PDA

View Full Version : Κλοπη εξατμισεων!!!



ermhc
28/07/2011, 23:21
Σημερα το βραδυ απο τις 11 και μετα εξω απο το σπιτι μου περιοχη Ηλιουπολη μου φαγανε τα τελικα απο ενα ktm adv 640 και απο ενα Husaberg fe 400 μαρκας acrapovic και τα 2.Το ενα απο το χουζα στη μεση και απο κατω ακριβως ειχε ενα καλο βαθουλωμα απο το σταντ αρκετων εκατοστων ,,το αλλο ηταν σε αριστη κατασταση αλλα με ενα σημαδακι σε ενα πιλτσινι που μονο εγω το ξερω και οποτε αχρηστο να το αναφερω.Επειδη λοιπον ειμαι απο τα καλα παιδακια εγω και επειδη δε προκειται να μπλεξω με τη νομιμη οδο απλα αναφερω οτι εαν καποιος δει βρει σε αγγελια η εστω ερθει στην αντιλιψη του ειδικα το πρωτο τελικο παρακαλω ας μου στειλει ενα email γιατι απλα δε θε πρεπει να αγοραστει!!!!!!!!ο νοων νοωειτο.........Δε θα ρωτησω αυτον που θα το φοραει που το βρηκε ...............ευχαριστω!

nassosxlvbros
28/07/2011, 23:46
.....και πολύ καλά έκανες και ενημέρωσες ...οπότε,αν τύχει καμιά κέντα,βρεις το τελικό και ο νέος κάτοχος πέσει θύμα ξυλοδαρμού από πάρτη σου (και φυσικά είναι 50-50 πιθανό να ξέρει αλλά και να μην ξέρει τίποτα...),να έρθουν να σε τσιμπήσουν για χειροδικία ακόμα πιο εύκολα....συνέχισε...:)

ermhc
29/07/2011, 00:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από nassosxlvbros
.....και πολύ καλά έκανες και ενημέρωσες ...οπότε,αν τύχει καμιά κέντα,βρεις το τελικό και ο νέος κάτοχος πέσει θύμα ξυλοδαρμού από πάρτη σου (και φυσικά είναι 50-50 πιθανό να ξέρει αλλά και να μην ξέρει τίποτα...),να έρθουν να σε τσιμπήσουν για χειροδικία ακόμα πιο εύκολα....συνέχισε...:)
Αυτο φιλε μου ασε να απασχολει μονο εμενα και κανεναν αλλο ................Εγω παντως τα τελικα εαν τα βρω να εισαι βεβαιος οτι με αυτα θα του κανω κολπικη τεχνητη γονιμοποιηση και ας με τσιμπησουν οπως λες!!!

ermhc
29/07/2011, 00:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από ermhc
Αυτο φιλε μου ασε να απασχολει μονο εμενα και κανεναν αλλο ................Εγω παντως τα τελικα εαν τα βρω να εισαι βεβαιος οτι με αυτα θα του κανω κολπικη τεχνητη γονιμοποιηση και ας με τσιμπησουν οπως λες!!!
ααααα ξεχασα και καλο σου βραδυ να'χεις ..... πιστεψε με δεν εχω ορεξη για διαλογο!!

vaggelis1988
29/07/2011, 18:30
πριν 2 βραδυα κλεψανε απο φιλου ενα ζευγαρι remus ανθρακονιματινες απο tdm900 "08 απο ιλιον. μεσα στην πιλοτη σκεπασμενη κρυμενη πισο απο ι.χ με συναγερμο..... δηλαδη ποσο θρασος?

ermhc
29/07/2011, 21:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaggelis1988
πριν 2 βραδυα κλεψανε απο φιλου ενα ζευγαρι remus ανθρακονιματινες απο tdm900 "08 απο ιλιον. μεσα στην πιλοτη σκεπασμενη κρυμενη πισο απο ι.χ με συναγερμο..... δηλαδη ποσο θρασος?
Και μετα ο αλλος πεταγεται σα τη πορδη και σου λεει τα δικα του ...............Εμενα φιλε μπηκανε το 2009 σπιτι μου το βραδυ την ωρα που κοιμομουν και μου πηραν απο τηλεοραση εως φορητο συν τα κλειδια απο το ιχ μου το οποιο το βρηκα μετα απο 7 μηνες στη Θεσσαλονικη και τα κλειδια απο ενα KTM 990 ADV που ειχα τοτε αλλα για καλη μου τυχη δε προλαβαν να το βαλουν μπροστα.............Εεεεεε λοιπον θα τους @ΑΜΗΣΩ ΤΟ ΜΟΥ@@ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ και ας με πανε μεσα.....αλλωστε τωρα με τη κριση μια χαρα θα μου παει!!!τσαμπα φαι και υπνος.

bulmont
29/07/2011, 22:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από ermhc
.....αλλωστε τωρα με τη κριση μια χαρα θα μου παει!!!τσαμπα φαι και υπνος.

Μήπως σου διαφεύγει ότι υπάρχει και τζάμπα SEX


:wave2: :wave2: :wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

nassosxlvbros
29/07/2011, 22:50
Αφήστε τον άνθρωπο ήσυχο!Αφού έχει κάνει τις επιλογές του! ;)

TheFace
30/07/2011, 06:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaggelis1988
πριν 2 βραδυα κλεψανε απο φιλου ενα ζευγαρι remus ανθρακονιματινες απο tdm900 "08 απο ιλιον. μεσα στην πιλοτη σκεπασμενη κρυμενη πισο απο ι.χ με συναγερμο..... δηλαδη ποσο θρασος?

Κατα τη γνωμη μου η πιλοτες ειναι οτι χειροτερο! Στο δρομο τουλαχιστον καποιος μπορει να περασει και να την κανουν, καποιος μπορει να τους δει κτλ κτλ

Αντιθετα στην πιλοτη απαξ και μπουν εχουν ολο το χρονο να κανουν τη δουλεια τους χωρις να τους παρει χαμπαρι κανεις!

Φιλε ermhc ελπιζω να βρεις το μηχανακι σου αναιμακτα (οχι γιατι λυπαμαι τα τσογλανια, αλλα για σενα περισσοτερο) αν και καταλαβαινω απολυτα τη ψυχολογια σου.

John Steed
30/07/2011, 12:36
...

PetranGR
30/07/2011, 13:02
έχω κάνει το εξής που μπορεί να σε βοηθήσει

http://www.car.gr/parts/?ca=711&ca=721&makes=KTM&pg=1

εδω μπορείς να βλέπεις μόνο εξατμίσεις ,και συγκεκριμένα για το ΚΤΜ...

Ίσως σε βοηθησα μηπως και τα πετυχεις!

ghost23
04/08/2011, 00:24
παντος οντος αν την εχει αγορασει και ειναι κλεμμενη τσαμπα ξυλο και γδαρμενος και δαρμενος,απο την αλλη φαγανε του κολλητου την εξατμα απο βριλλησια,αν τον βρω σιγουρα οπως λεει ο φιλος,γιατι φαινετε το κλεφτρονι ΘΑ ΦΑΕΙ ΠΟΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΕΣ ΜΑΠΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΔΟ ΣΚΟΥΠΙΔΙΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΒΡΟΥΝ.......