PDA

View Full Version : Παπανδρέου



JIM_DADO
30/06/2011, 12:34
http://filologos10.wordpress.com/2010/08/01/%ce%ac%cf%81%ce%b8%cf%81%ce%bf-%ce%b2%cf%8c%ce%bc%ce%b2%


:eyepop:

sniper
30/06/2011, 12:43
Λυπούμεθα, ἀλλὰ ἡ σελίδα ποὺ ψάχνετε δὲν βρέθηκε. Ἴσως βοηθήσει νὰ κάνετε μιὰ ἀναζήτηση.

vangelis 64
30/06/2011, 12:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Σε μάς δουλεύει.;)

dukeandthecity
30/06/2011, 12:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από vangelis 64
Σε μάς δουλεύει.;)

και σε μας, αλλα καλυτερα να μην

John Steed
30/06/2011, 12:56
"Άρθρο Βόμβα: Ποιος είναι ο “ Γιώργος” Α. Παπανδρέου; Το προφιλ ενός ψεύτη και προδότη Πρωθυπουργού."

Το χρονικό του ψέμματος και της προδοσίας"

nikos_abel
30/06/2011, 13:07
Μωρέ το 1/10 να είναι αλήθεια, καλά να πάθουμε αφού τον ψηφίσαμε (σλας) αφήσαμε να βγει...

the who
30/06/2011, 13:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper


Εθνικιστικες μαλακιες του τυπου "οι εβραιοι φταινε για ολα".:alien:

Xrider
30/06/2011, 13:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από the who
Εθνικιστικες μαλακιες του τυπου "οι εβραιοι φταινε για ολα".:alien:
+1

John Steed
30/06/2011, 13:34
Άσχετα με τις συνωμοσίες, μέλος στη λέσχη bilderberg πάντως είναι....

spyro
30/06/2011, 13:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από the who
Εθνικιστικες μαλακιες του τυπου "οι εβραιοι φταινε για ολα".:alien:

:beer:

sotos 8
30/06/2011, 13:57
Πεταχτηκα μολις ειδα τον τιτλο .:eyepop:

ΘΥΜΗΘΗΚΑΝ ΤΟΝ ΜΗΤΣΟ !!!!! ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΕΛΛΗΝΑ ΟΔΗΓΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ. :a19:

Αλλα ανθρακες ο θυσαυρος . ΚΡΙΜΑ :mad: παλι για τον ΓΠ .:a49:

cityfly
30/06/2011, 14:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από John Steed
Άσχετα με τις συνωμοσίες, μέλος στη λέσχη bilderberg πάντως είναι....


αυτό δε λέει απολύτως τίποτα

John Steed
30/06/2011, 14:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από cityfly
αυτό δε λέει απολύτως τίποτα

Από μόνο του, τίποτα. Αν προσθέσεις κάποια πραγματάκια, τότε κάτι λέει...

cityfly
30/06/2011, 14:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από John Steed
Από μόνο του, τίποτα. Αν προσθέσεις κάποια πραγματάκια, τότε κάτι λέει...


αν προσθέσεις κάποια πραγματάκια μπορείς να κάνεις το οτιδήποτε να λέει ό,τι θες εσύ

sergiosm
30/06/2011, 14:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από John Steed
Άσχετα με τις συνωμοσίες, μέλος στη λέσχη bilderberg πάντως είναι....

μα και η λέσχη bilderberg άλλη μία θεωρία συνωμοσίας είναι.

έχει και ... ωραίο όνομα: bilderberg, γεμίζει το στόμα.

spyro
30/06/2011, 14:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από cityfly
αν προσθέσεις κάποια πραγματάκια μπορείς να κάνεις το οτιδήποτε να λέει ό,τι θες εσύ

:lol:

JIM_DADO
30/06/2011, 14:32
αν σκεφτεις οτι οι περισσότεροι των μελων είναι άτομα επιρροής στους τομείς της πολιτικής, των επιχειρήσεων και των τραπεζών οτι η συμμετοχή γίνεται μόνο κατόπιν πρόσκλησης οτι αυτή η διασκεψη ξεκίνησε σαν ιδέα από διάφορα άτομα από την ανησυχία τους για την ανάπτυξη του αντι-αμερικανισμού στη Δυτική Ευρώπη το ΔΝΤ απο οσο ξέρω το ελενγχει η Αμερικα οτι ολες οι συγκεντρώσεις που κανουν γίνονται με απόλυτη μυστικότητα χωρίς να δινουν πληροφορίες για τα θέματα συζήτησης ή χωρίς να τα δίνουν στα ΜΜΕ ή οτι Κανένας ρεπόρτερ δεν προσκαλείται εντός των συνεδριάσεων της λέσχης και παρόλο που καταγράφονται πρακτικά, δεν σημειώνονται ονόματα τότε νομίζω οτι κάτι γίνεται εκει μέσα....

Cpt. Haddock
30/06/2011, 14:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από JIM_DADO
[...] και παρόλο που καταγράφονται πρακτικά[...]

Δεν καταγράφονται πρακτικα :wave2:

JIM_DADO
30/06/2011, 14:35
γιου σούρ? γιατί κάτι τέτοιο διάβασα σε βικιπαίδεια και άλλα σάιτ

irinia
30/06/2011, 14:36
ΠΟΛΛΑ ΜΕΛΗ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ..............ΑΥΤΗ Η ΛΕΣΧΗ




Μέχρι τό μοτό έφτασαν..??

















:ZZZ: :smokin:

cityfly
30/06/2011, 14:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από JIM_DADO
γιου σούρ? γιατί κάτι τέτοιο διάβασα σε βικιπαίδεια και άλλα σάιτ

και το ότι δεν καταγράφονται σε σάιτ το διαβάζεις τώρα :D

JIM_DADO
30/06/2011, 14:37
:lol: :lol:
ποιο πολλά απο το μοτο χλωμό αλλα θα ειναι κανα 140

Cpt. Haddock
30/06/2011, 14:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από JIM_DADO
γιου σούρ? γιατί κάτι τέτοιο διάβασα σε βικιπαίδεια και άλλα σάιτ

Αυτό που ουσιαστικά προσφέρουν οι συναξεις της λέσχης ειναι η απολυτη ελευθερία στα θεματα των συζητήσεων και η ανετη παραθεση αποψεων απο ανθρωπους με υψηλές θεσεις οι οποίοι λένε πράγματα που δεν θα έλεγαν σε επισημες συναντησεις. Τα πρακτικά αποφεύγονται ακριβώς για να μην υπάρξει διαρροή οσων συζητώνται.







Τουλαχιστον την τελευταία φορά δεν κρατήσαμε πρακτικα :lol:

rockobok
30/06/2011, 14:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από sergiosm
μα και η λέσχη bilderberg άλλη μία θεωρία συνωμοσίας είναι.

έχει και ... ωραίο όνομα: bilderberg, γεμίζει το στόμα.

http://www.youtube.com/watch?v=KZI9Ko6w4Go
Ρε μπας και λέει θεωρίες συνωμοσίας για να πέσει η κυβέρνηση?

irinia
30/06/2011, 14:42
ΕΝΑ ΚΑΤΙ ΣΑΝ.............ΤΗΝ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΤΟΥ ΠΛΑΤΩΝΑ






Νά ούμε.....??




:wave2:

JIM_DADO
30/06/2011, 14:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Τουλαχιστον την τελευταία φορά δεν κρατήσαμε πρακτικα :lol:

θα το ξέχασαν :lol: :lol: :lol:

gianhs8
30/06/2011, 14:52
γνωστα πραγματα τα οποια δυστυχως επιβεβαιωνεται απο τα γεγονοτα

andgeo
30/06/2011, 15:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από JIM_DADO
αν σκεφτεις οτι οι περισσότεροι των μελων είναι άτομα επιρροής στους τομείς της πολιτικής, των επιχειρήσεων και των τραπεζών οτι η συμμετοχή γίνεται μόνο κατόπιν πρόσκλησης οτι αυτή η διασκεψη ξεκίνησε σαν ιδέα από διάφορα άτομα από την ανησυχία τους για την ανάπτυξη του αντι-αμερικανισμού στη Δυτική Ευρώπη το ΔΝΤ απο οσο ξέρω το ελενγχει η Αμερικα οτι ολες οι συγκεντρώσεις που κανουν γίνονται με απόλυτη μυστικότητα χωρίς να δινουν πληροφορίες για τα θέματα συζήτησης ή χωρίς να τα δίνουν στα ΜΜΕ ή οτι Κανένας ρεπόρτερ δεν προσκαλείται εντός των συνεδριάσεων της λέσχης και παρόλο που καταγράφονται πρακτικά, δεν σημειώνονται ονόματα τότε νομίζω οτι κάτι γίνεται εκει μέσα....
Εμένα για επώνυμα και προβεβλημένα πιόνια μου ακούγονται , καμιά σχέση με τη "Στοά" γιατί και για "εκείνους" έχω ξανακούσει ακριβώς τα ίδια !

vaska
30/06/2011, 15:13
ΩΩΩΩχου μωρέ με τις λέσχες και τις οικογένειες μπερδεύτηκα ο άνθρωπος. Τελικά απλά πράγματα μπορείτε να μου πείτε ????

Τι να κάνω να ψηφίσω Γιωργάκη???? ή Αντώνη ?? ή μήπως Αλέκα ?????. Για τον Τεν Τεν δεν λέω είναι νέος και άπειρος, θέλουμε κυβέρνηση με πείρα και ως γνωστόν η πείρα και η ηλικία είναι ποσά ευθέως ανάλογα.

:confused: :confused: :confused:



Υ.Γ.

Δεν αφήνουμε τις συνωμοσιολογίες και να κοιτάξουμε να τους ξεφορτωθούμε οοοοόλους μαζί με τις λέσχες τους και τις κραταιές οικογένειές τους μπας και καταφέρουμε να ορθοποδήσουμε, γιατί μέ όποιον από δαύτους ούτε σε 100 χρόνια. Γνώμη μου.

Ζεύκας
30/06/2011, 15:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Τουλαχιστον την τελευταία φορά δεν κρατήσαμε πρακτικα :lol:

ναι, αυτό το επιβεβαιώνω κι εγώ

bulmont
30/06/2011, 15:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από sotos 8
Πεταχτηκα μολις ειδα τον τιτλο .:eyepop:

ΘΥΜΗΘΗΚΑΝ ΤΟΝ ΜΗΤΣΟ !!!!! ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΕΛΛΗΝΑ ΟΔΗΓΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ. :a19:

Αλλα ανθρακες ο θυσαυρος . ΚΡΙΜΑ :mad: παλι για τον ΓΠ .:a49:


Αλήθεια, τι κάνει αυτή η ψυχή, γνωρίζει κανένας

John Steed
30/06/2011, 17:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από cityfly
αν προσθέσεις κάποια πραγματάκια μπορείς να κάνεις το οτιδήποτε να λέει ό,τι θες εσύ

:rotflmao: :rotflmao:


Καλό!


Και δεκτό. Δεν θέλω να επεκταθώ! :wave2:

GYROSCOP FENOM
30/06/2011, 19:36
http://www.youtube.com/watch?v=8QfuRbTRe6k&feature=player_embedded

:D

AUFGEBRACHT
30/06/2011, 19:56
Πρακτικά στη λέσχη Bildeberg κρατάνε,απλά την τελευταία φορά ανατέθηκε το έργο αυτό σε πρωθυπουργό χώρας της Βαλκανικής και μέλους της ΕΕ...εεεε,ούτε αυτό δεν κατάφερε να κάνει ο μ@λάκας!!!!

matmat
30/06/2011, 20:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock


Τουλαχιστον την τελευταία φορά δεν κρατήσαμε πρακτικα :lol:

γιατί ???
ελειπε ο sniper και τα @ρχιδι@ του ?? :Ρ :Ρ :Ρ

nikos_abel
30/06/2011, 21:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
ναι, αυτό το επιβεβαιώνω κι εγώ

Λαστ τάιμ δατ γιου μέικ τζοκς γουίδ άουρ κλαμπ. Οκέυ γκάυς;

Ορ ελς άι γουίλ ιντζέκτ ε νιού τσιπ ιν γιουρ μπρέινς λάικ ΓΑΠ'ς ιν δε ατάτσντ ίμαζ (με προφορά Ντόρας) μπιλόου.

nikos_abel
30/06/2011, 21:16
ιμάζ..


230536

sotos 8
30/06/2011, 22:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από bulmont
Αλήθεια, τι κάνει αυτή η ψυχή, γνωρίζει κανένας

Tην Κυριακη ηταν στα Μεγαρα με ενα BMW * και εκανε γυρους τον αναγνωρισε φιλος απο το αυτοκολητο στο πλαι που εγραφε DOBERMAN.

*Για αυτοκινητο μιλαμε.

Εχετλαίος
30/06/2011, 22:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από Terens
ΕΝΑ ΚΑΤΙ ΣΑΝ.............ΤΗΝ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΤΟΥ ΠΛΑΤΩΝΑ






Νά ούμε.....??




:wave2:


E;
:confused:

project.breeze
01/07/2011, 10:53
Οι κλασσικές θεωρίες συνομωσίας.Λέσχη Bilderberg,Ελοχίμ,Νεφελίμ κτλ κτλ κτλ...

iosif
11/07/2011, 08:53
http://www.enet.gr/?i=news.el.politikh&id=292180


ΣΕ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΠΟΥ ΔΙΑΧΕΙΡΙΖΕΤΑΙ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ Ο ΑΔΕΛΦΟΣ ΤΟΥ ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΥ
CDS και Παπανδρέου

koulis25
11/07/2011, 11:09
http://www.youtube.com/watch?v=snK0hqlyf7s&feature=digest


Βάλτε στις περισσότερες αναφορές στην Αμερική, τη λέξη Ελλάδα και απολαύστε. Προς τέρψην όλων των σκλάβων που το "παίζουν" άνετοι, οτιδήποτε και να δουν ή να ακούσουν, πιστεύουν πολύ περισσότερο το mega από μια τεκμηριωμένη άποψη που εκφράζεται στο internet με αποδείξεις ενώ στην ουσία είναι θύματα της Ισραηλινής προπαγάνδας που έχει υποταγμένα τα μέσα ενημέρωσης, σε ολόκληρο τον κόσμο!
Εκεί που λέει ότι κανένας πολιτικός στην Αμερική, δεν εκλέγεται αν δεν αποτίσει φόρο τιμής στα θύματα του ολοκαυτώματος φορώντας τα εβραϊκά του σκουφάκια, μου θύμισε πολύ μια φωτογραφία που όλοι έχετε δει αλλά επιλέξατε να την κατατάξετε με μια απλή, βολική και αφελέστατη σκέψη στα γραφικά σενάρια συνομωσίας που βολεύουν την ολιστική θεώρηση που έχετε υιοθετήσει.

thou-vou
11/07/2011, 11:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από koulis25
http://www.youtube.com/watch?v=snK0hqlyf7s&feature=digest


Βάλτε στις περισσότερες αναφορές στην Αμερική, τη λέξη Ελλάδα και απολαύστε. Προς τέρψην όλων των σκλάβων που το "παίζουν" άνετοι, οτιδήποτε και να δουν ή να ακούσουν, πιστεύουν πολύ περισσότερο το mega από μια τεκμηριωμένη άποψη που εκφράζεται στο internet με αποδείξεις ενώ στην ουσία είναι θύματα της Ισραηλινής προπαγάνδας που έχει υποταγμένα τα μέσα ενημέρωσης, σε ολόκληρο τον κόσμο!
Εκεί που λέει ότι κανένας πολιτικός στην Αμερική, δεν εκλέγεται αν δεν αποτίσει φόρο τιμής στα θύματα του ολοκαυτώματος φορώντας τα εβραϊκά του σκουφάκια, μου θύμισε πολύ μια φωτογραφία που όλοι έχετε δει αλλά επιλέξατε να την κατατάξετε με μια απλή, βολική και αφελέστατη σκέψη στα γραφικά σενάρια συνομωσίας που βολεύουν την ολιστική θεώρηση που έχετε υιοθετήσει.

αφελεστατη σκέψη mode on
άσε που είναι και κρυφοκομμουνιστέ εκτός από φιλοεβραίοι...
αφού ακόμα και οι κινέζοι έχουν το αστέρι του ισραηλ στη σημαία... αστα να πάνε...
για το ελληνικό city στο λονδίνο και αν επηρεάζει το ποιος κυβερνά αυτό τον τόπο σε έχει μιλήσει κανείς?
αφελέστατη σκέψη mode off

sniper
11/07/2011, 11:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από thou-vou
αφελεστατη σκέψη mode on
...
για το ελληνικό city στο λονδίνο και αν επηρεάζει το ποιος κυβερνά αυτό τον τόπο σε έχει μιλήσει κανείς?
αφελέστατη σκέψη mode off

Χθες ή προχθές (έχω χάσει κάποιες μέρες) είχε σχετική εκπομπή στους Ανταποκριτές της ΝΕΤ.. :winka:

thou-vou
11/07/2011, 11:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Χθες ή προχθές (έχω χάσει κάποιες μέρες) είχε σχετική εκπομπή στους Ανταποκριτές της ΝΕΤ.. :winka:

ε, αμα κοιμάσαι στο καναπέ βλέπεις κι εσυ κάτι όνειρα ρε παιδάκι μου... :bigcry: :bigcry: :bigcry:

koulis25
11/07/2011, 12:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από thou-vou
αφελεστατη σκέψη mode on
άσε που είναι και κρυφοκομμουνιστέ εκτός από φιλοεβραίοι...
αφού ακόμα και οι κινέζοι έχουν το αστέρι του ισραηλ στη σημαία... αστα να πάνε...
για το ελληνικό city στο λονδίνο και αν επηρεάζει το ποιος κυβερνά αυτό τον τόπο σε έχει μιλήσει κανείς?
αφελέστατη σκέψη mode off

Το απολαυστικό ξέρεις ποιο είναι με "ορισμένους"; Ότι μόλις κάποιο ανθυποδημοσιοκαφρίδιο της π@ύτσ@ς (δεν το καμουφλάρισα και πολύ καλά, ε; :( ) ψελίσει κάτι που τυχαίνει να συμπέφτει έστω και κατ' ελάχιστο στην ουτοπική εικόνα που έχουν πλάσει στο φτωχό μυαλουδάκι τους, που ξεκινά απ' το mega και καταλήγει στο ant1, για τα πράγματα, όπως βολεύουν στη λογική του ινδικού χοιριδίου, όχι μόνο εννοείται ότι πρέπει να το υιοθετήσουν με κλειστά μάτια, άμεσα και άκριτα αλλά πρέπει να επιβληθεί δια ρητού νόμου σε όλους, με κίνδυνο τη δημόσια διαπόμπευση των επιφυλακτικών και αντιρρησιών.
Αν πάλι κάποιος τολμήσει να γκρεμίσει αυτόν τον παραμυθένιο κόσμο που στηρίζεται σε επιχειρήματα βγαλμένα από τον κόσμο του χόλυγουντ και να πει την αλήθεια όπως αυτή προκύπτει από άπειρα στοιχεία και αποδείξεις που ξεκινούν από τα βάθη του προηγούμενου αιώνα, ε, τότε ξξψψψψφφχςςςςςςς :rolleyes: συνομωσίες, γραφικοί, αφελείς , μαλάκες, αστείοι, χαχαχα.

thou-vou
11/07/2011, 12:53
δεν την είδα την εκπομπή καρδιά μου γιατί δε πολυβλέπω τηλεόραση... αλλα αφου σε βολεύει να πω όχι? στο κάτω κάτω χεσμένους τους έχω τους δημοσιογράφους.
Εσυ τώρα που διαλέγεις δημοσιογράφους ή δημοσιολόγους ή παπαρολόγους, που να βολεύουν τις απόψεις σου μάλλον ξέρεις καλύτερα περι αφέλειας... περι ορέξεως κολοκυθόπιτα...
τεσπα... δεν τίθεται θέμα διαλόγου... και βαριέμαι ανελέητα να μου λένε ξανά και ξανά με βάση παπαριές του ιντερνετ και παραμυθάκια με δράκους ότι για τις σκατοδουλειές και το σκατομισθό φταίνε οι εβραίοι, οι αρειανοί, οι κινέζοι και ποτέ μα ποτέ κατι καριόλια με ελληνική ταυτότητα... ήμαρτον που λέει και ο τρούπερ...

koulis25
11/07/2011, 12:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από thou-vou
δεν την είδα την εκπομπή καρδιά μου γιατί δε πολυβλέπω τηλεόραση... αλλα αφου σε βολεύει να πω όχι? στο κάτω κάτω χεσμένους τους έχω τους δημοσιογράφους.
Εσυ τώρα που διαλέγεις δημοσιογράφους ή δημοσιολόγους ή παπαρολόγους, που να βολεύουν τις απόψεις σου μάλλον ξέρεις καλύτερα περι αφέλειας... περι ορέξεως κολοκυθόπιτα...
τεσπα... δεν τίθεται θέμα διαλόγου... και βαριέμαι ανελέητα να μου λένε ξανά και ξανά με βάση παπαριές του ιντερνετ και παραμυθάκια με δράκους ότι για τις σκατοδουλειές και το σκατομισθό φταίνε οι εβραίοι, οι αρειανοί, οι κινέζοι και ποτέ μα ποτέ κατι καριόλια με ελληνική ταυτότητα... ήμαρτον που λέει και ο τρούπερ...

Ο Τζέφρυ τι ταυτότητα έχει; :rolleyes:

sniper
11/07/2011, 13:00
Aρχίζει η υπομονή μου κι εξαντλείται..

Συνεχίστε έτσι κι αποχαιρετήστε το..

thou-vou
11/07/2011, 13:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από koulis25
Ο Τζέφρυ τι ταυτότητα έχει; :rolleyes:

δηλαδή αυτός ο φλώρος έχει την ευθύνη για τον ελληνικό καπιταλισμό θε να μου πεις? οκ... καληνύχτα... δηλαδή πριν το τζέφρυ τι? οι έλληνες εφοπλιστές τι? οι έλληνες της δημόσιας διοικησης τι? τα ελληνικά αφεντικά τι? Να υποθέσω κιόλας ότι χωρίς τζεφρυ δεν θα είχαμε παγκόσμια καπιταλιστική κρίση τις τελευταίες δυο δεκαετίες?
Ξαναλέω και δεν ξαναμιλώ. Αν κάποιος πιστεύει στο θεο ότι γίνεται το εξηγεί με όρους θαυμάτων. Αντίστοιχα αν κάποιος πιστεύει ότι μια εθνότητα κυβερνάει τον κόσμο ε εξηγεί ότι και να ακούσει τον κόσμο έτσι. Ε, εγώ ο αφελής δεν πιστεύω ότι είμαι απόγονος του κρίνου και ότι κυβερνούν τον κόσμο τα σπαρράγγια... εκτός αν μου το αποδείξει το internet... ε τότε ναι... ότι πει ο ιντερνετ...

thou-vou
11/07/2011, 13:12
α... αποχαιρετώ :bigcry: :bigcry: :bigcry:

road spirit
11/07/2011, 13:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από thou-vou
α... αποχαιρετώ :bigcry: :bigcry: :bigcry: στάσου, που πας?


231206

Tomahawk
11/07/2011, 15:07
Εγώ αυτό που ξέρω είναι οτι πάρα πολλοί απλοί άνθρωποι συνειδητοποιούν οτι αυτά που πριν κάποια χρόνια τα άκουγαν αλλα τα κοροϊδευαν ίσως και να ισχύουν τελικά...

Αυτό πρέπει να σας τρομάζει λίγο! :winka:

Είπαμε να έχουμε κριτική σκέψη και να φιλτράρουμε το τι διαβάζουμε, αλλα δεν είναι τα πάντα θεωρίες συνομωσίας ;)

nikos_abel
11/07/2011, 15:19
Το θέμα είναι απλά ότι ο Τζέφρυ αντιπροσωπεύει στην ελλάδα του σήμερα όλο αυτό το συνοθύλευμα από προβλήματα και απάτες που μας έφτασαν παγκοσμίως εδώ.

Κατά τα άλλα νεφελίμ και χερουβίμ είναι για να λέμε.

Απλά, η κατάληξή του θα ήταν καλό να γίνει παράδειγμα προς αποφυγή παγκοσμίως.

Σάινινγκ άουτ.