PDA

View Full Version : ΚΛΟΠΗ Yamaha Crypton X απο περιοχή Ζωγράφου



Tropeas
28/06/2011, 10:54
Εχθές το βράδυ παρκαρε Ιάσονως Μαράτου 41-43 Ζωγράφου και σήμερα το πρωί δεν βρέθηκε εκεί κολλητού Yamaha Crypton X χρώμα μαύρο χρυσαφί με πινακίδα ΧΥΒ-973 . Με μπαγκαζιέρα και ζάντες αλουμινίου . Παρακαλείται όποιος βρει δει αντιληφθεί τίποτα οπουδήποτε να ενημερώσει εδω. Ευχαριστώ! :uplate:

DimChios
28/06/2011, 12:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
Εχθές το βράδυ παρκαρε Ιάσονως Μαράτου 41-43 Ζωγράφου και σήμερα το πρωί δεν βρέθηκε εκεί κολλητού Yamaha Crypton X χρώμα μαύρο χρυσαφί με πινακίδα ΧΥΒ-973 . Με μπαγκαζιέρα και ζάντες αλουμινίου . Παρακαλείται όποιος βρει δει αντιληφθεί τίποτα οπουδήποτε να ενημερώσει εδω. Ευχαριστώ! :uplate:


Ρε πστ μου παλι! :mad:

Θα χω το νου μου εδω Λαμπρο!

Μακαρι να βρεθει!

schumifer
28/06/2011, 19:39
Άγχος και ρίγος μιλάμε. Είμαι Ιλίσια. Θα κοιτάω, αν και δεν ελπίζω

dimitris22
29/06/2011, 00:07
πριν μια βδομαδα πηραν απο Ζωγραφου crypton-x μπλε φιλου....να εχει το νου του σε Πολυτεχνειουπολη-πανεπιστημιουπολη...τα πηγαινουν εκει λογω ασυλου και τα αφηνουν μεχρι να τα κομματιασουν...

Tropeas
30/06/2011, 16:31
Κοίταξε μέσα σε πολυτεχνικο-πανεπιστημιούπολη , ο μηχανικός του του πε ότι τον ειδοποιήσαν άλλοι 6 Ζωγράφου τον τελευταίο μήνα τους τα πήρανε.... άστα... το παλικάρι ήταν ένα χρόνο άνεργο μόλις έπιασε δουλειά και έψαχνε για 2η με μηχανάκι, τώρα πάει η 2η....
:sick: