PDA

View Full Version : 4-1 .........



Runner Ducati
23/08/2005, 23:22
:a029:

:a013: :a25: :a54:

Xlitos
23/08/2005, 23:33
Άμα φτιάξουμε την άμυνα(δεν ξέρω αν φτιάχνεται) κάτι μπορεί να κάνουμε στο Τσούμπιονς Λούγκρ.. :beer: :wave2:

Ksames
23/08/2005, 23:35
Χμφ σιγά το κατώρθωμα.. κ είχαμε μια φαγούρα.. :nono:


αλλά γιατί δηλαδή να κερδίσετε?:confused:

σας το χρώσταγε η κακόμοιρη η αντίπαλη ομαδούλα?? :sick:

ήμαρτον δηλαδή ΠΑΛΙ :eyepop: στο CL?


μα γιατί :bawl: :bawl: :bawl: :a018:



:a41:

(ομολογώ πάντως ότι φάγατε ωραίο goalάκι :beer: )

Runner Ducati
24/08/2005, 00:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από HotDog
Άμα φτιάξουμε την άμυνα(δεν ξέρω αν φτιάχνεται) κάτι μπορεί να κάνουμε στο Τσούμπιονς Λούγκρ.. :beer: :wave2:

ναι... οντως... :rolleyes:

τωρα παιζουμε βραζιλιανικο ποδοσφαιρο...

:a22: :a25:

:a014: :beer:

Lazio
24/08/2005, 00:23
Ομαδαρα ααα τριφυλλαραααα. Θα παρουμε τα πανω μας για τους αρουραιους την κυριακη :a9: :a9: :a08: :a08: :a25:

oulas
24/08/2005, 00:26
Πολυ συναρπαστικο το match οσο αναφορα την εξελιξη του σκορ!

Μπισκαν και κοσεισαο για τον πουλο σημερα, το 1 οφειλετε στον Γκαλινοβιτσ και την κολοφαρδια μας, επιθετικα καλα τα πηγαμε στο Β μερος!

Μπραβο στον πωλονο και το υπεροχο του Γκολ!

gdevelek
24/08/2005, 00:26
Όταν είχε γίνει η κλήρωση, οι πράσινοι δημοσιογράφοι έλεγαν ότι ο ΠΑΟ θα πατούσε την Βίσλα σε ρυθμό προπόνησης...

Τώρα οι βάζελοι μαζεύονται στην Ομόνοια για να πανηγυρίσουν τι; Ότι νίκησαν την άσημη αυτή ομάδα στην παράταση και πέρασαν από την προκριματική φάση του CL.


Αλλά πάλι, αυτοί δεν διορθώνονται με τίποτε...

oulas
24/08/2005, 00:27
Δεν εννοω τον Μανολη:lol:

Tigas
24/08/2005, 07:53
ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ ΗΜΑΣΤΑΝ ΧΑΛΙΕΣ ΕΝΤΕΛΩΣ.
ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ ΕΥΤΥΧΩΣ ΞΥΠΝΗΣΑΝΕ ΤΑ ΄΄ΠΑΛΗΚΑΡΙΑ΄΄ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΘΑΡΙΣΑΝΕ ΣΧΕΔΟΝ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.

ΠΑΝΤΩΣ ΠΟΛΥ ΓΚΟΛΑΡΑ ΑΥΤΗ ΤΩΝ ΠΟΛΩΝΩΝ, ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΕΚΑΝΕ Ο ΓΚΑΛΙΝΟΒΙΤΣ, ΕΣΩΣΕ ΕΥΤΥΧΩΣ ΚΑΝΑ 2 ΑΛΛΑ :winka: .

Ο ΚΟΝΣΕΙΣΑΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑΤΙ ΒΡΙΣΚΟΤΑΝ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ , ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ, ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΑΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΕΧΘΕΣ

Lazio
24/08/2005, 08:19
κονσεισαο καπως βλεποταν στο 2ο γιατι δε λες για το μπισκαν που φωναζει απο μακρυα ειμαι παλτο ειμαι παλτοοοο :eek: :eek:

Tigas
24/08/2005, 08:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lazio
κονσεισαο καπως βλεποταν στο 2ο γιατι δε λες για το μπισκαν που φωναζει απο μακρυα ειμαι παλτο ειμαι παλτοοοο :eek: :eek:

EΧΘΕΣ ΠΑΝΤΩΣ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΚΑΝΑΝΕ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΧΙ ΟΙ ΞΕΝΟΙ ΣΤΟΝ ΠΑΝΑΘΗΝΑΊΚΟ.

GST
24/08/2005, 08:37
επειδη μαλλον ο καθενας βλεπει οτι θελει....:mad: ...να πω και γω την αποψη μου που περασα απο τριπλο μπαιπας στην 5......ο μπισκαν αν και χαλια το παλικαρι ετρεχε τουλαχιστον σε αντιθεση με τον κανσεισαο ο οποιος αμφιβαλω αν ιδρωσε καθολου....ο βυντρα μαυρα χαλια καθε φορα που ακουμπουσε την μπαλα μας επιανε κρυος ιδρωτας...χαραλαμπιδης σουπερ τρεξιμο σουπερ μπαλα καθως και ολες οι αλλαγες......

τωρα για τους γαυρους που παρακαλαγαν 120 λεπτα δυστηχως και φετος δεν θα σας παρουμε δανεικους τους καναπεδες που τοσα χρονια εβλαβικα ξεσκονιζετε....οσο για το φιλο που ανεφερε περι δημοσιογραφων και ευκολης προκρισης το σκορ του πρωτου αγωνα δεν ηταν και οτι καλλητερο ..και μονο η ανατροπη μετα το 2-1 για μενα χαλαλει ολα τα λεφτα που εδωσα για το διαρκειας...

τωρα για την κυριακη μακαρι ρε γαυρακια να ερθετε να μας ριξετε 3 γκολακια και να φυγετε αλλα μαλλον μετα την χτεσινη μας προκριση με τους ασυμους που λετε αρχισατε να αγχωνεστε λιγουλακι ....λετε μπας και κατσει καμια στραβη και δεν γαμησουμε την κυριακη.....ιδωμεν:rolleyes:


κοντος ψαλμος αληλουηα......τα λεμε απο δευτερα.....:sun:

cityfly
24/08/2005, 08:44
η αποκάλυψη ήταν ο λεοντίου



τώρα τα άσημη τι να λέμε

τα γνωστά

άρχισαν από τώρα τα περί καφενίων κλπ

δεν είπαμε ότι η βίσλα είναι και η καλύτερη ομάδα του κόσμου αλλά κι αυτή καραμέλα πια πότε θα λυώσει να ησυχάσουμε

παρακαλάτε τα άλλα "καφενεία" που παίζουν σήμερα με άγιαξ και τους άλλους να κάνουν κάνα κουλό μπας και ανέβετε όμιλο δυναμικότητας και αφήστε μας εμάς

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

'Αγγελος
24/08/2005, 17:00
ΓΑΥΡΕ ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ ΕΡΧΕΤΙΑ Η ΣΕΙΡΑ ΣΟΥ!!!