PDA

View Full Version : Ιστορίες από τα παλιά του afrotwin



afrotwin
11/02/2004, 14:36
?

afrotwin
11/02/2004, 14:37
?

afrotwin
11/02/2004, 14:41
?

afrotwin
11/02/2004, 14:42
?

afrotwin
11/02/2004, 14:44
?

afrotwin
11/02/2004, 14:46
?

afrotwin
11/02/2004, 14:47
?

afrotwin
11/02/2004, 14:48
?

afrotwin
11/02/2004, 14:49
?

afrotwin
11/02/2004, 14:50
?

afrotwin
11/02/2004, 14:51
?

afrotwin
11/02/2004, 14:53
1

afrotwin
11/02/2004, 14:54
2

afrotwin
11/02/2004, 14:55
Με αυτό το εργαλείο έσκασε μύτη ο τρελός

afrotwin
11/02/2004, 14:55
?

afrotwin
11/02/2004, 14:56
?

afrotwin
11/02/2004, 15:01
?

cityfly
11/02/2004, 15:15
μπράβο ρε άφρο
ευχαριστούμε για την επιστροφή των παλιών ιστοριών
και περιμένουμε και καινούργιες

hornet
11/02/2004, 16:07
Γεια σου ρε αφρο.......
Παναγια μου με το τελευταιο μου θυμισες οτι τα εκαναν και μερικοι κολλητοι μου αυτα....και που στην κυψελη....πωπω το σκεφτομαι τωρα και ανατριχιαζω!!!

NLS
11/02/2004, 16:54
μπράβο ακόμα και από μένα
που τον μισό από σένα τον πάω με χίλια, και τον άλλο μισό από σένα δεν τον πάω μια

:D

afrotwin
11/02/2004, 17:01
?

DEMINIO
11/02/2004, 19:34
...τον NLS και τον afro...........:rolleyes:






















































στο τραπέζι της κουζίνας............:confused:
















































αγκαλίτσα......:confused:


























































στα τέσσερα ;;;;;;;;;;;;;;;;;; :rolleyes:

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
χαχαχαχαχαχα
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα:D :D

NLS
11/02/2004, 22:26
μην τον ακούτε - αυτός θα έστηνε :P

τέσπα εγώ δεν γράφω άλλο μην του χαλάσω το thread (άσε που δεν μπορώ την κομπλεξική του μεριά με τίποτα), ας γράψει ότι θέλει

hornet
12/02/2004, 09:30
ΩΧαχαχαχαχασαχα δεν μπορω αλλο με τα γελια.... μην ανησυχεις νικο αμα εκδηλωσεις την αγαπη σου στον αφρο θα το κοψω και θα το παω στις ερωτολογιες οποτε εκφρασου ελευθερα!

Κανένας
12/02/2004, 19:03
Να είσαι καλά φίλε afrotwin με έκανες και γέλασα πολύ με το χιούμορ σου
Είμαι και εγώ 42 και μου θύμισες πολλές ξεχασμένες αναμνήσεις από γεύσεις και εικόνες
Το fantic caballero σου θυμίζει τίποτα ?

afrotwin
12/02/2004, 23:13
?

Κανένας
14/02/2004, 16:43
Με το cabalero θα έλεγα ότι είχα την πρώτη ευχάριστη έκπληξη
Οδηγούσα τότε το 76 – 77 ένα ζουνταπ τετραταχυτο (νομίζω ) ενός φίλου ,μόνο στα χώματα γιατί δεν είχα δίπλωμα
Και ένας άλλος φίλος έφερε ένα caballero ενός ξάδερφου του
Το παίρνω λοιπόν και αρχίζω τις βόλτες σους χωματόδρομους
Γέμιζε σαν τρελό και έχω μαζέψει χιλιόμετρα και ξαφνικά εμφανίζεται μια λακκούβα και ένα αυλάκι στον δρόμο- ωχ λεω την έβαψα- σφίγγω τα δόντια και ετοιμάζομαι για στούμπο φοβερό, αλλά ως δια μαγείας το μηχανάκι τα κατάπιε, χωρίς να με ανησυχήσει καθόλου και εγώ έμεινα με ένα τεράστιο χαμόγελο- μετά θυμήθηκα να ξεσφίξω και τα δόντια μου
Με σημερινά δεδομένα δεν μπορώ να συγκρίνω, αλλά ήταν κάτι σαν να περνάς την ίδια λακκούβα με της αναρτήσεις ενός σουπερποσπορτ 600 και μετά με ένα ΚΤΜ 640
Το μικρό τα φαντικακι που λες το είχε ένας ξάδερφος στην Αθήνα, ήταν κάτι σαν τον μπόμπο της χοντα με φαρδιά λάστιχα αλλά δίχρονο- με αυτό έμαθα τα πρώτα άλματα

Με τα ποδήλατα μαζευόμαστε και εμείς σε ένα μέρος έξω από το χωριό, όπου σε ένα χωράφι μερικές bultaco και montesa έκαναν άλματα και διάφορες ταρζανιες ,που για μας ήταν εξωπραγματικές σαν θέαμα
Πριν λοιπόν και μετά , κάναμε και εμείς κάτι κολιες και άλματα με κάτι αρχαία ποδήλατα των παππούδων μας Bismarck και Raleigh (τι δικό μου Bismarck είχε αριθμό ατκ 1) ώσπου ένας φίλος κατάφερε σε ένα άλμα να ξεπεράσει το όριο αντοχής των υλικών, να κόψει σκελετό και να προσγειωθεί με τα μούτρα στο τιμόνι που κρατούσε ακόμα και να καταπιεί μόνο 3 δόντια από τα 5 που έχασε και όλοι ψάχναμε να βρούμε

Τέλος, το 79 που είχα ανέβει στην Αθήνα για φροντιστήριο- μπας και περάσω στην σχολή που ήθελα ,αξέχαστη ήταν η βόλτα που κάναμε μέχρι το Πήλιο (μονοήμερη)
Τα ξαδέρφια μου και οι φίλοι τους είχαν την τελευταία λέξη της ευρωπαϊκής τεχνολογίας στα 50αριαΜολις είχαν μόλις βγει τα πρώτα σύγχρονα για τα γιαπωνέζικα δεδομένα ktm zountap και sachs με δισκοφρενα και καλές επιδόσεις το ΚΤΜ μάλιστα είχε και 2 δισκοφρενα
Κόλαση .Κόντρες φοβερές μεταξύ μας και οταν μάλιστα βρήκαμε ένα RD 50 έγινε ο χαμός
Και είναι γεγονός, ότι το γιαμαχα είχε λίγο καλύτερες επιδόσεις σε τελικές, αλλά χειρότερη ροπή και καμία σχέση σε φρένα και κράτημα με τα γερμανικά
Περιμένω την συνέχεια και please όχι gkreeklish (όπως ειδα ότι γράφεις όταν δεν θυμάσαι να γράψεις με ελληνικούς χαρακτήρες) :mad: :rolleyes: :)

afrotwin
20/02/2004, 13:52
?

afrotwin
20/02/2004, 13:52
?

cityfly
20/02/2004, 14:13
όλε όλε
επιτέλους νέες ιστορίες

κι άλλο κι άλλο
:winka:


838

afrotwin
20/02/2004, 14:31
?

cityfly
20/02/2004, 14:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
:rotflmao:
katse re file na doulepsoume ke ligo :ZZZ: na mas er8i i empnefsi:confused: eeeeeeee ti ante skase ke grafe:lol:

χαλαρά και μην μου αγχώνεσαι εγώ την προσμονή του φόρουμ σου εκφράζω.

Ρε γαμώτο ήσουνα στο wild thing και δεν σε γνώρισα, δεν πειράζει την άλλη φορά

afrotwin
20/02/2004, 15:35
?

Julius
20/02/2004, 15:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
ego fteo file moy ir8a stin pita ke gnorisa mia sinaderfo poy doylevi dio orofous pio pano apo mena ke ton andra tis ke kolisa. pistevo mia ali fora na sas gnoriso olous:beer:

nai re kai eksafanistikate kai den prolava na se gnoriso ston argoporimeno Dit (o psilos me thn ksanthia perouka)

:wave2:

cityfly
20/02/2004, 15:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
ego fteo file moy ir8a stin pita ke gnorisa mia sinaderfo poy doylevi dio orofous pio pano apo mena ke ton andra tis ke kolisa. pistevo mia ali fora na sas gnoriso olous:beer:


οκ next time
με τα μουρλά :wacko: που κυκλοφορούμε εδώ μέσα δεν το βλέπω να αργεί να κανονίζεται καφές

afrotwin
20/02/2004, 16:17
[

afrotwin
20/02/2004, 16:24
?

afrotwin
13/03/2004, 00:30
?

afrotwin
13/03/2004, 00:31
?

afrotwin
13/03/2004, 00:31
?

afrotwin
13/03/2004, 01:27
?

milaber
21/03/2004, 22:39
Έτσι χαμογελούσες;
:confused: :confused: :confused:
Μέσα στην τρελή χαρά είσαι αδερφάκι μου!
:( :( :(

Spazz
22/03/2004, 01:46
ολα αυτα για μια κοπελα που τα ειχατε 20 μερες????????γαμησε μας(μην παρεξηγεισαι)!την επαιρνε ο αλλος στο λουνα παρκ...........γαμω τις γκομενες βρηκες κι εσυ γαμωτο!για να εγραψες οοοοοοολα αυτα τα κειμενα μαλλον σημαινε κατι αυτη για σενα.............. κακως ομως.κανε μια βολτα με το μηχανακι να ξελαμπικαρεις..............μηπως της ειπες και πριν τα χαλασετε ........"να ξερεις ομως πως σε αγαπησα αληθινα" χαχαχαχαχα κωμικοτραγικο αυτο που περασες.ευγενικα το ειπα.

τελος δεν παιζω αλλο με τον πονο σου.

afrotwin
22/03/2004, 15:29
?

afrotwin
01/04/2004, 14:35
agapiti ke misiti filoi:lol:
8eoro oti iparxoun atoma se afto to forum me ta opia den 8eoro ka8olou sosto na mirasto istories apo tin zoi mou.
afto ksekinise na simveni giati kapioi mou to zitisan ke mou fanike orea idea tote ala pios apo esas 8a mporouse na vgi gia mpires me ena atomo pou 8eori ili8io?
poso malon otan den mirazese tipota anti8etos dinis ke xoris na ine o skopos sou na paris kati apla giati se efxaristi ke afto pou sou antapodidoun ine o kakos tous eaftos ke mono. den ime se 8esi na po oti ego mono kalos ime :lol:
oloi imaste kali ke kaki ke analogos tis periptosis antidrame se aftin tin periptosi omos exo na ntalaveristo me ton oxlo ke me ta sxolia tou ke den kseroun na ksexorisoun to kako apo to sarkastiko exoun ipertimisi ton eafto tous ke zoun me mia ipopsia prostasias akoma ke otan den kindinevoun. to astio ine oti me diaforetiko ifos ke stil kanoun akrivos to idio. ala stin diki mou periptosi isxioi afto pou egrapsa ke sta grafta mou otan se 8eoroun kalitero erxonte na sou tin pesoun na se sinagonistoun na se antagonistoun den dexonte oti se kati mpori na iparxi kapios kaliteros apo aftous otan kati iperisxisi zilevete ke katapolemate ke to leo afto giati eno kanoun akrivos ta idia me emena as poume to oti exoun ftiaksi moni tous mia fimi gia mena tous enoxli mpori na mazevonte ke na lene ti ipe o afro, afto merikous tous ferni se defteri mira ke tous tin dini ke apo eki ksekinai o polemos. ego epidi den exo kamia dia8esi na klotsao felous nomizo oti prepi na egkatalipso toulaxiston tin eksistorisi.
lipame ke ego giati ixa pola na po ke afta pou ipa mexri tora den ine tipota mprosta se afta pou i8ela na po ala nomizo oti ine proklitika gia tous adais ke prepi na kopoun

episi to gegonos oti ime antipa8itikos gia aftous me kani genikotera na 8elo na ksekopso efoson den mporo na pao mia ekdromi i gia ena kafe me tous perisoterous apo aftous ala afto ine kati pou to epeksergazome mexri stigmis

8elo na zitiso signomi apo tous filous pou i8elan na grafo ke na tous efxaristiso kiolas pou me en8arinan na to kano ala den mporo na sinexiso alo. na fantastite mexri gia anor8ografo me katigorisan giati den ixan ti alo na vroun:lol: :lol:
lipon den prepi oloi mas na simetexoume epi isis oris se aftin tin kinonia?
stin diki mou periptosi den ginete
opote ke pali sory
ke pistevo stin katanoisi sas


:wave2: :wave2:

NLS
01/04/2004, 14:47
στο καλό και παναγιά μαζί τους (όπως και σε σένα αν κάποτε τα πάρεις πιο πολύ και φύγεις) - μια και είδα ότι όχι μόνο δεν θα συνεχίσεις τις ιστορίες αλλά έσβυσες κιόλας τις γραμμένες (μην ξαναδιαβάσουμε οι μισητοί... δεν κάνει)

αν σου λέει κάτι αυτό, να σου πω ότι αν τα βγάλεις σε βιβλίο θα το αγοράσω - οι ιστορίες και ο τρόπος που τις μετέφερες ήταν ωραίος, εμένα μου άρεσε

από εκεί και πέρα παρακάλια τέλος - αυτά είναι παιδικές αστειότητες - σαν τη μαμά που παρακαλά το παιδί να φάει, ενώ το κακομαθημένο δεν καταλαβαίνει ότι αν δε φάει αυτό θα πεινάει... (το έκανα και γω και ξέρω - αλλά μεγάλωσα από τότε)

να'σαι καλά

Electra
01/04/2004, 14:57
...δε βγαίνετε και λίγο έξω να δείτε τί ωραία που είναι η ζωή και πόσο ενδιαφέρον κόσμο μπορείτε να γνωρίσετε????
Αρκετά αυτό με τις αιώνιες συζητήσεις και ιστορίες στα φορουμ και γενικά στο internet!!
Πολλοί μπορεί να έχετε παρατηρήσει πόσο αντικοινωνικοί μπορεί να έχετε γίνει από τότε που ασχολείστε περισσότερο με το net και λιγότερο με τη δουλειά σας!!! ΜΑΖΙ ΚΙ ΕΓΩ εννοείται!!!

NLS
01/04/2004, 15:11
ρε συ Ηλέκτρα (και δεν θέλω να χαλάμε το thread που γέμισε ερωτηματικά και κάποτε είχε ενδιαφέρουσες ιστορίες), τι εννοείς;

ότι μπορούμε να φύγουμε να δούμε την ωραία ζωή και καθόμαστε εδώ;

όταν μου δίνουν 3000-4000 ευρώ (δεν χρειάζομαι παραπάνω προς το παρόν) το μήνα για να κάθομαι να βλέπω την ωραία ζωή - ευχαρίστως θα το κάνω

εγώ το θεωρώ ΔΩΡΟ να μπορώ (και αφού έχω οργανώσει έτσι τη δουλειά μου ώστε να μπορώ) ΕΣΤΩ να έχω ένα παράθυρο ανοιχτό για να μιλάω με 5 ανθρώπους μέσω του φόρουμ!

εκτός αν εννοείς ότι είναι προτιμότερο να αρχίσω να μιλάω συνεχώς με άλλα γραφεία (δύσκολο αφού είμαι σε δικό μου δωμάτιο και για να το κάνω αυτό έπρεπε να τριγυρνάω)

ή να βάψω σαν τον άλλο στη διαφήμιση σπυριά πάνω στη μούρη μου για να με στείλουν με άδεια λόγω αρρώστιας να δω τον ωραίο ήλιο; (ποιόν; )

Electra
01/04/2004, 15:22
...να μή το παρατραβάμε το θέμα εδώ μέσα!!!!
Να είμαστε πιο cool και να μήν υπάρχει ένταση γενικώς!!!
Αρκετά δε τραβάμε στον έξω κόσμο???
Δεν αντιλέγω πάντως. Όντως έχω γνωρίσει πάααααρα πολλά και αξιόλογα άτομα και αυτό χάρις στο net, απλά δέ θέλω να περιορίζομαι σε αυτό. Anyway.....

Ααααα, τα λεφτά δέ φέρνουν ευτυχία, δέ το έχουμε πεί αυτό?????


(Είθε η αυτοκρατορία των ερωτηματικών να μή συνεχιστεί....
:D )

afrotwin
01/04/2004, 15:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από NLS
στο καλό και παναγιά μαζί τους (όπως και σε σένα αν κάποτε τα πάρεις πιο πολύ και φύγεις) - μια και είδα ότι όχι μόνο δεν θα συνεχίσεις τις ιστορίες αλλά έσβυσες κιόλας τις γραμμένες (μην ξαναδιαβάσουμε οι μισητοί... δεν κάνει)

αν σου λέει κάτι αυτό, να σου πω ότι αν τα βγάλεις σε βιβλίο θα το αγοράσω - οι ιστορίες και ο τρόπος που τις μετέφερες ήταν ωραίος, εμένα μου άρεσε

από εκεί και πέρα παρακάλια τέλος - αυτά είναι παιδικές αστειότητες - σαν τη μαμά που παρακαλά το παιδί να φάει, ενώ το κακομαθημένο δεν καταλαβαίνει ότι αν δε φάει αυτό θα πεινάει... (το έκανα και γω και ξέρω - αλλά μεγάλωσα από τότε)

να'σαι καλά


:lol:
kala loukoumaki esi exis fovera apo8imena ke ama figo 8a es8anese o arxigos tou forum 8a mporis meta na les tis malakies sou anetos
:lol:
pantos den xriazete na kanis epidiksi diaforon gkatzet gia na es8anese simantikos ke afto to site pou exis me fotografies apo diafora tetia ke ales paparies ine gelio:lol: :lol:
den ksero ama pianoun stis gkomenes ama pianoun asta den pirazi ama peftoun i gkomenes me ta ilektronika mesa diatiriseta min masas:lol: :lol:
8elo na kseris omos oti oloi oi aloi ine pio simantiki apo sena tsampa pedevese
ke to sofistike ifos se esena kseftilizete:lol: :lol:
ala exis plaka giati se kani idiomorfo emena mou aresis
ke an imouna se mia parea ke erxosouna 8a se prosfoniza ke tora kiries ke kirioi ena xirokrotima gia ton niko me tis paparies tou ke 8a goustara gia parti sou mia megali giouxa :lol: :lol:
kita nikolaki opos ke oi perisoteroi elines den exis kati na se kani simantiko pou ise elinas afto ine mia pikri ali8ia i xora mas den exi kamia ipodomi me to zori vgazoume petougies ke spirta :lol:
enanti alon evropeon amerikanon i asiaton pou paragoun aftokinita aeroplana ke genika ine protopori stin texnologia ke stin viomixania oi elines perimenoun apo ta psila tou tourista na zisoun ke apo to xeri stis ikonomies mas ke afto to katastrepsame giati xoris na imaste pragmatika arxisame na to pezoume xaistes me akriva ksenodoxia ke times elvetias ala ola afta xanonte siga siga ke an ikseres se ti katastasi ine i ikonomia mas ke poso mporoume se mia mera na ginoume oloi zitiani ke ipiretes ton germanon ke alon evropeon 8a tromazes afta ola sta leo giati den ise esi pou sikonis tin fimi mas os laou stin ipolipi gi
ala i kinisis mas ke i praksis mas meso tou politikoikonomikou sistimatos pou exoume. epi paradigmati sou leo oti an isoun antiprosopeftiko digma ke eprepe na kri8oume oloi apo sena 8a imastan trofimoi se psixiatria oloi:lol:
epanalamvano san lao den exoume kati na mas kani perifanous ke to pezoume perifani me to ti pragmata exoume ke pion kseroume ke zoume stin agnia kimomaste emis i foveri elines ke sxedon kanenas den gnorizi oti meta to telos tou psixrou polemou exou gini ali 270 polemi ke oti o polemos stin rouanta as poume egine gia 8ema epiviosis asxetos ti lene den ftani to fai gia olous skotonoume merikous gia na ftasi.8a mou pis ti se niazi esena sta arxidia sou vevea afto ine sima katate8en tou elina sta arxidia mou ti ki an den exo apopsi 8a po tin gnomi mou siga min ka8ome na skeftome 8a kano toi goustaro ke se opion aresi oi aloi ine kaliteri apo mena?
i apantisi ine ne ine kaliteri mono ke mono epidi exoun kratos pronias ine
anamesa stous elines pios ine kaliteros?
oxi aftos pou zi ep apiron me tin mama ke ton mpampa
oxi aftos pou ipoti8ete oti zi monos tou ke ta perni apo ton mpampa
oxi aftos pou gkriniazi gia ola ke den mpori na vri dieksodo se tipota
o gkriniazo ara iparxo
oxi oi lapades pou den kseroun tipota ektos apo to na anaparagoun ke afto xoris na prosferoun idoni ke efxaristisi
oxi oloi afti i klasompanieres pou fovounte ke tin skia tous
ke vlepoun pantou kindinous
tespa vare8ika na leo ala i apospi oti ola afta pou les ine i apopsi sou ke i apopsis ine san tis kolotripides oloi exoun apo mia
nomizo sou teriazi apolita
ke telos ise telios astoxos stis paratirisis sou
ke epanalamvano oloi ine kaliteroi apo sena
:lol:

NLS
01/04/2004, 15:40
τι να πω ρε παιδιά με αυτόν εδώ - απαξιώ

XTMPAM
01/04/2004, 15:44
ΝΛΣ ΚΑΘΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟ ΠΑΛΗΚΑΡΙ ΚΑΙ ΓΝΩΡΙΖΟΜΑΣΤΕ ΧΡΟΝΙΑ(ΕΔΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ)

ΑΣΧΕΤΟ ΜΕΝ ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ!

Electra
01/04/2004, 15:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από NLS
τι να πω ρε παιδιά με αυτόν εδώ - απαξιώ

Εμ, τα θέλει κι εσένα ο κ%λ0$ σου!!!! (συγνώμη κιόλας)
Γιατί συνεχίζεις και ασχολείσαι βρε παιδί μου??? :confused: :confused:

NLS
01/04/2004, 15:49
τι να πω ρε ηλέκτρα, ότι δεν έχεις δίκιο;
τουλάχιστον ας του μιλάει όποιος θέλει λοιπόν - τώρα το δικαίωμα να προσβάλει όσο θέλει, όποιον θέλει, όποτε θέλει, δεν ξέρω πως του δώθηκε αλλά ελπίζω να του κοπεί

afrotwin
01/04/2004, 16:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από NLS
τι να πω ρε ηλέκτρα, ότι δεν έχεις δίκιο;
τουλάχιστον ας του μιλάει όποιος θέλει λοιπόν - τώρα το δικαίωμα να προσβάλει όσο θέλει, όποιον θέλει, όποτε θέλει, δεν ξέρω πως του δώθηκε αλλά ελπίζω να του κοπεί

akoma edo ise loukoumaki?
ke 8eorises oti prosvli8ikes?
otan milas apaksiotika, iperoptika, den ine prosvoli
lipon se vrisko ke amorfoto kinonika :lol: :lol:
ela vre agori mou edo den 8a vris akri giati pedevese
a den sou ipa
oloi imaste kaliteri apo sena :lol: :lol:

milaber
02/04/2004, 01:24
otan se 8eoroun kalitero erxonte na sou tin pesoun na se sinagonistoun na se antagonistoun den dexonte oti se kati mpori na iparxi kapios kaliteros apo aftous otan kati iperisxisi zilevete ke katapolemate ke to leo afto giati eno kanoun akrivos ta idia me emena as poume to oti exoun ftiaksi moni tous mia fimi gia mena tous enoxli mpori na mazevonte ke na lene ti ipe o afro, afto merikous tous ferni se defteri mira ke tous tin dini ke apo eki ksekinai o polemos. ego epidi den exo kamia dia8esi na klotsao felous nomizo oti prepi na egkatalipso toulaxiston tin eksistorisi.
lipame ke ego giati ixa pola na po ke afta pou ipa mexri tora den ine tipota mprosta se afta pou i8ela na po ala nomizo oti ine proklitika gia tous adais ke prepi na kopoun

Όχι ρε συ afro...
Σε καμία περίπτωση δεν πιστεύω πως είναι έτσι τα πράγματα και λάθος σου είναι να τα βλέπεις έτσι (γνώμη μου)...

Αν έχεις ήδη μια τέτοια αντίληψη και αντιμετώπηση για κάθε έναν που σου απαντάει εδώ μέσα τότε μάλλον και εσύ είσαι προκατηλημένος!

Τέλος πάντων...:
Για τις ιστορίες δεν σου είπε κανείς τίποτα νομίζω...
Με άλλα σχόλια σου έχουν πρόβλημα...
Άρα δεν βλέπω και λόγο να τις κόψεις!

Και το να μην μπορείς να πας βόλτα με κάπιους και πάλι δεν είναι δικαιολογία!
Και εγώ δεν μπορώ να πάω, αλλά τι να κάνουμε;

:wave2:

Todi
02/04/2004, 02:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από milaber
Όχι ρε συ afro...
Σε καμία περίπτωση δεν πιστεύω πως είναι έτσι τα πράγματα και λάθος σου είναι να τα βλέπεις έτσι (γνώμη μου)...

Αν έχεις ήδη μια τέτοια αντίληψη και αντιμετώπηση για κάθε έναν που σου απαντάει εδώ μέσα τότε μάλλον και εσύ είσαι προκατηλημένος!

Τέλος πάντων...:
Για τις ιστορίες δεν σου είπε κανείς τίποτα νομίζω...
Με άλλα σχόλια σου έχουν πρόβλημα...
Άρα δεν βλέπω και λόγο να τις κόψεις!

Και το να μην μπορείς να πας βόλτα με κάπιους και πάλι δεν είναι δικαιολογία!
Και εγώ δεν μπορώ να πάω, αλλά τι να κάνουμε;

:wave2:


ασε μωρε τωρα.. μας εκδικειται δεν καταλαβαινεις.. ετσι ειστε θα σας κοψω τις ιστοριες.. λες και θα βγουμε να παρακαλαμε..

τεσπα και γω τις διαβαζα και μου αρεσαν ..
αλλα κατανταει βαρετη αυτη η κοντρα με ολους και ολα και ο Αφρο κατανταει γραφικος..
οποιο ποστ ανοιγω τα ιδια βλεπω

τεσπα.. κανε οτι νομιζεις ρε αφρο υπαρχουν πολυ πιο ενδιαφεροντα πραματα και ανθρωποι απο τα κουραστικα πλεον ποστ σου.
και βγες ρε μια φορα με τα παιδια καμια βολτα.. μπορει να περασετε και καλα..

hornet
02/04/2004, 09:31
Λοιπον νομιζω οτι πρεπει να σταματησουμε να κανουμε σαν τα κοκορια ολοι μας.Οτι εγινε εγινε!

Τελος!
Λεωνιδα κακως εβγαλες τις ιστοριες .Αλλα και απο την αλλη νομιζω αδικεις καποιους ανθρωπους,μην περιμενεις απο τον γραπτο λογο πισω απο το πληκτρολογιο ο αλλος να σε καταλαβει πληρως,το χιουμορ σου ειναι καυστικο και μερικοι αυτου του ειδους το χιουμορ δεν το σηκωνουν-καταλαβαινουν
Ζαν τοντ αραξε στα κυβικα σου και ο λεωνιδας εχει ερθει σε βολτα
Νικολα εχεις δικιο και αδικο μαζι αλλα αυτα καλυτερα να τα ξεκαθαρισετε οι δυο σας.

Τα παρον ποστ δεν το βαζω στις διαμαχες αν και για εκει ειναι αλλα αφηνω "χωρο"

milaber
02/04/2004, 20:19
ασε μωρε τωρα.. μας εκδικειται δεν καταλαβαινεις.. ετσι ειστε θα σας κοψω τις ιστοριες.. λες και θα βγουμε να παρακαλαμε..

τεσπα και γω τις διαβαζα και μου αρεσαν ..
αλλα κατανταει βαρετη αυτη η κοντρα με ολους και ολα και ο Αφρο κατανταει γραφικος..
οποιο ποστ ανοιγω τα ιδια βλεπω

τεσπα.. κανε οτι νομιζεις ρε αφρο υπαρχουν πολυ πιο ενδιαφεροντα πραματα και ανθρωποι απο τα κουραστικα πλεον ποστ σου.
και βγες ρε μια φορα με τα παιδια καμια βολτα.. μπορει να περασετε και καλα..

Το καταλαβαίνω πως μας "εκδικείται"...
...και είναι σίγουρο πως περιμένει να αρχίσουμε να παρακαλάμε πάλι όπως την άλλη φορά!

Εγώ γούσταρα πολύ τις ιστορίες αλλά αν είναι να τις πετάει κάθε λίγο και λιγάκι και να απειλεί να τις κόψει...'
...έχει και άλλα να διαβάσουμε!

:evil: :evil: :evil:

afrotwin
07/04/2004, 09:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από milaber
Το καταλαβαίνω πως μας "εκδικείται"...
...και είναι σίγουρο πως περιμένει να αρχίσουμε να παρακαλάμε πάλι όπως την άλλη φορά!

Εγώ γούσταρα πολύ τις ιστορίες αλλά αν είναι να τις πετάει κάθε λίγο και λιγάκι και να απειλεί να τις κόψει...'
...έχει και άλλα να διαβάσουμε!

:evil: :evil: :evil:


ne exi to spor ke 8eama
:lol: :lol:

i tin super katerina
:lol: :lol:

milaber
07/04/2004, 18:22
Ρε συ afro απάντα μου ειλικρινά:

με τα αστειάκια σου έχει γελάσει ποτέ άνθρωπός;

periklisk
07/04/2004, 18:28
Είμαστε λίγο χάλια ή μου φαίνεται??????

:lol: :lol: :lol: :lol:

milaber
07/04/2004, 18:32
Σου φαίνεται!

:lol :lol :lol

periklisk
07/04/2004, 20:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από milaber
Σου φαίνεται!

:lol :lol :lol

ΝΑ ΜΗ ΣΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ!!!! ΚΑΙ ΑΜΑ ΣΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΡΥΒΕΙΣ!!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol:

afrotwin
08/04/2004, 09:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από milaber
Ρε συ afro απάντα μου ειλικρινά:

με τα αστειάκια σου έχει γελάσει ποτέ άνθρωπός;

an8ropos mmmmmmm gia na doume diladi ano 8rosko diladi kitao psila. den ksero an anikis se afto to idos iparksis pou kitai psila. ego se kovo na ise me to vlema karfomeno kato stin gi mia zoi ke meta matia eksetastika na psaxnis gia mpougatses me tiri :lol: :lol:
ke file ne aftos ine o logos pou den katalavenis an gelane i an8ropi me ta astia mou
pantos sou leo na min pedevese giati pragmatika ta astia mou proorizonte gia an8ropous
ke mia mera 8a sou eksigiso pos ginete na ise an8ropos kane ligo ipomoni.
:lol: :lol: :lol:

milaber
08/04/2004, 20:11
Ψηλά κοιτάω (αν θες σου στέλνω και φωτογραφία)!
Αυτό για τις μπουγάτσες να το πάρω ως ηλίθιο τοπικισμό Αθηναίου;

Ένα από τα προβλήματα σου είναι πως όλα τα παίρνεις στα σοβαρά.
Ξέρω πάντως και άλλους ανθρώπους εδώ μέσα που όχι μόνο δεν γελάνε με τα "αστεία" σου, αλλά...

Το τελευταίο να το πάρω για απειλή;
Έλα να μου εξηγήσεις να δεχτείς την επίθεση της τεράστιας εξωγήινης μπουγάτσας!

afrotwin
08/04/2004, 23:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από milaber
Ψηλά κοιτάω (αν θες σου στέλνω και φωτογραφία)!
Αυτό για τις μπουγάτσες να το πάρω ως ηλίθιο τοπικισμό Αθηναίου;

Ένα από τα προβλήματα σου είναι πως όλα τα παίρνεις στα σοβαρά.
Ξέρω πάντως και άλλους ανθρώπους εδώ μέσα που όχι μόνο δεν γελάνε με τα "αστεία" σου, αλλά...

Το τελευταίο να το πάρω για απειλή;
Έλα να μου εξηγήσεις να δεχτείς την επίθεση της τεράστιας εξωγήινης μπουγάτσας!

axaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa
:lol: :rotflmao: :lol:

milaber
09/04/2004, 00:47
Είδες φίλε μου afro;
Με τα δικά μου αστεία γελάς ακόμα και εσύ!

:wave2: :wave2: :wave2:

nimbus
09/04/2004, 01:49
ΒΡΕ ΣΕΙΣ, ΧΡΟΝΙΑΡΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙ:D
ΠΕΙΤΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΚΙ ΑΦΗΣΤΕ ΤΗΝ ΚΟΝΤΡΑ:evil: (ΚΟΙΤΑ ΠΟΙΑ ΜΙΛΑΕΙ:winka: )
ΧΕΧΕ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕΕΕΕΕΕΕΕ:wave2:
ΚΙ ΟΧΙ ΠΟΛΥ ΑΛΚΟΟΛ:beer: ΓΙΑΤΙ ΟΔΗΓΑΤΕΕΕΕΕΕ ΒΡΕΕΕΕ:sun:

milaber
09/04/2004, 13:43
Χωρίς αυτήν την κόντρα δεν έχουν νόημα οι ζωές μας...
Ειδικά αυτή του afro!
:lol: :lol: :lol:
Καλέ εγώ όσο και να πιω δεν με νοιάζει...
...καθώς το μηχανάκι είναι 120 χλμ. κλειδωμένο από εμένα!
Οπότε...
:smokin: :smokin: :smokin:
Καλά να περνάς και εσύ μικρέ φιλόσοφε!
:wave2: :wave2: :wave2:

nimbus
09/04/2004, 22:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από milaber
Χωρίς αυτήν την κόντρα δεν έχουν νόημα οι ζωές μας...
Ειδικά αυτή του afro!
:lol: :lol: :lol:
Καλέ εγώ όσο και να πιω δεν με νοιάζει...
...καθώς το μηχανάκι είναι 120 χλμ. κλειδωμένο από εμένα!
Οπότε...
:smokin: :smokin: :smokin:
Καλά να περνάς και εσύ μικρέ φιλόσοφε!
:wave2: :wave2: :wave2:

ΚΙ ΕΣΥ ΝΑ ΠΕΡΝΑΣ ΚΑΛΑ ΜΙΚΡΕ ΣΥΝΟΝΟΜΑΤΕ:wave2:
ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ Η ΚΟΝΤΡΑ ΕΙΝΑΙ ΨΥΧΟΦΘΟΡΑ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΗ:sun:

milaber
10/04/2004, 00:09
Μπα...
Η συγκεκριμένη (τουλάχιστον για την δική μου πλευρά) μάλλον αστεία έχει καταντήσει!

nimbus
10/04/2004, 15:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από milaber
Μπα...
Η συγκεκριμένη (τουλάχιστον για την δική μου πλευρά) μάλλον αστεία έχει καταντήσει!

YOU KNOW BETTER THAN ME, ANYWAY.

afrotwin
10/04/2004, 22:23
kala stefana pedia ke kalous apogonous
:lol: :lol: :lol:

nimbus
11/04/2004, 01:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από milaber
Μπα...
Η συγκεκριμένη (τουλάχιστον για την δική μου πλευρά) μάλλον αστεία έχει καταντήσει!

:sun: :sun:

milaber
11/04/2004, 02:20
Δεν είναι ανάγκη να πω και πολλά άλλα...
Ο afro πάντα είναι ένα βήμα μπροστά!
:lol: :lol: :lol:

nimbus
12/04/2004, 09:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από milaber
Δεν είναι ανάγκη να πω και πολλά άλλα...
Ο afro πάντα είναι ένα βήμα μπροστά!
:lol: :lol: :lol:

ΜΗΝ ΤΟΝ ΠΡΟΣΠΕΡΑΣΕΙΣ ΣΥΝΟΝΟΜΑΤΕ:nono: ΑΣΤΟΝ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΠΡΩΤΙΑ:beer: :lol: :sun:

milaber
12/04/2004, 15:09
Και να ήθελα δεν μπορώ γμτ...

Θέλει μια ολόκληρη επιστημονική κοινότητα να σκύψει το κεφάλι για να αναλύσει τον πολυσχιδή σχιζοφρενικό χαρακτήρα του!

afrotwin
13/04/2004, 10:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από milaber
Και να ήθελα δεν μπορώ γμτ...

Θέλει μια ολόκληρη επιστημονική κοινότητα να σκύψει το κεφάλι για να αναλύσει τον πολυσχιδή σχιζοφρενικό χαρακτήρα του!

ti ma8eno mpougatsie
ke esena 8eodora se lene?
:lol: :lol:

milaber
13/04/2004, 18:20
Πόσο σπασίκλας μπορεί άραγε να είναι ένας άνθρωπος;

Ρε συ afro...
...σε έδερναν πολύ στο σχολείο όταν ήσουν μικρός και σου έχει μείνει απωθημένο;

Πες μου ρε αγόρι μου...
...είμαι περίργος να μάθω!

nimbus
14/04/2004, 01:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από milaber
Πόσο σπασίκλας μπορεί άραγε να είναι ένας άνθρωπος;

Ρε συ afro...
...σε έδερναν πολύ στο σχολείο όταν ήσουν μικρός και σου έχει μείνει απωθημένο;

Πες μου ρε αγόρι μου...


...είμαι περίργος να μάθω!


ΣΥΝΟΝΟΜΑΤΕ, ΝΑ'ΣΑΙ ΚΑΛΑ:wave2: ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ΣΟΥ ΛΕΩ:lol: :lol: :lol:

afrotwin
14/04/2004, 09:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από milaber
Πόσο σπασίκλας μπορεί άραγε να είναι ένας άνθρωπος;

Ρε συ afro...
...σε έδερναν πολύ στο σχολείο όταν ήσουν μικρός και σου έχει μείνει απωθημένο;

Πες μου ρε αγόρι μου...
...είμαι περίργος να μάθω!

SOU TIN SPAO E?
re gamoto sto kalitero pedi vrika na tin spaso
entaksi re kartasim 8a stamatiso gia xari sou min limoksoun ke ta spermatozoaria sou ke minete xoris apogonous me to nimbus
:lol: :lol:

milaber
14/04/2004, 13:57
Δεν έχουν ανάγκη...

Μην φοβάσαι!

nimbus
14/04/2004, 14:04
ΛΟΙΠΟΝ, MILABER ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝΑ?
(ΑΚΟΥ ΚΙ ΕΣΥ ΑΦΡΟ...)
ΠΟΥ ΛΕΣ ΜΙΛΑΜΠΕΡ, ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΟΥΜΕ.
ΣΥΝΟΜΟΜΑΤΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ, ΘΑ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΗΜΕΡΑ.:winka:
ΛΟΙΠΟΝ, ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΒΓΑΛΟΥΜΕ NIMBUS ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ MILABER Ή ΕΧΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΙΔΕΑ?
ΚΙ ΑΝ ΜΗΝ ΤΙ ΑΛΛΟ, ΝΑ ΤΑ ΒΑΦΤΙΣΕΙ Ο ΑΦΡΟ, ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΑΝΥΠΟΜΩΝΕΙ ΓΙ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΠΟΓΟΝΟΥΣ...:lol:

milaber
14/04/2004, 14:09
Θα τα μαγαρίσει τα παιδιά ρε nimbus!
:(
Για το γάμο δεν λέω όχι!
:D

nimbus
14/04/2004, 14:14
:D :winka: :beer:

milaber
14/04/2004, 14:19
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

:uplate: :uplate: :uplate:

:beer: :beer: :beer:

:wave2: :wave2: :wave2: