PDA

View Full Version : Για να τελειώνουμε....



Cpt. Haddock
10/07/2011, 09:56
:smokin: :smokin: :smokin:


Οι γυναίκες είναι επίσημα πιο επικίνδυνες οδηγοί

Καταστροφική αποδεικνύεται η συνέυρεση δύο οδηγών θηλυκού γένους σε διασταύρωση
ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ: 09/07/2011, 10:06


Ουάσινγκντον

Οι γυναίκες οδηγοί έχουν περισσότερες πιθανότητες να εμπλακούν σε αυτοκινητικό ατύχημα, υποστηρίζουν αμερικανοί επιστήμονες.

Οι ερευνητές εξέτασαν 6.5 εκατομμύρια ατυχήματα και διαπίστωσαν υψηλότερο από το αναμενόμενο αριθμό συγκρούσεων στις οποίες εμπλέκονται δύο γυναίκες οδηγοί! Ανακάλυψαν, επίσης, ότι οι γυναίκες αντιμετωπίζουν δυσκολίες στα διασταυρώσεις, στις διακλαδώσεις και στους παράδρομους.

Ο Μάικλ Σίβακ, του πανεπιστημίου του Μίσιγκαν, αναφέρει: «Τα αποτελέσματα υποδεικνύουν ότι, σε συγκεκριμένα ατυχήματα, οι συγκρούσεις μεταξύ ανδρών τείνουν να είναι λιγότερες από εκείνες μεταξύ γυναικών.»

Ο δρ. Σίβακ και ο συνεργάτης του, Μπράντον Σετλ, μελέτησαν αρχεία από ατυχήματα που κατεγράφησαν από τις Αρχές των Ηνωμένων Πολιτειών, στο διάστημα 1998 με 2007.

Πίστευαν ότι οι συγκρούσεις μεταξύ δύο ανδρών θα αποτελούσαν το 36.2% των συνολικών ατυχημάτων, μεταξύ δύο γυναικών το 15.8% και μεταξύ ενός άνδρα και μίας γυναίκας το 48%.

Αντιθέτως, ανακάλυψαν ότι τα ατυχήματα μεταξύ γυναικών ανέρχονταν στο 20.5%, ενώ τα ατυχήματα μεταξύ ανδρών στο 31.9%.

Τα αποτελέσματα γίνονται ακόμα πιο εντυπωσιακά, καθώς αποδεικνύεται ότι οι άνδρες οδηγούν περισσότερο από τις γυναίκες. Κατά μέσο όρο, οι άνδρες οδηγούν το 60% του χρόνου, ενώ οι γυναίκες το 40%.

Τα ατυχήματα άνδρα με γυναίκα ανήλθαν στο ποσοστό του 47.6%, όπως περίμεναν οι επιστήμονες.

Οι ερευνητές παρατήρησαν, επίσης, ότι οι γυναίκες έχουν περισσότερες πιθανότητες να συγκρουστούν σε μια διασταύρωση. Χτυπούν, συνήθως, στην αριστερή πλευρά του αυτοκινήτου, όταν προσπαθούν να στρίψουν δεξιά και αντιστρόφως. Ο δρ. Σίβακ απέδωσε το φαινόμενο στη διαφορά ύψους των δύο φύλων.

«Υπάρχουν τρεις παράγοντες που αφορούν στους οδηγούς: η πιθανότητα να βρίσκονται στο λάθος μέρος τη λάθος στιγμή, οι δεξιότητές τους στην οδήγηση και οι δεξιότητες του άλλου οδηγού που εμπλέκεται στο ατύχημα» σχολίασε ο δρ. Σίβακ.


http://www.tovima.gr/world/article/?aid=410216

:evil: :evil: :evil:

dond4le
10/07/2011, 10:14
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

προτεινω κλειδωμα και stiky

marios8
10/07/2011, 10:20
H έρευνα έχει να κάνει με Αμερικανίδες οδηγούς , που εδω στην Ελλάδα όλοι ξέρουμε οτι είναι ξανθές και χαζές .

Ουδεμία σχέση έχει το αποτέλεσμα της έρευνας με τις Ελληνίδες οδηγούς, με μεσογειακό ταμπεραμέντο . :alien:

Joyrider
10/07/2011, 10:24
:lol: Θα πέσει ξύλο εδώ :a014:

Οι γυναίκες μάλλον έχουν μειωμένη αίσθηση χώρου και ταχύτητας. Πάντα νομίζουν ότι χωράνε με το mercedes σε 3 μέτρα θέση ή κάνουν μανούβρες με το micra σε δυο στρέμματα, αλλά και πάντα πετάγονται νομίζοντας ότι προλαβαίνουν :evil:

Από την άλλη πιο σπάνια ακούς για 23χρονη να έχει χάσει τον έλεγχο, 24χρονη να έχει καρφωθεί σε κωλώνα με 180, 25χρονη να έχει σμπαραλιαστεί με 250 στην εθνική. Πάντα άντρες :mad:

Ο καθένας στον τομέα του...:rolleyes:

mikes
10/07/2011, 10:35
εγω αυτο που εχω παρατηρησει ειναι οτι οι γκομεμες μεχρι 35-40 χρονων μια χαρα πανε στον
δρομο! οι πιο μικρες βεβαια πανε λιγο αργα αλλα καλα σε γενικες γραμμες!

αυτες που κανουν ΤΑ αισχη ειναι κατι κλωσες ανω των 45, συνηθως χοντρες και ασχημες!!

faraway
10/07/2011, 10:41
Εγώ έχω κάνει της εξής παρατηρήσεις :

καταρχήν υπάρχουν δύο ξεχωριστές κατηγορίες γυναικών οδηγών ,

α) αυτές που γούσταραν και το πήραν το δίπλωμα για να πηγαίνουν από τα 18 τους μόνες τους για μπάνιο .....

β) αυτές που πιέστηκαν από το περιβάλλον τους ή από τις συνθήκες και τις ανάγκες τους και δεν γούσταραν καθόλου το τιμόνι .

Οι πρώτες θεωρώ πως είναι πολύ καλύτερες οδηγοί από το μέσο άντρα οδηγό , και πως αν η έρευνα είχε γίνει με βάση αυτές τα αποτελέσματα θα ήταν συγκλονιστικά ,

οι δεύτερες είναι δημόσιοι κίνδυνοι ( στη πλειοψηφία τους ) οδηγούν αυτοκίνητα χιλιομπαλωμένα και ανά πάσα στιγμή μπορούν να σε στείλουν στον άλλο κόσμο .

Αυτα ...:smilea:

vaska
10/07/2011, 10:43
Γράφε εσύ αυτές τις παπαρδέλες που γράφεις και αν παντρευτείς ποτέ να με χ...σεις.


Όχι ότι είναι αναληθή τα όποια δημοσιεύματα τέτοιου τύπου (υπήρξε κάποτε και μελέτη από το ΑΠθ με τα ίδια ολέθρια αποτελέσματα για τις γυναίκες), αλλά σε αυτή τη ζωή χρειαζόμαστε και λίγο διπλωματία αγαπητέ.

:bigcry: :bigcry:

TROOPER
10/07/2011, 11:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
Γράφε εσύ αυτές τις παπαρδέλες που γράφεις και αν παντρευτείς ποτέ να με χ...σεις.

......

αντρα ψαχνει ρε γι αυτο τα γραφει :lol: :bigcry: :lol: :bigcry: :lol: :bigcry:

Allst@rf
10/07/2011, 11:16
:D


231157

noble
10/07/2011, 13:46
http://www.tovima.gr/relatedarticles/article/?aid=102457 ενδιαφέρον άρθρο...


