PDA

View Full Version : μεγάλη σκάλα...



κάφρος
05/07/2011, 16:58
νομίζω έχει παραγίνει το κακό με τους βλάκες που οδηγούν το βράδυ με τη μεγαλη σκάλα αναμμένη..Κυριακή βράδυ κ γυρνόύσα από βόλτα...ενώ βρισκόμουν κάπου στη κολλημμένη από αυτοκίνητα Ποσειδώνος,έκανα να κοιτάξω το καθρέφτη μου κ ξάφνικά έχασα το φώς μου..ήταν ένα σκούτερ.τον σταμάτησα κ μου ζήτησε συγνώμη λέγοντας ότι του είχε καεί η άλλη λάμπα..δεν είχα την ίδια τύχη με το fazer k το xt που με τύφλωσαν πιο κάτω...το πρώτο με άγνόησε κ συνέχισε τη πορεία του ανάμεσα στα αυτοκίνητα ενώ το δεύτερο έφαγε το κόκκινο όταν πήγα να του μιλήσω..δε χρειάζεται καν να πω το πόσο σπαστικό είναι κ πόσο επικίνδυνη κάνει την οδήγηση...για 200 μέτρα περίπου που είχα κάποιον από αυτούς πίσω μου,πήγαινα με δυσκολία..
αυτά..:rolleyes: :rolleyes:

kostas777
05/07/2011, 17:05
γιαυτό εγώ δεν έχω καθρέφτε :D

webassasin
05/07/2011, 22:03
το ξενον ( ζινον κανονικα ) με ενοχλει πιο πολυ.

vangelis 64
06/07/2011, 00:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από webassasin
το ξενον ( ζινον κανονικα ) με ενοχλει πιο πολυ. Είθε ο Ζίνιος Ζευς να μάς φυλάει από δαύτο.:wacko:

TheFace
06/07/2011, 06:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από webassasin
το ξενον ( ζινον κανονικα ) με ενοχλει πιο πολυ.

Τα σωστα ΡΥΘΜΙΣΜΕΝΑ και καλης ποιοτητας xenon δεν ενοχλουν καθολου... το αντιθετο μαλιστα... ειναι πολυ "γλυκα" στο ματι.

Διστυχως ομως τα περισσοτερα δεν ανηκουν στην παραπανω κατηγορια και ειναι κυνδινος-θανατος.

nikos_abel
06/07/2011, 06:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από κάφρος
μου ζήτησε συγνώμη λέγοντας ότι του είχε καεί η άλλη λάμπα

Αφού δεν πήγαινε με εντελώς σβηστά φώτα πάλι καλά που είχε ανάψει τη μεγάλη σκάλα.

Τεςπα, υπάρχει πάντα η πιθανότητα κάποιος να έχει ξεκινήσει μεγάλη βόλτα από μέρα ακόμη και
να τα έχει ξεχάσει αναμένα. Μην τους βρίζουμε αμέσως όλους.

George20vt
06/07/2011, 07:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από κάφρος
νομίζω έχει παραγίνει το κακό με τους βλάκες που οδηγούν το βράδυ με τη μεγαλη σκάλα αναμμένη...

Όπως είπαν και παραπάνω, το κακό έχει παραγίνει κυρίως με τα xenon. Ακατάλληλοι καθρέπτες σχεδιασμένοι για ΟΕΜ λάμπες & κακή ρύθμιση κάνουν παρέλαση καθημερινά τόσο στα αυτοκίνητα όσο και στα δίτροχα.

Τα ταξίδια ρουτίνας που πάντα τα έκανα αργά το βράδυ γίνονται όλο και πιο κουραστικά, τα μισά πλέον οχήματα φωτίζουν στο γάμο του καραγκιόζη. Ο καθένας κάνει ό,τι του κ@#&ώσει, σημείο των καιρών άλλωστε. Πάνω απ'όλα το look πατριώτες, πάνω απ'όλα το look...

George_M.
07/07/2011, 16:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από κάφρος
νομίζω έχει παραγίνει το κακό με τους βλάκες που οδηγούν το βράδυ με τη μεγαλη σκάλα αναμμένη..Κυριακή βράδυ κ γυρνόύσα από βόλτα...ενώ βρισκόμουν κάπου στη κολλημμένη από αυτοκίνητα Ποσειδώνος,έκανα να κοιτάξω το καθρέφτη μου κ ξάφνικά έχασα το φώς μου..ήταν ένα σκούτερ.τον σταμάτησα κ μου ζήτησε συγνώμη λέγοντας ότι του είχε καεί η άλλη λάμπα..δεν είχα την ίδια τύχη με το fazer k το xt που με τύφλωσαν πιο κάτω...το πρώτο με άγνόησε κ συνέχισε τη πορεία του ανάμεσα στα αυτοκίνητα ενώ το δεύτερο έφαγε το κόκκινο όταν πήγα να του μιλήσω..δε χρειάζεται καν να πω το πόσο σπαστικό είναι κ πόσο επικίνδυνη κάνει την οδήγηση...για 200 μέτρα περίπου που είχα κάποιον από αυτούς πίσω μου,πήγαινα με δυσκολία..
αυτά..:rolleyes: :rolleyes:

μια χαρα τα λες φιλε,ετσι για να μην τα βαζουμε συνεχεια με τους κουτακηδες...ειμαστε κ εμεις βλαμενοι...:beer: