PDA

View Full Version : ΘΕΛΩ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ''''ΠΑΠΑ'''!!!



ΙΤΑΛΟΣ
27/07/2011, 10:51
:eyepop: ΘΕΛΩ ΓΝΩΜΕΣ.......... ΕΧΩ ΣΤΡΩΜΑ 1000 ΕΙΧΑ AVON DISTANZIA... ΚΑΛΟ.. ΑΛΛΑ ΕΣΚΑΣΕ ΑΠΟ ΤΑ ΠΛΑΓΙΑ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗ ΖΑΝΤΑ... ΕΝΩ ΤΟ ΠΙΣΩ ΟΧΙ!!!! ΘΑΛΩ ΚΡΑΤΗΜΑΤΑ....ΜΙΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΡΙΦΤΕΡΟΣ!! THANKS!!!!!!

makis206
27/07/2011, 11:10
Θα σου έλεγα να αποφύγεις τα Michelin Anakee μιας και είχα θεματάκι (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=116948) (δες τελευταίο ποστ) πριν κάμποσο καιρό. Τα φοράω ακόμα βέβαια μιας και καταφέραμε να τα "κουμπώσουμε" σωστά στο στεφάνι, δεν θέλω καν να σκεφτώ όμως την περίπτωση του να χρειαστεί να το επανατοποθετήσω.. η οποία βέβαια αν συμβεί με βλέπω να πηγαίνω για αλλαγή ώστε να μη χρειαστεί να περνάω τα ίδια.

Metzeller Τourance;:p

ΙΤΑΛΟΣ
01/08/2011, 12:32
καλο το ΜΕTZELER;; ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΠΟΨΗ....ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΤΑ DUNLOP ''TRAILMAX'' ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ......

makis206
01/08/2011, 12:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΙΤΑΛΟΣ
καλο το ΜΕTZELER;; ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΠΟΨΗ....ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΤΑ DUNLOP ''TRAILMAX'' ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ......

Tο Μetzeler το έχουν "περπατήσει" αρκετά 2-3 φιλαράκια σε V-Strom και λένε τα καλύτερα, έχω κάνει κι εγώ βόλτα με ένα απ'αυτά τα μηχανάκια αλλά δεν έφτασα σε σημείο να τεστάρω τα ελαστικά τους αρκετά, στην εθνική οδό πάντως έμπνεαν μεγάλη εμπιστοσύνη. Παραπέρα..

Τα Dunlop δεν τα έχω δει ποτέ από κοντά..:beer:

ΙΤΑΛΟΣ
01/08/2011, 12:45
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.....ΚΑΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΩΡΑ....ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ.... ΠΑΝΤΑ ΟΡΘΙΟΙ!!!!!:beer:

makis206
01/08/2011, 14:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
...???
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
...ή μήπως...??

Άμα περνάνε τα χρόνια... ξεχνάς...:bigcry:


232825