PDA

View Full Version : κ4 600



vannelle
26/07/2011, 16:24
γεια σας παιδια καλως σας βρηκα μια ερωτηση θα θελα να κανω αν γινεται να μου πειτε μεχρι ποσα λεφτα ξιζει να δωσω για ενα κ4 600αρι και αν αξιζει να ψαχτω για αυτο το μοντελο η νεοτερο υποψιν οτι η αγορα αμα γινει 8α ναι απο ιδιωτη και μετρητα ευχαριστω πολυ καλεσ βολτες και παντα ορ8ιοι με τα ομορφα σουτζουκια σας:sun:

vannelle
26/07/2011, 17:16
κανεις ρε παιδες?

MikeG
26/07/2011, 17:18
Υπομονή, όλο και κάποιος θα σου απαντήσει.

GIXXERAKIAS
26/07/2011, 20:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από vannelle
γεια σας παιδια καλως σας βρηκα μια ερωτηση θα θελα να κανω αν γινεται να μου πειτε μεχρι ποσα λεφτα ξιζει να δωσω για ενα κ4 600αρι και αν αξιζει να ψαχτω για αυτο το μοντελο η νεοτερο υποψιν οτι η αγορα αμα γινει 8α ναι απο ιδιωτη και μετρητα ευχαριστω πολυ καλεσ βολτες και παντα ορ8ιοι με τα ομορφα σουτζουκια σας:sun: Υπάρχει ένα στις αγγελίες εδώ μέσα και είναι από τα πιο "καθαρά" που κυκλοφορούν.Για την τιμή που λες δεν έχει πόσο αξίζει...αν είναι να το πάρεις δήθεν ευκαιρία και να δώσεις μετά αλλά τόσα οσα το πηρες για επισκευές άστο καλύτερα....:wave2:

vannelle
26/07/2011, 22:21
πρωτα απ ολα ευχαριστω πολυ φιλε που τουλαχιστον εσυ μου απαντησες και κατα δευτερον οχι δεν ψαχνω για ευκαιρια απλως μια τιμη πανω κατω για το συγκεκριμενο μηχανακι για να δω τι παιζει αν με πιανεις διοτι δεν εχω πολυ ασχοληθει με τα σουτζουκακια απλως μια γρηγορη βολτα στο ιντερνετ που εκανα ειδα οτι παιζουν γυρω στα 3μιση χιλιαρικα αμα ειν ετσι πιστευω πως ειν μια πολυ τιμια και καλη αγορα:beer: