PDA

View Full Version : πριν 5 λεπτα



SoulGR
24/06/2011, 21:01
πριν 5 λεπτα,παραλιγο να σκοτωσω ανθρωπο,μηχανακι χωρις φωτα,αυτη την στιγμη ειμαι ακομα εντελως χεσμενος, πηγα να προσπερασω παπου π πηγαινε με 50-σε περιφεριακο με οριο 90-,το μηχανακι ερχοταν αναποδα χωρις φωτα και πραγματικα δεν τον ειδα καθολου,αν τον βρω,δεν ξερω αν πρεπει να του πω συγνωμη η οτι ειναι μαλακας!πραγματικα οσοι βγαινετε στο δρομο προστατεψτε τον εαυτο σας,διοτι πολλες φορες ο αλλος αδυνατει...

daz
24/06/2011, 22:47
Σε δρόμο διπλής κατεύθυνσης, με διαχωριστική νησίδα και με δύο ρεύματα κυκλοφορίας για κάθε κατεύθυνση, εσύ πέρασες στην αριστερή λωρίδα για να προσπεράσεις τον παππού και είδες μπροστά σου μια μηχανή χωρίς φώτα που είχε πιάσει την αριστερή λωρίδα και ερχόταν ανάποδα.

Σωστά κατάλαβα? :uplate:

cosgili
24/06/2011, 22:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από daz
Σε δρόμο διπλής κατεύθυνσης, με διαχωριστική νησίδα και με δύο ρεύματα κυκλοφορίας για κάθε κατεύθυνση, εσύ πέρασες στην αριστερή λωρίδα για να προσπεράσεις τον παππού και είδες μπροστά σου μια μηχανή χωρίς φώτα που είχε πιάσει την αριστερή λωρίδα και ερχόταν ανάποδα.

Σωστά κατάλαβα? :uplate: Προφανώς ο φίλος βγήκε στο αντίθετο ρεύμα για να κάνει την προσπέραση και δεν είδε τον τυπάκο χωρίς τα φώτα:wave2:

G/S
24/06/2011, 23:13
Δυστυχώς ανάλογες φάσεις έχουν τύχει σε αρκετούς.Ευτυχώς που την έβγαλες καθαρή και εσύ και ο παππούς!!!Εδω έχουμε τα μάτια μας 14 και πολλές φορές την έχουμε γλυτώσει στο τσάκ!!! Εμένα πήγε να πέσει πριν μερικές μέρες πίσω μου ενας ξάδερφος του ΣΟΥΜΑΧΕΡ (κάτοικος σικ περοχής των Τιράνων) με saxorallo χωρίς φώτα που ερχόταν με τα χίλια απο πίσω.Ο Θεός να μας φυλάει απο τους μακάκες
Τέλος καλό όλα καλά:beer: :beer::confused:

taisteal
24/06/2011, 23:30
επι τοπου αναστροφη και μπουκετα..:mad:

sernodas2
25/06/2011, 00:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από tommy dakar
επι τοπου αναστροφη και μπουκετα..:mad:


ναι μιας κ δεν το πέτυχε στην αρχη :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:






αφου τι γλίτωσες κ δεν σε βασάνισε ο μαλάκας,αντε κ αμα του πεις κατι πες του το λαθος του μπας κ δεν το ξερει,αν το ξερει κ θελει να αυτοκτονήσει δλδ δωστου αλλες λυσεις..... σταυρωτών κ αμολατων

:lol: :lol: :lol:

taisteal
25/06/2011, 00:10
μονο ετσι θα το ξανασκεφτει την επομενη φορα που θα βαλει σε κινδυνο ζωες.και αστον εκει να φτυνει αιμα.καλυτερα το δικο του αιμα παρα το δικο μου που δεν φταιω.:mad: :mad: :mad:

sernodas2
25/06/2011, 00:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από tommy dakar
μονο ετσι θα το ξανασκεφτει την επομενη φορα που θα βαλει σε κινδυνο ζωες.και αστον εκει να φτυνει αιμα.καλυτερα το δικο του αιμα παρα το δικο μου που δεν φταιω.:mad: :mad: :mad:



ολοι κανουν λαθοι ρε συ........φαντασου να κανεις ενα λαθος κ να σε σαπισουν στο ξυλο κ να φτυνης αιμα,μαλακια δεν θα ειναι????


ψυχραιμία................!!!!!!!!!!!

taisteal
25/06/2011, 00:31
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από sernodas2
[B]ολοι κανουν λαθοι ρε συ........φαντασου να κανεις ενα λαθος κ να σε σαπισουν στο ξυλο κ να φτυνης αιμα,μαλακια δεν θα ειναι????


ψυχραιμία................!!!!!!!!!!!

σωστα μιλας,ομως την στιγμη που βλεπω οτι ο οποιοσδηποτε δεν σεβεται την ζωη μου κ την σωματικη μου ακεραιοτητα θολωνω.το λαθος δεκτο,ολοι κανουμε.το επιτηδες κανω οτι θελω δεν το δεχομαι.γι'αυτο προσπαθω να σεβομαι τους αλλους χρηστες του δρομου και σαν μοτοσικλετιστης,και σαν γιωταχης,και σαν φορτηγατζης.:wave2:

SoulGR
25/06/2011, 10:51
ο δρομος εχει μια λωριδα ανα κατευθυνση,στο σημειο που εγινε επιτρεπεται κανονικα το προσπερασμα και το οριο ταχυτητας ειναι 90 χαω,ζητημα να πηγαινα με 70 εκεινη τη στιγμη,το θεμα ειναι οτι δεν υπαρχουν φωτα στον δρομο και το μηχανακι δεν ειχε-η ειχε κλειστα τα φωτα- στις 10 η ωρα το βραδυ


τωρα για τις μπατσες και τα λοιπα,νομιζω οτι στους γονεις πρεπει να δωθουνε μιας και απ οτι προλαβα να δω ητανε πιτσιρικας

smooth criminal
25/06/2011, 12:33
Αφου ειναι ολα καλα,μην το συζητας καθολου,δεν θα βγει τεχνολογια εμφυτευσης διαφορετικων φιλτρων φασματος στον ανθρωπινο αμφιβληστρωειδη(καλα το γραψα?:D ),πρωτος πρωτος θα το βαλω:D .

Tedvj23
25/06/2011, 14:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από tommy dakar
επι τοπου αναστροφη και μπουκετα..:mad:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer:

panos1050
25/06/2011, 16:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από tommy dakar
επι τοπου αναστροφη και μπουκετα..:mad: :a26: :a26: :a26: :a26: :a26:

taisteal
25/06/2011, 17:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από panos1050
:a26: :a26: :a26: :a26: :a26:

δεν σε καταλαβα,μου το εξηγεις καλυτερα?

panos1050
25/06/2011, 21:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από tommy dakar
δεν σε καταλαβα,μου το εξηγεις καλυτερα?

τι δεν καταλαβες αγορινα μου ?

αυτος με το σφυρι ειμαστε εμεις και αλλος που τις τρωει ειναι ο κακος;)

taisteal
25/06/2011, 21:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από panos1050
τι δεν καταλαβες αγορινα μου ?

αυτος με το σφυρι ειμαστε εμεις και αλλος που τις τρωει ειναι ο κακος;)
:beer: :beer: :beer: :wave2:

Tedvj23
25/06/2011, 22:30
ειναι μερικοι που πανε γυρευοντας να τους δοσεις να φανε τα δοντια τους..Ειδαλως δεν γινονται ανθρωποι....:lol: :lol: :lol: :smokin:

Εχετλαίος
25/06/2011, 23:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από SoulGR
πριν 5 λεπτα,παραλιγο να σκοτωσω ανθρωπο,μηχανακι χωρις φωτα,αυτη την στιγμη ειμαι ακομα εντελως χεσμενος, πηγα να προσπερασω παπου π πηγαινε με 50-σε περιφεριακο με οριο 90-,το μηχανακι ερχοταν αναποδα χωρις φωτα και πραγματικα δεν τον ειδα καθολου,αν τον βρω,δεν ξερω αν πρεπει να του πω συγνωμη η οτι ειναι μαλακας!πραγματικα οσοι βγαινετε στο δρομο προστατεψτε τον εαυτο σας,διοτι πολλες φορες ο αλλος αδυνατει...

Άσε, να μη σου τύχει η στραβή, μπορεί να σου καταστρέψει τη ζωή...
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=107970