PDA

View Full Version : Κλοπη Suzuki Rgv 250



nikosfireblade
22/07/2011, 16:50
Χθες το βραδυ εκλαπει RGV 250 χρωματος μαυρο ματ με πολυεστερικο κουστουμι απο cbr600....απο περιοχη καλλιθεας..Καθε βοηθεια δεκτη...το πιθανοτερο θα γινει ανταλλακτικα..

nikosfireblade
30/07/2011, 12:38
Βρεθηκε!!!!:beer:

MavrosPan
30/07/2011, 12:49
Μπραβο ρε φιλε!! Πολυ χαρηκα ! Παντα τετοια να ακουμε, με τα λαμογια. Για πες τι εγινε τελικα ?

DimChios
30/07/2011, 13:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από nikosfireblade
Βρεθηκε!!!!:beer:


Bravo ρε μαγκα!!!

Σουπερ!!!!!!

Ολα οκ? σε τι κατασταση?

:beer: :beer: :beer: :beer:

the who
30/07/2011, 14:14
Γραψε λοττο.

Johnny_Nik
30/07/2011, 15:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από nikosfireblade
Χθες το βραδυ εκλαπει RGV 250 χρωματος μαυρο ματ με πολυεστερικο κουστουμι απο cbr600....απο περιοχη καλλιθεας..Καθε βοηθεια δεκτη...το πιθανοτερο θα γινει ανταλλακτικα..

Σε θυμάμαι από το 2strokers (είχες πάρει ένα τιμόνι που χάριζα). Για τον ίδιο λόγο με κράζουν και εμένα να βάζω συναγερμό και να την κλειδώνω. Συνήθως πιτσιρίκια τα κυνηγάνε για να κάνουν το κομμάτι τους και μόλις μείνουν από βενζίνη τα παρατάνε. Εδώ στη γειτονιά μου υπάρχει ένα που το κάνει αυτό με παπάκια. (απο μένα έχει φάει κάτι ψιλές για παπί γνωστού μου και δεν πλησιάζει).

Θέλω να σκέφτομαι ότι δύσκολα θα έκλεβαν ένα μηχανάκι σαν το δικό μου/σου (Μήπως απλά τους μπέρδεψε το κουστούμι?)

Όπως και να χει χαίρομαι που το βρήκες!

nikosfireblade
31/07/2011, 21:35
Ο τυπος το κυκλοφοραγε κατω απο την μυτη μας...οπως ηταν με την πινακιδα...και την παρασκευη το απογευμα επεσε κατω,σε μια στροφη,γιατι κοπηκε το σωληνακι του πισω φρενου και πηγε υγρο φρενων στο λαστιχο...αυτον δεν τον βρηκανε γιατι θα εφυγε μολις επεσε,και βρηκε μονο το μηχανακι η αστυνομια...Απο τις σπανιες φορες που μπορει να βρεθει κλεμμενο μηχανακι...Η τυχη ηταν με το μερος μας..:beer:

the who
31/07/2011, 23:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από nikosfireblade
Ο τυπος το κυκλοφοραγε κατω απο την μυτη μας...οπως ηταν με την πινακιδα...και την παρασκευη το απογευμα επεσε κατω,σε μια στροφη,γιατι κοπηκε το σωληνακι του πισω φρενου και πηγε υγρο φρενων στο λαστιχο...αυτον δεν τον βρηκανε γιατι θα εφυγε μολις επεσε,και βρηκε μονο το μηχανακι η αστυνομια...Απο τις σπανιες φορες που μπορει να βρεθει κλεμμενο μηχανακι...Η τυχη ηταν με το μερος μας..:beer:

Αν το καλοσκεφτεις εισαι διπλα τυχερος.Γιατι βρηκες το μηχανακι και γιατι τη βλαβη μπορει να την ειχε παθει με σενα επανω και με αγνωστες συνεπειες.
ΠΑΡΕ ΛΟΤΤΟΟΟΟ.:lol: :beer: :beer:

Corvo
31/07/2011, 23:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από the who
Αν το καλοσκεφτεις εισαι διπλα τυχερος.Γιατι βρηκες το μηχανακι και γιατι τη βλαβη μπορει να την ειχε παθει με σενα επανω και με αγνωστες συνεπειες.
ΠΑΡΕ ΛΟΤΤΟΟΟΟ.:lol: :beer: :beer:

πρεπει να βλεπεις παντα την αισιοδοξη πλευρα



μπραβο που το βρηκες ποτε ξανα ευχομαι και ελπιζω η ζημια απο την πτωση να ειναι μικρη


:beer:

ziggΥ
31/07/2011, 23:46
όμορφα :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

SoulGR
01/08/2011, 21:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από the who
ΠΑΡΕ ΛΟΤΤΟΟΟΟ.:lol: :beer: :beer:
+1



:beer: :beer: :beer:

akaposto
02/08/2011, 12:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από nikosfireblade
Ο τυπος το κυκλοφοραγε κατω απο την μυτη μας...οπως ηταν με την πινακιδα...και την παρασκευη το απογευμα επεσε κατω,σε μια στροφη,γιατι κοπηκε το σωληνακι του πισω φρενου και πηγε υγρο φρενων στο λαστιχο...αυτον δεν τον βρηκανε γιατι θα εφυγε μολις επεσε,και βρηκε μονο το μηχανακι η αστυνομια...Απο τις σπανιες φορες που μπορει να βρεθει κλεμμενο μηχανακι...Η τυχη ηταν με το μερος μας..:beer:

εντάξει άνθρωπε το έχεις πάει πολύ μπροστά το θέμα 'αντικλεπτικό', προσκυνώ.


το καλό είναι που το βρήκες (ελπίζω με μικρές ζημιές)
:beer:

IVX
02/08/2011, 17:29
μακαρι ο τυπας να σπασε και κανα χερι....

nikos_abel
02/08/2011, 17:46
Άστους να λένε.

Εσύ, συμπλήρωσε την επισυναπτόμενη (http://www.opap.gr/el/web/guest/joker-draw-results) φόρμα και στείλτη μου.

Θα καθαρίσω και για τους δυο μας.

:beer: :beer: :beer: