PDA

View Full Version : .....και όμως δεν με είδε.......



PacMan
11/07/2011, 13:30
Καλησπερούδια σε όλους.

Καμιά φορά απορώ με την Μ@λ@κ@α ορισμένων οδηγών για το πως κυκλοφορούν και την αδιαφορία τους γενικώς......


με λιγα λόγια ενοοώ το εξής:

έχω ένα Honda Goldwing και αποφάσισα να του βάλω φώτα Xenon και άλλα καλούδια........
αφού τα τοποθέτησα και έκανα μερικές δοκιμές(ολα καλά) είπα να αλλάξω και τους κάτω προβολείς με xenon καθώς και 2 πρόσθετους που έχω με white led......σύνολο 6 προβόλια

όλα καλά ως εδώ και οι δοκιμές έξω από το σπίτι μου μια χαρά....

Στην λεωφόρο Σχιστού στο Κερατσινι έγινε και η πρώτη μεγάλη δοκιμή ανάβοντας ταυτόχρονα και τους 6 προβολείς και τα είδα όλα.......εγινε μέρα........ωραία λέω κι εγώ έχω γ@μ@τ@ φώτα(έφαγα και μερικά καντήλια από τον προπορευόμενο νταλικιέρη που τον τύφλωσα) και τα σβήνω όλα εκτος από τα πορείας........που και αυτά μόνα τους ήταν θάνατος...καμία σχέση με αυτά που είχα πρίν.......μετά το σχιστό στρίβω δεξιά την εθνική με προορισμό το χαιδάρι και από εκει είχα σκοπό να στρίψω στην Καραισκάκη.........ολα καλά , φτάνοντας στο παλατάκι στρίβω δεξιά στην καραισκάκη και ενώ απέχω λίγα μέτρα από την πρώτη διαστάυρωση πετάγεται ένας να μην πώ τι, γκαζωμένος και "ο στα π@π@ρια μου όλα", και ενώ του αναβοσβήνω την μεγάλη σκάλα και τα προβόλια και την κόρνα ταυτόχρονα , αυτός συνεχίζει σαν να μην συμβαινει τίποτα.......στο πρώτο φανάρι σταματάω δίπλα του και του λέω: δεν κοιτάς όταν βγαίνεις από στενό σε κεντρικό δρόμο???

και τι απάντηση πήρα??????


ελα μωρέ δεν σε είδα...........

και βάζει πρώτη και ξεκινάει με κόκκινο........βέβαια το πώς βγήκε στην ιερά οδό με κατεύθυνση το Αιγάλεω δεν θα το συζητήσω.........

τι να πώ????θα χάσω τα λόγια μου........ευτυχώς γύρισα σώως σπίτι και είδα την γυναίκα και το μπέμπη μας και ηρέμισα..........



Να είμαστε όλοι καλά, και παρόλους τους κινδύνους που αντιμετοπίζουμε κάθε μέρα..
Π Α Ν Τ Α Ο Ρ Θ Ι Ο Ι!!!!!!!!!!!

sniper
11/07/2011, 13:33
Δλδ, εσύ κάθε φορά που καβαλάς σου συμβαίνει και κάτι.. :rolleyes:

PacMan
11/07/2011, 13:39
λες????????


μπα??????
να είναι η τύχη μου τέτοια??????

menos
11/07/2011, 13:48
Ξόδεψε κάτι παραπάνω να σε βλέπουν βρε αδερφέ..

http://www.youtube.com/watch?v=AKqZfbH8WNU

vangelis 64
16/07/2011, 11:50
Νταξ όλα καλά.απλά ο τύπος έπρεπε κάτι να πει και σού είπε αυτή τη μαλακία.Αλλά ρε φίλε...
Αρχικά δημιουργήθηκε από PacMan

έχω ένα Honda Goldwing και αποφάσισα να του βάλω φώτα Xenon και άλλα καλούδια........
νόμιζα πως διάβασα "αποφάσισα να τού βάλω φωτιά":bawl: :rotflmao: