PDA

View Full Version : Ζητειται μερακλης



TheFace
19/07/2011, 13:44
Μπαινω κατ' ευθειαν στο ψητο... εχω ενα tiger1050 και exv fagvuei να αναδειξω την υπεροχη κολαρα του. Για την περιπτωση λοιπον θελω ενα sting...εεε tailtidy θελω να πω :blush:

Διστυχως μετα απο πολυ ψαξιμο κατεληξα οτι δεν υπαρχει κατι τετοιο παγκοσμιως:(

Αν λοιπον ξερετε να μου προτεινετε καποιον μερακλη (γιατι τετοιος χρειαζεται) που να ασχοληται με πολυεστερικες κατασκευες και να γουσταρει να αναλαβει κατι τετοιο...

Thanx in advance!

dmf
19/07/2011, 14:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από TheFace
Μπαινω κατ' ευθειαν στο ψητο... εχω ενα tiger1050 και exv fagvuei να αναδειξω την υπεροχη κολαρα του. Για την περιπτωση λοιπον θελω ενα sting...εεε tailtidy θελω να πω :blush:

Διστυχως μετα απο πολυ ψαξιμο κατεληξα οτι δεν υπαρχει κατι τετοιο παγκοσμιως:(

Αν λοιπον ξερετε να μου προτεινετε καποιον μερακλη (γιατι τετοιος χρειαζεται) που να ασχοληται με πολυεστερικες κατασκευες και να γουσταρει να αναλαβει κατι τετοιο...

Thanx in advance!


Υπαρχει αυτο που θες, και μαλιστα το παραγει η ιδια η triumph.

http://shop-uk.triumph.com/AQUA-V/10086696,en_GB,pd.html&cgid=1300000#!prefn1%3DproductType%26prefv1%3DString%26i%3D12%26color%3D0004_black#image

παρακαλω :rolleyes:



















:lol: :beer:

Λευκάδιος
19/07/2011, 14:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από dmf
Υπαρχει αυτο που θες, και μαλιστα το παραγει η ιδια η triumph.

http://shop-uk.triumph.com/AQUA-V/10086696,en_GB,pd.html&cgid=1300000#!prefn1%3DproductType%26prefv1%3DString%26i%3D12%26color%3D0004_black#image

παρακαλω :rolleyes:
:lol: :lol:
Αρχικά δημιουργήθηκε από TheFace
Μπαινω κατ' ευθειαν στο ψητο... εχω ενα tiger1050 και exv fagvuei να αναδειξω την υπεροχη κολαρα του. Για την περιπτωση λοιπον θελω ενα sting...εεε tailtidy θελω να πω :blush:

Διστυχως μετα απο πολυ ψαξιμο κατεληξα οτι δεν υπαρχει κατι τετοιο παγκοσμιως:(

Αν λοιπον ξερετε να μου προτεινετε καποιον μερακλη (γιατι τετοιος χρειαζεται) που να ασχοληται με πολυεστερικες κατασκευες και να γουσταρει να αναλαβει κατι τετοιο...

Thanx in advance! υπηρχε(δεν ξερω αν υπαρχει ακομα)ενα μαγαζι στην Κωνσταντινουπολεως στο μεταξουργειο με την ονομασια SUZUKOMANIA(Μάνος).ο τυπος ειχε κανει πολλες πολυεστερικες κατασκευες(και οχι μονο)σε διαφορα προτζεκτς.ειχε φτιαξει και μια καρινα για suzuki tl 1000s φιλου με καλο αποτελεσμα.επισης ενα μελος του moto.gr, ο nemes ασχολειται με τετοιες δουλειες(ερασιτεχνικα)

TheFace
19/07/2011, 20:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από dmf
Υπαρχει αυτο που θες, και μαλιστα το παραγει η ιδια η triumph.

http://shop-uk.triumph.com/AQUA-V/10086696,en_GB,pd.html&cgid=1300000#!prefn1%3DproductType%26prefv1%3DString%26i%3D12%26color%3D0004_black#image

παρακαλω :rolleyes:



















:lol: :beer:

καλοοοο :lol:
:beer:

TheFace
19/07/2011, 20:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από giorgos76
:lol: :lol: υπηρχε(δεν ξερω αν υπαρχει ακομα)ενα μαγαζι στην Κωνσταντινουπολεως στο μεταξουργειο με την ονομασια SUZUKOMANIA(Μάνος).ο τυπος ειχε κανει πολλες πολυεστερικες κατασκευες(και οχι μονο)σε διαφορα προτζεκτς.ειχε φτιαξει και μια καρινα για suzuki tl 1000s φιλου με καλο αποτελεσμα.επισης ενα μελος του moto.gr, ο nemes ασχολειται με τετοιες δουλειες(ερασιτεχνικα)

Θα κανω μια βολτα απο εκει μιας που το λες... σε πιο υψος της κωσταντινουπολεως περιπου?

Αν μας διαβαζει ο nemes, η οποιαδηποτε συμβουλη του θα ηταν πολυτιμη...

teo24
21/07/2011, 22:49
Πρεπει να ναι αναμεσα σε Λενορμαν και Καβαλας.Αλλα πιο κοντα στην Καβαλας,κατω απ την γεφυρα σχεδον.

TheFace
22/07/2011, 17:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από teo24
Πρεπει να ναι αναμεσα σε Λενορμαν και Καβαλας.Αλλα πιο κοντα στην Καβαλας,κατω απ την γεφυρα σχεδον.

Thanks! :beer:

nemes74
02/08/2011, 23:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από giorgos76
:lol: :lol: υπηρχε(δεν ξερω αν υπαρχει ακομα)ενα μαγαζι στην Κωνσταντινουπολεως στο μεταξουργειο με την ονομασια SUZUKOMANIA(Μάνος).ο τυπος ειχε κανει πολλες πολυεστερικες κατασκευες(και οχι μονο)σε διαφορα προτζεκτς.ειχε φτιαξει και μια καρινα για suzuki tl 1000s φιλου με καλο αποτελεσμα.επισης ενα μελος του moto.gr, ο nemes ασχολειται με τετοιες δουλειες(ερασιτεχνικα) παροοοοοον!!!!!!κιεφτασα!!!!!:winka: :wave2: ναι.......ερασιτεχνικα μεν................αριστουργηματικα.......δε!!!!εδω ειμαστε.......για καθε απορια!!!:beer: :beer:

nemes74
02/08/2011, 23:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από TheFace
Θα κανω μια βολτα απο εκει μιας που το λες... σε πιο υψος της κωσταντινουπολεως περιπου?

Αν μας διαβαζει ο nemes, η οποιαδηποτε συμβουλη του θα ηταν πολυτιμη... στειλε οποτε θελεις φιλε μου.......ειχα καιρο να μπω.......κιεπεσα πανω σαυτο!!!!:wave2: :beer:

nemes74
02/08/2011, 23:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από nemes74
στειλε οποτε θελεις φιλε μου.......ειχα καιρο να μπω.......κιεπεσα πανω σαυτο!!!!:wave2: :beer: και για οποιον θελει να δει δουλειες μου......συγκεντρωτικα................υπαρχουμε πλεον και στο face book......κανετε add στον.......chris mototransformer nicks.......φυσικα και σας απαντω....μπενετεε στις φωτο μου......και ειναι ολα μεσα!!!!:beer: :winka: :D

Λευκάδιος
03/08/2011, 22:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από nemes74
:wave2: ναι.......ερασιτεχνικα μεν................αριστουργηματικα.......δε!!:beer: :beer: ο τιτλος του θρεντ ειναι σαφης:winka: :beer:

nemes74
05/08/2011, 19:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από giorgos76
ο τιτλος του θρεντ ειναι σαφης:winka: :beer: :a013: :a013: :a012: :a08: