PDA

View Full Version : Mποτες sidi vertigo...



camen
20/06/2011, 21:45
Σκεφτομαι να αγορασω ενα ζευγαρι απο δαυτες,κατα πασα πιθανοτητα μεταχειρισμενες...
Τα νουμερα σε αυτες πως ειναι σε σχεση με τα νουμερα των αθλητικων παπουτσιων?
Εγω που φοραω 42 κανονικο ,τι νουμερα να κοιταξω?! Παιζουν πολλες 44αρες παντως...:rolleyes:








:beer: :beer: :wave2:

chr1s_86
20/06/2011, 22:22
Καλύτερα να τις δοκιμάσεις πριν τις πάρεις για να είσαι σίγουρος. Εγώ πχ έχω 44 Α* SMX και 45 Sidi B2 και μου κάνουν το ίδιο... :hypnotize :dizzy:

camen
20/06/2011, 22:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από chr1s_86
Καλύτερα να τις δοκιμάσεις πριν τις πάρεις για να είσαι σίγουρος. Εγώ πχ έχω 44 Α* SMX και 45 Sidi B2 και μου κάνουν το ίδιο... :hypnotize :dizzy:


Δυσκολο να τις δοκιμασω ρε πουστη μου... Παντως μς 42 κανονικο νουμερο μικρες δεν θα μου ειναι ,αντε να μου ειναι λιγο πιο μεγαλες.

Εσυ τι νουμερο φορας κανονικο?!:look:

chr1s_86
20/06/2011, 22:58
Συνήθως 44

camen
21/06/2011, 00:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από chr1s_86
Συνήθως 44


Μαλιστα... Εγω μονο 44αρες βρισκω προς πωληση οποτε μαλλον καμια τετοια θα χτυπησω και το πολυ πολυ να τους βαλω και εναν αντομικο πατο...Δεν νομιζω να ειναι ιδιαιτερο προβλημα...:look:

GIXXERAKIAS
21/06/2011, 07:53
http://gixxer.forumh.net/t3663-topic

42 νουμερο ειναι.Θες να μαθω τηλ κτλ?Κανε μια εγγραφη αν ειναι και στειλτου ενα πουμου.:wave2:

camen
21/06/2011, 10:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
http://gixxer.forumh.net/t3663-topic

42 νουμερο ειναι.Θες να μαθω τηλ κτλ?Κανε μια εγγραφη αν ειναι και στειλτου ενα πουμου.:wave2:

Σε ευχαριστω αγορινα ,πρεπει να τις εχω δει στο car.gr. Αλλα πρωτον με χαλαει το μπλε και δευτερον θελω να παιξω καπως πιο οικονομικα...:winka:

camen
21/06/2011, 10:46
Μολις εκλεισα ενα ζευγαρι 44αρες...:D :D :D
Αντε αχρειαστες να ειναι ,αλλα ηταν το μονο κομματι που ελειπε απο την γκαρνταρομπα μου...:smokin:

dmf
21/06/2011, 10:48
Οταν λετε σε παπουτσι τί φορας εννοειται αθλητικο ή κανονικο παπουτσι? Γιατι εγω σε αθλητικο ειμαι 44 και σε καλο 43. Άρα???

Cpt. Haddock
21/06/2011, 10:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
Μολις εκλεισα ενα ζευγαρι 44αρες...:D :D :D
Αντε αχρειαστες να ειναι ,αλλα ηταν το μονο κομματι που ελειπε απο την γκαρνταρομπα μου...:smokin:

Καλοφόρετες αγορίνα, αλλα να βλέπουμε και το μηχανακι σε καμια βόλτα :winka: :beer:

camen
21/06/2011, 10:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από dmf
Οταν λετε σε παπουτσι τί φορας εννοειται αθλητικο ή κανονικο παπουτσι? Γιατι εγω σε αθλητικο ειμαι 44 και σε καλο 43. Άρα???


Αθλητικο ρε 'συ,ποιος φοραει καλο την σημερον ημερα...?:smokin:

camen
21/06/2011, 10:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Καλοφόρετες αγορίνα, αλλα να βλέπουμε και το μηχανακι σε καμια βόλτα :winka: :beer:


Γαμησε τα ρεεεεεεε...:sad: :sad: :sad:

devil's animal
21/06/2011, 10:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
Μολις εκλεισα ενα ζευγαρι 44αρες...:D :D :D
Αντε αχρειαστες να ειναι ,αλλα ηταν το μονο κομματι που ελειπε απο την γκαρνταρομπα μου...:smokin:

εγω θα σου ελεγα να δοκιμασεις πρωτα και μετα να παρεις.
ειναι περιεργα τα παπουτσια.
εγω εχω φορεσει απο 42 (σε πολιτικο) μεχρι 45(σε αθλητικο και μποτες).

οι δικες μου sidi vertigo corsa ειναι 45. αλλα μπορεις σε alpinestars να ειμαι 43.

γιατι δεν πας σ'ενα καταστημα να τις δεις πως καθονται στο ποδι σου.

υπ'οψιν οτι πρεπει να ειναι λιιιγο ανετες, γιατι το ποδι απο καποιο σημειο και μετα πρηζεται ελαφρως λογω αιματος...

:wave2:

camen
21/06/2011, 10:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal


υπ'οψιν οτι πρεπει να ειναι λιιιγο ανετες, γιατι το ποδι απο καποιο σημειο και μετα πρηζεται ελαφρως λογω αιματος...

:wave2:

Σε αυτο πονταρω και τις πηρα μεγαλυτερες... Γενικα παντα κοντα στο 42 ειμαι...
Δεν νομιζω οτι θα εχω προβλημα... Δεν πηγα να τις δοκιμασω γτ δεν ξερω ποιος τις φερνει Πατρα,μπορει κ κανενας...:rolleyes:

devil's animal
21/06/2011, 11:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
Σε αυτο πονταρω και τις πηρα μεγαλυτερες... Γενικα παντα κοντα στο 42 ειμαι...
Δεν νομιζω οτι θα εχω προβλημα... Δεν πηγα να τις δοκιμασω γτ δεν ξερω ποιος τις φερνει Πατρα,μπορει κ κανενας...:rolleyes:

μακαρι να σου κατσουν στο νουμερο σου, αλλα αν ειναι ακρκετα μεγαλυτερες (γιατι για μικροτερες δεν το κοβω) θα σε ξενισουν αρκετα...:sick:

camen
21/06/2011, 11:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
μακαρι να σου κατσουν στο νουμερο σου, αλλα αν ειναι ακρκετα μεγαλυτερες (γιατι για μικροτερες δεν το κοβω) θα σε ξενισουν αρκετα...:sick:


Ειδομεν...:D

Δεν νομιζω οτι θα εχω προβλημα,θα τους βαλω μπαμπακι μπροστα να ερθουν...:lol: :smokin: