PDA

View Full Version : ΠΣΚ: "Μαθαίνω την πατρίδα μου", κεφάλαιο 5: "12 Λίμνες"



Σελίδες : 1 [2] 3

npat
22/08/2011, 20:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Κορίτσια, αν φοβάστε τη βροχή υπάρχουν και τα αυτοκίνητα... :smokin:

Τσσσσσ......

:blush:

[Σοβαρά τώρα, 17/18 μπορείς ή θέλεις ντε και καλά 24/25?]

Sapadak
22/08/2011, 20:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από npat
Βιστονίδα?

Ooh yes

Cpt. Haddock
23/08/2011, 09:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από npat
Τσσσσσ......

:blush:

[Σοβαρά τώρα, 17/18 μπορείς ή θέλεις ντε και καλά 24/25?]

Θα σου πω σίγουρα απο βδομάδα :beer:

Κλινω προς το 24/25 παντως :D

Joyrider
23/08/2011, 10:28
Καλημέρα, νέοπες μπορούν να έρθουν? Δεν κάνω φασαρία, δεν πιάνω πολύ χώρο, δεν παραπονιέμαι :lol:

Θέλω να ρωτήσω, η διανυκτέρευση το σάββατο θα γίνει στην ύπαιθρο, ή στην αυλή κάποιου σχολείου ή εκκλησίας ξέρω γω?

Οι εκτός Αθηνών που δεν θέλουν να κατέβουν μέχρι αθήνα, πρέπει ενημερώσουν από την αρχή για το που θα χωριστούν από την παρέα την κυριακή, έτσι?

fantacid
23/08/2011, 13:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από Joyrider
Καλημέρα, νέοπες μπορούν να έρθουν? Δεν κάνω φασαρία, δεν πιάνω πολύ χώρο, δεν παραπονιέμαι :lol:

Θέλω να ρωτήσω, η διανυκτέρευση το σάββατο θα γίνει στην ύπαιθρο, ή στην αυλή κάποιου σχολείου ή εκκλησίας ξέρω γω?

Οι εκτός Αθηνών που δεν θέλουν να κατέβουν μέχρι αθήνα, πρέπει ενημερώσουν από την αρχή για το που θα χωριστούν από την παρέα την κυριακή, έτσι?

συμπληρωσε το εντυπο απο τη γραμματια με τα στοιχεια σου κ μια ολοσωμη φωτο (μπικινι προερετικο) ζητα κ μια αιτηση προωρης αποχωρησης σε διπλοτυπο.

:D

Joyrider
23/08/2011, 13:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
συμπληρωσε το εντυπο απο τη γραμματια με τα στοιχεια σου κ μια ολοσωμη φωτο (μπικινι προερετικο) ζητα κ μια αιτηση προωρης αποχωρησης σε διπλοτυπο.

:D

Αν είναι να περάσω οντισιόν να ξέρω να βάλω μέσον. :o

npat
23/08/2011, 14:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
συμπληρωσε το εντυπο απο τη γραμματια με τα στοιχεια σου κ μια ολοσωμη φωτο (μπικινι προερετικο) ζητα κ μια αιτηση προωρης αποχωρησης σε διπλοτυπο.

:D

Τα χαρτόσημα μην ξεχάσεις!

:smokin:

npat
23/08/2011, 15:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από Joyrider
Καλημέρα, νέοπες μπορούν να έρθουν? Δεν κάνω φασαρία, δεν πιάνω πολύ χώρο, δεν παραπονιέμαι :lol:

Θέλω να ρωτήσω, η διανυκτέρευση το σάββατο θα γίνει στην ύπαιθρο, ή στην αυλή κάποιου σχολείου ή εκκλησίας ξέρω γω?

Οι εκτός Αθηνών που δεν θέλουν να κατέβουν μέχρι αθήνα, πρέπει ενημερώσουν από την αρχή για το που θα χωριστούν από την παρέα την κυριακή, έτσι?

Για το "αν δεχόμαστε" ισχύει ότι ισχύει σε κάθε ΠΣΚ: Την διαδρομή την ξέρετε, τα χιλιόμετρα τα βλέπετε, ντάντεμα δεν παίζει, οι ρυθμοί θα είναι γενικώς τουριστικοί (από πολύ χαλαροί, έως ελαχίστως σβέλτοι), τις δυνάμεις σας τις ξέρετε εσείς καλύτερα. Απλά μην περιμένετε "απ' το χεράκι και άτα".

Η διανυκτέρευση το Σάββατο, θα γίνει κάπου μεταξύ Καστοριάς και Ιωαννίνων (αν τα καταφέρουμε, στα Γιάννενα). Σε τι είδους κατάλυμα δεν ξέρω ακόμη...

Αν δεν θέλεις να κατέβεις μέχρι Αθήνα, όπου γουστάρεις την κάνεις για πίσω (η για "πάνω" ή για "κάτω" ή για "δεξιά" ή για όπου σου καπνίσει, τέλος πάντων). Απλά πρέπει να κάνεις μόνος σου τα κουμάντα πως, από που, με ποιους (αν όχι μόνος σου), κ.λπ. θα γυρίσεις πίσω. Να ενημερώσεις απ' την αρχή (πέρα από πληροφοριακά) δεν υπάρχει λόγος (δεν είμαι η μαμά σου)... Αν έχεις κάποιο πλάνο στο μυαλό σου, πολύ ευχαρίστως να το κουβεντιάσουμε.

:wave2:

Joyrider
23/08/2011, 15:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από npat
Για το "αν δεχόμαστε" ισχύει ότι ισχύει σε κάθε ΠΣΚ: Την διαδρομή την ξέρετε, τα χιλιόμετρα τα βλέπετε, ντάντεμα δεν παίζει, οι ρυθμοί θα είναι γενικώς τουριστικοί (από πολύ χαλαροί, έως ελαχίστως σβέλτοι), τις δυνάμεις σας τις ξέρετε εσείς καλύτερα. Απλά μην περιμένετε "απ' το χεράκι και άτα".

Η διανυκτέρευση το Σάββατο, θα γίνει κάπου μεταξύ Καστοριάς και Ιωαννίνων (αν τα καταφέρουμε, στα Γιάννενα). Σε τι είδους κατάλυμα δεν ξέρω ακόμη...

Αν δεν θέλεις να κατέβεις μέχρι Αθήνα, όπου γουστάρεις την κάνεις για πίσω (η για "πάνω" ή για "κάτω" ή για "δεξιά" ή για όπου σου καπνίσει, τέλος πάντων). Απλά πρέπει να κάνεις μόνος σου τα κουμάντα πως, από που, με ποιους (αν όχι μόνος σου), κ.λπ. θα γυρίσεις πίσω. Να ενημερώσεις απ' την αρχή (πέρα από πληροφοριακά) δεν υπάρχει λόγος (δεν είμαι η μαμά σου)... Αν έχεις κάποιο πλάνο στο μυαλό σου, πολύ ευχαρίστως να το κουβεντιάσουμε.

:wave2:

Ναι τους είχα διαβάσει τους κανόνες στην προηγούμενη βόλτα και το βρίσκω καλό που δεν έχει γκρουπ, ρυθμό και τέτοια. Δεν θέλω να φορτωθώ σε κανέναν και να μπορώ να κανονίσω ρυθμό σύμφωνα με εμένα. Εξάλλου για την εμπειρία της βόλτας θέλω να έρθω μιας που ξεκινάει και βόρεια.

Το μέρος της διανυκτέρευσης το ρώτησα για να ξέρω τι να πάρω από εξοπλισμό.

Τον δρόμο γυρισμού εννοείτε θα τον κανονίσω μόνος απλά φαντάστηκα ότι ίσως υπάρχει έστω μια καταμέτρηση οπότε θα έπρεπε να ενημερώσω.

zizou
23/08/2011, 15:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από npat
Λίγο πάνω από 2000, πράγματι, αν μετρήσεις και τα χλμ. του Αθήνα-θεσσαλονίκη. Αυτά όμως δεν τα μετράμε γιατί θα γίνουν Παρασκευή απόγευμα...



Επειδη θα ειναι η πρωτη μου φορα :) μερικες αποριες:
Θα συναντηθουμε οσοι ειναι να παμε την Παρασκευη κ θα φυγουμε παρεα η ο καθενας θα
παει με οποιον θελει κ οτι ωρα θελει να ξεκινησει κ βρισκομαστε Θεσ/κη?
Στη Θεσ/κη η διανυκτερευση που θα ειναι? Ξενοδοχειο δωματια σκηνες?
Κ τελος επειδη ισως να ειμαι με το μικροτερο σε κυβισμο κ ιπποδυναμη μηχανακι απο τα
υπολοιπα πια ειναι η μεση ταχυτητα ταξιδιου που συνηθως πατε στην εθνικη?

:beer:

npat
23/08/2011, 15:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από zizou
Επειδη θα ειναι η πρωτη μου φορα :) μερικες αποριες:
Θα συναντηθουμε οσοι ειναι να παμε την Παρασκευη κ θα φυγουμε παρεα η ο καθενας θα
παει με οποιον θελει κ οτι ωρα θελει να ξεκινησει κ βρισκομαστε Θεσ/κη?
Στη Θεσ/κη η διανυκτερευση που θα ειναι? Ξενοδοχειο δωματια σκηνες?
Κ τελος επειδη ισως να ειμαι με το μικροτερο σε κυβισμο κ ιπποδυναμη μηχανακι απο τα
υπολοιπα πια ειναι η μεση ταχυτητα ταξιδιου που συνηθως πατε στην εθνικη?

:beer:

- Επίσημο "ραντεβού" θα δοθεί στην Θεσσαλονίκη το Σάββατο το (πολύ) πρωί. Ε, προφανώς αν φεύγουμε από Αθήνα την ίδια περίπου ώρα την Παρασκευή, το κανονίζουμε να τσουλήσουμε παρέα. Η εκδρομή όμως επισήμως ξεκινάει από Θεσ/νίκη το Σάββατο.

- Το παραπάνω απαντά και για την διανυκτέρευση της Παρασκευής: Ότι αγαπάει ο καθένας. Αν θέλεις να κανονίσεις κάτι παρέα με κάποιον (π.χ. να μοιραστείτε κάποιο δωμάτιο) κανονίστε το μεταξύ σας. Αν δεν ξέρεις κανέναν, πέρνα καμιά βόλτα από κάποια συνάντηση Δευτέρας / Παρασκευής και λογικά κάποιο κονέ θα γίνει...

- Μην φοβάσαι για την ιπποδύναμη και την τελική της μοτοσυκλέτας σου. Είναι αρκετά. Και αααν πάμε στην εθνική λίγο πιο γρήγορα, θα μας πιάσεις στο επόμενο βενζινάδικο.

npat
23/08/2011, 16:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Θα σου πω σίγουρα απο βδομάδα :beer:

Κλινω προς το 24/25 παντως :D

Οκ, οπότε αποφασίζουμε από βδομάδα και το κάνουμε τότε επίσημο (γιατί το πολύ "φλου" δημιουργεί χάος).

:wave2:

zizou
23/08/2011, 16:26
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από npat
- Επίσημο "ραντεβού" θα δοθεί στην Θεσσαλονίκη το Σάββατο το (πολύ) πρωί. Ε, προφανώς αν φεύγουμε από Αθήνα την ίδια περίπου ώρα την Παρασκευή, το κανονίζουμε να τσουλήσουμε παρέα. Η εκδρομή όμως επισήμως ξεκινάει από Θεσ/νίκη το Σάββατο.

- Το παραπάνω απαντά και για την διανυκτέρευση της Παρασκευής: Ότι αγαπάει ο καθένας. Αν θέλεις να κανονίσεις κάτι παρέα με κάποιον (π.χ. να μοιραστείτε κάποιο δωμάτιο) κανονίστε το μεταξύ σας. Αν δεν ξέρεις κανέναν, πέρνα καμιά βόλτα από κάποια συνάντηση Δευτέρας / Παρασκευής και λογικά κάποιο κονέ θα γίνει...

- Μην φοβάσαι για την ιπποδύναμη και την τελική της μοτοσυκλέτας σου. Είναι αρκετά. Και αααν πάμε στην εθνική λίγο πιο γρήγορα, θα μας πιάσεις στο επόμενο βενζινάδικο. [/QUOTE

Οκ.Οταν λες συναντηση που εννοεις? :confused:

npat
23/08/2011, 16:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από zizou
Οκ. Οταν λες συναντηση που εννοεις? :confused:

Κανένα πάλπ εννοούσα, αλλά ακόμα είναι, προφανώς, πολύ νωρίς. Ακόμη δεν ξέρουμε πότε θα γίνει η βόλτα, πόσοι θα έρθουν και άλλα πολύ σημαντικότερα...

zizou
23/08/2011, 18:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από npat
Κανένα πάλπ εννοούσα, αλλά ακόμα είναι, προφανώς, πολύ νωρίς. Ακόμη δεν ξέρουμε πότε θα γίνει η βόλτα, πόσοι θα έρθουν και άλλα πολύ σημαντικότερα...

Ευχαριστω για τις απαντησεις-διευκρινησεις:beer:

Cpt. Haddock
23/08/2011, 21:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από npat
Οκ, οπότε αποφασίζουμε από βδομάδα και το κάνουμε τότε επίσημο (γιατί το πολύ "φλου" δημιουργεί χάος).

:wave2:

Deal :beer: :beer: :beer:

Tropeas
26/08/2011, 21:23
κουφάλεςςςς....:beer:

Manalishi
30/08/2011, 10:40
:blush: :blush: Κανα Νέο.....???? :blush: :blush:

Cpt. Haddock
30/08/2011, 10:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από npat
Οκ, οπότε αποφασίζουμε από βδομάδα και το κάνουμε τότε επίσημο (γιατί το πολύ "φλου" δημιουργεί χάος).

:wave2:

Ειμαι οκ για 24/25 :beer: :beer: :beer:

Bil
30/08/2011, 12:23
Παρακολουθώ με ενδιαφέρον την εξέλιξη, αλλά δυστυχώς, αν τελικά η βόλτα γίνει πριν τα μισά του Οκτώβρη, δεν θα μπορέσω να έρθω, όσο και αν το ήθελα... :sick:

Σε κάθε περίπτωση, καλό δρόμο να έχετε.

:wave2:

fotis3
30/08/2011, 13:12
παιδια για διαμονη σε camping προτεινω στο νεστοριο(στο χωρο που γινεται το river party)που ειναι δωρεαν,εχει σχεδον τα παντα και ειναι πανω στη διαδρομη.
για το δρομο μη πατε απο αποσκεπο γιατι ο δρομος ειναι χαλια.
για οτιδηποτε ρωτατε ελευθερα και καλως να μας ερθετε :beer:

Cpt. Haddock
03/09/2011, 09:21
Νικόλαε, μια συνάντηση με άσκηση επι χαρτου μεσα στην εβδομάδα για να δούμε λεπτομέρειες

:beer: :beer: :beer:

intruder
03/09/2011, 10:51
για πειτε για πειτε, μετα απο 4 μηνες σακατης επιτελους ξανακαβαλαω κ εχω αποθυμενα χλμ απο το καλοκαιρι.:p

Cpt. Haddock
03/09/2011, 10:56
Τι να πουμε; :look:

intruder
03/09/2011, 16:18
απο θεσσαλονικη πχ τι ωρα ξεκινατε απο πιο μερος κτλ(θα μπορουσα να ακολουθησω την πρωτη μερα) εκτος εαν ειναι prive η βολτα τοτε παω πασο....μια αλλη φορα ισως ανταμωθουμε απο κοντα:winka:

VALES
03/09/2011, 16:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από intruder
απο θεσσαλονικη πχ τι ωρα ξεκινατε απο πιο μερος κτλ(θα μπορουσα να ακολουθησω την πρωτη μερα) εκτος εαν ειναι privet η βολτα τοτε παω πασο....μια αλλη φορα ισως ανταμωθουμε απο κοντα:winka:





Δεν είναι καθόλου privet η βόλτα... άντε να κάνουμε ένα γκρουπάκι οι Βόρειοι να τους ακολουθήσουμε για όσο μπορεί ο καθ΄ένας μας.
Μία μονοήμερη ή ίσως και μία διανυκτέρευση νομίζω πως μπορώ.

ΞΥΠΝΑΤΕ ΡΕ ΚΑΡΝΤΑΣΙΑΑΑΑ :beer:

Cpt. Haddock
03/09/2011, 18:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από intruder
απο θεσσαλονικη πχ τι ωρα ξεκινατε απο πιο μερος κτλ(θα μπορουσα να ακολουθησω την πρωτη μερα) εκτος εαν ειναι prive η βολτα τοτε παω πασο....μια αλλη φορα ισως ανταμωθουμε απο κοντα:winka:

Αν ήταν πριβέ δε θα την ποστάραμε. Απο Θεσ/νικ θα φυγουμε πρωί (λογικα κατα τις 7), τώρα απο που, θα διαλέξουμε ενα κεντρικό μερος πχ τον σταθμο του ΟΣΕ που έχει και χώρο.


:wave2: :beer: :wave2:

fantacid
03/09/2011, 18:17
καλυτερα απο city gate στη δυτικη εξοδο, εκτος αν εχετε πρωινές ορεξεις για τσακωμους με τους λεωφοριατζηδες ή ταριφες απο την αλλη μερια....

εχει μεγαλο ελευθερο παρκινγ, κ μολλις ξεκινησεις εισαι εθνικη, ουτε φαναρια ουτε κινηση ουτε μπελαδες
τιπ: εχει κ τον σαρρη απο τη πανω μερια για πρωινο καφεδακι/μπουγατσα!

:wave2:

Manalishi
09/09/2011, 11:30
Πως πάμε απο ημερομηνίες?

Cpt. Haddock
09/09/2011, 11:33
Λοιπον, μια κι ο ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΗΣ τεμπελιάζει. :smokin:

24/9, 7η πρωινή στο σημείο που ανέφερε το "φαινομενο" :beer:

(ιδέα δεν έχω που ειναι αυτο)

Προλαβαινουμε και το ΔΣ της Παρασκευής (κι αμα ξυπνησουμε σφυριχτε μου :lol: )

fantacid
09/09/2011, 13:54
αρε καπτεν,
ή καιρο εχεις να ερθεις στο χωριο μας ή μονο τα τσιπουρα εχεις στο μυαλο σου μετα τα μαλγαρα!

:D



απο δυτικη εισοδο, περνωντας τον ανυσοπεδο κομβο στο υψος των ΚΤΕΛ, υπαρχει ενα εμπορικο στο αριστερο σου χερι!

:wave2:

Manalishi
09/09/2011, 14:09
:beer: :beer: :beer:

Μαμά, πάω λίμνη να χαζέψω χρυσόψαρα!!!!

:sun: :sun:

Cpt. Haddock
09/09/2011, 14:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
αρε καπτεν,
ή καιρο εχεις να ερθεις στο χωριο μας ή μονο τα τσιπουρα εχεις στο μυαλο σου μετα τα μαλγαρα!
:D
απο δυτικη εισοδο, περνωντας τον ανυσοπεδο κομβο στο υψος των ΚΤΕΛ, υπαρχει ενα εμπορικο στο αριστερο σου χερι!
:wave2:

Βασικα, επειδή θα είμαστε εκει απο Παρασκευή μεσημέρι, με ενδιαφέρει πώς πας απο το κέντρο (πχ απο την Μοναστηρίου)

:D :smokin: :D

Anty12
09/09/2011, 14:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
24/9, 7η πρωινή στο σημείο που ανέφερε το "φαινομενο" :beer:

(ιδέα δεν έχω που ειναι αυτο)



Σημείο Α= πάρκινγκ

Σημείο Β= Μπουγάτσα τιπ-τοπ........στις επτά το πρωί μπορεί να έχει και τίποτα "κορίτσια" για καφεδάκι μετά την "βάρδια" ή τίποτα χθεσινοβραδυνούς....

....ξέρς.... "η μέρα έρχεται , το Johnie Walker φεύγει" :lol: :lol: :lol:



http://www.ploigos.gr/?sessionid=fe1de48df67a7603c24da87e338ca6ba

Anty12
09/09/2011, 14:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Βασικα, επειδή θα είμαστε εκει απο Παρασκευή μεσημέρι, με ενδιαφέρει πώς πας απο το κέντρο (πχ απο την Μοναστηρίου)

:D :smokin: :D

Καπ....όπως θα έρχεσαι από την πόλη-κράτος, δεν θα στρίψεις πουθενά...όλο ευθεία.....μόλις δεις θάλασσα είσαι κέντρο.......

πια Παρασκευή ακριβώς είπαμε...?????

fantacid
09/09/2011, 14:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από Anty12
Σημείο Β= Μπουγάτσα τιπ-τοπ........στις επτά το πρωί μπορεί να έχει και τίποτα "κορίτσια" για καφεδάκι μετά την "βάρδια" ή τίποτα χθεσινοβραδυνούς....


τα κοριτσα ειναι στη θεση τους ΟΛΗ μερα
:smokin:

αλλα 7 το πρωι θα ειναι οι "καντινες" εξω απο τις ψιψινες για κανα βρωμικο μετα τις μπομπες....να στρωσει το στομαχι βρε αδερφε!

:lol:

Cpt. Haddock
09/09/2011, 14:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από Anty12
Καπ....όπως θα έρχεσαι από την πόλη-κράτος, δεν θα στρίψεις πουθενά...όλο ευθεία.....μόλις δεις θάλασσα είσαι κέντρο.......

πια Παρασκευή ακριβώς είπαμε...?????

Ρε, οταν έρχομαι απο την Πρωτεύουσα :smokin: , ξέρω να βγω μια χαρα ως τη "Μυρσινη"

Για να φυγω το πρωί δυσκολεύομαι.

Μιλάμε (υποτίθεται) για Παρασκευή 8η Βοηδρομιώνος :D

Anty12
09/09/2011, 14:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Ρε, οταν έρχομαι απο την Πρωτεύουσα :smokin: , ξέρω να βγω μια χαρα ως τη "Μυρσινη"

Για να φυγω το πρωί δυσκολεύομαι.

Μιλάμε (υποτίθεται) για Παρασκευή 8η Βοηδρομιώνος :D

Τότε πάνω απ' την Μυρσίνη είναι η Τσιμισκή....όλο ευθεία σε βγάζει περιφεριακό-Πόλη κράτος-Σέρρες-Καβάλα.......

Cpt. Haddock
09/09/2011, 14:53
Κάτσε να δουμε και που θα μείνουμε το βράδυ :look:

fantacid
09/09/2011, 14:58
απο σταυρουπολη μαλλον θα χρειαστει οδηγειες.....

:D

Anty12
09/09/2011, 14:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
απο σταυρουπολη μαλλον θα χρειαστει οδηγειες.....