* Οι άνδρες και οι γυναίκες
Οι μεγαλύτερες διαφορές μεταξύ ανδρών και γυναικών είναι στην ηλικία μεταξύ 18 - 22 ετών, αφού οι κοπέλες οδηγοί και με την αναγωγή του μικρότερου αριθμού τους εμπλέκονται κατά 25% λιγότερο σε τροχαία ατυχήματα από τους συνομηλίκους τους. Στα 100 ατυχήματα των νεαρών ανδρών οι κοπέλες έχουν μόνο εμπλοκή σε 75 ατυχήματα. Ακόμη οι νεαρές γυναίκες έχουν μόλις 1,5 φορά μεγαλύτερη συμμετοχή, από τον μέσο όρο των γυναικών οδηγών. Οι άνδρες έχουν υπερσυμμετοχή στα υπεραστικά ατυχήματα και στις νωτιαιομετωπικές συγκρούσεις, λόγω της επιθετικής οδήγησής τους. Ακόμη ατυχήματα που οφείλονται σε μη τήρηση αποστάσεων ασφαλείας, μη πλήρους ακινητοποίησης σε STOP προκαλούνται κατά συντριπτική πλειονότητα, σύμφωνα με τους υπολογισμούς των ειδικών, από άνδρες οδηγούς. Οι γυναίκες δεν παρουσιάζουν καμιά ιδιαίτερη «ροπή» προς συγκεκριμένου τύπου ατυχήματα ή τροχαίες παραβιάσεις. Εντυπωσιάζει όμως το γεγονός ότι οι ηλικιωμένες γυναίκες έχουν μεγαλύτερο ποσοστό από το αντίστοιχο των ανδρών της τρίτης ηλικίας, γεγονός που σημαίνει ότι υπερκαλύπτεται με το πέρασμα των χρόνων το έλλειμμα ωριμότητας και προσοχής των ανδρών οδηγών.




Έχει πολύ ζέστη για να μπω σε διαξιφισμούς :lol:
O joyrider πιο πάνω το λέει ιδανικά"ο καθένας στον τομέα του".Εννοείται πως υπάρχουν τραγικές γυναίκες οδηγοί,όπως ακριβώς και άντρες.
Προφανώς ο captain βαριέται σήμερις :evil:

υ.γ.Οι Αμερικάνες δεν πιάνουν μια μπροστά μας :smokin:

andgeo
10/07/2011, 14:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
:smokin: :smokin: :smokin:




http://www.tovima.gr/world/article/?aid=410216

:evil: :evil: :evil:
Ναι αλλά τις αγαπάμε... :a07:

andgeo
10/07/2011, 14:14
Και θέλω να δηλώσω ότι τα γειτονάκια μου που μιλάνε μόνο σουαχίλλι και μέχρι χθες οδηγούσαν ελέφαντα στις ζούγκλες της Αφρικής είναι χειρότεροι . Τα αυτοκίνητα τους μοιάζουν με scrap πριν την πρέσσα και οι ίδιοι δεν δείχνουν ν' ανησυχούν καθόλου σου λέω !!! Το γκομενάκι μπορεί να το χαλάσει αν δει τo αυτοκίνητο της (Beatle Barbie σε ροζάκι για να ταιριάζει με το νύχι ) να γρατζουνιστεί !!!

Ζεύκας
10/07/2011, 16:30
να έχεις γκόμενα 18χρονη με mini cooper....
να έχει τρακάρει 3 φορές μέσα στο πρώτο εξάμηνο...
να ταξιδεύεις μαζί της στην Ε.Ο Πατρών-Κορίνθου...
να ταξιδεύεις μαζί της στην Ε.Ο Πατρών-Κορίνθου ΝΥΧΤΑ
να ταξιδεύεις μαζί της στην Ε.Ο Πατρών-Κορίνθου ΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΕΡΝΑΕΙ ΝΤΑΛΙΚΑ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΣΤΡΟΦΗ



priceless :bigcry:







τι devil's animal και μαλακίες....:lol:

nikos_abel
10/07/2011, 17:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
να έχεις γκόμενα 18χρονη με mini cooper....
να έχει τρακάρει 3 φορές μέσα στο πρώτο εξάμηνο...
να ταξιδεύεις μαζί της στην Ε.Ο Πατρών-Κορίνθου...
να ταξιδεύεις μαζί της στην Ε.Ο Πατρών-Κορίνθου ΝΥΧΤΑ
να ταξιδεύεις μαζί της στην Ε.Ο Πατρών-Κορίνθου ΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΕΡΝΑΕΙ ΝΤΑΛΙΚΑ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΣΤΡΟΦΗ



priceless :bigcry:







τι devil's animal και μαλακίες....:lol:

Έντιτινγκ :

"να ταξιδεύεις ............ στην ...... Πατρών-Κορίνθου"

Αυτό από μόνο του είναι...:eek:

John Steed
10/07/2011, 18:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από Joyrider
Θα πέσει ξύλο εδώ :a014:

Οι γυναίκες μάλλον έχουν μειωμένη αίσθηση χώρου και ταχύτητας. Πάντα νομίζουν ότι χωράνε με το mercedes σε 3 μέτρα θέση ή κάνουν μανούβρες με το micra σε δυο στρέμματα, αλλά και πάντα πετάγονται νομίζοντας ότι προλαβαίνουν :evil:

Από την άλλη πιο σπάνια ακούς για 23χρονη να έχει χάσει τον έλεγχο, 24χρονη να έχει καρφωθεί σε κωλώνα με 180, 25χρονη να έχει σμπαραλιαστεί με 250 στην εθνική. Πάντα άντρες :mad:

Ο καθένας στον τομέα του...:rolleyes:

Καλά το πας εσύ! :beer:


Αρχικά δημιουργήθηκε από motomike
εγω αυτο που εχω παρατηρησει ειναι οτι οι γκομεμ ες....
:rolleyes: Ναι, ε? Αυτά κάνουν οι γκόμεμες? :rotflmao:


Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
να έχεις γκόμενα 18χρονη με mini cooper....
να έχει τρακάρει 3 φορές μέσα στο πρώτο εξάμηνο...
να ταξιδεύεις μαζί της στην Ε.Ο Πατρών-Κορίνθου...
να ταξιδεύεις μαζί της στην Ε.Ο Πατρών-Κορίνθου ΝΥΧΤΑ
να ταξιδεύεις μαζί της στην Ε.Ο Πατρών-Κορίνθου ΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΕΡΝΑΕΙ ΝΤΑΛΙΚΑ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΣΤΡΟΦΗ

priceless :bigcry:

Εσύ έδωσες νέο ορισμό στην λέξη τρόμος :bigcry: :bigcry:

Ichigo
10/07/2011, 19:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από noble


Προφανώς ο captain βαριέται σήμερις :evil:



Ο κάπταιν βασικά τώρα έχει κάπου ξανοιχτεί και γελάει με αυτά που διαβάζει από την καινούρια γκατζετιά του :lol: :smokin:

andgeo
11/07/2011, 00:07
πήρε νέο γάζετ οΟ !!!:eyepop:

bonnie
11/07/2011, 00:57
οπως βλεπετε, δεν εχει απαντησει καμια γυναικα ως τωρα...

χμμμμ...

τυχαιο? :smokin:

webassasin
11/07/2011, 03:06
δεν εχουν αισθηση του χωρου.
ουτε ηλικιες,ουτε ιστοριες.
απλα υπαρχουν καποιες εξαιρεσεις,οι υπολοιπες ειναι χαλια οδηγοι.

panos1050
11/07/2011, 03:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από bonnie
οπως βλεπετε, δεν εχει απαντησει καμια γυναικα ως τωρα...

χμμμμ...

τυχαιο? :smokin:


δεν νομιζω ΤΑΚΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!

bonnie
11/07/2011, 08:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από panos1050
δεν νομιζω ΤΑΚΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!

o πακτεν δεν μετραει καλε...

Cpt. Haddock
11/07/2011, 09:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ichigo
Ο κάπταιν βασικά τώρα έχει κάπου ξανοιχτεί και γελάει με αυτά που διαβάζει από την καινούρια γκατζετιά του :lol: :smokin:

Σιγα μην το κουβαλάω στην παραλία ρε :smokin:

arxaios
11/07/2011, 09:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από bonnie
οπως βλεπετε, δεν εχει απαντησει καμια γυναικα ως τωρα...

χμμμμ...

τυχαιο? :smokin:

Η noble λιμενεργάτης είναι ;;;
:confused: :confused: :confused:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

chr1s_86
11/07/2011, 10:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
Η noble λιμενεργάτης είναι ;;;
:confused: :confused: :confused:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol:

Amplified
11/07/2011, 11:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από motomike
αυτες που κανουν ΤΑ αισχη ειναι κατι κλωσες ανω των 45, συνηθως χοντρες και ασχημες!!

Μλκ μου έλιωσα !! :rotflmao:

Εχετλαίος
11/07/2011, 12:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από motomike
αυτες που κανουν ΤΑ αισχη ειναι κατι κλωσες ανω των 45, συνηθως χοντρες και ασχημες!!

Προσυπογράφω! Και με όσο το δυνατόν μεγαλύτερο αυτοκίνητο!
Σήμερα μια παρόμοια τσατσα 350 κιλών, με ένα γιγάντιο SUV και με εσάρπα καλοκαιριάτικω ( ! ) μπήκε στο υπόγειο δημοτικό πάρκινγκ Χανίων από την έξοδο των οχημάτων ( !!!! ) και παρολίγο να σκοτώσει 2 παιδάκια των οποίων η μαμά πλέρωνε το εισιτίριό της!
:mad:

sniper
11/07/2011, 12:14
Εδώ μαζευτήκαμε όλες οι αθλητικές κορμάρες με το πρόσωπο του Νάρκισσου και βαράμε τους χοντρούς κι άσχημους;

toyar
11/07/2011, 12:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από Εχετλαίος
Προσυπογράφω! Και με όσο το δυνατόν μεγαλύτερο αυτοκίνητο!
Σήμερα μια παρόμοια τσατσα 350 κιλών, με ένα γιγάντιο SUV και με εσάρπα καλοκαιριάτικω ( ! ) μπήκε στο υπόγειο δημοτικό πάρκινγκ Χανίων από την έξοδο των οχημάτων ( !!!! ) και παρολίγο να σκοτώσει 2 παιδάκια των οποίων η μαμά πλέρωνε το εισιτίριό της!
:mad:


η εσάρπα καλοκαιριάτικω σε πείραξε;

μπορεί να μην ήξερε να χαμηλώσει το a/c:bigcry: :bigcry: :bigcry:

Toumpas
11/07/2011, 12:59
Είναι μέχρι να βγούνε νόμοι για απαγόρευση κυκλοφορίες στα κέντρα. Τον φούλο απάντα τετράτροχα (και μηχανές φαντάζομαι) τότε, θυληκού ή αρσενικού γένους αντε και καλά ξεκουμπίδια αυτοκινητάκιδες!

sniper
11/07/2011, 13:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από Toumpas
Είναι μέχρι να βγούνε νόμοι για απαγόρευση κυκλοφορίες στα κέντρα. ..

ΑΜΗΝ!

:smokin:

mevi
11/07/2011, 14:53
Σύμφωνα με έρευνα βρετανικής ασφαλιστικής εταιρίας

Οι κοντές φούστες των γυναικών, που κυκλοφορούν στο δρόμο, αποσπούν την προσοχή των ανδρών οδηγών με αποτέλεσμα τους καλοκαιρινούς μήνες να αυξάνονται τα τροχαία ατυχήματα που προκαλούν οι άνδρες, αποκαλύπτει έρευνα μεγάλης βρετανικής ασφαλιστικής εταιρίας

Σύμφωνα με τα αποτελέσματα της έρευνας, το 29% των ανδρών παραδέχεται πως είχε τροχαίο, επειδή η μίνι φούστα κάποιας γυναίκας που περνούσε το δρόμο του απέσπασε την προσοχή. Μάλιστα, η ασφαλιστική εταιρία «Sheilas’ Wheels» αναφέρει πως το 2009, τα τροχαία ατυχήματα που προκαλούσαν οι άντρες ήταν πολύ περισσότερα κατά τους καλοκαιρινούς μήνες απ ‘οτι όλο τον υπόλοιπο χρόνο.

Στα τελευταία πέντε χρόνια, το 1/4 των ανδρών έχει αναφέρει κάποιο τροχαίο ατύχημα μες στο καλοκαίρι, σε σχέση με το πολύ μικρό ποσοστό των γυναικών। Αυτό το γεγονός που οφείλεται στο ότι οι άντρες που βρίσκονται πίσω από το τιμόνι αποσπούνται πολύ πιο εύκολα από τις γυναίκες.



Καημένα αρσενικά....πάλι οι γυναίκες φταίνε!!
Οι γυναίκες κάνουν τα περισσότερα ατυχήματα αλλά και προκαλούν τα δικά σας....
Δηλαδή ...ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!!!! Ανυπεράσπιστα πλάσματα στον επικίνδυνο κόσμο των γυναικών.:a15:

sniper
11/07/2011, 14:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από mevi
....

Καημένα αρσενικά....πάλι οι γυναίκες φταίνε!!
Οι γυναίκες κάνουν τα περισσότερα ατυχήματα αλλά και προκαλούν τα δικά σας....
Δηλαδή ...ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!!!! Ανυπεράσπιστα πλάσματα στον επικίνδυνο κόσμο των γυναικών.:a15:


Εσύ δεν έχεις διαβάσει εκείνο το αληθοφανές κατά τ' άλλα μυθιστόρημα που έλεγε για μια γυναίκα, έναν μαλ@κα και το μήλο..

:smokin:

cityfly
11/07/2011, 14:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από mevi

Δηλαδή ...ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!!!! Ανυπεράσπιστα πλάσματα στον επικίνδυνο κόσμο των γυναικών.:a15:

διαφωνείς;



:D :D :D :D

mevi
11/07/2011, 15:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Εσύ δεν έχεις διαβάσει εκείνο το αληθοφανές κατά τ' άλλα μυθιστόρημα που έλεγε για μια γυναίκα, έναν μαλ@κα και το μήλο..

:smokin:


Πραγματικά συνεχίζετε να σέρνεστε σε έναν ανισορρόπο κόσμο με ανισόρροπες σχέσεις όπου άλλα φαίνονται και άλλα συμβαίνουν

sniper
11/07/2011, 15:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από mevi
Πραγματικά συνεχίζετε να σέρνεστε σε έναν ανισορρόπο κόσμο με ανισόρροπες σχέσεις όπου άλλα φαίνονται και άλλα συμβαίνουν

Και πες ότι φταίμε εμείς πάλι.. έτσι για να αποκατασταθεί η παγκόσμια ισορροπία..

dmf
11/07/2011, 15:20
This thread is obviously fake. Women don't drive because there is no car with a built in kitchen in the market yet. :rolleyes:

(να ριξω λιγο λαδι κι εγω ε? :p )

latris mixanis
11/07/2011, 15:23
Ρε συ κάπτεν στον θεό που πιστεύεις ή όπου θες, έλεος...

Έχω βαρεθεί να διαβάζω αντίστοιχα θρεντ όλα αυτά τα χρόνια στο ΜΟΤΟ.

Τι να πω δουλειά δεν είχε ο διάολος μπιτ τα παιδιά του.

:beer: :wave2: :beer:

DimChios
11/07/2011, 15:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από latris mixanis
Ρε συ κάπτεν στον θεό που πιστεύεις ή όπου θες, έλεος...

Έχω βαρεθεί να διαβάζω αντίστοιχα θρεντ όλα αυτά τα χρόνια στο ΜΟΤΟ.

Τι να πω δουλειά δεν είχε ο διάολος μπιτ τα παιδιά του.

:beer: :wave2: :beer:


:confused:

























Γ@μουσε θες να πεις?

:rotflmao: :rotflmao:

sniper
11/07/2011, 15:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από latris mixanis
Ρε συ κάπτεν στον θεό που πιστεύεις ή όπου θες, έλεος...

Έχω βαρεθεί να διαβάζω αντίστοιχα θρεντ όλα αυτά τα χρόνια στο ΜΟΤΟ.

Τι να πω δουλειά δεν είχε ο διάολος μπιτ τα παιδιά του.

:beer: :wave2: :beer:

Ε είπε να βάλει ένα τέλος.. :bawl: :lol:

@Dim: Για εκείνον δεν ξέρω.. για εμένα κι εσένα είμαι βέβαιος.. :smokin:

PortisHead
11/07/2011, 15:36
Ειστε κακεντρεχείς.....


231209

PortisHead
11/07/2011, 15:37
.....αδικοι......


231210

PortisHead
11/07/2011, 15:38
....κι εγκάθετοι.....


Ακου εκει "μας αποσπουν την προσοχή"


231211

ERRIKA
11/07/2011, 15:47
Eγώ πάντως, μετά από ενδελεχή ανάγνωση και μελέτη του παρόντος, θρεντ, πείστηκα.

Μαζεύω τώρα όλα τα διπλώματά μου (αυτοκινήτου, μοτο και ταχυπλόου) και πάω να τα καταθέσω στις αντίστοιχες εκδούσες υπηρεσίες.

Μιας που, μέχρι τώρα, δεν έχω σκοτώσει ούτε τρακάρει με κανέναν, θεωρώ ότι στατιστικά η μοίρα μου επιφυλάσσει τα επόμενα 25 χρόνια να αποδεκατίσω τρία χωριά.
ΔΕ θα το αντέξω να ζήσω με τις σχετικές ενοχές.....


:rotflmao: :lol: :rotflmao:



edit: A, θα πετάξω ΚΑΙ τις φούστες μου!!! :lol: :bawl:

mevi
11/07/2011, 15:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Και πες ότι φταίμε εμείς πάλι.. έτσι για να αποκατασταθεί η παγκόσμια ισορροπία..



http://www.youtube.com/watch?v=wd1-HM234DE


You see man made the cars
To take us over the world
Man made the train
To carry the heavy load
Man made the electro lights
To take us out of the dark
Man made the bullet for the war
Like Noah made the ark
This is a man's, man's, man's world
But it would be nothing
Nothing without a woman or a girl


:beer:

bonnie
11/07/2011, 17:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
Η noble λιμενεργάτης είναι ;;;
:confused: :confused: :confused:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



εεεεεεεε
δεν μετραει, δεν το ηξεραααααα, σοριιιιιιιιιιιιι
:blush: :blush: :blush:


οκ, μονο μια γυναικα ειχε απαντησει ως τοτε λοιπον.... :smokin:

Cpt. Haddock
11/07/2011, 17:35
Ενα εχω να πω.... :smokin:

Εαν δεν ποστάρεις κατι εξ' αρχης στα "ανεκδοτα", λιγοι καταλαβαινουν το ειρωνικο πνεύμα... :smokin:

Tpap
11/07/2011, 17:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από ERRIKA
Eγώ πάντως, μετά από ενδελεχή ανάγνωση και μελέτη του παρόντος, θρεντ, πείστηκα.

Μαζεύω τώρα όλα τα διπλώματά μου (αυτοκινήτου, μοτο και ταχυπλόου) και πάω να τα καταθέσω στις αντίστοιχες εκδούσες υπηρεσίες.

Μιας που, μέχρι τώρα, δεν έχω σκοτώσει ούτε τρακάρει με κανέναν, θεωρώ ότι στατιστικά η μοίρα μου επιφυλάσσει τα επόμενα 25 χρόνια να αποδεκατίσω τρία χωριά.
ΔΕ θα το αντέξω να ζήσω με τις σχετικές ενοχές.....
:rotflmao: :lol: :rotflmao:
edit: A, θα πετάξω ΚΑΙ τις φούστες μου!!! :lol: :bawl:




Eπιτελους...

(ιδίως για το έδιτ)


:rotflmao: :bigcry:

noble
11/07/2011, 18:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από bonnie
εεεεεεεε
δεν μετραει, δεν το ηξεραααααα, σοριιιιιιιιιιιιι
:blush: :blush: :blush:


οκ, μονο μια γυναικα ειχε απαντησει ως τοτε λοιπον.... :smokin:


:lol: :beer: :beer:

dmf
12/07/2011, 21:14
http://www.youtube.com/watch?v=A-2KIUYk5l0&feature=topvideos_sports :rolleyes:

gcrook
12/07/2011, 23:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από ERRIKA

Μαζεύω τώρα όλα τα διπλώματά μου (αυτοκινήτου, μοτο και ταχυπλόου)



3 διπλωματα;
ΜΑ ΠΟΣΟ ΛΑΔΩΣΕΣ ΜΩΡΗ ΧΑΜΟΥΡΑ; :lol: :bigcry:










































































Πληζ το χαμουρα μην το παρεις προσωπικα εχει ιστορια το συγκεκριμενο σχολιο εδω μεσα..:wave2:

cityfly
13/07/2011, 00:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
3 διπλωματα;
ΜΑ ΠΟΣΟ ΛΑΔΩΣΕΣ ΜΩΡΗ ΧΑΜΟΥΡΑ; :lol: :bigcry:

Πληζ το χαμουρα μην το παρεις προσωπικα εχει ιστορια το συγκεκριμενο σχολιο εδω μεσα..:wave2:

ίσαμε..

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
10 λίτρα...

:D :D :D

arxaios
13/07/2011, 00:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
...............
Πληζ το χαμουρα μην το παρεις προσωπικα ε..................:wave2:

Χαιρετάς, δε χαιρετάς ........... θα μιλήσεις με τη δικηγόρο της τώρα !!! :lol: :lol: :lol:

ERRIKA
13/07/2011, 10:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
3 διπλωματα;
ΜΑ ΠΟΣΟ ΛΑΔΩΣΕΣ ΜΩΡΗ ΧΑΜΟΥΡΑ; :lol: :bigcry:




Αρχικά δημιουργήθηκε από cityfly
ίσαμε..

.
10 λίτρα...

:D :D :D

Δεν είναι τίποτα μπροστά σ' αυτά που έδωσα για το Απολυτήριο του Δημοτικού ....
εκεί να δεις ...... ίσαμε ένα τενεκέ!!!

:sad: :sad: :sad:




:rotflmao:

DimChios
13/07/2011, 10:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από ERRIKA
Δεν είναι τίποτα μπροστά σ' αυτά που έδωσα για το Απολυτήριο του Δημοτικού ....
εκεί να δεις ...... ίσαμε ένα τενεκέ!!!

:sad: :sad: :sad:




:rotflmao:


για το "βραδυ" έμεινε τιποτα?

:wacko:

bulmont
13/07/2011, 12:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
για το "βραδυ" έμεινε τιποτα?

:wacko:


O τενεκές

ERRIKA
13/07/2011, 12:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από bulmont
O τενεκές

:lol: + 650 φωτοτυπίες

DimChios
13/07/2011, 12:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από ERRIKA
:lol: + 650 φωτοτυπίες

απ το στομα σου και στου φοιτητη το αυτι!

:lol: :lol: :lol:

arxaios
13/07/2011, 12:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από ERRIKA
Δεν είναι τίποτα μπροστά σ' αυτά που έδωσα για το Απολυτήριο του Δημοτικού ....
εκεί να δεις ...... ίσαμε ένα τενεκέ!!!

:sad: :sad: :sad:




:rotflmao:

Εσύ το λες για πλάκα ...... αλλά εγώ σαν αρχαίος που είμαι έδωσα εξετάσεις για το Απολυτήριο του Δημοτικού και εισαγωγικές για το ......... Γυμνάσιο αλλά ΚΑΙ το Λύκειο !!! :dizzy: :lol:

bulmont
13/07/2011, 13:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
Εσύ το λες για πλάκα ...... αλλά εγώ σαν αρχαίος που είμαι έδωσα εξετάσεις για το Απολυτήριο του Δημοτικού και εισαγωγικές για το ......... Γυμνάσιο αλλά ΚΑΙ το Λύκειο !!! :dizzy: :lol:

+ πανελλήνιες εξετάσεις Β και Γ λυκείου

ERRIKA
13/07/2011, 13:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
Εσύ το λες για πλάκα ......

ΠΛΑΚΑ;;;;;; ΕΓΩ;;;;;; :cry: :a53: :a53:

(Mάλλον με μπερδεύεις με άλλη... :mad: )




Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
αλλά εγώ σαν αρχαίος που είμαι έδωσα εξετάσεις

Έτσι είναι!!! Τα'παμε!! Αλλοι δίνουν εξετάσεις κι άλλοι ( :sad: ) τενεκέδες λάδι....



Αρχικά δημιουργήθηκε από bulmont
+ πανελλήνιες εξετάσεις Β και Γ λυκείου

Στις Πανελλήνιες, πια, έδωσα όλον τον ελαιώνα... :look: :bigcry: :rotflmao:





:rotflmao: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :look: :bigcry: :rotflmao:

cityfly
13/07/2011, 15:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από ERRIKA
Δεν είναι τίποτα μπροστά σ' αυτά που έδωσα για το Απολυτήριο του Δημοτικού ....
εκεί να δεις ...... ίσαμε ένα τενεκέ!!!

:sad: :sad: :sad:




:rotflmao:


μα ποιος μιλάει για λαδάκι;


:p



είπαμε είναι παλιά ιστορία :D :D