PDA

View Full Version : Μωρε καλα κανετε και μας λετε καγκουρες...!!!!



g_m900
29/06/2011, 17:59
Ειμαι που λετε χθες το βραδυ κατα τις 12:15 στη συμβολη της Εθνικης Αθηνων-Λαμιας με την Π.Ραλλη και πιανω το φαναρι με κατευθυνση προς Νικαια κατω απο τη γεφυρα.
Πιο νωρις εχουν σταματησει στο φαναρι ενα tiger λευκο και δυο...Tdm900.

Κρανος ουτε λογος...

Εγω κατοχος tdm με πολλα καλουδια πανω και παραξενο χρωμα...αμεσως γινομαι στοχοσ για κοντρα.
Εχω την γκομενα πανω και φυσικα κρανωμενοι.
Με το που σταματαω διπλα τους αρχιζουν οι ξερογκαζιες.
Με το που γινεται πρασινο το φαναρι το ενα tdm με συνεπιβατη επανω ξεκιναει μαλλιοκουβαρα.
Επαιζε τοσο η αναρτηση πισω που λεω παει σκοτωθηκανε.
Φευγει γκαριζοντας απο τις εξατμισεις και το.2ο tdm λες και κανανε κανα ληστεια.
Και να σου μετα με σουζα με περναει ο τιγρης.

Τι καταλαβατε ρε μαγκες;

Περιμενατε να κατεβει η γκομενα απο θαυμασμο και να ερθει μαζι σας;
Εσυ ρε παπαραμε το δικαβαλο απορω...! Θες να σκοτωθεις; Καντο μονο σου! Ο αλλος ο πιο μαλακας απο σενα που γελαει δεν φοβαται που εμπιστευεται τη ζωη του;

ΚΑΓΚΟΥΡΕΣ ΚΑΓΚΟΥΡΕΣ.
και βλεπω οτι εχει γινει και της μοδας και ο τιγρης πλεον σαν προιον καγκουριας!

Λυπαμαι που δεν σας εκανα το χατηρι αλλα δεν μου φταιει η γκομενα τιποτα αν εσας σας γυρισει το μυαλο και κανετε κανα μαλακια εις βαρος μου.

Οχι οτι αν ημουν μονος θα ψαρωνα...! Με την καμμια.

Αλλα στην τελικη...δεν εχετε αδικο για τα μαρσιποφορα απο την Αυστραλια!!!

o teos
29/06/2011, 18:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από g_m900
Ειμαι που λετε χθες το βραδυ κατα τις 12:15 στη συμβολη της Εθνικης Αθηνων-Λαμιας με την Π.Ραλλη και πιανω το φαναρι με κατευθυνση προς Νικαια κατω απο τη γεφυρα.
Πιο νωρις εχουν σταματησει στο φαναρι ενα tiger λευκο και δυο...Tdm900.

Κρανος ουτε λογος...

Εγω κατοχος tdm με πολλα καλουδια πανω και παραξενο χρωμα...αμεσως γινομαι στοχοσ για κοντρα.
Εχω την γκομενα πανω και φυσικα κρανωμενοι.
Με το που σταματαω διπλα τους αρχιζουν οι ξερογκαζιες.
Με το που γινεται πρασινο το φαναρι το ενα tdm με συνεπιβατη επανω ξεκιναει μαλλιοκουβαρα.
Επαιζε τοσο η αναρτηση πισω που λεω παει σκοτωθηκανε.
Φευγει γκαριζοντας απο τις εξατμισεις και το.2ο tdm λες και κανανε κανα ληστεια.
Και να σου μετα με σουζα με περναει ο τιγρης.

Τι καταλαβατε ρε μαγκες;

Περιμενατε να κατεβει η γκομενα απο θαυμασμο και να ερθει μαζι σας;
Εσυ ρε παπαραμε το δικαβαλο απορω...! Θες να σκοτωθεις; Καντο μονο σου! Ο αλλος ο πιο μαλακας απο σενα που γελαει δεν φοβαται που εμπιστευεται τη ζωη του;

ΚΑΓΚΟΥΡΕΣ ΚΑΓΚΟΥΡΕΣ.
και βλεπω οτι εχει γινει και της μοδας και ο τιγρης πλεον σαν προιον καγκουριας!

Λυπαμαι που δεν σας εκανα το χατηρι αλλα δεν μου φταιει η γκομενα τιποτα αν εσας σας γυρισει το μυαλο και κανετε κανα μαλακια εις βαρος μου.

Οχι οτι αν ημουν μονος θα ψαρωνα...! Με την καμμια.

Αλλα στην τελικη...δεν εχετε αδικο για τα μαρσιποφορα απο την Αυστραλια!!!

+1000 μα οποτε ειμαι με το παπι και την κοπελα η ιδια ιστορια ρε..τι tdm θες τι κατι καγκουρο κτμ αλλα ποτε με το r6 κατα ενα παραξενο λογο καθε φορα που μαι με το r6 ουτε ξερογκαζιες οθτε να μου ξεκινισουν γρηγορα τιποτα..:p

nihristo
29/06/2011, 19:31
μην χαλιέστε ρε καρντάσια, εγώ πολύ γελάω με αυτά! Μωρά παιδιά δεν είναι, μαλακίες έχουμε κάνει όλοι, όταν την πληρώνεις την καταλαβαίνεις όμως...

Τα πιτσιρίκια μόνο στεναχωριέμαι, είδα 2 τελευταία, παπί με 90 km/h ταξιδάκι κ ακράνωτοι. Αυτά με στεναχωρούν

devil's animal
29/06/2011, 19:39
γιατι αντιμετωπιζετε ετσι ενα φιλικο ανοιγμα απο φαναρι?:confused: :smokin:

panos1050
29/06/2011, 19:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από o teos
+1000 μα οποτε ειμαι με το παπι και την κοπελα η ιδια ιστορια ρε..τι tdm θες τι κατι καγκουρο κτμ αλλα ποτε με το r6 κατα ενα παραξενο λογο καθε φορα που μαι με το r6 ουτε ξερογκαζιες οθτε να μου ξεκινισουν γρηγορα τιποτα..:p :a02: :a02: :a02:

dmf
29/06/2011, 20:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από g_m900
..και βλεπω οτι εχει γινει και της μοδας και ο τιγρης πλεον σαν προιον καγκουριας!..

Ναι, και πρωτος και καλυτερος καγκουρας ο Καπτεν. Ανεβασε και βιντεο απο την ΠΣΚ να τρεχει με τα οσα σε κατι δρομους max 3 μετρα φαρδος. Ασε σου λεω :lol:
Για να μην πω για τα μπλε φωτακια. Πού το πας αυτο? :D

Ichigo
29/06/2011, 21:03
:lol: :lol: :bawl: :bawl: :a014:

fz6man
29/06/2011, 21:21
Και να σου μετα με σουζα με περναει ο τιγρης. μήπως ήταν fazer και δεν το πρόσεξες?
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :αγαμητοι ρε φίλε τι να πεις αμα δεν έχει γκόμενα ο ανθρωπος ... πρέπει καπου να ξεδίνει που και που , ξέρω που σου λέω ,ουτε εγώ έχω
:lol: ,
παντως δε το έπαιξες καλά έπρεπε να τους πεις μισο μαγκες να κατεβάσω το γκομενάκι , ρίχνεις και ένα φιλακι στα γρήγορα ξερεις μαντιλι η γκομενα κτλ .. κσι αντι για τις αδειες θα βαζατε τα γκομενακια σας χαχαχα

chriscrypton
20/09/2011, 03:46
Εδω με τη παπια τις προαλλες μαρσαρα στο φαναρι γιατι δε μ κρατουσε ρελαντι & ο αλλος με τη BMW ''ψαρωσε'':confused: λες και υπηρχε περιπτωση να εχει ελπιδα το παπι-crypton ...και μολις αναψε πρασινο εφυγε με τα 1000...τι να πεις...ειναι θεμα αυτοεκτιμησης & εγωισμου..

panagath
20/09/2011, 10:32
Το γ@μ@το όταν σου κάνουν τέτοια είναι να μαρσάρεις και εσύ να ψαρώσουν ότι θα τους κοντράρεις και με το που ανάψει πράσινο να φεύγουν αυτοί τέζες και εσύ να ξεκινάς χαλαρός. Εκεί τους γειώνεις...

Αλλά να πω την αλήθεια το πιο γαμάτο απ όλα είναι να είσαι με τη γκόμενα πάνω στο μοντένας δικάβαλο και να είναι ο κάγκουρας δίπλα με το ινόβα μόνος του και να σου κάνει μαρσαρίσματα...να τον ανοίγεις και να κερνάς τσαγάκι δικάβαλος :P:P

desklit
20/09/2011, 11:21
πάλι τσαγάκι???

sniper
20/09/2011, 11:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από g_m900
...
Εγω κατοχος tdm με πολλα καλουδια πανω και παραξενο χρωμα...
...

Μόλις ακυρώθηκε κάθε σου ένσταση.

transalpblack
20/09/2011, 11:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από g_m900
Εγω κατοχος tdm με πολλα καλουδια πανω και παραξενο χρωμα...αμεσως γινομαι στοχοσ για κοντρα.


Έμα κι εσύ... προκαλεί το πράγμα από μόνο του...:a03: :a03: :a03:


Αρχικά δημιουργήθηκε από g_m900
Εχω την γκομενα πανω........
Περιμενατε να κατεβει η γκομενα.........


Όμορφα....:a9: :a9: :a9:

akaposto
20/09/2011, 11:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
γιατι αντιμετωπιζετε ετσι ενα φιλικο ανοιγμα απο φαναρι?:confused: :smokin:

ακριβώς!
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Julius
20/09/2011, 13:46
apo kati tetoia post fenonte oi koulomaries





aporo pos den mpike o Cap10 na grapsei "+1000"




:rotflmao:

Cpt. Haddock
20/09/2011, 13:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από dmf
Ναι, και πρωτος και καλυτερος καγκουρας ο Καπτεν. Ανεβασε και βιντεο απο την ΠΣΚ να τρεχει με τα οσα σε κατι δρομους max 3 μετρα φαρδος. Ασε σου λεω :lol:
Για να μην πω για τα μπλε φωτακια. Πού το πας αυτο? :D


ασταδιαλα ρε :smokin:

sniper
20/09/2011, 13:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
apo kati tetoia post fenonte oi koulomaries





aporo pos den mpike o Cap10 na grapsei "+1000"




:rotflmao:


1050 re man..

Ichigo
20/09/2011, 17:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
1050 re man..

1000!! Ξέρει τι γράφει! Αφού τα 50+ κάπου στον τρίτο κύλινδρο αριστερά είναι λειψά! :evil: :p :p

dmf
20/09/2011, 17:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
ασταδιαλα ρε :smokin:

Υπάρχουν μάρτυρες.. :rolleyes:

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
20/09/2011, 18:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
γιατι αντιμετωπιζετε ετσι ενα φιλικο ανοιγμα απο φαναρι?:confused: :smokin:
αντε ρε καγκουρα:rotflmao:

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
20/09/2011, 18:03
εμενα οταν μου το εκαναν στο φαναρι με τον ζουζουρα τραβαγα ξερογκαζιες και εγο και μο το που ξεκιναγαν ξεκιναγα και εγω ρελαντι...:rotflmao: :lol:

chriscrypton
20/09/2011, 23:58
Το χω κανει ουκ ολιγες φορες στο φαναρι & παντα μα παντα πιανει...ΟΛΟΙ ψαρωνουν απο τη παπια ρε παλικαρια...Ακομα & αμαξατοι τυποι...Μεγαλο πραμα η χαμηλη αυτοεκτιμηση & το πως προσπαθουν να την κερδισουν μεσω γκαζο-επιβολης...:nono:

trelf
12/11/2011, 19:08
δε ξερω τι λετε εσεις...εγω αν ημουν, θα το ανοιγα και θα τους κερναγα και τους 3ις......γιατι οι μισοι ειναι κουλομαριες και δεν ξερουν ουτε να ξεκινησουν σωστα!

:beer:

επισης μετα θα ελεγα στο μωρο να σηκωθει ορθια,να ανεβασει τη φουστα της και πιανοντας τα ωραια της κωλομερια να τους στελνει φιλακια!

:eyepop: :rotflmao:

THEOD
12/11/2011, 20:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από trelf
επισης μετα θα ελεγα στο μωρο να σηκωθει ορθια,να ανεβασει τη φουστα της και πιανοντας τα ωραια της κωλομερια να τους στελνει φιλακια!

Γιαυτό σε αφήνουν να κερδίζεις... :smokin:

BLACKGAS
12/11/2011, 21:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από trelf
δε ξερω τι λετε εσεις...εγω αν ημουν, θα το ανοιγα και θα τους κερναγα και τους 3ις......γιατι οι μισοι ειναι κουλομαριες και δεν ξερουν ουτε να ξεκινησουν σωστα!

:beer:

επισης μετα θα ελεγα στο μωρο να σηκωθει ορθια,να ανεβασει τη φουστα της και πιανοντας τα ωραια της κωλομερια να τους στελνει φιλακια!

:eyepop: :rotflmao:

Από που αντλείς έμπνευση και ποιον θεωρείς καλλιτεχνικό σου πνευματικό?
:D

gianhs8
12/11/2011, 21:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από BLACKGAS
Από που αντλείς έμπνευση και ποιον θεωρείς καλλιτεχνικό σου πνευματικό?
:D


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

trelf
12/11/2011, 21:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από BLACKGAS
Από που αντλείς έμπνευση και ποιον θεωρείς καλλιτεχνικό σου πνευματικό?
:D

βλεπω αμερικανιες με μηχανοβιους !!!

:beer:

εσυ απο που αντλεις πνευμα;

:wave2:

BLACKGAS
12/11/2011, 22:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από trelf
βλεπω αμερικανιες με μηχανοβιους !!!

:beer:

εσυ απο που αντλεις πνευμα;

:wave2:

Έπεσα στη χύτρα μικρός.
Εφτιαχνε η μάνα μου φασολάδα με χοντροκομμένα καρότα και πολύ σέλινο που είναι υγιεινό γιατί έχει βιταμίνες αλλά έχει χάλια γεύση οπότε πάντα δεν το τρώω και το βγάζω στην άκρη του πιάτου και ο π@π@ρας ο αδερφός μου ο μικρότερος που τον λέμε έτσι γιατί βγήκε τελευταίος ενώ ο άλλος που έχει δίδυμο, κανονικό όχι το ζώδιο, τον λέμε μεσαίο και ουχί μακρύτερο, ο μικρότερος λοιπόν πέταξε την αγαπημένη μου σφυρίχτρα που πολύ τη γούσταρα εγώ αλλά αυτός καθόλου γιατί λέει ότι του έσπαγα τα νεύρα, εντάξει δεν είχε πει τα νεύρα κάτι άλλο είπε γι' αυτό και γω τον αποκάλεσα π@π@ρα πριν, επειδή και καλά δεν μπορούσε να αντέξει άλλο ένα δίωρο συνεχές σφύριγμα και δεν με πίστευε ότι ήθελα να ξεκινήσω μεγάλη καριέρα διαιτητή παρόλο που του είχα επισημάνει ότι ο Big Mak, ένας είναι ο Big Mak, μου είχε πει ότι είμαι όσο μ@λ@κας χρειάζεται - εεε συγνώμη ότι είχα όλα τα απαιτούμενα προσόντα ήθελα να πω και ότι το μέλλον μου προβλεπόταν λαμπρό σαν διατητής, Kollina και λοιπά γατάκια στην πάντα και όπως εγώ πήγα να πιάσω τη σφυρίχτρα που σου έλεγα έφυγα πάνω από το τραπέζι και έπεσα μεσα στη χύτρα και από τότε μου έμεινε κάτι τις λίγο περίεργο για ορισμένους ή λίγο λειψό για τους λοιπούς, οπωσδήποτε όμως εκτός του σωστού ή /και ορθοδόξου οδικού χάρτη που κατευθύνει στην πολιτικά ορθή ηθική ανάταση της ανθρώπινης προσωπικότητας.
:wave2:

o teos
13/11/2011, 00:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από BLACKGAS
Έπεσα στη χύτρα μικρός.
Εφτιαχνε η μάνα μου φασολάδα με χοντροκομμένα καρότα και πολύ σέλινο που είναι υγιεινό γιατί έχει βιταμίνες αλλά έχει χάλια γεύση οπότε πάντα δεν το τρώω και το βγάζω στην άκρη του πιάτου και ο π@π@ρας ο αδερφός μου ο μικρότερος που τον λέμε έτσι γιατί βγήκε τελευταίος ενώ ο άλλος που έχει δίδυμο, κανονικό όχι το ζώδιο, τον λέμε μεσαίο και ουχί μακρύτερο, ο μικρότερος λοιπόν πέταξε την αγαπημένη μου σφυρίχτρα που πολύ τη γούσταρα εγώ αλλά αυτός καθόλου γιατί λέει ότι του έσπαγα τα νεύρα, εντάξει δεν είχε πει τα νεύρα κάτι άλλο είπε γι' αυτό και γω τον αποκάλεσα π@π@ρα πριν, επειδή και καλά δεν μπορούσε να αντέξει άλλο ένα δίωρο συνεχές σφύριγμα και δεν με πίστευε ότι ήθελα να ξεκινήσω μεγάλη καριέρα διαιτητή παρόλο που του είχα επισημάνει ότι ο Big Mak, ένας είναι ο Big Mak, μου είχε πει ότι είμαι όσο μ@λ@κας χρειάζεται - εεε συγνώμη ότι είχα όλα τα απαιτούμενα προσόντα ήθελα να πω και ότι το μέλλον μου προβλεπόταν λαμπρό σαν διατητής, Kollina και λοιπά γατάκια στην πάντα και όπως εγώ πήγα να πιάσω τη σφυρίχτρα που σου έλεγα έφυγα πάνω από το τραπέζι και έπεσα μεσα στη χύτρα και από τότε μου έμεινε κάτι τις λίγο περίεργο για ορισμένους ή λίγο λειψό για τους λοιπούς, οπωσδήποτε όμως εκτός του σωστού ή /και ορθοδόξου οδικού χάρτη που κατευθύνει στην πολιτικά ορθή ηθική ανάταση της ανθρώπινης προσωπικότητας.
:wave2:


:a23: :a23: :a23:

trelf
14/11/2011, 10:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από BLACKGAS
Έπεσα στη χύτρα μικρός.
Εφτιαχνε η μάνα μου φασολάδα με χοντροκομμένα καρότα και πολύ σέλινο που είναι υγιεινό γιατί έχει βιταμίνες αλλά έχει χάλια γεύση οπότε πάντα δεν το τρώω και το βγάζω στην άκρη του πιάτου και ο π@π@ρας ο αδερφός μου ο μικρότερος που τον λέμε έτσι γιατί βγήκε τελευταίος ενώ ο άλλος που έχει δίδυμο, κανονικό όχι το ζώδιο, τον λέμε μεσαίο και ουχί μακρύτερο, ο μικρότερος λοιπόν πέταξε την αγαπημένη μου σφυρίχτρα που πολύ τη γούσταρα εγώ αλλά αυτός καθόλου γιατί λέει ότι του έσπαγα τα νεύρα, εντάξει δεν είχε πει τα νεύρα κάτι άλλο είπε γι' αυτό και γω τον αποκάλεσα π@π@ρα πριν, επειδή και καλά δεν μπορούσε να αντέξει άλλο ένα δίωρο συνεχές σφύριγμα και δεν με πίστευε ότι ήθελα να ξεκινήσω μεγάλη καριέρα διαιτητή παρόλο που του είχα επισημάνει ότι ο Big Mak, ένας είναι ο Big Mak, μου είχε πει ότι είμαι όσο μ@λ@κας χρειάζεται - εεε συγνώμη ότι είχα όλα τα απαιτούμενα προσόντα ήθελα να πω και ότι το μέλλον μου προβλεπόταν λαμπρό σαν διατητής, Kollina και λοιπά γατάκια στην πάντα και όπως εγώ πήγα να πιάσω τη σφυρίχτρα που σου έλεγα έφυγα πάνω από το τραπέζι και έπεσα μεσα στη χύτρα και από τότε μου έμεινε κάτι τις λίγο περίεργο για ορισμένους ή λίγο λειψό για τους λοιπούς, οπωσδήποτε όμως εκτός του σωστού ή /και ορθοδόξου οδικού χάρτη που κατευθύνει στην πολιτικά ορθή ηθική ανάταση της ανθρώπινης προσωπικότητας.
:wave2:

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ!

:nono:

BLACKGAS
14/11/2011, 10:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από trelf
ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ!

:nono:

Είναι πολλά τα λεφτά Άρη!
:beer: