PDA

View Full Version : ανταλλακτικα για Keihin



Dexter
22/08/2005, 11:05
...ρε παιδια μηπως ξερει κανενας που μπορω να βρω ανταλακτικα για τα καρμπυρατερ του NSR?Φοραγε τα TA22 και δεν μπορω να βρω τιποτα.Ο Σαρακακης (ουστ απο δω) θέλει 60Ε για 2 float sets και αν υπάρχουν και να περιμένω και να ρθουν απ έξω και να του δώσω την γκομενα για μια βδομάδα και φέξε μου και γλυστρισα....:a42:

reinmeister
24/08/2005, 02:25
η αμερικανικη pro flo εχει σχεδον τα παντα και σε ιδιαιτερα ανταγωνιστικες τιμες....

εισαι σιγουρος οτι τα φλοτερ ειναι για πεταμα?

Dexter
24/08/2005, 02:32
..δεν ειναι τα φλοτερ που χρειαζομαι αλλα τα βελονακια που σταζουν την βενζινη μεσα στα ποτηριαα, τα λεγομενα float valves .Ενα μερος τους ειναι λαστιχενιο και στα δικα μου εχει ξεραθει με αποτελεσμα να μην δουλευουν καλα...
..ευχαριστω θα ριξω μια ματια...

reinmeister
25/08/2005, 15:53
βελονες παροχης καυσιμου λοιπον...ειπες float sets αρχικα κι μι μπερδιψις... :beer:

καλη τυχη

OldMan
25/08/2005, 15:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dexter
..δεν ειναι τα φλοτερ που χρειαζομαι αλλα τα βελονακια που σταζουν την βενζινη μεσα στα ποτηριαα, τα λεγομενα float valves .Ενα μερος τους ειναι λαστιχενιο και στα δικα μου εχει ξεραθει με αποτελεσμα να μην δουλευουν καλα...


Sorry που ρωτάω, αλλά έχεις πρόβλημα υπερχείλισης ??

:wave2: :beer: :wave2:

Dexter
25/08/2005, 17:31
....συγνωμη παιδια δεν ημουν ακριβης με την ορολογια μου.Χρειαζομαι 2 σετακια απο float valves (το βελονακι και η βαση του δλδ) οποτε 2 float valva sets :uplate:
...δεν κανει υπερχειλιση αλλα ειδικα στο NSR αν δεν τα κανεις ολα τελεια απλα δεν δουλευει οπως πρεπει....το δικο μου δεν κραταει σταθμες με τπτ.Σημερα τις φτιαχνεις αυριο ειναι αλλου... :a37: