PDA

View Full Version : ΚΛΟΠΗ Gsxr 600 K7



gedolyk
04/08/2011, 04:51
Μολις πριν 2 ωρες περιπου απο την πλατεια στο Γκαζι(σταση μετρο κεραμικος) εκλαπει η μοναδικη μου περιουσια,ενα SUZUKI GSXR 600 K7 χρωματος μπλε ασπρο με αριθμο κυκλοφοριας ΚΖΤ 233.
Εχει κοκκινη ταινια στις ζαντες του,αναδιπλουμενη πινακιδα,χαρακτηριστικο στα φωτα του ειναι οτι εχει φωτα της μαμας του(δηλαδη κιτρινα) με δεξια και αριστερα τις ψειρες να ειναι ασπρες(μιας και προσφατα μου ειχε καει το balast των xenon) και επισης γυρω απο τις βιδες που ενωνουν τις μπουκαλες με το τιμονι ειναι κυκλικα γρατζουνισμενες μιας και ο μαστορας που πηγε να μου τσεκαρει τις αναρτησεις γρατζουνισε το περιγραμμα δηλαδη.
Παρακαλώ αν την πάρει πουθενά το μάτι σας οπουδήποτε, αν αντιληφθείτε κάτι επικοινωνήστε εδώ ή στο 6974307357...Γιωργος
Ευχαριστώ...


http://imageshack.us/photo/my-images/43/10072009002p.jpg/

idomeneas
04/08/2011, 05:41
μακάρι να βρεθεί φιλαράκι...
και εγώ έχω περάσει από τη φάση σου και σε καταλαβαίνω...
να τους κοπούν τα χέρια...

Panos1313
04/08/2011, 07:54
Κριμα:<

Πριν κανα μηνα εκλεψαν και απο αλλο παιδι gsxr 750 κ6 επισης μπλεασπρο στο ιδιο μερος, αλλα τουλαχιστον ειχε ασφαλεια κλοπης~~

Σου ευχομαι να το βρεις αλλα δεν αφηνουμε το no1 σε κλοπες μηχανακι στην Ελλαδα μονο του σε τετοια μερη :<

gedolyk
04/08/2011, 18:18
δυστυχως δεν ητανε μονο του...αν γνωριζεις την περιοχη το ειχα απεναντι απο το ''Γκαζοχωρι'' και οχι πανω στο πεζοδρομιο μιας και τα φωτα της πλατειας δεν ητανε αναμενα το αφησα εκει επειδη το μαγαζι κραταει μεχρι πρωιας....κι ομως το θρασσος μερικων ειναι ανικητο...

anwrimos
04/08/2011, 23:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από Panos1313
Κριμα:<

Πριν κανα μηνα εκλεψαν και απο αλλο παιδι gsxr 750 κ6 επισης μπλεασπρο στο ιδιο μερος, αλλα τουλαχιστον ειχε ασφαλεια κλοπης~~

Σου ευχομαι να το βρεις αλλα δεν αφηνουμε το no1 σε κλοπες μηχανακι στην Ελλαδα μονο του σε τετοια μερη :<

δίκιο.... του κολλητού μου το είχα ποστάρει και εδώ... και αυτο πάνω στην Πειραιώς ήταν απέναντι απο την είσοδο του Τεχνόπολις και μάλιστα σε ώρα προσέλευσης για συναυλία ( μεταξύ 21.30-22.00) άρα φαντάζεσαι τί κόσμος κυκλοφορούσε εκείνη την ώρα και πόσοι παρκάρανε δίπλα αλλά όπως είπες το θράσος τουσ δεν υπάρχει... κουράγιο και μακάρι να βρεθεί...

dond4le
05/08/2011, 09:56
Γιωργο μακαρι να την βρεις.........εγω παλι λεω θα στην εβαλε κανενας στο ματι που σε ξερει η σε παρακολουθει καιρο.