PDA

View Full Version : Τροχαίο στη Λ. Βεϊκου 13/7/11



perrakis
14/07/2011, 16:36
Χθες το βράδυ κατα τις 9:30 ανέβαινα τη Βεϊκου και είχε συμβεί ένα τροχαίο, μάλλον σοβαρό αν κρίνω απο τη βιασύνη του ασθενοφόρου και την αστυνομία που είχε μαζευτεί.

Μόλις πλησίασα είδα μια μπλέ μηχανή σφηνωμένη κάτω απο το πίσω μέρος ενός αυτοκινήτου.
Δεν ξέρω ποιος ήταν, ούτε αν χτύπησε σοβαρά, Αν κάποιος γνωρίζει κάτι, θα ήθελα να ξέρω αν είναι καλά ή όχι, έτσι απο ενδιαφέρον!

ziggΥ
14/07/2011, 16:42
άντε πάλι.. :sad: γαμημένος κωλόδρομος.. :sad:

chr1s_86
14/07/2011, 16:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από ziggΥ
άντε πάλι.. :sad: γαμημένος κωλόδρομος.. :sad:

Τι φταίει ο δρόμος;

ziggΥ
14/07/2011, 16:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από chr1s_86
Τι φταίει ο δρόμος;
φταίει ΚΑΙ ο δρόμος
έχει ένα γαμημένο άνοιγμα που κάνουν όλοι αναστροφή όποτε τους καπνίσει.. ούτε φωτισμό, ούτε τίποτα.. έχουν γίνει υπερβολικά πολλά ατυχήματα εκεί..

Ichigo
14/07/2011, 16:50
Λ Ομορφοκλησσιάς (ΒΕΙΚΟΥ) - Κύμης σε κάνουν απλά να ξεχνιέσαι και ανοίγεις όσο πάει, 200αρες πιάνεις για πλάκα :uplate: . Προσοχή μην τα ξαναλέμε ειδικά λίγο πριν το Άλσος όπως πάμε προς Καλογρέζα υπάρχει σημείο όπου γίνονται συνεχώς γαμ@##αναστροφές από κουτιά. 2-3 περιστατικά το μήνα βλέπω σόβαρα η μη τουλάχιστον εγώ που περνάω τα βράδια από εκεί.

gixxerpap
14/07/2011, 16:52
απ΄ότι άκουσα, δε χτύπησε σοβαρά...

p@nos
14/07/2011, 17:18
περασα κι εγω απο κει χτες...

ηταν ενα στρομα διπλωμενο πισω απο αυτοκινητο...
λεπτομερειες για το ατυχημα δεν εχω ιδεα τι και πως εγινε, φαινοταν λιγο περιεργο ομως(φρενα πανικου απο το αμαξι,αλλα τι πανικος εκει ο δρομος ειναι κλειστος, απροσεξια του μηχανοβιου ισως, δε ξερω....)

αυτος που ηταν πεσμενος κατω...δυστυχως δε φοραγε τιποτα απο εξοπλισμο, δε ξερω αν φοραγε και κρανος...τον ειδα καθιστο με μικροχτυπηματα στα ποδια, ειχε τις αισθησεις του κανονικα και μιλαγε με κοσμο εκει, το κεφαλι του δεν ειχε χτυπηματα απ οσο προλαβα να δω...


δε νομιζω να ηταν κατι σοβαρο, ευτυχως :)

jimmy10
14/07/2011, 17:45
παντως με στρομα και να μην ειχε πλακωθει δυσκολο το κοβω...

Ας ελπισουμε οτι ειναι οντως ετσι τα πραγματα και το παιδι να ειναι καλα...

sovaros_user
14/07/2011, 18:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimmy10
παντως με στρομα και να μην ειχε πλακωθει δυσκολο το κοβω...

Ας ελπισουμε οτι ειναι οντως ετσι τα πραγματα και το παιδι να ειναι καλα...

κ εγω αυτο ειπα, τετοιες μηχανες δεν μπορεις να τις πας χαλαρα

glargkatzis
15/07/2011, 09:33
κ εγω αυτο ειπα, τετοιες μηχανες δεν μπορεις να τις πας χαλαρα [/QUOTE]

:eyepop: :eyepop: :eyepop:

Hellspawn
15/07/2011, 11:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ichigo
Λ Ομορφοκλησσιάς (ΒΕΙΚΟΥ) - Κύμης σε κάνουν απλά να ξεχνιέσαι και ανοίγεις όσο πάει, 200αρες πιάνεις για πλάκα :uplate: . Προσοχή μην τα ξαναλέμε ειδικά λίγο πριν το Άλσος όπως πάμε προς Καλογρέζα υπάρχει σημείο όπου γίνονται συνεχώς γαμ@##αναστροφές από κουτιά. 2-3 περιστατικά το μήνα βλέπω σόβαρα η μη τουλάχιστον εγώ που περνάω τα βράδια από εκεί.

Καλά, πού κάνουν αναστροφή εκεί? αφού δεν υπάρχει κάποιο μέρος...:confused: :confused: τουλάχιστον δεν έχω δει εγώ..(σημ. νέος στην Αθήνα..)

Gi_4ce
15/07/2011, 18:11
Απο Γαλάτσι προς Ηράκλειο, λίγο πίν την είσοδο έχει άνοιγμα.

Παρ ολίγον παθών και εγω.

Ειλικρινά απο τους λίγους δρόμους που χάρηκα που τη στήνανε με ραντάρ. Ανοίγουν όλα τα καγκούρια για να ακουστούν στις καφετέριες, αναστροφή και πάλι ανοιγμα, ενω ο κόσμος πηδάει τη νησίδα για να πάει στα αυτοκίνητά του που τα παρκάρει απο την μεριά του άλσους...

Κωλόδρομος απο τους λίγους.

p@nos
15/07/2011, 18:52
μια παρατηρηση το ατυχημα δεν εγινε στο ανοιγμα, εγινε λιγο μετα το φαναρι προς αλσος....