PDA

View Full Version : ρε Χανιωτες



blackbusa
18/07/2011, 12:48
φανταζομαι οτι εχει γινει μεγαλος ντορος στην πολη σας...αν οχι ευκαιρια να το μαθετε μπας και καποιος μπορει να βοηθησει...ολο και καποιος θα ξερει...

http://www.servitoros.gr/voria/view.php/18/452/ δημοσιευση του 2002...

και δυστηχως σημερινη...

http://www.sportdog.gr/article/43309/taxideue-22-hronia-ton-eklepsan-sten-ellada

για την ιστορια ξεκινησε με τα ποδια...αλλα οταν πια δεν τον βασταγανε συνεχισε την ''περιπλανηση''του με ποδηλατο...

ERRIKA
18/07/2011, 12:50
E Λ Ε Ο Σ!!!!


:mad:

Εχετλαίος
18/07/2011, 12:52
Ο πολύ δραστήριος τοπικός ποδηλατικός σύλλογος ΤΑΛΩΣ του αγόρασε εξοπλισμό και ποδήλατο αλλά τα τετράδιά του είναι το κλειδί στη ζωή του ανθρώπου αυτού.
Και αυτά μάλλον κατέληξαν σε κάνα σκουπιδοντενεκέ από το βλάκα που του έκλεψε κάτι περισσότερο από 2 ρόδες και μερικά κουρέλια
:sad:

blackbusa
18/07/2011, 12:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από Εχετλαίος
Ο πολύ δραστήριος τοπικός ποδηλατικός σύλλογος ΤΑΛΩΣ του αγόρασε εξοπλισμό και ποδήλατο αλλά τα τετράδιά του είναι το κλειδί στη ζωή του ανθρώπου αυτού.
Και αυτά μάλλον κατέληξαν σε κάνα σκουπιδοντενεκέ από το βλάκα που του έκλεψε κάτι περισσότερο από 2 ρόδες και μερικά κουρέλια
:sad:

αυτο ρε πουστη μου...τα τετραδια...μπας και...

George_M.
18/07/2011, 12:56
πιο ξεφτιλα δεν γινεται...ΑΙΣΧΟΣ!!!
Παγκοσμια ντροπη για ακομα μια φορα!!!

υγ. ας μην θυμηθουμε κ την αλλη περιπτωση πριν απο μερικα χρονια οταν ''ΗΛΙΘΙΑ Ελληνιδα Οδηγος'' παρεσυρε κ σκοτωσε στην Βαρυμπομπη ποδηλατη που εκανε επι 25 χρονια τον γυρο του κοσμου!!
φανταστειτε,ειχε περασει απο ερημους,θηρια,στεπες κ 1002 κακουχιες κ τον εφαγε λαχανο η μανταμ στο Ελλαδισταν...:cry:

John Steed
18/07/2011, 12:56
:a023:

George_M.
18/07/2011, 13:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από manianisg
πιο ξεφτιλα δεν γινεται...ΑΙΣΧΟΣ!!!
Παγκοσμια ντροπη για ακομα μια φορα!!!

υγ. ας μην θυμηθουμε κ την αλλη περιπτωση πριν απο μερικα χρονια οταν ''ΗΛΙΘΙΑ Ελληνιδα Οδηγος'' παρεσυρε κ σκοτωσε στην Βαρυμπομπη ποδηλατη που εκανε επι 25 χρονια τον γυρο του κοσμου!!
φανταστειτε,ειχε περασει απο ερημους,θηρια,στεπες κ 1002 κακουχιες κ τον εφαγε λαχανο η μανταμ στο Ελλαδισταν...:cry:

ζητω συγνωμη για μερικες λαθος πληροφοριες που εγραψα πιο πανω
40 ηταν τα χρονια κ αντρας ο οδηγος.ατιμα γεραματα...
εδω το σωστο αρθρο
http://www.zougla.gr/news.php?id=7549

devil's animal
18/07/2011, 13:24
:evil: :evil: :evil:

makis206
18/07/2011, 13:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
:evil: :evil: :evil:

Μη με κοιτάς καθόλου, κι εγώ μαζί σας είμαι :lol:

Zodd
18/07/2011, 13:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από manianisg
ζητω συγνωμη για μερικες λαθος πληροφοριες που εγραψα πιο πανω
40 ηταν τα χρονια κ αντρας ο οδηγος.ατιμα γεραματα...
εδω το σωστο αρθρο
http://www.zougla.gr/news.php?id=7549


εκτός αν διάβασα λάθος στο αρθρο λέει οτι διέσχιζε την εθνική οδό Αθηνών- Λαμίας, τί δουλειά είχε ποδηλάτης σε τέτοιο δρόμο; Νόμιζω οτι απαγορεύεται.....


καλά τί λιμπίστηκαν να κλέψουν απο τον άνθρωπο......μαλάκες,λες και θα βγάζανε κάνα φράγκο με ένα ποδήλατο

spyro
18/07/2011, 13:56
παρέθεσε και εσύ τον αντίλογο σου χωρίς κανένα λόγο αιτία και σκοπό .... τώρα και εσύ μπορείς

sergiosm
18/07/2011, 14:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zodd
τί δουλειά είχε ποδηλάτης σε τέτοιο δρόμο; Νόμιζω οτι απαγορεύεται.....


όπως επίσης απαγορεύονται οι κόντρες που έκανε αυτός που τον σκότωσε.

Zodd
18/07/2011, 14:06
τί εννοείς? εγώ μια απορία εξέφρασα για το κατά πόσο η΄ταν σωστο που κυκλφορούσε στην εθνικη οδό αν κάνω λάθος σε κάτι πες το ξεκάθαρα να το καταλάβω...

απλά μου φάνηκε ακραίο το πως παρουσιάζουν τον οδηγό, σίγουρα το να πεθαίνει κάποιος είναι τραγικό αλλα το ίδιο ειναι και να καταδικάζεις κάποιον που δεν φταίει......

Zodd
18/07/2011, 14:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από sergiosm
όπως επίσης απαγορεύονται οι κόντρες που έκανε αυτός που τον σκότωσε.


τώρα είδα την απάντηση σου , δεν διαφωνώ αλλά όλοι βλέπυν μόνο αυτό το κομμάτι του δυστυχήματος...

Εχετλαίος
18/07/2011, 14:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zodd
σίγουρα το να πεθαίνει κάποιος είναι τραγικό αλλα το ίδιο ειναι και να καταδικάζεις κάποιον που δεν φταίει......

:confused:

Εχετλαίος
18/07/2011, 14:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zodd
τώρα είδα την απάντηση σου , δεν διαφωνώ αλλά όλοι βλέπυν μόνο αυτό το κομμάτι του δυστυχήματος...

:confused: x 2

sergiosm
18/07/2011, 14:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zodd
τώρα είδα την απάντηση σου , δεν διαφωνώ αλλά όλοι βλέπυν μόνο αυτό το κομμάτι του δυστυχήματος...

γιατί, από ό,τι φαίνεται αυτό προκάλεσε το ατύχημα.

:wave2:

Zodd
18/07/2011, 14:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από Εχετλαίος
:confused:



στην συγκεκριμένη δεν είναι αθώος εφόσον έκανε κόντρες, αναφερόμουν γενικά στις περιπτώσεις όπου κάποια γεγονότα εξετάζονται μονομερώς

sergiosm
18/07/2011, 14:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zodd
να καταδικάζεις κάποιον που δεν φταίει......

γιατί δεν φταίει;

Zodd
18/07/2011, 14:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από sergiosm
γιατί δεν φταίει;




κοίτα το προηγούμενο μήνυμα μου το μπήκε λιγο πριν το δικό σου , όπου εξηγώ τη εννοώ

sergiosm
18/07/2011, 14:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zodd
κοίτα το προηγούμενο μήνυμα μου το μπήκε λιγο πριν το δικό σου , όπου εξηγώ τη εννοώ

έτερον εκάτερον

το κρίσημο ερώτημα είναι τί προκάλεσε το ατύχημα;
το γεγονός ότι -κακώς- ήταν στην εθνική (και αν θυμάμαι καλά στην ΛΕΑ);
ή
το γεγονός ότι το ΙΧ έκανε κόντρες;

Λευκάδιος
18/07/2011, 14:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από manianisg
πιο ξεφτιλα δεν γινεται...ΑΙΣΧΟΣ!!!
Παγκοσμια ντροπη για ακομα μια φορα!!!

το ειχε παθει και στην Ιταλια αλλα οι εκει Αρχες το βρηκαν πολυ γρηγορα.:sick:

Zodd
18/07/2011, 14:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από sergiosm
έτερον εκάτερον

το κρίσημο ερώτημα είναι τί προκάλεσε το ατύχημα;
το γεγονός ότι -κακώς- ήταν στην εθνική (και αν θυμάμαι καλά στην ΛΕΑ);
ή
το γεγονός ότι το ΙΧ έκανε κόντρες;


κατά τι γνώμη μου και οι δυο, τώρα ποιός περισσότερο ποιός λιγότερο δεν ξέρω.
Ξέρουμε αν έγινε δίκη και τι αποφάσισαν?

KaTaNaS
18/07/2011, 14:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από giorgos76
το ειχε παθει και στην Ιταλια αλλα οι εκει Αρχες το βρηκαν πολυ γρηγορα.:sick:

επειδή έχω περάσει μερικα χρονια στα μεγάλα λιμάνια της Ιταλίας, στην Ανκόνα δεν κουνιέται φύλλο, ειναι μια απο τις πόλεις με την χαμηλοτερη εγκληματικότητα!

Στο Μπάρι, υπήρχαν παλαιότερα πολλά κρουσματα στην παλιά πόλη, αυτα τώρα εχουν ελαττωθεί , τότε όταν συνέβαιναν οι πορτοφολάδες πιτσιρικάδες με τα σκουτεροειδή βουταγαν απο τις τσάντες ο,τι ειχε αξία και περνώντας απο ενα δημόσιο κτήριο πετάγαν την τσάντα μπροστά στον φρουρό για να παραδωθεί στην ασφάλεια.

Έχει συμβεί Ελληνίδα τουρίστρια που έκανε περαντζάδα μεχρι να φυγει το πλοίο να της βουτηξουν την τσάντα, και όταν βρισκόταν στο τμήμα για τα διαδικαστικά να φέρει ένας αστυνομικός την τσάντα της απο την περιπολία και να μπορέσει να ταξιδέψει απλά άφραγκη.

catmaster
18/07/2011, 14:58
:sick: :sick: :mad:

ντροπή ...

blackbusa
18/07/2011, 16:03
pls καποιος μοντ να μεταφερει υα ασχετα ποσταρισματα οπου γουσταρει και μετα να στειλει και αυτο...ευχαριστω...

sergiosm
18/07/2011, 16:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
pls καποιος μοντ να μεταφερει υα ασχετα ποσταρισματα οπου γουσταρει

συμφωνώ.

αρκετά το @^^$*%#&& το παρόν.

SoulGR
18/07/2011, 21:51
τι λακαμαδες ρε πστμ :mad: :mad:

Lioulios
19/07/2011, 00:38
Δεν έχω κάτι με τους Χανιώτες ,αλλά αυτοί που το έκαναν είναι μεγάλα κωλόπαιδα .

Πριν από 2-3 χρόνια ...άνοιξαν και άδειασαν στο ίδιο σημείο(λιμάνι) το αμάξι του αδελφού μου ο οποίος είχε πάρει άδεια από τη δουλειά και είχε πάει με τη γυναίκα του να κάνει το γύρο της Κρήτης και κάμπινγκ στα νότια ξεκινώντας από Χανιά ...Φυσικά ...γύρισε πίσω μόνο με τα ρούχα που φόραγε ...όλατα υπόλοιπα ήταν στο αμάξι (εξοπλισμοί κτλ).

Λίγο το κακό μπροστά σε αυτό που έκαναν στον Βέλγο ,αλλά θυμήθηκα τη φάση και ξαναξενέρωσα .

...κωλόπαιδα !

makis206
19/07/2011, 07:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από lioulios
Δεν έχω κάτι με τους Χανιώτες ,αλλά αυτοί που το έκαναν είναι μεγάλα κωλόπαιδα .
Πριν από 2-3 χρόνια ...άνοιξαν και άδειασαν στο ίδιο σημείο(λιμάνι) το αμάξι του αδελφού μου ο οποίος είχε πάρει άδεια από τη δουλειά και είχε πάει με τη γυναίκα του να κάνει το γύρο της Κρήτης και κάμπινγκ στα νότια ξεκινώντας από Χανιά ...Φυσικά ...γύρισε πίσω μόνο με τα ρούχα που φόραγε ...όλατα υπόλοιπα ήταν στο αμάξι (εξοπλισμοί κτλ).
Λίγο το κακό μπροστά σε αυτό που έκαναν στον Βέλγο ,αλλά θυμήθηκα τη φάση και ξαναξενέρωσα .
...κωλόπαιδα !

Μόνο που σε κάθε παρόμοια φάση, είτε κλοπή ποδηλάτου είτε παράνομο άνοιγμα αυτοκινήτου που -ομολογουμένως- έχει παρατηρηθεί τα τελευταία 2 περίπου χρόνια στα Χανιά (και δεν είναι λίγα τα κρούσματα, πίστεψέ με ξέρω καλά:winka: ) όλοι όσοι πιάστηκαν ήταν αλλοδαποί. Μην το δείτε ρατσιστικά μιας κι εκεί βλέπω να πηγαίνουμε όλοι μια μέρα.., το γεγονός πάντως είναι γεγονός.

Και το χειρότερο; Όλοι όσοι πιάστηκαν από την αστυνομία μετά από λίγες μέρες βρέθηκαν ξανά ελεύθεροι στο δρόμο.

Ενημερωτικά λοιπόν και ειλικρινέστατα χωρίς ίχνος ειρωνίας ή κοροϊδίας, όσοι βρεθείτε στα Χανιά είτε για διακοπές είτε για οποιονδήποτε άλλο λόγο προσέξτε ιδιαίτερα τα προσωπικά σας αντικείμενα. ΠΑΝΤΟΥ! Προσοχή στα τσαντάκια σας όταν βρίσκεστε μέσα σε πλήθος και δώστε βάση σε αυτά τα δυο γιατί τα φαινόμενα παρατηρούνται πια σχεδόν καθημερινά:

-Μην αφήνετε τίποτα ορατό απ'έξω στα αυτοκίνητά σας, παραβιάζουν τις κλειδαριές και παίρνουν ότι βρουν! Μην πέσετε στην παγίδα και πείτε "έλα μωρέ, μεγάλο δημόσιο πάρκινγκ με τόσα αυτοκίνητα τριγύρω...", με απλά και γρήγορα μαθηματικά θα σας κλέψουν πρώτους :lol:
(αστειεύομαι βέβαια)

-ΠΟΤΕ! ΠΟΤΕ! ΠΟΤΕ! ΠΟΤΕ μην αφήνετε προσωπικά αντικείμενα στην παραλία χωρίς κάποιον δικό σας να τα προσέχει όσο εσείς θα απολαμβάνετε τη θάλασσα. Κι όταν λέμε να τα προσέχει εννοούμε να τα προσέχει κι όχι να απολαμβάνει τον ύπνο του δικαίου κάτω απ'την ομπρέλα, με απλά και γρήγορα μαθηματικά κι εδώ πορτοφόλι τσίου..:lol:
Την πάτησα κι εγώ έτσι μόλις πριν μία εβδομάδα αλλά ευτυχώς είχα αλλού τα λεφτά μου οπότε.. πόσοι άλλοι άτυχοι θα βρέθηκαν όμως εκείνη τη μέρα εκεί..
Αρκεί να δείτε πόσοι θα σας επισκεφτούν στις ξαπλώστρες σας (ντόνατς, μασάζ, @ρχίδια γενικότερα:lol:.. και θα καταλάβετε πόσο εύκολη είναι η "δουλειά" του κάθε επίδοξου.) :winka:

Και πού'στε ακόμα λέω εγώ..:sad:

Εχετλαίος
19/07/2011, 08:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Αρκεί να δείτε πόσοι θα σας επισκεφτούν στις ξαπλώστρες σας (ντόνατς,

Μμμμ. Ένα ζουμερό ντονατσάκι μετά τη βουτέ δε θα με χάλαγε


Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
... μασάζ...

Αααααα. Ούτε ένα χαλαρωτικό μασαζάκι. Μμμμμμμμ


Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
... @ρχίδια..


Άααααααααα όχι! Όλα κι όλα! Εδώ πρέπει να πω οπωσδήποτε όχι! Ίντα το περάσαμε!

:wacko: :lol:

makis206
19/07/2011, 08:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από Εχετλαίος
Άααααααααα όχι! Όλα κι όλα! Εδώ πρέπει να πω οπωσδήποτε όχι! Ίντα το περάσαμε!
:wacko: :lol:

Κράτα πισινή Στέλιο γιατί με την αλμύρα ποτέ δεν ξέρεις.. :uplate: :lol:

Lioulios
19/07/2011, 16:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
παραβιάζουν τις κλειδαριές και παίρνουν ότι βρουν! Μην πέσετε στην παγίδα και πείτε "έλα μωρέ, μεγάλο δημόσιο πάρκινγκ με τόσα αυτοκίνητα τριγύρω Έτσι ακριβώς έγινε .


...Μακάρι όμως να βρει ο άνθρωπος τα τετράδιά του γιατί είναι αμαρτία .


Α ! Και στον Άγιο πέρυσι τα ίδια κάνανε και ήτανε και αλλοδαποί ....Και είναι και όξω .

:wave2:

ERRIKA
19/07/2011, 16:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Αρκεί να δείτε πόσοι θα σας επισκεφτούν στις ξαπλώστρες σας (ντόνατς, μασάζ, @ρχίδια γενικότερα:lol:.. και θα καταλάβετε πόσο εύκολη είναι η "δουλειά" του κάθε επίδοξου.) :winka:

Και πού'στε ακόμα λέω εγώ..:sad:

H επισκεψιμότητα (τσεκαρισμένα πράγματα) στην ξαπλώστρα είναι ένας μαύρος ή σκούρο μπλε ανά 5λεπτο. Έχω την αίσθηση ότι κάθε καλοκαίρι ο Άγιος Παντελεήμων Αχαρνών μετακομίζει στις παραλίες. :sick:

makis206
19/07/2011, 19:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από lioulios
Έτσι ακριβώς έγινε .

Στα αυτοκίνητα δουλεύω Γιάννη, ξέρω σου λέω. Φαντάσου ότι σχεδόν κάθε μέρα έρχεται πελάτης για παραγγελία αφαλού πόρτας. Χωρίς υπερβολές μπορεί μετά από "κακή" νύχτα (συνήθως) να μου έρθουν και τρεις, και τέσσερεις.. και φαντάσου ότι εγώ εξυπηρετώ μία μάρκα αυτοκινήτων μόνο..!

Δεν κλέβουν πάντα, μπορεί να τους τραβήξει ένα μπουφάν ή μία τσάντα θαλάσσης και να τα αφήσουν όπως τα βρήκαν τελικά. Παραβιάζουν όμως το αυτοκίνητο για να δουν αν βρίσκεται κάτι κάτω απ'το μπουφάν ή μέσα στην τσάντα και εννοείται πως τη ζημιά τους την κάνουν αφού ο κάθε πελάτης δεν το γλυτώνει το 70άρι για την κλειδαριά τουλάχιστον..

Αρκετοί πελάτες τους είδαν την ώρα που παραβίαζαν αλλά δεν τους πρόλαβαν, απλά.

Και πάλι όμως όσους έφτασαν ή όσους κατέγραψε μια κάμερα και πέσανε στα χέρια της αστυνομίας, μετά από 2-3 μέρες είναι πάλι έξω γιατί απλούστατα δεν έχουν που να τους βάλουν! Και δεν τα λέω εγώ αυτά, έχω γνωστούς και στην αστυνομία αλλά και στην ασφάλεια των Χανίων (να με προσέχετε εμένα ρεμάλια..!:evil: ):lol:

Το πρόβλημα παίδες είναι τεράστιο και το χειρότερο είναι ότι θα πάρει μεγαλύτερες διαστάσεις έτσι που πάμε, η πείνα είναι μεγάλο πράγμα και δεν αφορά μόνο τους αλλοδαπούς αυτό..

Που χώρος για αισιοδοξίες πια..

makis206
19/07/2011, 19:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από ERRIKA
H επισκεψιμότητα (τσεκαρισμένα πράγματα) στην ξαπλώστρα είναι ένας μαύρος ή σκούρο μπλε ανά 5λεπτο. Έχω την αίσθηση ότι κάθε καλοκαίρι ο Άγιος Παντελεήμων Αχαρνών μετακομίζει στις παραλίες. :sick:

Ο απατεώνας ξέρει που θα σε βρει λάσκα, κάπως έτσι δεν πάει;:winka:

Χωρίς βέβαια να υποννοώ ότι όλοι τους είναι τέτοιοι, προς Θεού. Απλώς οι τίμιοι που σε επισκέπτονται είναι η καλύτερη κάλυψη για τους άτιμους και σε συνδιασμό με τη φάση που βρίσκεσαι εσύ στην ξαπλώστρα ή μέσα στο νερό...


ΥΓ: Να θυμηθώ να κόψω τα πολεμικά παιχνίδια :lol:

ernti
20/07/2011, 01:36
Εγώ άμα ξαναπάω Χανιά να κάτσω να με χέσουνε οι παλιοκλέφτες.

ERRIKA
20/07/2011, 13:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Ο απατεώνας ξέρει που θα σε βρει λάσκα, κάπως έτσι δεν πάει;:winka: Χωρίς βέβαια να υποννοώ ότι όλοι τους είναι τέτοιοι, προς Θεού.

(...) Απλώς οι τίμιοι που σε επισκέπτονται

Ναι ρε συ, όλοι τίμιοι με επισκέπτονται στις ξαπλώστρες. Να φανταστείς αυτοί που πουλάνε ντόνατς έχουν και ταμειακή μηχανή και τα σκούρα μπλε που πουλάνε γυαλιά made in china χρεώνουν και αποδίδουν κανονικά Φ.Π.Α. Τώρα οι Κινέζοι που κάνουν μασάζ νομίζω εκδίδουν χειρόγραφες Δ.Α.Π.Υ. ως απαλλασσόμενοι του Φ.Π.Α. ενώ οι πωλητές βρακοτσεμπεροκαφτανιών κυκλοφορούν με τα θεωρημένα Δελτία Αποστολής. Όλοι τους δε καταβάλλουν κανονικά εισφορές στον Ο.Α.Ε.Ε. Α! και όλοι τους θα κληθούν όπως εγώ, ως ελεύθεροι επαγγελματίες, να καταβάλουν έκτακτη εισφορά 500 Ευρώ.

Αν αυτοί είναι τίμιοι να με χ$σεις.

:wacko:

makis206
20/07/2011, 13:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από ERRIKA
Ναι ρε συ, όλοι τίμιοι με επισκέπτονται στις ξαπλώστρες. Να φανταστείς αυτοί που πουλάνε ντόνατς έχουν και ταμειακή μηχανή και τα σκούρα μπλε που πουλάνε γυαλιά made in china χρεώνουν και αποδίδουν κανονικά Φ.Π.Α. Τώρα οι Κινέζοι που κάνουν μασάζ νομίζω εκδίδουν χειρόγραφες Δ.Α.Π.Υ. ως απαλλασσόμενοι του Φ.Π.Α. ενώ οι πωλητές βρακοτσεμπεροκαφτανιών κυκλοφορούν με τα θεωρημένα Δελτία Αποστολής. Όλοι τους δε καταβάλλουν κανονικά εισφορές στον Ο.Α.Ε.Ε. Α! και όλοι τους θα κληθούν όπως εγώ, ως ελεύθεροι επαγγελματίες, να καταβάλουν έκτακτη εισφορά 500 Ευρώ.
Αν αυτοί είναι τίμιοι να με χ$σεις.
:wacko:

Ε τώρα εσύ το πας αλλού, λες και το κράτος ζητάει τίμια πράγματα..:lol:

Τέλος πάντων μπορεί να το είπα λάθος, όλοι καταλάβαμε όμως τι εννοούσα όταν είπα "τίμιοι"..:winka:

makis206
20/07/2011, 13:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από ernti
Εγώ άμα ξαναπάω Χανιά να κάτσω να με χέσουνε οι παλιοκλέφτες.

Το απόγευμα μετά τον μουσακά θα περάσω μια βόλτα απ'το μαγαζί σου...:evil: :lol: :rotflmao:

kalgeorge
20/07/2011, 13:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Το απόγευμα μετά τον μουσακά θα περάσω μια βόλτα απ'το μαγαζί σου...:evil: :lol: :rotflmao:


den mE les re man.....
apo ta karavia tha mas afisoun na katevoume i.....:lol: :lol:

makis206
20/07/2011, 13:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
den mE les re man.....
apo ta karavia tha mas afisoun na katevoume i.....:lol: :lol:

Ναι ρε κανονικά, θά'χετε καμμιά 20αριά βήματα μέχρι να φτάσετε στα πρώτα ταξί...:rotflmao:

Αλίμονο αν πάει μέχρι τότε Γιώργη, στα Χανιά πάντως κατεβαίνουν μέχρι και σήμερα απ'ότι ξέρω :winka:

ERRIKA
20/07/2011, 13:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
den mE les re man.....
apo ta karavia tha mas afisoun na katevoume i.....:lol: :lol:

Άστο καλύτερα. Φουσκωτή πισίνα στη βεράντα σου και ντόνατς από το σούπερ μάρκετ.

:wave2:

Εχετλαίος
20/07/2011, 13:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από ERRIKA
Άστο καλύτερα. Φουσκωτή πισίνα στη βεράντα σου και ντόνατς από το σούπερ μάρκετ.

:wave2:

Δε θα κατέβεις Μήθυμνα;
:confused:

makis206
20/07/2011, 13:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από ERRIKA
Άστο καλύτερα. Φουσκωτή πισίνα στη βεράντα σου και ντόνατς από το σούπερ μάρκετ.
:wave2:

Ναι, θα του στείλω και βίντεα από Σούγια να παίζει στο προτζέκτορ..:lol: :rotflmao:

kalgeorge
20/07/2011, 13:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Ναι ρε κανονικά, θά'χετε καμμιά 20αριά βήματα μέχρι να φτάσετε στα πρώτα ταξί...:rotflmao:

Αλίμονο αν πάει μέχρι τότε Γιώργη, στα Χανιά πάντως κατεβαίνουν μέχρι και σήμερα απ'ότι ξέρω :winka:


καλα δεν θα χρειαστουμε ταξι....αλλα να ξερω να παρω και κανα γκλομπ μαζι αν ειναι ρε :lol: :lol:

ERRIKA
20/07/2011, 13:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Ναι, θα του στείλω και βίντεα από Σούγια να παίζει στο προτζέκτορ..:lol: :rotflmao:
Βουτάς και τις πατούσες στο δίσκο με τον άμμο της γάτας και το ζεις virtual reality να'ουμ!!! Και με το πορτοφόλι σου γεμάτο!!! :bawl:

kalgeorge
20/07/2011, 13:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από ERRIKA
Άστο καλύτερα. Φουσκωτή πισίνα στη βεράντα σου και ντόνατς από το σούπερ μάρκετ.

:wave2:



κατι ξερεις εσυ και δεν το μαρτυρας :lol:


για πε για πε :eyepop:

makis206
20/07/2011, 13:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από ERRIKA
Βουτάς και τις πατούσες στο δίσκο με τον άμμο της γάτας και το ζεις virtual reality να'ουμ!!! Και με το πορτοφόλι σου γεμάτο!!! :bawl:

Ε! Ρίχνει και λίγο οινόπνευμα στο νερό κι έφτιαξε και τη ρακή! Πεντοζάλια δεν του στέλνω, θα τ'άκούσει από μόνος του μ'αυτό που θα πιει ούτως ή άλλως..:rotflmao:

ERRIKA
20/07/2011, 17:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
κατι ξερεις εσυ και δεν το μαρτυρας :lol:


για πε για πε :eyepop:

E τι να πω!! Οι μισοί φίλοι και γνωστοί μου έχουν γυρίσει "ξαλαφρωμένοι" από τας παραλίας...

kalgeorge
20/07/2011, 17:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από ERRIKA
E τι να πω!! Οι μισοί φίλοι και γνωστοί μου έχουν γυρίσει "ξαλαφρωμένοι" από τας παραλίας...



aaaaaaaaaa......ok
allo lew egw kai allo esy :lol: :lol: :lol:

sinennoisi tsimento :lol: