PDA

View Full Version : πω δεν αντεχα... διχρονακηδες..



motomaniac
08/07/2011, 20:03
το βλεπω συχνα πινωντας καφε στο car.gr εχω δει κι αλλα, αλλα αυτο ολο και πιο πολυ με σατανιζει... κι ειναι και παμφθηνο... 800ε.. καταραμενη κριση.. δυσκολοι καιροι για διχρονα.. τον ανθρωπο που το πουλαει ουδεποττε τον εχω δει ουτε τον ξερω. αλλα ελπιζω αυτος που θα το παρει να ειναι απο δω μεσα μπας και δουμε κανα 2χρονο ξανα..


231032

basilissrgv
09/07/2011, 00:19
κυκλοφορούν πολύ περισσότερα από όσα φαντάζεσαι....τώρα για την συντήρηση του......σίγουρα λιγότερα από ένα ss600.....


βεβαια με 800 e,.....πολύ λίγα για να είναι σε καλή κατάσταση...:

motomaniac
09/07/2011, 02:43
αν το cbr600f3 που ειχα θεωρειται ss τοτε ξερω τι λες. αλλα ρε παιδια ολοι που εχετε ενα θεμα με τα 4κ ειχατε ποτε? το cbr μου δεν ζητησε ποε ρυθμισμα βαλβιδων.. το σρχ το εκανε ηδη.. οσον αφορα λαδια μπουζι κλπ οκ. αλλα καθε ποσο συχνα ειναι? προσωπικα εκ πειρας και επειδη συντηρω μονος μου τα μηχανακια μου θα καταληξω ΞΑΝΑ σε χοντα 4κ αλλα ψεκαστο αυτη τη φορα.. ολα τα υολοιπα μου φαινονται καπως... νταξε το διχρονακι θελει και το λαδακι του... αλλα απο κει και περα ειναι θεμα τυχης αν θα βρεις σωστα ρουλεμαν στροφαλου και μπιελες η χιτωνια. και μεγαλο ρολο επαιζε και το λαδι... δεν ξερω. ο μονος αποτρεπτικος και σοβαρος λογος να μην παρω διχρονο ειναι η καταναλωση. που κι ενα 4κ καρμπυρατερ με ιδια αλογα εχει.. ισως ειναι κι ο φοβνος βλαβων. πιστονια μπιελες ρουλεμαν στο διχρονο ειναι φθορες..

Tedvj23
10/07/2011, 10:53
Καλα δεν ειναι και κατι το πολυ ιδιαιτερο το συγκεκριμενο 3xv...Αλλα ξερω οτι χρωσταει κατι σηματα,ειναι παρατημενο μερικα χρονια,ειναι ακριβως οπως στις φωτο,εχει φαει τουμπα σιγουρα(φαινεται κιολας..),αλλα ειναι συζητησημος ο πωλητης και ειναι απο αγρινιο..Δεν γνωριζει απο διχρονα ο συγκεκριμενος ιδιοκτητης ετσι ακριβως το ειχε αγορασει...

(δεν ειμαι εγω ο πωλητης..:rotflmao: )

:beer:

motomaniac
10/07/2011, 17:28
εσυ εισαι?