope
NEFELI KALHMERA KAI EYXARISTW POLY GIA THN PROSKLHSH!!!:)

TO AN THA ERTHW STHN KOPH THS PITAS EKSARTATE APO DIAFOROUS PARAGONTES;)

THA SE ENHMERWSW!

NA EXEIS MIA OMORFH XEIMWNIATIKH MERA KAI NA THN ZESTENEIS ME PANTA ME XAMOGELO!

TAKE CARE!

Σ΄ ευχαριστώ καλημερούδια και σε εσένα.

Η χειμωνιάτικη μέρα ήταν μέχρι στιγμής πολύ καλή.
Έφτασε ένα ραντεβού λίγο έξω από το κέντρο της Αθήνας και αυτό που ήθελα ήταν να κάνω μεταβολή και να φύγω ακόμα πιο έξω.

Αυτοί όμως οι παράγοντες που λες και εσύ μας κάνουν να μένουμε κάθε μέρα εδώ και να μην μπορούμε να χαρούμε την φύση και με συννεφιά, βροχή ή χιόνι. Για μένα και έτσι υπάρχει ομορφιά.

Ας ευχαριστήσουμε την παρέα του moto.gr που επέλεξε να κόψει την πίτα λίγο έξω από την Αθήνα, και μας δίνει μια αφορμή να ξεφύγουμε λίγο. Και ας προσπαθούμε και εμείς από μόνοι μας να παίρνουμε τέτοιες ευκαιρίες.

Σου εύχομαι να καταφέρεις να φέρεις τους παράγοντες στα μέτρα σου και να έρθεις.

Καλό υπόλοιπο.

Wizard13
12/02/2004, 15:07
Kορίίίίίίίίίίίίίίίτσιααααααααααααα, ο Μπάρκουλης (με μαλλί φυσικά :D )

Σας έλλειψα? Το ξέρω! Πήγα μπας και με βάλουν φυλακή, αλλά όλο το τρενάρουν... :rolleyes:

Ωραία χειμωνιάτικη μέρα λοιπόν :)
Ελπίζω να μη λέμε το ίδιο και την Κυριακή γιατί θα φρικάρω!

Πήγα στη άλλη πίτα με αμάξι, θα πάω και σ'αυτή, ας έρθουν οι υπόλοιποι με μοτό τουλάστιχον! :eek:

Φιλάκια σε όλους και όλες και να περνάτε όσο καλύτερα γίνεται...

Υ.Γ. real_hope: Και εμένα με έχουν χτυπήσει και άλλωτε και τώρα... Είναι πολύ ευχάριστο συναίσθημα ;)

wolfman13
18/02/2004, 14:46
filarako se peirane xampari afou fantasou mou ta lene thlefonikos kai me minimata i kataskopi mou!!!!pantos pragmati to kranos den kanei tipota sto xontrouli ma alithia den 3ereis to xontrouli me to to3o??????aAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXXAA:D :D :D :D :D :D :D :D :D