PDA

View Full Version : ΜΗΧΑΝΕΣ vs ΝΑΡΚΩΤΙΚΩΝ



ironbum2
22/08/2005, 09:22
Σε παλαιότερη συνέντευξη βαθμοφόρος της αστυνομίας,τροχαίας δεν θυμάμαι και γω ποιος και τι (θα κοιτάξω όμως και θα το βρω, το είχε γράψει το ΜΟΤΟ) είχε πει οτι θεωρούσε τις μηχανές ποιο επικίνδυνες από Ναρκωτικά και πως έκανε "πλύση εγκεφάλου" στον γιό του προκειμένου να μην μπλέξει με Μηχανές.

Τότε λοιπόν όλοι τον έκραξαν....

Κακώς....

Μάλιστα κύριε, είμαστε εξαρτημένοι από τις μηχανές, το παραδεχόμαστε. Θεραπεία με μεθαδώνες και τα ρέστα δεν υπάρχει. Για τους δρόμους όπως λές είμαστε επικίνδυνοι, οπότε φτιάξε καμια 15 πίστες ανα την ελλάδα, συνταγογράφησέ μας τις μηχανές που θέλουμε και άσε μας να λυσάμε στο "γκέτο μας"

Και για να μην είμαστε και επικίνδυνοι κατα την διαδρομή πίστα-σπίτι και τούμπαλιν φτιάξε μας και μόνιμο accomodation (sic)
Δώσε μας και από 4 νοσοκόμες στον καθένα (δικής μας επιλογής) να μας προσέχουν,ανίατη η ασθένεια είπαμε, και άσε μας!!!!!

και όταν θα θέλουμε να πέρνουμε 5νθήμερες και τα ρέστα αδειούλες, μπορείτε να κλείνετε τους δρόμους από όπου θα περνάμε να μην κινδυνεύει κανείς. Θα λυσσάμε άφοβα χωρίς τους γιωταχίδες στο δρόμο μας.

ΣΑ ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΟΜΑΣΤΕ ΛΕΩ ΕΓΩ.....

Asotos
22/08/2005, 09:43
Ο δ/ντής της Τροχαίας Αθηνών, σε συνέντευξη στο περιοδικό ΜΟΤΟ.

Μετατέθηκε ....

ironbum2
22/08/2005, 09:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από Asotos
Ο δ/ντής της Τροχαίας Αθηνών, σε συνέντευξη στο περιοδικό ΜΟΤΟ.

Μετατέθηκε ....

Και λοιπόν??? με τέτοια μυαλά που θα φανεί χρήσιμος??? απόλυση και στο σπίτι του ή για τιμωρία να δουλέψει κανα μήνα ντιλίβερι να δει τι εστί βερύκοκο.

afrotwin
22/08/2005, 10:22
kitakste agapita mou tekna...
kalo ine na ksepername to parel8on ke na asxoloumaste me to melon ke toulaxiston ton paron

nomizo den exi noima na sou po ti ipe ke o megas aleksandros gia tis motosikletes ton kero ekino....
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

tora an prepi na sigkrinoume ta narkotikoulia me tis motoskiletes
safos ta narkotikoulia ine kalitera ego simfono me ton arximpatso

skepsou oti tin mixani tin kavalas na pas na paris ta narkotika sou
eno to anti8eto den ginete
opote isteri to dikiklo enanti ton varvitourikon..

ine san tin mpira me to pagoni

pou i mpira pagoni

eno
to pagoni den mpira...

katalaves?

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :a029:

:a44: :a54:

Tigas
22/08/2005, 11:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
kitakste agapita mou tekna...
kalo ine na ksepername to parel8on ke na asxoloumaste me to melon ke toulaxiston ton paron

nomizo den exi noima na sou po ti ipe ke o megas aleksandros gia tis motosikletes ton kero ekino....
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

tora an prepi na sigkrinoume ta narkotikoulia me tis motoskiletes
safos ta narkotikoulia ine kalitera ego simfono me ton arximpatso

skepsou oti tin mixani tin kavalas na pas na paris ta narkotika sou
eno to anti8eto den ginete
opote isteri to dikiklo enanti ton varvitourikon..

ine san tin mpira me to pagoni

pou i mpira pagoni

eno
to pagoni den mpira...

katalaves?

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :a029:

:a44: :a54:

ΑΓΑΠΗΤΕ ΣΥΝΑΔΕΛΦΕ , ΝΑ ΔΙΑΦΩΝΗΣΩ ΛΙΓΟΥΛΑΚΙ ΜΕ ΕΣΕΝΑ.
ΜΠΟΡΕΙ ΜΕΝ ΝΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ Η ΜΗΧΑΝΗ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ, ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΤΑ ΠΑΡΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΤΙ ΟΧΗΜΑ ΘΕΣ :lol: :beer: .

ironbum2
22/08/2005, 11:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
kitakste agapita mou tekna...
kalo ine na ksepername to parel8on ke na asxoloumaste me to melon ke toulaxiston ton paron

nomizo den exi noima na sou po ti ipe ke o megas aleksandros gia tis motosikletes ton kero ekino....
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

tora an prepi na sigkrinoume ta narkotikoulia me tis motoskiletes
safos ta narkotikoulia ine kalitera ego simfono me ton arximpatso

skepsou oti tin mixani tin kavalas na pas na paris ta narkotika sou
eno to anti8eto den ginete
opote isteri to dikiklo enanti ton varvitourikon..

ine san tin mpira me to pagoni

pou i mpira pagoni





καταρχήν το πεπόνι παγώνει ενώ
το παγώνι δεν πεπόνι

Στα υπόλοιπα τώρα. Όντως τα ναρκωτικά είναι καλύτερα από τις μοτοσυκλέτες αφού άμα έχεις ναρκωτικά μπορείς να έχεις ΟΣΕΣ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΕΣ ΘΕΛΕΙΣ.

Επίσης ο Μεγας Αλεξανδρος το πολύ πολύ να σου έλεγε τίποτα για τον Βουκεφάλα.

Όσο για το μη επίκαιρο του ποστ, νομίζω οτι τέτοια θέματα πάντα είναι επίκαιρα!!! Το κακό είναι οτι σαν λαός ξεχνάμε εύκολα και για αυτό μας κάνουν ότι θέλουν.

Εδώ κοτζάμ Διεθ/ντης Τροχαίας Αθηνών βγαίνει και κάνει επίσημα τέτοιες δηλώσεις και η μόνη κύρωση που έχει είναι μια μετάθεση. Και εκεί το θέμα τελειώνει....Και ρωτάω δεν είναι αυτός ο άνθρωπος επικινδυνος??? εκεί που τον έστειλαν δεν θα έχει τις ίδιες ιδέες??? δεν θα συνεχίσει τον "πόλεμο" ενάντια" στις "επικίνδυνες μηχανές"???

Μπορώ κι εγώ αν θέλεις να είμαι τραλα τραλαλό και όλα καλά και όλα ωραία. απλά κάποια πράγματα νομίζω οτι δεν πρέπει να τα περνάμε τόσο επιφανειακά.

afrotwin
23/08/2005, 21:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από ironbum2
καταρχήν το πεπόνι παγώνει ενώ
το παγώνι δεν πεπόνι

Στα υπόλοιπα τώρα. Όντως τα ναρκωτικά είναι καλύτερα από τις μοτοσυκλέτες αφού άμα έχεις ναρκωτικά μπορείς να έχεις ΟΣΕΣ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΕΣ ΘΕΛΕΙΣ.

Επίσης ο Μεγας Αλεξανδρος το πολύ πολύ να σου έλεγε τίποτα για τον Βουκεφάλα.

Όσο για το μη επίκαιρο του ποστ, νομίζω οτι τέτοια θέματα πάντα είναι επίκαιρα!!! Το κακό είναι οτι σαν λαός ξεχνάμε εύκολα και για αυτό μας κάνουν ότι θέλουν.

Εδώ κοτζάμ Διεθ/ντης Τροχαίας Αθηνών βγαίνει και κάνει επίσημα τέτοιες δηλώσεις και η μόνη κύρωση που έχει είναι μια μετάθεση. Και εκεί το θέμα τελειώνει....Και ρωτάω δεν είναι αυτός ο άνθρωπος επικινδυνος??? εκεί που τον έστειλαν δεν θα έχει τις ίδιες ιδέες??? δεν θα συνεχίσει τον "πόλεμο" ενάντια" στις "επικίνδυνες μηχανές"???

Μπορώ κι εγώ αν θέλεις να είμαι τραλα τραλαλό και όλα καλά και όλα ωραία. απλά κάποια πράγματα νομίζω οτι δεν πρέπει να τα περνάμε τόσο επιφανειακά.

orea epimone ekdikiti
as ton piasoume ke as tou petaksoume ta antera ston dromo na paroume to ema mas piso

mporis omos na egkioi8is oti den 8a vgi kanas alos pou 8a leei ta idia ke xirotera

se teliki ti 8a kanoume 8a ksekiliazoume malakes?
ali doulia den exoume?

emena as poume mou aresoun i ginekes ke 8elo na asxoloume me aftes

re mpas ke ise aderfi?
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ironbum2
24/08/2005, 06:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
orea epimone ekdikiti
as ton piasoume ke as tou petaksoume ta antera ston dromo na paroume to ema mas piso

mporis omos na egkioi8is oti den 8a vgi kanas alos pou 8a leei ta idia ke xirotera

se teliki ti 8a kanoume 8a ksekiliazoume malakes?
ali doulia den exoume?

emena as poume mou aresoun i ginekes ke 8elo na asxoloume me aftes

re mpas ke ise aderfi?
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



ΜΑΛΙΣΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

1) Ο προσδιορισμός Εκδικητής είναι ΑΤΟΠΟΣ εντελώς αφού πουθενά δεν αναφέρω οτι μου έκανε κάτι το συγκεκριμένο άτομο. Άρα να πάρω εκδίκηση για ποιο λόγο????

2) Πουθενά δεν ανέφερα για ξεκοίλιασμα κτλ...Άλλος προτείνει τέτοιους τρόπους εκδίκησης και δείχνει τρόπους αντίδρασης.

3) Το θέμα μπήκε στην Ενότητα "ΑΝΑΖΗΤΗΣΗΣ-ΣΚΕΨΕΙΣ-ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟΙ" αλλά μάλλον ζεις κάπου στον Μεσαίωνα αγπητέ μου για να αντιδράς έτσι.

4) Όχι δεν σου μπορώ να εγγυηθώ οτι δεν θα βγει κάποιος άλλος που θα λέει τα ίδια και χειρότερα..Αλλά αυτό είναι το θέμα μας??? Εσένα αν κάποιος σε πλακώσει στις φάπες δεν θα του κάνεις τίποτα γιαί δεν μπορείς να εγγυηθείς οτι δεν θα σε πλακώσει κάποιος άλλος???? Φοβερός τρόπος σκέψης...

4) Σε ότι αφορά τον αν είμαι αδερφή....άσχετο με το θέμα και το φόρουμ σαν παρατήρηση εντελώς, αλλά και αλλιώς να το πάρουμε, δεν ήμουνα εγώ αυτός που προσπάθησε να γνωστοποιήσει έτσι ξαφνικά και χωρίς λόγο οτι του αρέσουν οι Γυναίκες. Όπου υπάρχει καπνός υπάρχει και φωτιά και όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια. Αλλα΄αν το έχεις τόσο πολύ ανάγκη να μάθουν όλοι σου αρέσουν οι γυναίκες (μόνο αυτές???? για τους άντρεσ σιωπή....) ντο φωνάξω κι εγώ

TOY AFROTWIN TOY ARESOYN OI GYNAIKES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:lol: :lol: :lol:

Tigas
24/08/2005, 08:37
ΛΟΙΠΟΝ ΑΥΤΟ ΚΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΣΥΖΥΤΗΣΗ, ΣΤΙΣ ΔΙΑΜΑΧΕΣ ΒΕΒΑΙΑ :lol:
Ο ΛΕΩΝΙΔΑΣ, ΕΙΝΑΙ ΝΤΙΓΚΙΝΤΑΓΚΑΣ, ΠΙΣΩΓΛΕΝΤΗΣ, ΤΟ ΤΡΙΒΕΙ ΤΟ ΠΙΠΕΡΙ, ΤO ΠΑΕΙ ΤΟ ΓΡΑΜΜΑ, ΕΙΝΑΙ ΛΟΥΓΚΡΑΣ, ΑΔΕΛΦΗ, ΞΑΔΕΛΦΗ
ΤΕΛΙΚΑΣ ΕΙΝΑΙ GAΟΥΛΑΣ :lol: :lol: :rotflmao:

ΝΑ ΑΝΟΙΧΤΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΟΣΤ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΑ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ (IRONBUM2):lol:

ironbum2
24/08/2005, 08:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
ΛΟΙΠΟΝ ΑΥΤΟ ΚΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΣΥΖΥΤΗΣΗ, ΣΤΙΣ ΔΙΑΜΑΧΕΣ ΒΕΒΑΙΑ :lol:
Ο ΛΕΩΝΙΔΑΣ, ΕΙΝΑΙ ΝΤΙΓΚΙΝΤΑΓΚΑΣ, ΠΙΣΩΓΛΕΝΤΗΣ, ΤΟ ΤΡΙΒΕΙ ΤΟ ΠΙΠΕΡΙ, ΤO ΠΑΕΙ ΤΟ ΓΡΑΜΜΑ, ΕΙΝΑΙ ΛΟΥΓΚΡΑΣ, ΑΔΕΛΦΗ, ΞΑΔΕΛΦΗ
ΤΕΛΙΚΑΣ ΕΙΝΑΙ GAΟΥΛΑΣ :lol: :lol: :rotflmao:

ΝΑ ΑΝΟΙΧΤΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΟΣΤ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΑ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ (IRONBUM2):lol:


Επειδή προσωπικά δεν ξέρω κανέναν από εδώ μέσα (πλην sotpag & zorropatra) δεν μπορώ ακόμα να κάνω τέτοιες πλάκες. Απλά απαντάω ανάλογα.

Αλλά μιας και το έθεσες το θέμα πρι πνευματικών δικαιωμάτων... ΤΙΓΚΑ στα παραχωρώ ΔΩΡΕΑΝ αφού σε έχω πικράνει λίγο στις διαμάχες:lol:

Κάνε ότι καταλαβαίνεις....ο κύβος ερίφθει

Tigas
24/08/2005, 08:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από ironbum2
Επειδή προσωπικά δεν ξέρω κανέναν από εδώ μέσα (πλην sotpag & zorropatra) δεν μπορώ ακόμα να κάνω τέτοιες πλάκες. Απλά απαντάω ανάλογα.

Αλλά μιας και το έθεσες το θέμα πρι πνευματικών δικαιωμάτων... ΤΙΓΚΑ στα παραχωρώ ΔΩΡΕΑΝ αφού σε έχω πικράνει λίγο στις διαμάχες:lol:

Κάνε ότι καταλαβαίνεις....ο κύβος ερίφθει

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ, ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ HONDA ΒΛΕΠΕΙΣ:lol:

afrotwin
24/08/2005, 11:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
ΛΟΙΠΟΝ ΑΥΤΟ ΚΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΣΥΖΥΤΗΣΗ, ΣΤΙΣ ΔΙΑΜΑΧΕΣ ΒΕΒΑΙΑ :lol:
Ο ΛΕΩΝΙΔΑΣ, ΕΙΝΑΙ ΝΤΙΓΚΙΝΤΑΓΚΑΣ, ΠΙΣΩΓΛΕΝΤΗΣ, ΤΟ ΤΡΙΒΕΙ ΤΟ ΠΙΠΕΡΙ, ΤO ΠΑΕΙ ΤΟ ΓΡΑΜΜΑ, ΕΙΝΑΙ ΛΟΥΓΚΡΑΣ, ΑΔΕΛΦΗ, ΞΑΔΕΛΦΗ
ΤΕΛΙΚΑΣ ΕΙΝΑΙ GAΟΥΛΑΣ :lol: :lol: :rotflmao:

ΝΑ ΑΝΟΙΧΤΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΟΣΤ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΑ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ (IRONBUM2):lol:

esena agoraki me to trifero popouli 8a se paro sta gonata mou kamia mera na sou diafaso tin kokinoskoufitsa stin ekdosi tou markisiou nte sant
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

malakopitoura lapa gialadoura pou 8a mas pis ke lougkres...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Tigas
24/08/2005, 11:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
esena agoraki me to trifero popouli 8a se paro sta gonata mou kamia mera na sou diafaso tin kokinoskoufitsa stin ekdosi tou markisiou nte sant
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

malakopitoura lapa gialadoura pou 8a mas pis ke lougkres...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ΓΙ ΑΥΤΟ ΣΕ ΑΓΑΠΑΜΕ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΣΑΙ ΟΛΟ ΤΡΥΦΕΡΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΠΡΟΔΕΡΜ ΒΡΩΜΟ:a024:

afrotwin
24/08/2005, 12:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
ΓΙ ΑΥΤΟ ΣΕ ΑΓΑΠΑΜΕ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΣΑΙ ΟΛΟ ΤΡΥΦΕΡΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΠΡΟΔΕΡΜ ΒΡΩΜΟ:a024:

ego ime o kakos triskataratos ke kataramenos piratis
ke kalosines exo mono me ta psita pou frontizo na ginonte kalopsimena zoumera ke me kritsanisto lipos
gia afto protimao na troo neanika temaxia
ke otan mou ksefevgoun merikoi ke sitevoun mou tin dini...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ke mpori na glitoses to psisimo ala min sfigkese pote den kseris...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Tigas
24/08/2005, 12:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
ego ime o kakos triskataratos ke kataramenos piratis
ke kalosines exo mono me ta psita pou frontizo na ginonte kalopsimena zoumera ke me kritsanisto lipos
gia afto protimao na troo neanika temaxia
ke otan mou ksefevgoun merikoi ke sitevoun mou tin dini...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ke mpori na glitoses to psisimo ala min sfigkese pote den kseris...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΦΑΣ ΡΕ ΣΥ, ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΓΕΡΑ ΔΟΝΤΙΑ, ΑΜΑ ΜΕ ΔΑΓΚΩΣΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΣΕΛΑ ΚΑΙ ΤΗ ΣΠΑΣΕΙΣ ΜΕΤΑ ΘΑ ΜΟΥ ΑΡΧΙΣΕΙΣ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΤΑΞΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΟΥ ΦΤΑΝΕΙ :lol: :rotflmao:

afrotwin
24/08/2005, 12:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΦΑΣ ΡΕ ΣΥ, ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΓΕΡΑ ΔΟΝΤΙΑ, ΑΜΑ ΜΕ ΔΑΓΚΩΣΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΣΕΛΑ ΚΑΙ ΤΗ ΣΠΑΣΕΙΣ ΜΕΤΑ ΘΑ ΜΟΥ ΑΡΧΙΣΕΙΣ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΤΑΞΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΟΥ ΦΤΑΝΕΙ :lol: :rotflmao:

ti na fao apo sena re 8a pa8o over ntoouz xolisterinis apo to lipos
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


pistevo pantos akradanta oti to ipefsame iper tou deontos ke afto to post......
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

telika tigka ise ke esi ipeas etsi?
ke den sou fenotane....:rotflmao: :rotflmao:

Tigas
24/08/2005, 12:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
ti na fao apo sena re 8a pa8o over ntoouz xolisterinis apo to lipos
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


pistevo pantos akradanta oti to ipefsame iper tou deontos ke afto to post......
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

telika tigka ise ke esi ipeas etsi?
ke den sou fenotane....:rotflmao: :rotflmao:

ΚΑΛΑ ΤΟΟΟΟΟΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΔΕΝ ΜΕ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ :lol: :lol: :rotflmao:

adam_tsouk
24/08/2005, 14:48
κρυφο----ιππέας ? (το θέτω ως νέο πρβληματισμο)

:lol: :lol:

afrotwin
24/08/2005, 14:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
κρυφο----ιππέας ? (το θέτω ως νέο πρβληματισμο)

:lol: :lol:

lipon akou ti 8a kanis esi teknon mou 8a postaris aftin tin paparia

Μια μέρα στην Αθήνα
μπούχτισα απ' τη ρουτίνα
φιλάω τη γριά μου
κι απλώνω τα φτερά μου
κι όπου γουστάρω πάω
και τρέχει ο άνεμος μπροστά
τον ήλιο ακολουθάω
κι ο μήνας έχει εννιά

Κι οργώνοντας τους δρόμους
ακούω χιλιάδες νόμους
μα εγώ όμως προχωράω
και πίσω δεν κοιτάω
κι όπου γουστάρω πάω
και τρέχει ο άνεμος μπροστά
τον ήλιο ακολουθάω
κι ο μήνας έχει εννιά

Κι όπου γουστάρω πάω
και τρέχει ο άνεμος μπροστά
τον ήλιο ακολουθάω
κι ο μήνας έχει εννιά


se kana skepsis provlimatismi ke kotsarise kana ling apo kato na parapempi eki giati mas ta eprikses leme
ke makrenis to sistima....:rotflmao: :rotflmao: