PDA

View Full Version : Μηχανουργείο άξονας τιτανίου



T.R.E
04/08/2011, 12:39
Ξέρουμε κάποιο μηχανουργείο το οποίο να μπορεί να μου κόψει 3-4 άξονες τιτανίου και κάτι άλλα ψιλά που θέλω;

Τη ράβδο θα την φέρω απ'έξω μονοκόμματη 1 ή 2 μέτρα,αλλά δυστυχώς οι 2 άξονες στην μηχανή μου δεν είναι στοκ και δεν υπάρχουν στο εμπόριο,οπότε αναγκαστικά θα πρέπει να γίνουν φτιαχτοί...

Ευχαριστώ! Πιστεύω να το φάω το κιλό... :)

emix24
04/08/2011, 14:06
Αν μενεις Αθηνα και εισαι κοντα προς Ν.Φιλαδελφεια,Ν.Ιωνια, Μενιδι ή καπου προς τα εκει δηλαδη υπαρχει ενας στην Λεωφ.Φιλαδελφειας στο δρομο που παει για Μενιδι που κανει μηχανουργικες δουλειες. Εχει και τορνο,CNC και αλλα τετοια.

Το τηλ του ειναι 2102382907

Μαλλον πρεπει να του δειξεις τι θες και ισως να μπορεσει να στο φτιαξει.

T.R.E
05/08/2011, 14:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από emix24
Αν μενεις Αθηνα και εισαι κοντα προς Ν.Φιλαδελφεια,Ν.Ιωνια, Μενιδι ή καπου προς τα εκει δηλαδη υπαρχει ενας στην Λεωφ.Φιλαδελφειας στο δρομο που παει για Μενιδι που κανει μηχανουργικες δουλειες. Εχει και τορνο,CNC και αλλα τετοια.

Το τηλ του ειναι 2102382907

Μαλλον πρεπει να του δειξεις τι θες και ισως να μπορεσει να στο φτιαξει.


Ευχαριστώ,Αθήνα είμαι αν και στην άλλη άκρη αλλά τι να λέει... Το θέμα είναι να μπορεί να τα φτιάξει σε λογική τιμή :)

emix24
05/08/2011, 15:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
Ευχαριστώ,Αθήνα είμαι αν και στην άλλη άκρη αλλά τι να λέει... Το θέμα είναι να μπορεί να τα φτιάξει σε λογική τιμή :)

Ενα τηλεφωνο και μια επισκεψη θα σου δωσει απαντησεις.

T.R.E
07/08/2011, 13:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από emix24
Ενα τηλεφωνο και μια επισκεψη θα σου δωσει απαντησεις.

Ευχαριστώ,έχω παραγγείλει ήδη μια ράβδο ενός μέτρου,ελπίζω να μου φτάσει για 3 άξονες...Μόλις έρθει θα τον ενοχλήσω.:)

T.R.E
09/08/2011, 12:32
Για να μην ανοίγω άλλο θέμα,αν κάποιος ξέρει που μπορώ να κάνω ανοδιώσεις σε μικρά κομμάτια στην Αθήνα ας το γράψει εδώ ή ας στείλει ένα π.μ.

Όταν λέω μικρά εννοώ κομματάκια της μηχανής που θα φτιαχτούν σε τιτάνιο κυρίως,αλλά και αλουμίνιο... πχ έμβολα δαγκάνας κτλ.