PDA

View Full Version : Μεταχειρισμένο Factory



Anritsu
21/06/2011, 23:57
Μου προξενέυουν στην δουλειά ένα πεγκασο φακτορυ . Σύμφωνα με τον συνάδελφο το μηχανάκι εχει 150 χλμ και το δίνει γιατί η γυναίκα του αρνείται να ανέβει . Δεν θα ασχολίομουν περαιτέρω αλλά μου είπε για 3500 € και από οτι κατάλαβα θα πέσει και άλλο . Καταλαβαίνω βέβαια πως πρόκειται ουσιαστικά για μηχανάκι πόλεως και για την πόλη έχω την πάπια και είμαι υπερ ευχαριστημένος . Ωστόσο αν το κατεβάσω στα 3000 νομίζω πως προκέιται για πραγματική ευκαιρία αν δεν υπάρχει κανένας λάκος . Δεν το έχω δει ακόμα και για να είμαι ειλικρινής δεν θέλω και να το δω μια και περιμένω γεννητούρια τέλη του χρόνου και κάθε € έχει την αξία του . Τον συνάδελφο σε γενικές γραμμές τον εμπιστεύομαι . Εχει κάνα δύο αυτοκίνητα και ένα παπί και το πιστευω οτι την πήρε χωρίς να το σκεφτεί ιδιαίτερα . Επίσης μου είπε οτί φυλάσσεται σε γκαραζ . Ενδιαφέρεται κανένας αν είναι να πάω να του ρίξω μια ματιά ? Δεν το πάω στις αγγελίες γιατί ακόμα δεν το έχω δει καν . Υπάρχει κάτι που πρέπει να προσέξω ?

:wave2:

byron
22/06/2011, 00:13
Αν το πάρεις 3000 είναι τσάμπα. Δεν έχει κάποιο πρόβλημα για να προσέξεις. Βελτιωμένο σε περιφερειακά Strada είναι με το γνωστό μοτέρ των ΧΤ660

nickmonstro
22/06/2011, 00:13
Δεν θα ελεγα οτι ειναι μηχανακι πολεως..Η σελα του εχει "ψωμι" και για ταξιδια εκτος.Ισως λιγο
το μοτερ να ειναι κουραστικο επειδη ειναι μονοκυλινδρο...

Η τιμη παντως φαινεται πολυ δελεαστικη για την εκδοση factory και με μονο 150χλμ.

Οπως και να χει παντως με το καλο να σας ερθει το μωρακι!


:beer: :beer: :beer:

:wave2:

imitrelos
22/06/2011, 04:26
Μήν το συζητάς 3000 είναι super τιμή τα προβλήματα που έβγαλε ελάχιστα (προσοχή θέλει στόν διακόπτη που λόγο ότι έχουν κάνει κολήσεις τής πλάκας άμα ζοριστή το καλώδιο να φύγουν οι πόλοι ) άμα δέν το πάρεις ίσος να άλλαζα τόν πήγσο μου (ie 2001) με αυτό

bros400pgm
22/06/2011, 07:37
και τρομπα βενζινης βγαζει................... Απλα δεν ξαναβαζεις την μαμα, και παιρνεις με 60-80 ευρω μια ιδια του εμποριου:wave2: :wave2:

Arael
23/06/2011, 10:12
Η τιμή είναι σούπερ και αν το μηχανάκι είναι καινούργιο με 150 χλμ είναι άστρωτο και ουσιαστικά καινούργιο. Ένα τσεκάρισμα σε κατάλληλο μάστορα θες (ποτέ δεν ξέρεις) και τίποτα άλλο.

Εγώ το έχω ένα χρόνο και κάτι ψιλά και είμαι υπέρ ευχαριστημένος.
Το έχω κάθε μέρα όλη μέρα πάνω κάτω και είναι όποτε το θες παπί και όποτε γουστάρεις ικανός κανίβαλος.

Τα φρένα του, ιδιαίτερα το μπροστινό, είναι ποίημα. Οδηγική συμπεριφορά είναι πολύ ανώτερη από
ΧΤ κτλ.

Είναι και κουκλί.

:sun: :sun:

Anritsu
23/06/2011, 19:01
Τελικά παντού υπάρχει ένας λάκκος . Το μηχανάκι είναι β΄ εξάμηνο του 2006 με πρώτη άδεια στο τέλος του 2007 . Τα χιλιόμετρα ελάχιστα βεβαία αλλά και πάλι δεν ψήνομαι . Του δίνει λέει ο αντιπροσώπας 3500 στο χέρι . Σε καλή μεριά του είπα .


:D