PDA

View Full Version : DR 200 se Service manual



sonata1316
28/06/2011, 17:20
Καλησπέρα. Μόλις βγήκα αλώβητος απο το μεγαλύτερό οικονομικό ναυάγιο της φοιτητικής ζωής μου αφού έδωσα ένα ολοκαίνουριο Modenas X-cite 2 χρονών σχεδόν για ένα DR 200 του 99 μαζύ με μικρή διαφορά απο μέρους μου...

(το απο πάνω αγνοήστε το απλά ήθελα να βγάλω αυτό το βάρος απο τους όμους μου σε κάποιους αγνώστους που δε θα με κάνουνε καζούρα... ελπίζω... . Στην τελική το άξιζε γιατί την βόλτα με το DR μέχρι σπίτι μου την καραγούσταρα)

Το πρόβλημά μου είναι οτι δεν μπορώ να βρω πουθενά το service manual. Βασικά ψέματα... δεν μπορώ να βρω πουθενά το service manual τζάμπα... Έψαξα στον κ. Γούγλη αλλα με έβγαιναν κάτι κουλές σελίδες οπου ζητούσανε απο 10 μέχρι και 60 (!) ευρά και τα έπαιξα. Εδώ το search με έδωκε πόρτα ευγενικότατα οφείλω να ομολογήσω:


Η αναζήτηση ολοκληρώθηκε επιτυχώς, ωστόσο δεν βρέθηκαν αποτελέσματα που να ανταποκρίνονται στους όρους της αναζήτησης σας.



Δεν ξέρω αμα δεν ψάχνω στα σωστά μέρη ή αν είναι παράνομο να με δώκετε κανα λινκ αλλα λίγη βοήθεια δε βλάπτει. Όπως και μηχανολογικά σχόλια tips and tricks και εμπειρίες για το άσπρο ,μεξεκολημένααυτοκόλητακαιμιακουτσουλιαστοφτερό, άτι μου