:D

Να κάνει τι εκεί πάνω ?

fantacid
09/09/2011, 15:01
50χρονο ανθωπας λες να τη βγαλει με ρεντμπουλ ολο το βραδυ??

Cpt. Haddock
09/09/2011, 15:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
50χρονο ανθωπας λες να τη βγαλει με ρεντμπουλ ολο το βραδυ??

ασταδιαλα ρε :smokin:

fantacid
09/09/2011, 15:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
ασταδιαλα ρε :smokin:

με τη καλη εννοια ρε!

:p

daz
09/09/2011, 15:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Κάτσε να δουμε και που θα μείνουμε το βράδυ :look:

Εδώ είμαι καπιτάνο. Η πρόταση που είχα κάνει ισχύει έρθω δεν έρθω.

Ασφαλές πάρκιν για τις μηχανές, καναπεδάκι για ύπνο και αν μαζευτούμε πολλοί, στην αποθήκη υπάρχουν υποθέματα για στρωματσάδα.

Anty12
09/09/2011, 15:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
50χρονο ανθωπας λες να τη βγαλει με ρεντμπουλ ολο το βραδυ??


Ρε συ...μόλις ακούσουν προφορά Χαλανδρίου τ' αλάνια, θα τον φάνε λάχανο.....έχει και ΑθεναΙκές πενακίδες αφού.......:lol:

Cpt. Haddock
09/09/2011, 15:17
:winka: :beer:

(κατσε να δουμε αν θα μαζευτει και κανενας.... ) :look:

fantacid
09/09/2011, 15:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
:winka: :beer:

(κατσε να δουμε αν θα μαζευτει και κανενας.... ) :look:

στη μυρσινη ή στη βολτα?

:lol:

VALES
09/09/2011, 15:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
:winka: :beer:

(κατσε να δουμε αν θα μαζευτει και κανενας.... ) :look:







Κάτσε να δούμε αν θα ''κλείσει'' κάποτε κάποια... οποιαδήποτε ημερομηνία. :wave2:

daz
09/09/2011, 15:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από VALES
Κάτσε να δούμε αν θα ''κλείσει'' κάποτε κάποια... οποιαδήποτε ημερομηνία. :wave2:




24/9 :wave2:

costas81
10/09/2011, 21:01
Αντε να το κανονίζουμε σιγά σιγά!!!!

Manalishi
12/09/2011, 17:47
Εχουν ετοιμαστεί μήπως κάποια γκρουπ απο Αθήνα για Θεσσαλονίκη?

Εγώ θα αναχωρήσω την Παρασκευή το μεσημέρι προς απόγευμα, για διανυκτέρευση Θεσσαλονίκη.Εαν ξέρει κανείς ξενοδοχείο για την βραδιά, παρακαλώ όπως με ενημερώσει...

Στείλτε και κανα κινητό με π.μ. να συννενοηθούμε.

Δημήτρης.

Cpt. Haddock
12/09/2011, 18:05
Αναμεινατε παίδες γιατί μπορει να παίξει αναβολή.

Manalishi
12/09/2011, 18:39
οκ, απλά να ενημερωθουμε έγκαιρα, για να κανονίσουμε και ωράρια στην δουλειά, μην τους το πω τελευταία στιγμή...

Cpt. Haddock
12/09/2011, 18:50
Εννοείται αυτο. Επίσης εγω θα φύγω νωρίς το πρωι απο Αθήνα για Σελανικ.

(γιατί μπορώ) :smokin:

thou-vou
12/09/2011, 18:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Εννοείται αυτο. Επίσης εγω θα φύγω νωρίς το πρωι απο Αθήνα για Σελανικ.

(γιατί μπορώ) :smokin:

αυτα με το ντακαράκι να τα ξεχάσεις... :bigcry:

Cpt. Haddock
12/09/2011, 18:55
Αν πάω απο χώμα; :blush: :lol:

fantacid
12/09/2011, 19:35
οποιος θελει οικονομικη κ καθαρη διανυκτερεση στο κεντρο
http://www.rentrooms-thessaloniki.com/Home/tabid/39/language/el-GR/Default.aspx

thou-vou
12/09/2011, 19:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Αν πάω απο χώμα; :blush: :lol:

οκ. αλλά μόνο αν είναι προσεκτικά τοποθετημένο χώμα... :blush:

fantacid
12/09/2011, 19:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Εννοείται αυτο. Επίσης εγω θα φύγω νωρίς το πρωι απο Αθήνα για Σελανικ.

(γιατί μπορώ) :smokin:


μαλλον εχεις μαλώσει με τα ελληνικα....



το γιατι μπορω ειναι statement δημοτικου ρε παλιο καπτεν..... περιμενα καλυτερη εξυπναδα απο σενα :p :p

road spirit
12/09/2011, 22:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από thou-vou
αυτα με το ντακαράκι να τα ξεχάσεις... :bigcry: μπα? τι έχουμε εδώ?

:ποπκορν: (γαμώ το μεσοπρόθεσμο γαμώ, μας πήραν τα καλαμπόκια, αίσχος!)

latris mixanis
12/09/2011, 23:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
μπα? τι έχουμε εδώ?

:ποπκορν: (γαμώ το μεσοπρόθεσμο γαμώ, μας πήραν τα καλαμπόκια, αίσχος!)

Δεν το λένε μεσοπρόθεσμο αλλά δίαιτα

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Cpt. Haddock
13/09/2011, 00:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από latris mixanis
Δεν το λένε μεσοπρόθεσμο αλλά δίαιτα

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Save as... :smokin:

Manalishi
17/09/2011, 11:35
??? ????? ?? ????????????

Cpt. Haddock
17/09/2011, 12:25
Οδεύουμε προς ακύρωση, ελλειψει συμμετοχών :wave2:

VALES
17/09/2011, 13:02
''Μαθαίνω την πατρίδα μου''...


Με τόσο θυμό που υπάρχει αυτή την εποχή (ένεκα κρίσεως, ανεργίας κλπ ) μήπως να αλλάζατε τον τίτλο? :lol:

Ποιος θέλει να μάθει μια πατρίδα που δεν του δίνει την (οικονομική) ευχέρεια να την μάθει? :blush:

Manalishi
17/09/2011, 13:47
Sorry gia ta erotimaka, itan ellinila alla grafo ago kinito. Apla rotaga ean eixame Kati neotero.

daz
17/09/2011, 23:10
Εντάξει εντάξει Manalishi, σε συγχωρούμε! :lol:

amyroukai
18/09/2011, 23:56
LOL ρε σουπιά, δεν έχει like να πατήσω :)

Manalishi
19/09/2011, 03:39
Γ@μηθηκε το bberry....

Ας τα σβήσει όποιος μπορεί...

:beer:

daz
19/09/2011, 09:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από amyroukai
LOL ρε σουπιά, δεν έχει like να πατήσω :)

:beer:



Αρχικά δημιουργήθηκε από Manalishi
Γ@μηθηκε το bberry....

Ας τα σβήσει όποιος μπορεί...

:beer:

Πατάς επεξεργασία, επιλέγεις το κουτάκι "Διαγραφή", πάνω αριστερά και πατάς το κουμπί "Διαγραφή τώρα" πάνω δεξιά. :winka:

daz
20/09/2011, 18:50
Άκυρο το event?

Cpt. Haddock
20/09/2011, 18:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από daz
Άκυρο το event?

Απο μένα, ναι.

Αλλωστε, δε δήλωσε και κανεις συμμετοχη :lol:

daz
20/09/2011, 18:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Απο μένα, ναι.

Αλλωστε, δε δήλωσε και κανεις συμμετοχη :lol:


Νταξ, βιάστηκα να σου στείλω πμ.. :D

Aggelos_SV
20/09/2011, 20:58
Τέτοια εκδρομή δεν ακυρώνεται...απλά αναβάλεται :smokin:

Cpt. Haddock
30/03/2012, 16:42
Ρε UP λεμε....

:smokin:

251626

rantanplan
30/03/2012, 20:06
Ρε UP λεμε....

:smokin:

251626

ti που? ποτε? ξεκιναμε?

npat
30/03/2012, 21:05
Τέτοια εκδρομή δεν ακυρώνεται...απλά αναβάλεται :smokin:

+1

:winka:

(έχουμε όμως καιρό μπροστά μας...)

antsoar
30/03/2012, 21:53
Τέτοια να βλέπω :D:cool:

Ichigo
30/03/2012, 22:32
Rims check!
Pilot Power2CT check!
Chain tension check!
Let`s go!!!

Ποιο 36ωρο μου λέτε εσείς εδώ έχουμε mega event :smokin:
:a09::a01::a01::a01:

MG-KTiNoS
30/03/2012, 22:44
Ποιο 36ωρο μου λέτε εσείς εδώ έχουμε mega event
:a09:

Kαλά ρε δε σ ειπαμε και καμπούρη !
:lol:










:beer:

npat
30/03/2012, 22:45
Παιδιά ηρεμήστε και μην λαδώνεται αλυσίδες από τώρα. Πρώτα έχουμε 36ώρο, μετά έχουμε ετήσια, και μετά έρχεται αυτό. Γι' αυτό λέω... έχουμε καιρό ακόμη!

(Κατά τον Ιούνιο το βλέπω, αρχές / μέσα, κάπου εκεί...)

:wave2:

MG-KTiNoS
30/03/2012, 22:49
Οκ όλα αυτά τα έχουμε δε λέω…
Λ7 για να πάμε δεν ξέρω που θα βρούμε.

Εγώ παλεύω για ένα 36ωρο πάντως.



:a35:

Ichigo
30/03/2012, 22:58
Οκ όλα αυτά τα έχουμε δε λέω…
Λ7 για να πάμε δεν ξέρω που θα βρούμε.

Εγώ παλεύω για ένα 36ωρο πάντως.



:a35:

Aναγκαστικά θα διαλέξεις το ένα απ τα δύο αν δε βγαίνεις. :(
Όποιο σου κάνει κλικ και νομίζεις ότι θα περάσεις καλύτερα. :winka:

gixxerpap
31/03/2012, 02:39
ααα, εσας σας έπιασε η άνοιξη για τα καλά!
άντε παλι για ψώνια ...:smokin:

rantanplan
31/03/2012, 13:01
άντε παλι για ψώνια ...:smokin:

ΩΧ!!!!!






:hypnotize:uplate:

Manalishi
31/03/2012, 15:21
Έλα να οργανωνόμαστε!!!

peter86
17/05/2012, 12:37
κανα νέο από το ''μέτωπο''???Κανονιζεται τίποτα??Ημερομηνίες??

npat
17/05/2012, 12:46
Για Ιούνιο το βλέπω...

Πιθανές ημερομηνίες: 9/10 ή 16/17 ή 23/24

Ακόμα βέβαια είναι μια ιδέα... θα δούμε.

mikes
17/05/2012, 12:48
Για Ιούνιο το βλέπω...

Πιθανές ημερομηνίες: 9/10 ή 16/17 ή 23/24

Ακόμα βέβαια είναι μια ιδέα... θα δούμε.

17 εχει εκλογες!!!

npat
17/05/2012, 12:50
17 εχει εκλογες!!!

Ανακοινώθηκε? Γιατί είχα μείνει μεταξύ 10 και 17?

Anyway, τότε προφανώς όχι 17.

Ichigo
18/05/2012, 14:34
23/24 πως σας φαίνεται;

Manalishi
18/05/2012, 14:44
Μια χαρά!!!

peter86
18/05/2012, 15:17
23/24 μπορεί...
Λέτε να παίξει και το 30.6/1.7???

MG-KTiNoS
19/05/2012, 10:31
Παίδες πολύ θα το ήθελα αλλά δεν υπάρχει το απαιτούμενο ψιλικό οξύ.
Δυστυχώς στο 36ωρο κέντραρα μια κοτρόνα, μέσα στη μαύρη νύχτα και έχω και πρόβλημα με το μηχανάκι πια.
Η εκδρομή πάντως μαμάει και ήταν και θέμα παλιότερου 36ωρο που πάλι δεν είχα τελειώσει αφού το ΖΖΡ11οο που είχα τότε έμεινε !
Δεν είναι ήταν γραφτό τελικά.
Καλά να περάσετε λοιπόν και αναμένουμε φωτό (χωρίς άδεια πιάτα)
:lol:

npat
19/05/2012, 12:25
Το 23/24 και εμένα μου φαίνεται μια χαρά ως ιδέα.

Κάτσε να δούμε και γενικότερο ενδιαφέρον...

Cpt. Haddock
19/05/2012, 13:38
Εγω εκτός. Δεν υπάρχει χρήμα για ΠΣΚ :wave2:

gixxerpap
19/05/2012, 13:41
:a30:αν έχω αρκετές δραχμές, κι αν δεν έχω ανοίξει το καινούργιο μαγαζί, κι αν δεν έχω μπεί ακόμα για το χειρουργείο, κι αν έχω ακόμα μηχανάκι, ΘΑ ΕΡΘΩ ΣΙΓΟΥΡΑ!:a30:

DimChios
19/05/2012, 14:01
:a30:αν έχω αρκετές δραχμές, κι αν δεν έχω ανοίξει το καινούργιο μαγαζί, κι αν δεν έχω μπεί ακόμα για το χειρουργείο, κι αν έχω ακόμα μηχανάκι, ΘΑ ΕΡΘΩ ΣΙΓΟΥΡΑ!:a30:

χειροτερος απο μενα και... δεν ντρεπεται να το πει κιολας!

:lol:

gixxerpap
19/05/2012, 15:59
χειροτερος απο μενα και... δεν ντρεπεται να το πει κιολας!

:lol:

η διαφορά μας είναι ότι εγώ το διασκεδάζω!

έλα, χοροπήδα μαζί μου, πιάσε το ρυθμό!!!:a30::a30:

(μοτοφορουμ και να μην έχει ένα κουτσοχοροπηδηχτούλι εμότικον? τς τς τς ...)