PDA

View Full Version : Murphy Vaffanculo...mugello 2011 (Spam άλλα..... )



manhunter
08/07/2011, 10:39
Ωραίος :beer:

Έλα να παίρνουμε σέιρά....


(Και στείλε φωτογραφίες λέμε και σε εμάς....)

Metzgermeister
09/07/2011, 17:27
LOL

Στο γυρνα ημασταν μαζι στο καραβι! :beer:

Zodd
10/07/2011, 05:03
I WANT MORE...... σορρυ αλλά δεν μπόρεσα να κρατηθώ την είχα καταβρει μια ώρα τώρα:D

Metzgermeister
10/07/2011, 14:05
Ο φιλος με το Cb και την trioval απλα απαραδεκτος σαν οδηγος :wave2:

devil's animal
10/07/2011, 15:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από Metzgermeister
Ο φιλος με το Cb και την trioval απλα απαραδεκτος σαν οδηγος :wave2:


μπορω να σου δωσω τον αριθμο της πινακιδας του και τ'ονομα του,να τον δωσεις στεγνα στους μπατσους οτι κανει μαλακιες,μπας και τον μπουζουριασουν. . .:bawl:

John Steed
10/07/2011, 20:29
Στα επόμενα! :beer: :beer:



Χωρίς το Murphy όμως, έτσι? :winka:



:wave2:

SoulGR
10/07/2011, 20:47
:beer: :beer: :beer:

βαλτε κι αλλες φωτο και το βιντεο με το cb1 :beer:

gixxerpap
10/07/2011, 21:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από SoulGR
:beer: :beer: :beer:

βαλτε κι αλλες φωτο και το βιντεο με το cb1 :beer:
τι μηχανάκι του πούλησα πάλι ρε πστ μου ...:lol:


ταξίδι χωρίς λίγη περιπέτεια, τελικά δε λέει!:beer: :beer:
άντε και του χρόνου παρέα!

βάλτε κι άλλες φωτό:beer:

Toumpas
11/07/2011, 10:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από amyroukai
Ξέχασα την φωτογραφία...

Μεονί το έκανε το Ρο ο φίλος (και με επετειακό κουστούμι για το μοντέλο 07-08, σνιφ :bigcry: )

latris mixanis
11/07/2011, 16:44
Όλα αυτά γράφτηκαν για να του πεις επιτέλους ότι θες να τον κεράσεις μια μπύρα? :confused:

Ο ένας κερνάει τσάι ο άλλος μπύρα κάποιος είναι ριγμένος οικονομικά, σε τέτοιες εποχές να το προσέξετε.. :rotflmao: :rotflmao:

Και του χρόνου


:beer: :wave2: :beer:

SoulGR
11/07/2011, 20:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από LogOutGoRide
Πέρασα φανταστικά, ειλικρινά το έκανα ξανά αύριο κιόλας χωρίς να αλλάξω τίποτα και ιδίως την παρέα.Ότι και όπως το φαντάστηκα έγινε και πιστεύω πως σε συνδυασμό με το τριήμερο που ακολούθησε καπάκι με τον μεγάλο μου γιο σε κάμπινγκ ,ήταν μια απο τις καλύτερες (μπορεί και η καλύτερη ) άδειες που είχα ποτέ και σας ευχαριστώ όλους γι'αυτό.

Το μοναδικό στραβό που έγινε ,ήταν μόλις πάτησα το πόδι μου στην Ελλάδα,στο πρώτο τούνελ της Εγνατίας που πέρασα ,(γαμω)Τούρκος με Βελγικές πινακίδες κόντεψε να με σκοτώσει κυριολεκτικά ,όταν τον προσπερνούσα (με αρκετά στο κοντέρ είναι η αλήθεια) έκοψε απο δεξιά στα αριστερά και φρέναρε μπροστά μου ,χωρίς να υπάρχει ψυχή στον δρόμο.

Καλούς δρόμους σε όλους ,ελπίζω να συναντηθούμε σύντομα.

:beer: :beer: :beer:
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:
αντε και στην επομενη


το βιντεο το περιμενουμε ακομα:rotflmao: :rotflmao:


αν ειναι ευκολο πειτε μας και μια τιμη:o

LogOutGoRide
11/07/2011, 21:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από SoulGR
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:
αντε και στην επομενη


το βιντεο το περιμενουμε ακομα:rotflmao: :rotflmao:


αν ειναι ευκολο πειτε μας και μια τιμη:o

Ευχαριστώ και στα δικά σας.
Βίντεο; Ποιό βίντεο; Έχω ένα απο το κινητό στο πρώτο πέρασμα των gp απο μπροστά μου αλλά δεν ξέρω τι να το κάνω :rotflmao:
Τιμές; Το να δεις με καλή παρέα αγώνα GP...priceless :rotflmao: .Έχασα την μπάλα με βενζίνες δώρα κλπ.
Έκανα περίπου 2.500 χλμ και να σου πω παράδειγμα.Επειδή μια φορά αναγκάστηκα να κυνηγάω busa και XX για περίπου 320 χλμ και μια τον εαυτό μου για άλλα 530χλμ απο βενζίνες δεν θέλω να ξέρω :lol:
Γέμισα στην Ηγουμενίτσα όταν κατέβηκα και ξαναέβαλα 22 ευρώ (με 1,65 περίπου) στην Κοζάνη ,σε ένα shell αν θυμάμαι καλά προς την είσοδο της πόλης σε κάτι βοηθητικούς δρόμους γιατί έκανα στάση για τσιγάρο.Οπότε...

jimtarasxt660x
11/07/2011, 21:33
Μπράβο ρε παίδες....πάντα τέτοια!!!!!



:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

ziggΥ
11/07/2011, 21:38
γκρέιτ!! :D :D

άντε και του χρόνου indianapolis :smokin: :D :wacko: :look:


:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

Jo.Da.
11/07/2011, 21:39
μύρισε μοτοτΖιΠί να 'ούμε...:winka: :beer:

blackbusa
11/07/2011, 21:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από SoulGR
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:
αντε και στην επομενη


το βιντεο το περιμενουμε ακομα:rotflmao: :rotflmao:


αν ειναι ευκολο πειτε μας και μια τιμη:o

αν και το εχω γραψει στο αλλο θρεντ...275 για μονοκαβαλο...συμπεριλαμβανει εισητηριο πλοιου 2ημερο εισητηριο mugello και 3 μερες σε δικλινο...μετα βασει τις ταχυτητες σας και την διαδρομη και το ποσο καιει το μηχανακι σας κλπ κλπ υπολογιζετε περιπου...απλα υπολογιστε στην Ιταλια 700χλμ το λιγοτερο...για περισσοτερες Info κοιτας http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=119413

το βιντεακι ειναι 15λεπτο και εχει και το ατυχημα του παιδιου...αν βρω χρονο να το κοψω ισως και να μπει...αν...:wave2:

H.A.Balafoutre
11/07/2011, 22:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από LogOutGoRide
Συμπέρασμα πρώτο:Επιτέλους πρέπει να εξασκηθώ στην φωτογραφική μηχανή :ZZZ:

Συμπέρασμα δεύτερο:Χρειάζομαι φακό με μεγαλύτερο zoom :rotflmao:

Συμπέρασμα τρίτο:Όταν ''τραβάς'' κινούμενα αντικείμενα επιβάλλετε να έχεις επιλέξει την θέση sports στην μηχανή :rolleyes:

Πέρασα φανταστικά, ειλικρινά το έκανα ξανά αύριο κιόλας χωρίς να αλλάξω τίποτα και ιδίως την παρέα.Ότι και όπως το φαντάστηκα έγινε και πιστεύω πως σε συνδυασμό με το τριήμερο που ακολούθησε καπάκι με τον μεγάλο μου γιο σε κάμπινγκ ,ήταν μια απο τις καλύτερες (μπορεί και η καλύτερη ) άδειες που είχα ποτέ και σας ευχαριστώ όλους γι'αυτό.

Το μοναδικό στραβό που έγινε ,ήταν μόλις πάτησα το πόδι μου στην Ελλάδα,στο πρώτο τούνελ της Εγνατίας που πέρασα ,(γαμω)Τούρκος με Βελγικές πινακίδες κόντεψε να με σκοτώσει κυριολεκτικά ,όταν τον προσπερνούσα (με αρκετά στο κοντέρ είναι η αλήθεια) έκοψε απο δεξιά στα αριστερά και φρέναρε μπροστά μου ,χωρίς να υπάρχει ψυχή στον δρόμο.

Καλούς δρόμους σε όλους ,ελπίζω να συναντηθούμε σύντομα.

:beer: :beer: :beer:


Ρε συ Κώστα....θυμάσαι που σου το είπα το περιστατικό με εμένανε στην Εγνατία πάνω από την Καβάλα όταν πήγαινα Σαλονίκη....ακριβώς το ίδιο σου έκανε.....??? ΓΜΤΣΠΙΤΙ ΤΟΥΣ....στα κουφά και στα κουλά χωρίς λόγο μόλις σε δούν με μηχανή....:evil: :evil: :evil:

Σταμάτα πάρε με ένα τηλέφωνο....να δεις τι θα γινότανε....ααααα δεν πάμε καλάαααα

devil's animal
12/07/2011, 01:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από Metzgermeister


Δεχομαι οτι το ρουφιανος ακουστηκε ασχημα αλλα δεν πηγαινε σε σενα.Ειναι ενα κακο του γραπτου λογου αυτο.Γι αυτο και για το ρουφιανος σου ζηταω συγνωμη.

Σου ξαναλεω οτι δεχομαι οτι μαλλον εσυ χαλαστηκες απο το ρουφιανος και απο εκει και περακαι σου λεω οτι γι αυτο σου ζηταω συγνωμη και οτι ειναι ενα απο τα αρνητικα του γραπτου λογου.


Devils no offence κερναω και μπυριτσα

θα μεινω σε αυτα για να κλεισει παντελως το θεμα και δεν θα αναπτυχθω παραπανω στο τι και το πως...

μπυρα και απο εμενα..
:beer:

TROOPER
12/07/2011, 12:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
...

yamaha R1 με στενη επαφη τριτου τυπου με αμαξι ιταλου παππου...:sick:

αουτς!!:sad:

STOYBI
12/07/2011, 14:19
Μπραβο παιδες..........:beer: :beer:


:wave2:

CIRUS
12/07/2011, 15:15
Μπραβο, αντε και του χρόνου παίδες, πάντα τέτοια :beer: :beer: :beer:

John Steed
12/07/2011, 17:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
και αλλη μια το κοριτσι μου ,που δεν μου χαλαει ποτε χατηρι...
:a07: :a07:


Για το CB-1 μιλάς, ε? :lol: :rotflmao:




Στα επόμενα! :beer: :beer:

makis206
13/07/2011, 11:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
και βλεπουμε μονο μιση ωριτσα δοκιμαστικα motoGp και γινεται το μαγικο. ο γιατρος βγαινει 12ος. μετραω τις θεσεις στο grid. και συνειδητοποιω οτι καθομαστε ΜΠΡΟΣΤΑ απο την θεση 12!!αριστερα της πιστας και ακριβως κατω απο τις θεσεις μας...αμα σε παει...:smokin:

Για ρε π@πάρα δεν πήγες να κάτσεις πιο μπροστά;:mad:

Εσύ φταις!:evil:




:rotflmao:

blackbusa
13/07/2011, 12:09
πληροφοριακα...επειδη δεν ξερω τι παιζετε με τις ασφαλιστικες σας και τις οδικες βοηθειες...το παλλικαρι με το r1 fiat θα πρεπει να πληρωσει κανα 250αρι στον μαντρα και μεχρι τωρα ειμαστε στα 900-1000 ευρω για την μεταφορα μεχρι το καραβι τις Ancona...μειλαμε για μια αποσταση 160χλμ...keep saying malakies gia tsagia...:wave2:

sniper
13/07/2011, 12:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
πληροφοριακα...επειδη δεν ξερω τι παιζετε με τις ασφαλιστικες σας και τις οδικες βοηθειες...το παλλικαρι με το r1 fiat θα πρεπει να πληρωσει κανα 250αρι στον μαντρα και μεχρι τωρα ειμαστε στα 900-1000 ευρω για την μεταφορα μεχρι το καραβι τις Ancona...μειλαμε για μια αποσταση 160χλμ...keep saying malakies gia tsagia...:wave2:

Δεν το αφηνε στο χαντάκι; Έτσι που το έκανε.. τι θα το κάνει;

blackbusa
13/07/2011, 12:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Δεν το αφηνε στο χαντάκι; Έτσι που το έκανε.. τι θα το κάνει;

βασικα διαβασα χοντακι...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

τι να σε πω ρε Νικο...παντως ο παππους εχει απο τις καλες ασφαλιστικες και ισως και αυτα τα εξοδα του τα καλυψουν ολα...

devil's animal
13/07/2011, 12:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Δεν το αφηνε στο χαντάκι; Έτσι που το έκανε.. τι θα το κάνει;

Νικο απ'οτι ειδαμε το μηχανακι δεν εχει παρει πλαισιο.
μονο το μπροστινο καταστραφηκε. κοπηκε μπουκαλα, στραβωσε σταμπιλιζατερ, βαση οργανων, οργανα, πλαστικα, κατι μαρσπιεδες και ψιλολογια. δεν ειναι τοσο χαλια οσο φαινεται...:wacko:

αλλα αυτο με τις οδικες ειναι φιασκο...:a52:


231346

sniper
13/07/2011, 12:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
Νικο απ'οτι ειδαμε το μηχανακι δεν εχει παρει πλαισιο.
μονο το μπροστινο καταστραφηκε. κοπηκε μπουκαλα, στραβωσε σταμπιλιζατερ, βαση οργανων, οργανα, πλαστικα, κατι μαρσπιεδες και ψιλολογια. δεν ειναι τοσο χαλια οσο φαινεται...:wacko:

αλλα αυτο με τις οδικες ειναι φιασκο...:a52:

Ναι μωρέ.. γρατζουνιές.. με 4-5Κ σαν καινούργιο θα είναι.. :hypnotize

manhunter
13/07/2011, 12:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
Νικο απ'οτι ειδαμε το μηχανακι δεν εχει παρει πλαισιο.
μονο το μπροστινο καταστραφηκε. κοπηκε μπουκαλα, στραβωσε σταμπιλιζατερ, βαση οργανων, οργανα, πλαστικα, κατι μαρσπιεδες και ψιλολογια. δεν ειναι τοσο χαλια οσο φαινεται...:wacko:

αλλα αυτο με τις οδικες ειναι φιασκο...:a52:




Kάτσε να γράψω την δική μου ιστορία, με εκείνα που λέγαμε, να γελάσει κάθε πικραμένος γαμώ τις οδικές τους...

:evil: :evil:

georgio
13/07/2011, 15:52
:eyepop: :hypnotize

:rotflmao: :bawl: :rotflmao: :bawl: :rotflmao:

manhunter
13/07/2011, 15:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από h_m_akis
και μια σπανια καλλιτεχνικη φωτο που απεικονιζει ολη την ομορφια της παρεας!!!:a53: :cry: :rotflmao: :rotflmao:



ρε ψηλέ


:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

N4pSt3R
13/07/2011, 18:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
Αλλος με την βαρκα μαςςςςςςςςςςςςςςςςςς (για mugello)....

Είμασταν και εμείς εκεί και ήταν φανταστικά!!!Μας έχεις και στα μηχανάκια στην Ηγουμενίτσα!!!

LogOutGoRide
13/07/2011, 18:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από h_m_akis
και μια σπανια καλλιτεχνικη φωτο που απεικονιζει ολη την ομορφια της παρεας!!!:a53: :cry: :rotflmao: :rotflmao:

Κατάλαβες τώρα γιατί δεν μου αρέσει να βγαίνω φωτογραφίες :bigcry:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Μπράβο στον φωτογράφο που μέσα στο λιοπύρι είχε την υπομονή και έβγαλε τέτοια παπαράτσικη φωτό :evil:

:beer: :beer: :beer:

TROOPER
14/07/2011, 07:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Ναι μωρέ.. γρατζουνιές.. με 4-5Κ σαν καινούργιο θα είναι.. :hypnotize

υπερβολα...με μια αλοιφη φτιαχνει!

makis206
14/07/2011, 07:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
υπερβολα...με μια αλοιφη φτιαχνει!

Eγώ πάλι πιστεύω ότι κυκλοφορεί άνετα κι έτσι, ίσα ίσα που δεν θα το πιάνει και το κακό μάτι.:ninja:

manhunter
14/07/2011, 08:53
Επειδή ειναι ταξιδιωτικό, δεν το καθαρίζετε από το σπαμ πλιζ?
Θενκς.

manhunter
14/07/2011, 10:12
H συνέχεια επί της οθόνης, έχουμε και δουλειές.

TROOPER
14/07/2011, 10:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από manhunter
Λατρεύω ρεντ μπουλ, αλλά μάνστερ είναι σαν Περαγκόν ξυνισμένο και παγωμένο.
...

η περιγραφη σου αρχισε και τελειωσε εδω!!!!!!!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Μaggellanos
14/07/2011, 11:50
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

sniper
14/07/2011, 12:10
Καλά ρε Σταύρο..

Πήγες μέχρι εκεί για να στηθείς στην ευθεία.. και να βλέπεις τις μάχες στις Οθόνες;

Δεν καθόσουν σπίτι να το δεις στην τιβί, να γλυτώσεις και τα παπούτσια; :rolleyes:

blackbusa
14/07/2011, 12:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Καλά ρε Σταύρο..

Πήγες μέχρι εκεί για να στηθείς στην ευθεία.. και να βλέπεις τις μάχες στις Οθόνες;

Δεν καθόσουν σπίτι να το δεις στην τιβί, να γλυτώσεις και τα παπούτσια; :rolleyes:

:winka:

devil's animal
14/07/2011, 12:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Καλά ρε Σταύρο..

Πήγες μέχρι εκεί για να στηθείς στην ευθεία.. και να βλέπεις τις μάχες στις Οθόνες;

Δεν καθόσουν σπίτι να το δεις στην τιβί, να γλυτώσεις και τα παπούτσια; :rolleyes:


ρε Νικο δεν νομιζω οτι ειναι τυχαιο οτι εκει τα εισητηρια κανουν την διπλη τιμη με της "γενικης εισοδου".
επισης δεν βρεχεσαι, δεν παθαινεις ηλιαση και δεν ποδοπατιεσαι.
το Σαββατο οι αλλοι λασπωθηκαν μεχρι τα μπουνια. επισης την Κυριακη ο Πανος καηκε απο τον ηλιο και ο Κιμωνας σχεδον επαθε ηλιαση.


επισης δεν ηξερα καθολου που θα βρισκομουν. ουτε ο Πανος που μου τα εκλεισε. απο φωτογραφιες δεν μπορεις να καταλαβεις. οι στροφες (που δεν εβλεπα) ηταν ενα μειονεκτημα αλλα σκεψου οτι και σε αλλα σημεια εβλεπαν μια στροφη. π.χ. Materassi. ή Pogio Secco... ολο το αλλο το εβλεπαν απο γιγαντοοθονες. αυτοι που ηταν στους λοφους, σαφως και ηταν μακρυτερα απο την δραση απ'οτι ημουν εγω.

δεν μπορεις να βλεπεις ολη την πιστα. η τηλεοραση σαφως και ειναι καλυτερη για να δεις το οποιοδηποτε αθλημα, ακριβως επειδη εχει δεκαδες ή και εκατονταδες καμερες που γινονται τα ματια σου σε καθε στιγμη, οπου και αν βρισκονται οι αγωνιζομενοι.

εκει πας για την αισθηση του αγωνα και το γεγονος οτι ολο το θεμα ειναι ενα μεγαλο πανηγυρι.επισης πας για τον ηχο και την αμεσοτητα του πραγματος.

αν μου βρεις κανα πασο για "access to all areas" την επομενη φορα, με χαρα θα το δεχτω..
:beer:


231423

Manalishi
14/07/2011, 12:34
:beer: :beer: :beer: :beer:

blackbusa
14/07/2011, 12:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
ρε Νικο δεν νομιζω οτι ειναι τυχαιο οτι εκει τα εισητηρια κανουν την διπλη τιμη με της "γενικης εισοδου".
επισης δεν βρεχεσαι, δεν παθαινεις ηλιαση και δεν ποδοπατιεσαι.
το Σαββατο οι αλλοι λασπωθηκαν μεχρι τα μπουνια. επισης την Κυριακη ο Πανος καηκε απο τον ηλιο και ο Κιμωνας σχεδον επαθε ηλιαση.


επισης δεν ηξερα καθολου που θα βρισκομουν. ουτε ο Πανος που μου τα εκλεισε. απο φωτογραφιες δεν μπορεις να καταλαβεις. οι στροφες (που δεν εβλεπα) ηταν ενα μειονεκτημα αλλα σκεψου οτι και σε αλλα σημεια εβλεπαν μια στροφη. π.χ. Materassi. ή Pogio Secco... ολο το αλλο το εβλεπαν απο γιγαντοοθονες. αυτοι που ηταν στους λοφους, σαφως και ηταν μακρυτερα απο την δραση απ'οτι ημουν εγω.

δεν μπορεις να βλεπεις ολη την πιστα. η τηλεοραση σαφως και ειναι καλυτερη για να δεις το οποιοδηποτε αθλημα, ακριβως επειδη εχει δεκαδες ή και εκατονταδες καμερες που γινονται τα ματια σου σε καθε στιγμη, οπου και αν βρισκονται οι αγωνιζομενοι.

εκει πας για την αισθηση του αγωνα και το γεγονος οτι ολο το θεμα ειναι ενα μεγαλο πανηγυρι.επισης πας για τον ηχο και την αμεσοτητα του πραγματος.

αν μου βρεις κανα πασο για "access to all areas" την επομενη φορα, με χαρα θα το δεχτω..
:beer:

αυτα που πηρες εσυ εχουν τριπλη το καθε εισητηριο...αν δεν εχει και λιγο περιπετεια δεν αξιζει...η μονη περιπτωση θα ηταν να ειναι μεσα στην τιμη οπως ειπες και ''free pass''...θα πηγαινα να σουλατσαρω και μετα παλι στο χορταρι να τα βλεπουμε ολα ΓΚΑΒΛΑ...

makis206
14/07/2011, 13:09
Έλα ρεμάλι 'μολόγα τα όλα τώρα.. πλήρωσες τριπλά για να βγάλεις την αναμνηστική έτσι;:evil:


(απ'τις στιγμές που η φωτογραφική μηχανή θα έπρεπε να πετάει απ'το φλας ένα γάντι του μποξ..):lol: :rotflmao:




231424

h_m_akis
14/07/2011, 18:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
η περιγραφη σου αρχισε και τελειωσε εδω!!!!!!!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


:lol: :lol: :lol: :a51:

devil's animal
14/07/2011, 22:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Έλα ρεμάλι 'μολόγα τα όλα τώρα.. πλήρωσες τριπλά για να βγάλεις την αναμνηστική έτσι;:evil:




μπαααα...εγω γροθακο μου, πληρωσα για το τριημερο (παρασκευη, σαββατο, κυριακη) 150€. οι αλλοι πληρωσαν για το διημερο (σαββατο, κυριακη) 104€.

επαιξε βεβαια προσφορα και να'ναι καλα ο Πανος που την ξετρυπωσε αλλα οι τιμες ηταν αυτες. χωρις προσφορα, οντως αν ηθελα να καθομαι εκει θα ηταν σχεδον τριπλασια...:winka:

blackbusa
14/07/2011, 22:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
μπαααα...εγω γροθακο μου, πληρωσα για το τριημερο (παρασκευη, σαββατο, κυριακη) 150€. οι αλλοι πληρωσαν για το διημερο (σαββατο, κυριακη) 104€.

επαιξε βεβαια προσφορα και να'ναι καλα ο Πανος που την ξετρυπωσε αλλα οι τιμες ηταν αυτες. χωρις προσφορα, οντως αν ηθελα να καθομαι εκει θα ηταν σχεδον τριπλασια...:winka:

τα 2 ατομα 590 νομιζω χωρις τα μεταφορικα...:winka:

αλλα και παλι μια μαλακια και μιση μου φανηκε...μονο ευθεια και τv καθομαι και σπιτι μου...

:wave2:

devil's animal
14/07/2011, 23:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
τα 2 ατομα 590 νομιζω χωρις τα μεταφορικα...:winka:

αλλα και παλι μια μαλακια και μιση μου φανηκε...μονο ευθεια και τv καθομαι και σπιτι μου...

:wave2:

ρε Πανουλη, σε γλιτωνει οπως προειπα απο καιρικα φαινομενα.σε γλιτωνει απο ταλαιπωρια οριοθετησης χωρου. σε γλιτωνει απο πρωϊνο ξυπνημα.
μπορεις να σηκωθεις σαν ανθρωπος να πας τουαλετα. εσεις για να σηκωθειτε απο εκει που εισασταν επρεπε να πειτε 352 scusι και 506 scusa mi...:rolleyes:

επισης ναι μεν βλεπατε στροφες αλλα εισασταν μακρυα.

αλλωστε και εμενα μου εδινε την δυνατοτητα να ειμαι εκει αλλα μπορουσα να παω οπουδηπουτε ηθελα στο prato.:winka:

αρα θα μπορουσα να ειμαι εκει για την εκκινηση, να βγαλω "αναμνηστικες" και να να βγαλω και τα box (με slr) και μετα να παω σε κανα υψωμα, να βλεπω ενα εσακι πχ.

εσεις ρε συ αν δεν ειχατε την t.v. (και παλι στα πλαγια) δεν θα βλεπατε ποιος κερδισε.:lol: :lol:

anyway, ειναι χαζο αυτο που κανουμε γιατι ειμαι απολυτα ικανοποιημενος με την επιλογη μου και οποιος εχει την δυνατοτητα, μπορει να παει και να διαπιστωσει ιδιοις ομασι.

αλλωστε οπως καταλαβα ειστε και εσεις ικανοποιημενοι απο την επιλογη σας, οποτε δεν υπαρχει λογος να το αναλυσουμε περαιτερω...
:wave2:

TheFace
15/07/2011, 09:09
Μπραβο μαγγες παντα τετοια! :beer:

Μια ερωτηση που καιει (αν καπου αναφερθηκε και δεν το προσεξα ζητω συγνωμη)... ολοι ξερουμε για το τι γινεται με τις κλοπες στην ιταλια (εγω οταν την περασα ακρη ως ακρη με ενα Z4 3.0 δεν σταματουσα ουτε για κατουρημα!)...

Τι παιζει με την ασφαλεια των μηχανακιων σε ενα τετοιο event?
Εχω ακουσει οτι πολλα συμβαινουν σε τετοια συγκεντρωση μηχανων με τοσα κορακια που παιζουν στην ιταλια...

Εσεις που τα αφησατε? Ειχε κλειστο προστατευομενο parking το ξενοδοχειο?
Στην πιστα?

Παμε αλλη μια γυρα... beer: :beer: :beer:

blackbusa
15/07/2011, 11:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από TheFace
Μπραβο μαγγες παντα τετοια! :beer:

Μια ερωτηση που καιει (αν καπου αναφερθηκε και δεν το προσεξα ζητω συγνωμη)... ολοι ξερουμε για το τι γινεται με τις κλοπες στην ιταλια (εγω οταν την περασα ακρη ως ακρη με ενα Z4 3.0 δεν σταματουσα ουτε για κατουρημα!)...

Τι παιζει με την ασφαλεια των μηχανακιων σε ενα τετοιο event?
Εχω ακουσει οτι πολλα συμβαινουν σε τετοια συγκεντρωση μηχανων με τοσα κορακια που παιζουν στην ιταλια...

Εσεις που τα αφησατε? Ειχε κλειστο προστατευομενο parking το ξενοδοχειο?
Στην πιστα?

Παμε αλλη μια γυρα... beer: :beer: :beer:

στην πιστα τα μονα που εχουν κλεψει ειναι η γυροσκοπικη καμερα του Rossi περισυ και φετος απο το παντοκ του Pedrosa κατι ρουχα...:winka: εχει παντου σεκιουριταδες που αν παει καποιος να παραβιασει κατι τον τσιμπανε...βεβαια cryptonite και συναγερμο δεν ειναι κακο εχεις...αν θελεις να εισαι πιο σιγουρος στα 700 μετρα πριν φτασεις στην εισοδο εχει φυλασομενο παρκινγκ επι πληρωμη...5 € το ειχανε...πρεπει να εχει και αλλα γιατι ελεγε η ταμπελα το τελευταιο φυλασομενο παρκινγκ...

στο ξενοδοχειο που μειναμε ειχε κλειστο parking που στις 23.00 κλειδωνε και ανοιγε στις 06.00...βεβαια αν θελεις να μπεις η να βγεις τις υπολοιποες ωρες σου ανοιγαν απο την reception...εστω ετσι μου ειπαν...

οι κλοπες στην Ιταλια ειναι οντως σοβαρο θεμα...βεβαια οσο ποιο νοτια εισαι τοσο το χειροτερο(Ρωμη και κατω)...και στις πολυ μεγαλες πολεις...στα υπολοιπα ειναι αρκετα χαλαρα τα πραγματα αλλα δεν πρεπει να αφηνεις και τα κλειδια επανω...

:wave2:

Cpt. Haddock
15/07/2011, 11:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
[...]...βεβαια οσο ποιο νοτια εισαι τοσο το χειροτερο(Ρωμη και κατω)...[...]
:wave2:

Για Ιταλία μιλάμε φιλε, μεχρι Ρωμη παει :lol:

blackbusa
15/07/2011, 11:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Για Ιταλία μιλάμε φιλε, μεχρι Ρωμη παει :lol:

νταξ...το εχουμε ξαναπει...τυπικα ειναι Ιταλια...ουσιαστικα ειναι Μεγαλη Ελλαδα...τυχαιο???:evil:

PanVas
15/07/2011, 11:45
Πολύ γουστάρω αυτό το πολλαπλής όωης ταξιδιωτικό.
Ο καθένας από την δικιά του ματιά, ανάλογα με τον χαρακτήρα του κτλ κτλ...

Μπράβο σας και συνεχίστε το ποστάρισμα!

Και τα Πατρινοπουλα να γράψουν πέντε αράδες!



Να πω και κάτι από την εμειρία μου, στο Μπρνό, στο ελεύθερο πάρκινγκ, αλλά και στα επί πληρωμή, δεν έβγαινες από την πύλη του πάρκινγκ αν δεν έδειχνες την άδεια της μηχανής και ένα άιντι!
Τσεκάραν μία μία τις μηχανές αν η άδεια συμφωνεί με την πινακίδα.


:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

Sapadak
15/07/2011, 12:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από PanVas
Τσεκάραν μία μία τις μηχανές αν η άδεια συμφωνεί με την πινακίδα.


:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

επισης και τον αριθμο πλαισιου με τον αριθμο που εγραφε η αδεια :beer:

sniper
15/07/2011, 12:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
παμε να βρουμε τα παιδια αλλα εχανε η μανα το παιδι και το παιδι την μανα...
εβλεπα τους αλλους και ειχαν μπει με οτι μπορουσες να φανταστεις μεσα στην πιστα και λεω "ε,δεν παιζει να μην μπει το cb εδω μεσα..."

βρηκα πυλη ανοιχτη και βουρ...:beer:

Ε μα εκεί έπρεπε να πάρει φωτιά :lol:

blackbusa
15/07/2011, 12:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
παμε να βρουμε τα παιδια αλλα εχανε η μανα το παιδι και το παιδι την μανα...
εβλεπα τους αλλους και ειχαν μπει με οτι μπορουσες να φανταστεις μεσα στην πιστα και λεω "ε,δεν παιζει να μην μπει το cb εδω μεσα..."

βρηκα πυλη ανοιχτη και βουρ...:beer:

ω ρε μανα μου...η poggio secco ειναι αυτη η κερκιδα???λιγο πιο κατω ειμασταν εμεις και θα μας αφηνες σεκους....:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

blackbusa
15/07/2011, 12:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
και σιγα μην καθομουν στατικος. track day κανονικο (ειχαν κοψει το κομματι της ευθειας, που γινοταν και η απονομη και μια στροφη πριν και μετα), αρα εκανα το 80% της πιστα...:cool:
ουφ...τελικα ειμουνα σωστος...αν το επερνες αναποδα θα ερχοσουνα επανω μας...



:a53:

blackbusa
15/07/2011, 12:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
αν δεις την αποκατω φωτο θα καταλαβεις οτι ημουν ΑΚΡΙΒΩΣ κατω απο εκει που καθοστασταν. απλα εκανα την πιστα με την κανονικη φορα και την αναποδη...:rotflmao: :rotflmao:

γιαυτο εγιναν ολοι...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


231513

troffeo
15/07/2011, 12:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από TheFace
Μπραβο μαγγες παντα τετοια! :beer:

Μια ερωτηση που καιει (αν καπου αναφερθηκε και δεν το προσεξα ζητω συγνωμη)... ολοι ξερουμε για το τι γινεται με τις κλοπες στην ιταλια (εγω οταν την περασα ακρη ως ακρη με ενα Z4 3.0 δεν σταματουσα ουτε για κατουρημα!)...

Τι παιζει με την ασφαλεια των μηχανακιων σε ενα τετοιο event?
Εχω ακουσει οτι πολλα συμβαινουν σε τετοια συγκεντρωση μηχανων με τοσα κορακια που παιζουν στην ιταλια...

Εσεις που τα αφησατε? Ειχε κλειστο προστατευομενο parking το ξενοδοχειο?
Στην πιστα?

Παμε αλλη μια γυρα... beer: :beer: :beer:

Καλημέρα,

Σίγουρα οι Ιταλοί έχουν και την φήμη και το όνομα (αντίστοι8χα βέβαια με τα δικά μας), αλλά τουλάχιστον στο τελευταίο ταξίδι μας (Mugello - Firenze), όχι μόνο δεν αισθάνθηκα ανασφάλεια, αλλά κυρίως βοηθούμενοι και από την τύχη 2 φίλοι που είχαν τις στιγμές τους :D τελικά βγήκαν καθαροί.

Στιγμή 1:
Ένας από την παρέα με CBR 1000 έχει έρθει στο ταξίδι αέρα πατέρα από θέμα ασφάλειας της μηχανής (χωρίς ούτε ένα λουκέτο) και παρόλα αυτά είναι και ο πλέον ανύσηχος για την ασφάλεια της:eyepop:
Την Κυριακή μας έχει ξεκαθαριστεί ότι το υπόγειο parking θα είναι ανοικτό έως 12:00 το μεσημέρι, οπότε δεν παίζει να πάμε αγώνα και στην επιστροφή να έχουμε και parking για τα μηχανάκια.
Αποφασίζουμε να τα αφήσουμε για διανυκτέρευση έξω (περιοχή διαμονής απέναντι από τον κεντρικό ΟΣΕ της Φλωρεντίας) και αφού του δίνουμε ένα spare λουκέτο και ξεπερνάμε την μουρμούρα του:bigcry: , πάμε για ύπνο.
Το επόμενο πρωινό τον βλέπω πανικόβλητο να ψάχνει τα κλειδιά της μηχανής και αφού τελικά φάγαμε τον κόσμο όλο, να ανακαλύπτω ότι τα έχει αφήσει όλο το βράδυ στον κεντρικό διακόπτη της μηχανής:uplate: .

Στιγμή 2:

Αφού ξεπερνάμε το σόκ και εκείνος το δούλεμά μας ξεκινάμε για το ταξίδι της επιστροφής, όπου μετά από περίπου 30 λεπτά οδήγηση στην πόλη της Φλωρεντίας και δίπλα σχεδόν από την είσοδο της Autostrada, έτερος φίλος ανακαλύπτει ότι έχει ξεχάσει το σάκο πλάτης στο σημείο από όπου ξεκινήσαμε, φθάνοντας στο σημείο ώς εκ θαύματος η τσάντα έχει παραμείνει εκεί όπου την άφησε!!!

Κατά τα άλλα μου αρέσουν πολύ οι περιγραφές σας για το ταξίδι και εμείς περάσαμε καλά (και χωρίς βρόχα) και πραγματικά το χαρήκαμε πάρα πολύ!!!

Stabak
15/07/2011, 13:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
και σιγα μην καθομουν στατικος. track day κανονικο (ειχαν κοψει το κομματι της ευθειας, που γινοταν και η απονομη και μια στροφη πριν και μετα), αρα εκανα το 80% της πιστα...:cool:

αν επιτρεπεται ποσο γυρισες; :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

manhunter
15/07/2011, 13:50
Eπειδή φευγω σημερα για διακοπούλες, θα συνεχίσω την άλλη εβδομάδα το δικό μου μέρους του ταξιδιού.


See ya all....


:beer: :beer:

devil's animal
15/07/2011, 20:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από Stabak
αν επιτρεπεται ποσο γυρισες; :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

2 μερες και 10 ωρες.

αλλα αν υπολογισεις οτι πρωτη φορα μπηκα στην συγκεκριμενη πιστα και επρεπε να αποφευγω μηχανακια, ανθρωπους, σκυλους, αυτοκινητα, πατινια, και καθε λογης τροχοφορο...νομιζω οτι ηταν καλος χρονος, αλλα σαφεστατα υπαρχουν περιθωρια βελτιωσης...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

devil's animal
16/07/2011, 08:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
ουφ...τελικα ειμουνα σωστος...αν το επερνες αναποδα θα ερχοσουνα επανω μας...



:a53:


δεν καταλαβες...εκει ειμαι στο γυρνα...:smokin:

:rotflmao: :rotflmao:

απορω πως και δεν με ειδατε...:confused:

τι διαλο, τοσο γρηγορος ειμαι?:lol: :lol:

Ζεύκας
16/07/2011, 21:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
παρασκευη σαντουϊτς με Kolynos!!:rotflmao:


γιατί καλέ κύριε? :confused:

devil's animal
16/07/2011, 21:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
γιατί καλέ κύριε? :confused:

εγω δεν ξερω...
ρωτα τον amyroukai...
:bigcry: :bigcry: :bigcry:

devil's animal
17/07/2011, 19:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
αν τα γυαλια που καηκανε ειναι αυτα που φορας στην τελευταια πουστικη φωτο που εχεις ειναι λογικο...που πας αγορι μου με τετοια ποζα χωρις τα γνωστα λευκα???ε?ε?ε?

:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

αυτα ειναι (μαλλον ηταν) χρυσα,με ντεγκραντε φακο μωρη τελευταια βλαχαρα...:smokin:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

blackbusa
17/07/2011, 20:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
αυτα ειναι (μαλλον ηταν) χρυσα,με ντεγκραντε φακο μωρη τελευταια βλαχαρα...:smokin:



το προτυπο σου ειναι το ''παλλικαρι'' που αναπαραγεις το λεγειν του???

http://www.youtube.com/watch?v=UY8kwSMr-aY :evil: :smokin:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

dim_rac
18/07/2011, 03:18
Παντα τετοια(εννοω τα καλα..)!!!!:beer: :beer: :beer: :beer:

Stabak
18/07/2011, 07:34
παντως ρε παιδες, εδω που τα λεμε, δεν ειδα και κανα Μερφυ σε ολο το σκηνικο :confused: :confused:

Cpt. Haddock
18/07/2011, 08:09
Σταύρο, δέκα με τόνο για την οργάνωση! :rotflmao: :lol: :bawl:

Ρε συ Πανο...


Απο το 92 έχω ανεβοκατεβει την Ιταλία 12 η 14 φορές. Βροχή με έπιασε μια φορά, περισυ με τον roadspirit:evil:


Επίσης, ούτε ένα ατύχημα δεν έχω πετύχει στην autostrada.


ΜΠΑΣ ΚΙ ΕΙΣΑΙ ΓΚΑΝΤΕΜΗΣ; :smokin:

blackbusa
18/07/2011, 08:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Σταύρο, δέκα με τόνο για την οργάνωση! :rotflmao: :lol: :bawl:

Ρε συ Πανο...


Απο το 92 έχω ανεβοκατεβει την Ιταλία 12 η 14 φορές. Βροχή με έπιασε μια φορά, περισυ με τον roadspirit:evil:


Επίσης, ούτε ένα ατύχημα δεν έχω πετύχει στην autostrada.


ΜΠΑΣ ΚΙ ΕΙΣΑΙ ΓΚΑΝΤΕΜΗΣ; :smokin:

θα συμφωνουσα μαζι σου καπετανιο μου αντις απειρες φορες που
-εχω ανεβοκατεβει την Α14 δεν εβλεπα ποτε μου ατυχημα
-δεν πετυχενα ποτε βροχη η ομιχλη
-δεν πετυχαινα κινηση στους περιφεριακους των μεγαλων πολεων

ΓΚΑΝΤΕΜΗΣ ΕΓΩ??χμμμ...τωρα που το λες και το ξανασκεφτομαι οχι...γιατι κανενα απο τα προβληματα δεν ετυχαν σε εμενα...απλα ειμουνα αυτος που εδινε παντα την λυση...:smokin:

DimChios
18/07/2011, 12:47
...κλεφτές ματιές του έριχνα μεχρι σημερα, ώσπου είπα να το διαβάσω μονοκοπανιάς όλο πρίν λίγο... και το ξεκίνησα...
...όμως, λύστε μου μια απορία... λείπουν ποστακια? Δεν αναφερομαι σε αυτα του Σταυρου με το αλλο το παιδι, της "διαμαχης" δλδ.
Εγινε μλκια στο διαχωρισμο, κατι δεν λεω σωστα εγω...

:confused:

DimChios
18/07/2011, 13:12
...νταξ, τελικα ο anyrukai την εκανε τη μλκια! :lol: :lol:

εγραψε στο αλλο θρεντ αντι εδω...

Και εις άλλα να στε καλα παιδες, ωραια φαση!
Σταυρο, με Ποντο καμμια σχεση?

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


:beer: :beer: :beer: :beer:

DimChios
18/07/2011, 15:46
edit: αφαιρεσα τη φωτο και ζητω συγνωμη

amyroukai
18/07/2011, 16:41
Τζιμάκο εγώ έγραψα στο άλλο thread πριν γράψει ο Πάνος και αρχίσει το νέο thread. To πως μεταφέρθηκαν τα ποστ μου από εκεί εδώ δεν είναι δική μου ευθύνη ούτε έγινε με δική μου αίτηση. Θα μπορούσαν να αφήσουν τους άλλους να τελειώσουν και να τα μεταφέρουν μετά. Θα έκανα έτσι και αλλιώς μόνος μου μιά αντιγραφή, όταν τελείωνε η διήγηση των υπολοίπων. Απλά για να ξέρουμε τι λέμε και να μην πετάμε πυροτεχνήματα και χαριτωμενιές. Μλκιες κάνω, αλλά ΑΥΤΗ, αν την θεωρείς τέτοια, είναι αλλουνού. :beer:

DimChios
18/07/2011, 16:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από amyroukai
Τζιμάκο εγώ έγραψα στο άλλο thread πριν γράψει ο Πάνος και αρχίσει το νέο thread. To πως μεταφέρθηκαν τα ποστ μου από εκεί εδώ δεν είναι δική μου ευθύνη ούτε έγινε με δική μου αίτηση. Θα μπορούσαν να αφήσουν τους άλλους να τελειώσουν και να τα μεταφέρουν μετά. Θα έκανα έτσι και αλλιώς μόνος μου μιά αντιγραφή, όταν τελείωνε η διήγηση των υπολοίπων. Απλά για να ξέρουμε τι λέμε και να μην πετάμε πυροτεχνήματα και χαριτωμενιές. Μλκιες κάνω, αλλά ΑΥΤΗ, αν την θεωρείς τέτοια, είναι αλλουνού. :beer:



Επρεπε να πιασεις την "χαριτωμενιά" στο "μλκια" που είπα οτι εκανες!

Και εις άλλα!

:wave2:

amyroukai
18/07/2011, 16:54
Ξεχνάς ότι ο γραπτός λόγος μένει και διαβάζεται από πολύ κόσμο που δεν σε ξέρει και δεν με ξέρει και άρα το τι γράφεις, ευκόλως παρεξηγείται και παίρνει άλλες διαστάσεις. Και η ουσία του πράγματος είναι πως όντως τα δικά μου γραπτά μπήκαν σφήνα και χάλασαν τη ροή του Σταύρου, αλλά ΔΕΝ έγινε από εμένα η μεταφορά. Και καλά κάνεις και το θίγεις, απλά το ξεκαθάρισα για να μην έχουν και άλλοι την ίδια απορία και φτάσουν στο ίδιο συμπέρασμα χωρίς να κάνουν χαβαλέ, όπως εσύ. :wave2:

DimChios
18/07/2011, 17:05
Ξεκαθαριζω την αναφορα μου λοιπον και το κλεινω εδω.
Αν και εβαλα γελάκια στο τέλος της πρότασης να δείξω το χαβαλέ του πόστ.
Ειχα δει τα γραπτα σου στο άλλο θρεντ τα οποια ειχα περασει (όπως και άλλων) στο ντουκου για να τα διαβασω ολα μαζι στο τελος.
Εν τω μεταξυ, σημερα που ξεκινησα την αναγνωση του παρόντος, ξεχασα ότι τα είχες γραψει στο άλλο και μου δωθηκε η εντυπωση οτι κατι παιχτηκε στον διαχωρισμο. Ρωτησα κι όλας αν ειδες, "μηπως λέω εγω μλκιες ή όντως έγινε κατι τετοιο?"
Δεν κατηγόρησα κανενα, δεν εκανα παρατηρηση σε κανεναν. "Διαχωριστή" ή συμμετέχοντα-γράφοντα.
Αν όμως θέλετε την άποψη μου, εχουν μείνει 2-3 ποστ (του Σταυρου, της Λάτρις κ.α) τα οποία δεν "δενουν" με το όλο θρέντ μιας και διαχωρίστηκαν τα "επιμαχα" και κάποιος που δεν παρακολούθησε, δεν καταλαβαίνει.
Τέλος, τα δικά σου πόστ στο άλλο, καλό θα ήταν να μπούνε και αυτά σε μια "ταξη" στο παρον γιατί το αξίζει (το ταξίδι σας).

Αυτά και τέλος γιατί δεν είμαι και ειδικός στα ταξιδιωτικά.

:wave2:

LogOutGoRide
18/07/2011, 19:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Δεν κρατηθηκα ρε πστ μου!

:bigcry: :bigcry: :bigcry:

Έπρεπε να ''πίασω'' κάποια "χαριτωμενιά";

DimChios
18/07/2011, 19:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από LogOutGoRide
Έπρεπε να ''πίασω'' κάποια "χαριτωμενιά";

Υποθέτω πως ναι εν DreamTheater αδερφε! :wacko:

Οτι λεγαμε με τον Γιαννη παραπανω ειναι ασχετα με τη φωτο σας η οποια αν σε ενοχλει μπορω να την αφαιρεσω asap ζητώντας συγνωμη για το ατυχες αστειο

:wave2:

Cpt. Haddock
18/07/2011, 19:21
:a27:

devil's animal
18/07/2011, 19:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από LogOutGoRide
Έπρεπε να ''πίασω'' κάποια "χαριτωμενιά";


Κωστη, δεν εχεις καταλαβει μαλλον τι γινετε εδω μεσα...:rolleyes:

ο καθενας περιμενει να γραψεις εσυ και ο οποιοσδηποτε απο την παρεα και το μονο που κανει ειναι να κατακρινει και να το παιζει "πονηρος"... λεγοντας ατακουλες πιασαρικες για γελιο.

γελιο που μονο σ'αυτους προκαλειται. μαλλον εχω και εγω λαθος αισθηση του χιουμορ.

ξυριζονται ποστ, ετσι επειδη δεν ταιριαζουν με την δικη τους αποψη, και γενικοτερα ασκειται κριτικη, χωρις κανενας να τους την ζητησε.

αυτο ισχυει φυσικα και για τις φωτο...

και φυσικα δεν το λεω μονο για τον Μητσο...

συνεχιστε ετσι να καταστρεφετε το ωραιο κλιμα που υπηρχε εδω μεσα πριν κατι χρονια...
:wave2:

zephyr1
18/07/2011, 20:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Καλά ρε Σταύρο..

Πήγες μέχρι εκεί για να στηθείς στην ευθεία.. και να βλέπεις τις μάχες στις Οθόνες;

Δεν καθόσουν σπίτι να το δεις στην τιβί, να γλυτώσεις και τα παπούτσια; :rolleyes:

Πως φαινεται οτι δεν εχεις παει σε αγωνα gp.:rolleyes:

Και βεβαια αν θες να δεις το gp πρεπει να κοιτας της οθονες,εσυ δλδ πως θα τους εβλεπες? εκτος αν σε παρει κανενας αγωνιζομενος δικαβαλο.:lol:

blackbusa
18/07/2011, 22:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Πως φαινεται οτι δεν εχεις παει σε αγωνα gp.:rolleyes:

Και βεβαια αν θες να δεις το gp πρεπει να κοιτας της οθονες,εσυ δλδ πως θα τους εβλεπες? εκτος αν σε παρει κανενας αγωνιζομενος δικαβαλο.:lol:

ρε Πανουλη ο Νικος (λογικα) εννοουσε οτι να πας και να βλεπεις μοναχα να περνανε απο μπροστα σου ειναι σαν να το βλεπεις απο την τηλεοραση...ενω αν κατσεις σε καποια αλλη κερκιδα η στο χορταρι βλεπεις την δραση μπροστα στα ματια σου...και οτι χανεις να ριχνεις κλεφτη ματια στα videowalls...

:beer:

blackbusa
18/07/2011, 22:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
Κωστη, δεν εχεις καταλαβει μαλλον τι γινετε εδω μεσα...:rolleyes:

ο καθενας περιμενει να γραψεις εσυ και ο οποιοσδηποτε απο την παρεα και το μονο που κανει ειναι να κατακρινει και να το παιζει "πονηρος"... λεγοντας ατακουλες πιασαρικες για γελιο.

γελιο που μονο σ'αυτους προκαλειται. μαλλον εχω και εγω λαθος αισθηση του χιουμορ.

ξυριζονται ποστ, ετσι επειδη δεν ταιριαζουν με την δικη τους αποψη, και γενικοτερα ασκειται κριτικη, χωρις κανενας να τους την ζητησε.

αυτο ισχυει φυσικα και για τις φωτο...

και φυσικα δεν το λεω μονο για τον Μητσο...

συνεχιστε ετσι να καταστρεφετε το ωραιο κλιμα που υπηρχε εδω μεσα πριν κατι χρονια...
:wave2:

επειδη και εσυ δεν εκανες κατι διαφορετικο και επειδη κανενας μοντ δεν εχει ορεξη/χρονο να ξυριζει ποστακια δεν αρχιζεις να βαζεις τελιτσες στα δικα σου μπας και καθαρισει το θρεντακι???οπως και περιμενω το ιδιο απο ολους που ηρθαν σε ''ασχημη'' αντιπαραθεση...ξερετε ποιοι ειστε...

:wave2:

Jo.Da.
18/07/2011, 23:22
Μρε 'σεις στα Ταξιδιωτικά είμαστε, την πιο γ@μηστερή ενότητα όλων...Ηρεμήστε!!!:winka:

:wave2:

MikeG
19/07/2011, 00:23
Ήμαρτον! Ας σεβαστείτε τουλάχιστον την ενότητα αυτή (Ταξιδιωτικά) που είναι ίσως το διαμάντι του φόρουμ.

Κλειδώνεται, αύριο καθαρίζεται. Ότι άλλο, πείτε το αλλού.


Moto.Gr Moderation Team.

TROOPER
19/07/2011, 10:19
ημαρτον ρε παιδια.....!

devil's animal
20/07/2011, 12:44
συγνωμη κιολας, και αναφερομαι στον mod που εκανε τον διαχωρισμο, με ποια λογικη αφησες το παρακατω post μεσα στο ταξιδιωτικο??

:confused:



Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
αν τα γυαλια που καηκανε ειναι αυτα που φορας στην τελευταια πουστικη φωτο που εχεις ειναι λογικο...που πας αγορι μου με τετοια ποζα χωρις τα γνωστα λευκα???ε?ε?ε?

:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: