PDA

View Full Version : Αναζητώντας κατάστημα ελαστικών στην Πάτρα



Toumpas
01/08/2011, 19:40
Ψάχνω για λαστιχά στην Πάτρα για να βάλω ένα πίσω Dunlop GP Racer 211 (Endurance).


Ποιός είναι ο πιο καλός λαστιχάς στην Πάτρα (και κάνει και καλές τιμές);



Είναι λίγο επείγον παιδιά οπότε θα σας παρακαλέσω για γρήγορες απαντήσεις!


Υ.Γ. τουλάχιστον όνομα+τηλέφωνο για να μπορέσω να συννενοηθώ με τον μάστορα.


Ευχαριστώ, Βασίλης

jimmis5
01/08/2011, 21:05
al Teren στο νοσοκομειο στον αγ.ανδρεα και στο γηπεδο της παναχαικης
Θερμος στην εξοδο της πατρας στα τελευταια φαναρια εναντι TOYOTA
Μπουσια καινουργιος δουλευε λάζαριδη καλο παιδι φιλοτιμο με ολα τα συνεργα της μοτοσυκλετας ζυγοσταθμιση κτλ Κυριλου αρχιεπισκοπου 38 κ θεμιστοκλεους

Απαντες τσεκαρισμενοι :beer:

bulmont
01/08/2011, 21:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimmis5
al Teren στο νοσοκομειο στον αγ.ανδρεα και στο γηπεδο της παναχαικης
:beer:

+1000

faraway
01/08/2011, 21:50
Εγώ αν και 150 χλμ από Πάτρα , στον Θέρμο βάζω λάστιχα .:winka:

ledz
02/08/2011, 00:34
+599 στον All Terrain

Αψογος επαγγελματιας, μακαρι να ηταν κι'αλλοι σαν κι'αυτον.

Αν και απ'οτι θυμαμαι δε πολυσυμπαθει τη Dunlop αλλα λογικα θα σε φτιαξει.

Tedvj23
02/08/2011, 13:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από faraway
Εγώ αν και 150 χλμ από Πάτρα , στον Θέρμο βάζω λάστιχα .:winka:

εγω την τελευταια φορα που εβαλα λαστιχα σε αυτον εμπηξε το κατσαβηδι μεσα στα τακακια για να ανοιξει τις δαγκανες και κοντεψε το υγρο απο το ποτηρακι να φτασει στην harley που βρισκεται απεναντι απο αυτον...:eyepop: :uplate: :hypnotize :rotflmao:

Ο all terrain μια χαρα ειναι τιμιος και εξυπηρετικος αυτος στην παναχαικη κοντα στον αλλον δεν εχω παει στον αγιο ανδρεα..

Τωρα υπαρχουν και αλλοι..Ειναι και ο μπακαλιαρος ο νυχτεριδας αλλα αυτος ειναι ικανος να σου πει αλλη τιμη στο τηλ..αλλη τιμη καποιος βοηθος του μεσα..αλλη τιμη οταν θα τα παραγγηλεις...και αλλη τιμη την ωρα που θα τα εχεις βαλει για να πληρωσεις..(παντα με +€ καθε φορα...):rotflmao:

Και παει λεγοντας μια ιστορια για τον καθενα...:wave2:

bulmont
02/08/2011, 15:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από karavidas


Ο all terrain μια χαρα ειναι τιμιος και εξυπηρετικος αυτος στην παναχαικη κοντα στον αλλον δεν εχω παει στον αγιο ανδρεα..



To ιδιο πρόσωπο ειναι ιδιοκτήτης και στα δύο καταστήματα. Λάτρης της μοτοσυκλέττας
και μέχρι πέρισυ μάζευε πρωταθλήματα στο enduro.

Tedvj23
11/08/2011, 20:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από bulmont
To ιδιο πρόσωπο ειναι ιδιοκτήτης και στα δύο καταστήματα. Λάτρης της μοτοσυκλέττας
και μέχρι πέρισυ μάζευε πρωταθλήματα στο enduro.

Το σιγουρο ειναι οτι μολις σημερα που πηρα ενα τηλ και στα δυο μαγαζια μουπαν για το ιδιο ακριβως λαστιχο αλλη τιμη ο ενας αλλη τιμη ο αλλος...Εχουμε γεμισει μπακαλιαρους κυριοι..Η γνωμη μου ρωτατε παντου και τσιμπατε το καλυτερο deal!!:wave2: