PDA

View Full Version : Τσαγακι του βουνου ο γιαπωνεζος



Σελίδες : 1 2 [3] 4

ironbum2
26/08/2005, 12:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από 620
Ti kolima einai ayto pou exoun merikoi me ta test?PIGENE DIABASE TO TEST PIGENE DIABASE to test.Diladi an sto test grafoun oti an tha balw se ena scooteraki ohlins kai turbo tha gyrnaw sta megara 1.10 kai tha rixnw se DUCATI999:evil:
egw tha prepei na to pistepsw giati to egrafe sto test:a21:

Το τεστ φίλε μου 620 είναι ΟΤΙ ΛΕΕΙ Η ΛΕΞΗ.... Τίποτα παραπάνω τίποτα παρακάτω. Όσο για το κατα πόσο τα περιοδικά γράφουν Π@παριες επειδή τα παίρνουν ή όχι, να το δεχτώ κι αυτό. Διάβασε όσα περιοδικά θέλεις (Ελληνικά και ξένα) Αν δεις πουθενά μεγάλες αποκλίσεις από αυτά που γράφουν τα Ελληνικά (ΜΟΤΟ, 0-300, κλπ) πεσ μου....

Γιατί έσύ αναφερόσουν σε νούμερα. Για πες μου λοιπόν, που ξέρεις οτι το tdm 900 βγάζει 72 άλογα στον τροχό???
που ξέρεις οτι το MULTISTRADA 1000 βγάζει 92 άλογα στον τροχό (μαμά)??????

Μας έχεις φλομώσει στην ανακρίβεια και όταν σου λέω να πας να διαβάσεις δυναμομετρήσεις έχω κόλλημα????:wave2:

lospsi
26/08/2005, 12:42
δεν εχω καμια ελπιδα το ξερω

τελικα που θα τα παμε?

Τα παμε και στα σουβλακια?Ποιος θα φαει τα πιο πολλα?

620
26/08/2005, 12:42
Propaganda file propaganda.Etsi kerdizonte oi polemoi :a13:

lospsi
26/08/2005, 12:46
αι μπεγκ γιορ παρ(ν)τον?

620
26/08/2005, 13:04
To methepomeno SK tha pame b.eyboia me kati filarakia ela ama theleis boltitsa mazi mas na pioume kai tis mpyres mas kai ta souvlakia mas (me exeis ekei stadar mpoukonei h eisagwgh me 2 pitogyra kateytheian) :beer:
Anamesa se ola ayta sou trabaw kai ena maniki na ginei gileko kai eimaste komple :wave2:

Tigas
26/08/2005, 13:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από 620
Pame mia opote goustareis se sfikta strofilikia na doume ti tha kaneis me thn ntoulapa ths aprillia.Ta mpagkazia mhn ksexaseis panw kai xasoume thn proika sou ston dromo:lol: :lol: :beer: meta kernaw kai mpyres kai tsigaraki:smokin:
Akousame omws 660 kai plisoklasame mentes etsi ???:uplate:

ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΡΑ, ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΗΛΑΤΑ ΜΑΣ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΤΟ ΠΟΙΟ ΤΙΓΚΑ ΠΟΔΗΛΑΤΟ.
ΤΑ ΑΛΛΑ ΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΦΤΩΧΕΙΑ, ΕΓΩ ΘΑ ΕΙΜΑΙ Ο ΜΑΡΤΥΡΑΣ ΤΗΣ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΣ.

lospsi
26/08/2005, 13:07
τι?
εχει σουβλατζιδικο?
:D

620
26/08/2005, 13:38
Sas blepw sta megara me broxina lastixa:dizzy:

Runner Ducati
26/08/2005, 13:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΡΑ, ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΗΛΑΤΑ ΜΑΣ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΤΟ ΠΟΙΟ ΤΙΓΚΑ ΠΟΔΗΛΑΤΟ.
ΤΑ ΑΛΛΑ ΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΦΤΩΧΕΙΑ, ΕΓΩ ΘΑ ΕΙΜΑΙ Ο ΜΑΡΤΥΡΑΣ ΤΗΣ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΣ.

Μην λες τετοια ρε... θα γεμισει η πιστα με εμποδια το κερατο μου και θα σερνομαστε...

:mad:


:lol:

lospsi
26/08/2005, 13:55
δεν θα ερθω, στρωνω.....


























































χαλια (με τετοιον κωλοκαιρο) στο σπιτι

DUKASII
26/08/2005, 14:04
μιας και καταλήξαμε οτι το tdm to 900 δε παει μια...

ΘΕΛΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΑ ΤΕΛΙΚΟ...ΑΡΙΣΤΕΡΟ AKRAPOVIC ΓΙΑ TDM 900 ΜΟΝΟ

100 Ε???


ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ...ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΑΓΟΡΑΖΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ..

ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΑΕΙ ΚΑΤΑ ΠΟΛΥ ΦΤΗΝΟΤΕΡΑ!!!

ΕΛΑ ΛΕΜΕ..ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΕ ΣΑΣ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΑΙ Ο 620!!!!

ΑΣΕ ΠΟΥ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 20 ΑΛΟΓΑ ΔΥΝΑΤΟΤΕΡΟ ΤΟ TDM META!!!!

TO POST...ειναι σοβαρό δε κάνω πλάκα! το τελικο το πηρα εδώ απο τη δουλειά μου τσάμπα και το δινω..καθως...den exo tdm ego kardia moy...:lol:

Dexter
26/08/2005, 14:07
..ρε παιδια μερικες φορες δεν σας καταλαβαινω καθολου.Επειδη δλδ ειπωθηκαν δυο κουβεντες παραπανω , βουρ να παρουμε τα μηχανακια και οποιον παρει ο χαρος.Ετσι βγαινουμε στους δημοσιους δρομους βαζοντας σε κινδυνο την ζωη των αλλων???... :nono:




....
















...









..












.
















ΜΗΝ ΣΑΣ ΠΕΤΥΧΩ ΠΟΥΘΕΝΑ ΜΕ ΤΟ ΤΕΡΑΣ ΘΑ ΣΑΣ ΠΕΡΑΣΩ ΜΕΣΑ ΑΠ ΤΙΣ ΑΚΤΙΝΕΣ KOYΦΑΛΕΣ

:wave2: :beer:

dimitris74
26/08/2005, 14:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
μιας και καταλήξαμε οτι το tdm to 900 δε παει μια...

το τελικο το πηρα εδώ απο τη δουλειά μου τσάμπα και το δινω..καθως...den exo tdm ego kardia moy...:lol:

για πες και που δουλευεις να ερθουμε να τσιμπησουμε και μεις κανα τελικο τσαμπα :a32:

DUKASII
26/08/2005, 14:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από dimitris74
για πες και που δουλευεις να ερθουμε να τσιμπησουμε και μεις κανα τελικο τσαμπα :a32:
ΣΕ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΤΟ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΖΗΜΙΕΣ...

rand
26/08/2005, 15:27
Παντως σε TDM 850 ειχα ριξει 1-2 μηχανακια σε εκκινηση Καβαλας
με το τοτε ταπεινο ZXR400 (μονο εξατμιση φορουσε) . . .

Υ.Γ Ναι ηταν "κανονικη" εκκινηση κ ο οδηγος δεν ηταν κουλος....

Απλα οσοι εχουν TDM 900 εχουν την εντυπωση οτι πηραν το πιο γρηγορο
μηχανακι του πλανητη .....

nick900
26/08/2005, 15:35
ΠΑΙΔΙΑ ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΝΑ TDM 900 ΚΑΙ ΓΡΑΦΤΗΚΑ ΧΤΕΣ ΣΤΟ SITE ΚΑΙ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΕΧΕΤE ΚΑΝΕΙ ΡΑΚΟΣ:bigcry:

m1ke
26/08/2005, 16:10
Μη μασάς, που να δεις τα μαλλιοτραβήγματα Ζ και honda. :a29: :a017: :a023: :a37:

Runner Ducati
26/08/2005, 17:20
εχει δικιο ο m1ke... μην σε παιρνει απο κατω... και στα japan vs Ducati γινοταν και θα γινεται χαμος... "αιωνιο" θεμα...


:p :) :beer: :beer:

adam_tsouk
26/08/2005, 18:13
Ναι φίλε, μην σε παίρνει από κάτω.....

εκτός και αν οδηγάει multi 620 οπότε σε παίρνει από... πάνω!


ρε, τι'ναι τούτοι!

(γμτ, στα καλύτερα 'έχω δουλειά):lol: :lol:

620
27/08/2005, 14:54
Ontos mhn se pairnei apo katw me to tdm .Tosa kykloforoun eksw mono esu nomizeis oti thn patises :a5: :a5: :rotflmao:
Kai oso gia strofilikia to mono pou kseroun na striboun oi giapwnezoi einai kana rizzla :a09:

wild_cat/anima
27/08/2005, 14:58
620 δεν λεω καλο το μηχανακι σου αλλα μην το παρακανεις με τα tdm !αστα να σου φυγουν και λιγο μπροστα :D


get a TIP:
να προσεχεις τα bmw στο δρομο!
ειδικα αν ειναι μαυρα και τα οδηγουν ΘΗΛΥΚΕΣ!:evil:

620
27/08/2005, 15:06
To tip den to epiasa:confused:
An kai shmera hpia ena lipton ice tea apo ena wraio gomenaki me ena gilera runner em bebaia treli analogia kilwn / ipwn epeze.
75 kila egw me to super duper Honda supra 100c kai 50 kila to gomenaki me 125 dixronila .Pou na to piasw o kahmenos.
Kai oxi oti tha ekana kontra alla prospathousa na thn ftasw gia na kozarw ayta ta sortsakia pou forane twra kai einai sketi trela.
Eipa kai egw na parw thn papia giati tha petagomouna konta kai na th epatha to lisaksa to papi kai prokopi den eida GAMW TA HONDA GAMW :rotflmao: :rotflmao:

wild_cat/anima
27/08/2005, 15:13
:rolleyes:
το tip θα το καταλαβεις αν σε πετυχω στο δρομο!
:D :D :D





οταν λες οτι πατησες tdm με το monstro ειναι σαν νa λεω εγω οτι πατησα τα παιδια απο το sbs με το gs!!!!:sick:




και ετσι ηταν .......βεβαια σε μενα φορτωνε η πεμπτη και αυτοι ηταν ακομα στην πρωτη ασπαστη !κατα τα αλλα κι γω εριξα τσαγακια σε κατι cbr1000 r1 klp κλπ.....
:beer:
(sbs ποτε θα παμε σουνιο????:evil: :evil: :evil: )

620
27/08/2005, 15:19
Prosekse mhn brei kana kylindros katw kai skistei kana kalson.
Bravo re pou tha mou riksei me to 1150 meta balta kai me kana papaki gia na sou anebei kai allo to ithiko.
Bre ti einai touti :rotflmao: :rotflmao:

wild_cat/anima
27/08/2005, 15:22
1150???????
:eek: :eek: :eek:
μεγαλωσε η μπουμπου και δεν το ξερω???:wacko:

620
27/08/2005, 15:25
Pia mpou mpou exeis thn 650 :lol: :bawl: :lol:
Kserw kai ena me ton toto me to mpardon alla ... pare to kamineto kai pigene gia kana camping :a55:

wild_cat/anima
27/08/2005, 15:35
σωστα δεν μπορω να τα βαλω με γρηγορους σαν εσενα !!!!1:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
εδω περνας τα tdm!!!!
:sick:
εισαι γρηγορο αγορι!





φανταζεσαι λεει να φαΣ τσαγακι απο γκομενα με gs!!!!


ΠΙΚΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!:bigcry:


το αλλο σου το ειπα ....????
στη βουτα πριν 2 μερες εριξα τσαγακι σε 2 zx10!!!!!!
μαλλον ειμαι γρηγορη και δε το ξερω !!!!!!με το που μου εριχναν μια καροτσα κατι γινοταν και εκλειναν το γκαζι .......
μαλλον χαλασμενα θα ηταν ! τι να πεις ?και σε καθε φαναρι το ιδιο !ηταν τοσο νομοταγεις που αν τους επιανε κοκκινο εκαναν τα παντα να σταματησουν τα μοτορια τους !μεχρι και edo σου λεω !
............
αλλα εγω τους περασα!!!:rotflmao: :rotflmao:

620
28/08/2005, 21:44
Opote goustareis gia mia psili mou les;)
o xamenos kernaei kafedaki h mpyritsa:beer:

Dexter
28/08/2005, 22:11
...μπραβο παιδια δινετε το καλο παραδειγμα συνεχιστε...:a31:

adam_tsouk
28/08/2005, 22:18
ευτυχώς που έχουμε και τους γρήγορους με τα 620!!!


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


ρε φίλε, μιλάμε πρέπει αν είσια πολύ γαμώ τους οδηγούς!!!


Και φυσικά το μοτόρι σου να γαμεί και να δέρνει!!!:lol: :lol:






Μα πότε θα ακούσουμε ότι απλά έκανε πλάκα;

THEOD
28/08/2005, 23:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από 620
Καλα για κατι vstrom δεν το συζηταω καν, μην ανοιξουνε γιατι θα τους φυγουνε τα μπαγκαζια και θα τσαλακωσουνε και τις γραβατες και τα πουκαμισα που φορανε οι κονιορδοι που τα εχουν αγορασει :a13:

ΜΕΓΑΛΕ....Με έπεισες...
Αύριο το πρωί βάζω αγγελία

adam_tsouk
28/08/2005, 23:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από THEOD
ΜΕΓΑΛΕ....Με έπεισες...
Αύριο το πρωί βάζω αγγελία


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:






σου δίνω 500!!!


:rotflmao: :rotflmao:

wild_cat/anima
28/08/2005, 23:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από 620
Opote goustareis gia mia psili mou les;)
o xamenos kernaei kafedaki h mpyritsa:beer:
ok μεσα!
δε σε πειραζει α παρω to tdm ενος φιλου ομως!!!!!!






παρε τη μουλτικουδουνιστρα σου και κανε καμια βολτιτσα στη συγγρου !(απο τον παραδρομο ομως ε!)


:beer:

arxaios
29/08/2005, 00:04
Ρε 620, ξεκινας ότι κέρασες τσαϊ tdm 900 σε εκκίνηση, μετά μας αρχίζεις τα γνωστά "στα στροφιλίκια " που όλοι ανεξαιρέτος οι κάτοχοι Ducati (πρώην & νυν, και εγώ μέσα) μουρμουρίζουν όταν την τρώνε στα ξεκολλήματα .....................
Δεν νομίζεις ότι αρκετά μας σκότισες τον έρωτα;;;;;;;;;;;;;
:hypnotize :yuck: :uplate: :yuck: :mad:

adam_tsouk
29/08/2005, 10:33
:rotflmao: :rotflmao:



τι είπε πάλι ο αρχαίος!


(ρε, μας χαλάς τη διαμάχη-πιάτσα) :lol: :lol: :lol:

THEOD
29/08/2005, 12:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:






σου δίνω 500!!!


:rotflmao: :rotflmao:


Βάλε ρε τσιγκούνη κάτι παραπάνω...:yuck: :yuck:
Καινούργιο μηχανάκι είναι ....Εντάξει...μπορεί να με πατάνε κάποια δικύλινδρα με τα μισά κυβικά (ονόματα δεν λέμε...:a31: ), αλλά δεν αξίζει τουλάχιστον 1000 ευρώπουλα ???:lol: :lol: :lol:

lospsi
29/08/2005, 13:01
και γω μαζι σου στην ντροπη...
εγω θα το κρατησω παντως


θα κοβω το γκαζον.
που να βγω εξω

m1ke
29/08/2005, 13:14
Ω ρε γλέντια .... τι γίνεται δω ρε μαζεύτηκαν όλοι οι urban racers.:a31: Και εγω τις προάλλες στην Καλλιρόης στην Κ2 πέρασα στο σλιπ στριμ ένα Κ5 αλλά στην Κ3 για Συγγρού το έχασα στο ντριφτ. :smokin:

Ρε ζωντόβολα :a45: αφήστε τις μ@λ@κίες στους δρόμους της Αθήνας.

Ο άλλος πέρασε ένα TDM και μόνο στα κανάλια δεν το έβγαλε :a30: :a8:. Η άλλη θέλει κόντρες με το τουριστικό.:a011:

Ρε ήμαρτον. :a56:

adam_tsouk
29/08/2005, 14:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από THEOD
Βάλε ρε τσιγκούνη κάτι παραπάνω...:yuck: :yuck:
Καινούργιο μηχανάκι είναι ....Εντάξει...μπορεί να με πατάνε κάποια δικύλινδρα με τα μισά κυβικά (ονόματα δεν λέμε...:a31: ), αλλά δεν αξίζει τουλάχιστον 1000 ευρώπουλα ???:lol: :lol: :lol:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


850! Δεν βγαίνω σου λέω!


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

McGyver
29/08/2005, 14:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από THEOD
ΜΕΓΑΛΕ....Με έπεισες...
Αύριο το πρωί βάζω αγγελία

Θες να το ανταλλάξεις με το Varaderάκι μου;
Στα extra του έχει και μάτι κουζίνας και μπρίκι για να κερνάς το τσάι αχνιστό σε ο,τιδήποτε είναι πάνω από 750 κυβικά!!!

:lol: :rotflmao: :lol:

TEO.VFR
29/08/2005, 14:22
ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΕΡΑΣΑ ΤΣΑΙ ΣΕ ΕΝΑ CBR1000 ΜΕ ΤΟ 400 ΑΛΛΑ Ο ΤΥΠΟΣ ΕΙΧΕ ΞΕΧΑΣΕΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΔΕΥΤΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΔΙΑΒΑΖΕ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

THEOD
29/08/2005, 21:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

850! Δεν βγαίνω σου λέω!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



Δυστυχώς δεν τα βρίσκουμε...

Με τόσα λίγα, μετά δεν μου φτάνουν για να πάρω ένα 620 που άκουσα ότι έχει τρομερό γκάζι...

Αλήθεια σου λέω...Λένε ότι πατάει για πλάκα όλα τα TDM (ακόμα και τα φτιαγμένα...) και τα 1000άρια V-STROM...
:a5: :a5: :a5: :a5: :a5: :a5: :a5: :a5: :a5:

adam_tsouk
29/08/2005, 22:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από THEOD
Δυστυχώς δεν τα βρίσκουμε...

Με τόσα λίγα, μετά δεν μου φτάνουν για να πάρω ένα 620 που άκουσα ότι έχει τρομερό γκάζι...

Αλήθεια σου λέω...Λένε ότι πατάει για πλάκα όλα τα TDM (ακόμα και τα φτιαγμένα...) και τα 1000άρια V-STROM...
:a5: :a5: :a5:


:rolleyes: :rolleyes:

Ρε λες να τη δώσω τη ΖουΖου και να πα΄ρω αυτό το τρελό εργαλείο; :rolleyes:



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

wild_cat/anima
29/08/2005, 23:43
:. Η άλλη θέλει κόντρες με το τουριστικό.:a
Ρε ήμαρτον. :a56: [/B][/QUOTE]
δεν το εννοουσα !!!!
(σορρυ αν δεν εγινε κατανοητη η χιουμοριστικη διαθεση-μεταξυ μας ειδικα το tdm μου πεφτει λιγο ψηλο!η εγω λιγο κοντη γι αυτο ......:D :D :D )
:wave2:

620
29/08/2005, 23:45
Ayta einai trela post:D
Paidia bgalte kai to agistri giati gemisame aimata :winka:
opoios to epiase to epiase :rotflmao:

wild_cat/anima
29/08/2005, 23:53
προσεχε τσιμπαει!
:smokin:


στην πραγματικοτητα ξερω οτι εισαι πολυ γρηγορος και φοβαμαι:bigcry: !
ασε που και το μουλτικουδουνιστρα ειναι πυραυλος !!!!
δεν με παιρνει !
:bawl: :bawl: :bawl:



τον ducatilover τι ειπες οτι τον εχεις???
:lol:

620
30/08/2005, 15:43
Entaksei na mou thn poune kapoioi me sovara mhxanakia den exw provlhma.Alla esu den katalabainw pws petaxthkes kai milas me ton ypertato kouba, to mpriki to idio, o orismos tou kaminetou to gs650.Me thn pseytikh mia eksatmisi pou apo thermokrasies kintrinizei mono h mia ,me to trelo baros kai ta mhdenika alloga me ayto to ektroma pragmati ths bmw.Pragmatika den mporw na katalabw:eek:

m1ke
30/08/2005, 15:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από 620
Entaksei na mou thn poune kapoioi me sovara mhxanakia den exw provlhma.Alla esu den katalabainw pws petaxthkes kai milas me ton ypertato kouba, to mpriki to idio, o orismos tou kaminetou to gs650.Me thn pseytikh mia eksatmisi pou apo thermokrasies kintrinizei mono h mia ,me to trelo baros kai ta mhdenika alloga me ayto to ektroma pragmati ths bmw.Pragmatika den mporw na katalabw:eek:

Έχω την εντύπωση ότι οδηγάς λάθος μηχανάκι.
Πρέπει να το κοιτάξεις αυτό.
Οι Ducatisti φημίζονται για τη μοτοσυκλετιστική κουλτούρα τους, με την οποία εσύ ουδεμία σχέση έχεις.
Γιατί δεν πα να πάρεις κανένα Ζ και εσύ να μπεις στο σωρό με τους κοντράκηδες, σουζάκηδες, καυλογκαζάκηδες και δεν συμμαζεύεται.
Αλήθεια την Κυριακή που ήσουν, γιατί δεν ήρθες Μέγαρα να κεράσεις κανά τσάι το διψασμένο κόσμο.

Noela
30/08/2005, 16:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από r6van
τον ducatilover τι ειπες οτι τον εχεις???
:lol:



:rotflmao:

Lupo
31/08/2005, 07:34
Δεν τελειώνει ποτέ αυτό το thread!!!!

Και γουστάρω τρελά , λέμε!
:D











Αν ναι!
Θέλω να πάρω ένα Ταύ Δέλτα Μι, αλλά επειδή δεν βγαίνω αυτό το καιρό , το υπολόγιζα γύρω στα Χριστούγεννα.
Τώρα είμαι σίγουρος ότι αν καταφέρω να το πάρω, πρέπει όπωσδήποτε να το πάρω χειμώνα.
Εκεί είναι το δυνατό του σημείο.
Αν κρυώσεις, παίρνεις την μηχανή και πάς να βρεις ένα 620.
Πίνεις το τσαγάκι σου, και πας σπίτι!
:beer: :beer:

Dexter
31/08/2005, 10:12
..σε λιγο θα αρχισουν να κανουν ουρες εξω απ το σπιτι του 620 ολοι οι γιαπωνεζοι με μικροτερη ιπποδυναμη απ αυτη του Μulti για να αποδειξουν οτι στριβουν καλυτερα και δεν βασιζονται στα γκαζια...τωρα που το σκεφτομαι δεν χρειαζονται πολλοι, ο πρωτος νομιζω θα τα καταφερει ανετα...:beer:

620
31/08/2005, 10:23
Loipon exoume kai leme megara den eimoungiati eixa pei se ena post oti tha pigena ekdromi alla fenetai merikoi edw mesa koimounte:ZZZ:
Einai prwi kai barieme na grapsw kati parapanw oute kafe den exw piei akoma.Oso gia to zouzakides kaylogkazakides kai ta sxetika pes mou oti den exeis kanei pote souza h ena anoigma me kapoia allh mhxani pou tha brethike dipla sou kai tha eisai pseytis.
Egw den eipa oti paw kai stinome bouta kai kanw kontres milisa gia ena anoigma pou ekana me mia paraplisia mhxani den milasa gia kontres kai paparies.
Diabaste kai ligo prosektika prin grapsete kati.Twra an merikes gomenes me gs mou zitane kontres kai ta sxetika egw mporw na kanw thn plaka kai na apantisw:wave2:

THEOD
31/08/2005, 11:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από 620
Loipon exoume kai leme megara den eimoungiati eixa pei se ena post oti tha pigena ekdromi alla fenetai merikoi edw mesa koimounte:ZZZ:
Einai prwi kai barieme na grapsw kati parapanw oute kafe den exw piei akoma.Oso gia to zouzakides kaylogkazakides kai ta sxetika pes mou oti den exeis kanei pote souza h ena anoigma me kapoia allh mhxani pou tha brethike dipla sou kai tha eisai pseytis.
Egw den eipa oti paw kai stinome bouta kai kanw kontres milisa gia ena anoigma pou ekana me mia paraplisia mhxani den milasa gia kontres kai paparies.
Diabaste kai ligo prosektika prin grapsete kati.Twra an merikes gomenes me gs mou zitane kontres kai ta sxetika egw mporw na kanw thn plaka kai na apantisw:wave2:

Bλέπω ότι επιμένεις να το συνεχίζεις.....

Τι άλλο να πώ....

Βοήθειά σου


22786

nick900
31/08/2005, 11:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από THEOD
Bλέπω ότι επιμένεις να το συνεχίζεις.....

Τι άλλο να πώ....

Βοήθειά σου
polu kalo:a028: :a5:

m1ke
31/08/2005, 11:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από 620
Ναι λοιπον ετσι ακριβως τσαγακι του βουνου κερασαστηκε σε tdm 900 απο το εργο τεχνης (Multistrada 620) και οχι μονο στα μπαμ αλλα και μετα στα εσακια της καλλιροης οπου ο τυπος παλεβε να με φτασει:a9: και οχι μονο αυτο αλλα ειχε και το θρασος μετα στο φαναρι να μου πει οτι καλα παει για 600αρι :a21:
Η απαντηση βεβαια ταχαια "ψιλοψοφιο μου φανηκε για 900αρι" και τον αφησα να αναρωτιεται αν οι acrapes που εβαλε του εδωσαν τιποτα


Από Top Fuel Racing Club
Kαι ομως το ταπηνο μου puntaki εριξε αλλαγες 3τες σε 4τες τουλαχιστον 1 1/2 καροτσα στο S2000 αφου ανοιξαμε πανω απο 5 φορες με διαφορες ταχυτητες.Οχι ομως απο σταση.Οταν τον ρωτησα τη φορα , αφοτου ρωτησε εμενα μου ειπε οτι ειναι ολο TODA περιπου 280 αλογα. Ο τυπος ειχε φρικαρη

Διακρίνετε κάποια ομοιότητα στο στυλ ή είναι εντύπωσή μου. :look: :a5:

Αυτά που κράζουμε πας και κάνεις; και θες να σου πούμε και μπράβο που δίνεις το καλό παράδειγμα.:a06:

620
31/08/2005, 13:41
Ayta pou koroideyoume den ta kanoume.Swsta alla ama mou peite oti den ta exete kanei pote kaneis sas edw mesa tote eiste pseytes.Allios den tha agoraze kapoios k5 gia na pigenei me 50 h r1 gia na kaneis boltes mono sthn eksoxi.Mhn koroideyomaste kai mhn kribomaste pisw apo to daktylo mas.

wild_cat/anima
31/08/2005, 13:54
υπάρχουν και οι πίστες ξέρεις!!
γιατι αύτα τα μηχανακια είναι για πίστα!

adam_tsouk
31/08/2005, 15:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από 620
Ayta pou koroideyoume den ta kanoume.Swsta alla ama mou peite oti den ta exete kanei pote kaneis sas edw mesa tote eiste pseytes.Allios den tha agoraze kapoios k5 gia na pigenei me 50 h r1 gia na kaneis boltes mono sthn eksoxi.Mhn koroideyomaste kai mhn kribomaste pisw apo to daktylo mas.




Κ5, R1


εσύ γιατι πήρες το μπρίκι;





:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


:a36: :a36:

karelis
01/09/2005, 00:09
ΣΑΣ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙ ΜΩΡΕ ΤΟ ΖΟΥΛΑΠΙ ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΠΕΡΑΣΕ ΤΟ DUCATI 620 TO TDM 900!!!!!

bonepeeler
01/09/2005, 00:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από karelis
ΣΑΣ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙ ΜΩΡΕ ΤΟ ΖΟΥΛΑΠΙ ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΠΕΡΑΣΕ ΤΟ DUCATI 620 TO TDM 900!!!!!


Ευτυχώς που βρέθηκε κάποιος να μας το πει.

Εγώ πάντως είχα αρχίσει να φοβάμαι.
:lol: :lol: :lol:

karelis
01/09/2005, 00:19
ΓΕΛΑ ΣΑΝ ΜΑΛΑΚΑΣ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!!!




.Κ:evil: :smilea: :smokin: :ZZZ: :ZZZ:

bonepeeler
01/09/2005, 00:22
Πας για ύπνο;

Έχεις αγγλικά το πρωί;



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

karelis
01/09/2005, 00:23
ΠΑΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΕΠΕΙΔΗ ΜΟΥ ΖΑΛΙΣΕΣ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ ΦΙΛΕ!!!!!!!!!!




Κ/:mad: :mad: :mad: :ZZZ: :ZZZ:

bonepeeler
01/09/2005, 00:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από karelis
ΠΑΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΕΠΕΙΔΗ ΜΟΥ ΖΑΛΙΣΕΣ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ ΦΙΛΕ!!!!!!!!!!




Κ/:mad: :mad: :mad: :ZZZ: :ZZZ:


Άντε καληνύχτα.


Μόλις τελειώσεις το πρωί με τα αγγλικά και τα μαθηματικά μπες να μου πεις για το R1.


:lol:

adam_tsouk
01/09/2005, 08:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από bonepeeler
Ευτυχώς που βρέθηκε κάποιος να μας το πει.

Εγώ πάντως είχα αρχίσει να φοβάμαι.
:lol: :lol: :lol:




:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Lazio
01/09/2005, 09:00
κρινω απο την εφημεριδα που εχεις στο αβαταρ σου ........εισαι γκιοζακος :a9: :a9: :a9: :a9: :a9: :a9:

Tigas
01/09/2005, 09:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lazio
κρινω απο την εφημεριδα που εχεις στο αβαταρ σου ........εισαι γκιοζακος :a9: :a9: :a9: :a9: :a9: :a9:

ΩΧ ΩΧ ΦΙΛΕ ΜΟΛΙΣ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕΣ , ΕΠΙΤΕΘΗΚΕΣ ΣΤΗΝ ΜΟΡΦΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ KARELIS, ΠΕΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ FAZER ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΝΑ ΑΥΤΟΚΤΟΝΗΣΕΙΣ :lol: :lol:

karelis
01/09/2005, 13:03
ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΚΟΙΤΑ ΤΟ ΔΕΙΚΩ ΣΟΥ ΤΟ ΑΒΑΤΑΡ ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΜΕ ΤΑ ΠΑΛΙΟ Ζ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΝ ΗΞΕΡΑ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΘΑ ΣΟΥ ΛΕΓΑ ΕΓΩ!!!!



Κ.:mad: :mad: :mad:

bonepeeler
01/09/2005, 13:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από karelis
ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΚΟΙΤΑ ΤΟ ΔΕΙΚΩ ΣΟΥ ΤΟ ΑΒΑΤΑΡ ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΜΕ ΤΑ ΠΑΛΙΟ Ζ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΝ ΗΞΕΡΑ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΘΑ ΣΟΥ ΛΕΓΑ ΕΓΩ!!!!



Κ.:mad: :mad: :mad:

Είναι καιρός να αρχίσεις ορθογραφία σε κανά φροντιστήριο μου φαίνεται.

Αλήθεια τα Αγγλικά πώς πάνε;


:lol: :lol: :smokin:

karelis
01/09/2005, 13:10
ΑΠΕΙΔΗ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΝΑ ΣΤΑ ΓΡΑΦΩ!!!!


22848

skous
01/09/2005, 13:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από karelis
ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΚΟΙΤΑ ΤΟ ΔΕΙΚΩ ΣΟΥ ΤΟ ΑΒΑΤΑΡ

ELEOS

Tigas
01/09/2005, 13:16
KARELIS FAN :a23: :a23: :a23: :a23: :a23: :a20:

bonepeeler
01/09/2005, 13:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
KARELIS FAN :a23: :a23: :a23: :a23: :a23: :a20:


+1000

:beer: :a08: :a54:

karelis
01/09/2005, 13:19
TI EΛΕΟΣ ΜΩΡΗ ΤΣΟΥΤΣΟΥ ΦΕΡΕΤΖΕ!!!!!!!!


Κ:evil: :evil: :evil: :evil:

Tigas
01/09/2005, 13:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από karelis
TI EΛΕΟΣ ΜΩΡΗ ΤΣΟΥΤΣΟΥ ΦΕΡΕΤΖΕ!!!!!!!!


Κ:evil: :evil: :evil: :evil:

ΚΑΡΕΛΑΚΟ ΕΙΣΑΙ ΤΡΕΛΑ
ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΚΚΙΝΗ ΦΑΝΕΛΛΑ.

ΤΙ ΠΑΘΑΜΕ ΡΕ ΣΥ ΑΠΟ ΤΟ ΓΑΥΡΟ,
ΜΑΣ ΤΟ ΠΕΤΑΞΑΤΕ ΧΑΛΑΡΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ :lol: :wave2:

adam_tsouk
01/09/2005, 17:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από karelis
TI EΛΕΟΣ ΜΩΡΗ ΤΣΟΥΤΣΟΥ ΦΕΡΕΤΖΕ!!!!!!!!


Κ:evil: :evil: :evil: :evil:


φερετζέ τσουτσού = καπότα στα Τούρκικα καρελάκο!

Μην τα μπερδεύεις!

Και σταμάτα να βλέπεις τις επαναλήψεις της Ζαζλί!


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Dexter
01/09/2005, 17:41
...καρελη να γοινο ο πρωφυτις τεις θρυσκοιας που πρωκητε να διμυουργεισοις σε λυγα χρωνεια?....:a23:

karelis
01/09/2005, 23:58
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΠΙΣΤΟΙ ΜΟΥ:smokin: :beer: :beer: :sun: :wave2: :wave2:

reinmeister
02/09/2005, 01:41
ρε τι εχω χασει ο γκαβος....τετοιο ποστ!!!!....

ρε συ 620...μια κι εγω ουτε σοβαρος ειμαι ουτε πιστες παω και παντα "τσιμπουσα" στον δρομο απο οτιδηποτε ,δεν παμε σε κανα απο αυτουνα τα στενα στροφιλικια που λες να παιξουμε παρειτσα?

εχω μαθει οτι τα τσαγακια κανουν καλο στον οργανισμο....τον βοηθουν στο να αποβαλει τις τοξινες ενα πραμα...

και μια και τα κερνας ετσι απλοχερα ,θα θελα να πιω κι εγω ενα στο τσαμπα...

υ.γ. για να μιλαμε επι ισοις οροις,εχω ενα εξαρακι 650 μαμα μοταρντ,με σλικ βροχινο εμπρος τελειωμενο,τουριστικο πισω και μπροστα δισκοπλακα για πεταμα....

να προσθεσω οτι ειμαι κατοχος του εδω και κανα διμηνο οποτε ακομη το μαθαινω....

τι λες?ψηνεσαι?(πες ναι.... σε παρακαλω,σε παρακαλω,σε παρακαλω.....διψω για μαθηση....)

υ.γ.2.ολοι οι ντουκατακηδες εχουν διπλη προσωπικοτητα....η μια καβαλαει το μηχανακι τους και η αλλη εχει συνεχεις ονειρωξεις με γιαπωνεζες γκεισες....

εχω κι ενα φιλαρακι με tdm 900...κι αυτος της ιδιας κουλης συνομοταξιας με εμενα ειναι....να του πω να ρθει μαζι?θα ζοριστει λιγο στα κλειστα αλλα αγαθα κοποις κτωνται....

:eyepop:

ονειρα γλυκα....

620
02/09/2005, 22:54
:a31: :a31: :a31: :a31: :a31: :a31:

ronin1
03/09/2005, 00:14
τα πολλά λόγια είναι φτώχια.......


23010

reinmeister
03/09/2005, 14:37
ητο σαφες απο τα προηγουμενα ποστς σου παρταλοκατοχε οτι τον παιζεις....δεν χρειαζονταν τα εμοτικονς....ολοι το χαν καταλαβει...

φιλακια...μεχρι να σε κανω γκομενα στον δρομο....

BAD BOY
03/09/2005, 20:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από m1ke

Γιατί δεν πα να πάρεις κανένα Ζ και εσύ να μπεις στο σωρό με τους κοντράκηδες, σουζάκηδες, καυλογκαζάκηδες και δεν συμμαζεύεται.
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΡΩΣ ΣΚΟΝΗ ΦΑΝΑΡΙ ΦΑΝΑΡΙ ΑΠΟ ΤΑ ΖΗΤΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕΙ ΠΟΥ ΠΗΡΕΣ ΤΗΝ ΑΓΓΛΙΚΗ ΜΑΛΑΚΙΑ.ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΑΛΛΑ ΑΝΤΕ ΠΟΥΛΑ ΤΗΝ .ΠΟΥ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΔΩΣΕΙΣ.Ο ΣΩΡΟΣ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΙΑΝΟΥΝ ΚΩΤΣΟ ΣΑΝ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ.ΘΑ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΟΝΤΡΑΚΟΣΟΥΖΟΚΑΥΛΟΓΚΑΖΑΚΙΑΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΣΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΙ ΛΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ.ΑΝΤΕ ΑΓΟΡΑΣΕ ΜΙΑ ΣΥΛΛΟΓΗ ΕΡΓΑΛΕΙΑ ΜΕ ΙΝΤΣΕΣ ΚΑΙ ΑΣΧΟΛΗΣΟΥ ΛΙΓΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΠΟΝΟΣ.ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ ...ΝΑ ΜΕ ΚΕΡΑΣΕΙΣ ΤΣΑΙ ΚΑΙ ΕΣΥ :wave2:

m1ke
04/09/2005, 01:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από Z-BADBOY'STOY
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΡΩΣ ΣΚΟΝΗ ΦΑΝΑΡΙ ΦΑΝΑΡΙ ΑΠΟ ΤΑ ΖΗΤΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕΙ ΠΟΥ ΠΗΡΕΣ ΤΗΝ ΑΓΓΛΙΚΗ ΜΑΛΑΚΙΑ.ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΑΛΛΑ ΑΝΤΕ ΠΟΥΛΑ ΤΗΝ .ΠΟΥ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΔΩΣΕΙΣ.Ο ΣΩΡΟΣ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΙΑΝΟΥΝ ΚΩΤΣΟ ΣΑΝ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ.ΘΑ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΟΝΤΡΑΚΟΣΟΥΖΟΚΑΥΛΟΓΚΑΖΑΚΙΑΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΣΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΙ ΛΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ.ΑΝΤΕ ΑΓΟΡΑΣΕ ΜΙΑ ΣΥΛΛΟΓΗ ΕΡΓΑΛΕΙΑ ΜΕ ΙΝΤΣΕΣ ΚΑΙ ΑΣΧΟΛΗΣΟΥ ΛΙΓΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΠΟΝΟΣ.ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ ...ΝΑ ΜΕ ΚΕΡΑΣΕΙΣ ΤΣΑΙ ΚΑΙ ΕΣΥ :wave2:

Μετανoιώσει; τι είναι αυτά που λές; κάθε μέρα το γουστάρω ακόμα περισσότερο.:a07:

Κρίνοντας από την αντίδρασή σου μάλλον εσύ είσαι ο πονεμένος της ιστορίας.

Cheers:a9:

idi
04/09/2005, 01:47
εγω νομιζω οτι ΟΛΟΙ ΚΑΤΑ ΒΑΘΟΣ ΕΙΜΑΣΤΕ DUCATISTI...

και να πως η Honda ΔΕ μιμείται τη ducati...

http://www.hondamotorcycles.com.au/motorcycle+range/road/entry/vtr250.htm

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

mikeSF
04/09/2005, 01:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
εγω νομιζω οτι ΟΛΟΙ ΚΑΤΑ ΒΑΘΟΣ ΕΙΜΑΣΤΕ DUCATISTI...

και να πως η Honda ΔΕ μιμείται τη ducati...

http://www.hondamotorcycles.com.au/motorcycle+range/road/entry/vtr250.htm

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


ΩΧ! Ένα αξιόπιστο Ντουκάτι!!!!:rotflmao:

gtsiros
04/09/2005, 11:43
Ωχ! Ρε! αυτό είναι ίδιο το monsterακι!

το είδε κανείς άλλος ότι ο τίτλος της σελίδας λέει mpe?

Tigas
05/09/2005, 11:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από Z-BADBOY'STOY
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΡΩΣ ΣΚΟΝΗ ΦΑΝΑΡΙ ΦΑΝΑΡΙ ΑΠΟ ΤΑ ΖΗΤΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕΙ ΠΟΥ ΠΗΡΕΣ ΤΗΝ ΑΓΓΛΙΚΗ ΜΑΛΑΚΙΑ.ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΑΛΛΑ ΑΝΤΕ ΠΟΥΛΑ ΤΗΝ .ΠΟΥ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΔΩΣΕΙΣ.Ο ΣΩΡΟΣ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΙΑΝΟΥΝ ΚΩΤΣΟ ΣΑΝ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ.ΘΑ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΟΝΤΡΑΚΟΣΟΥΖΟΚΑΥΛΟΓΚΑΖΑΚΙΑΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΣΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΙ ΛΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ.ΑΝΤΕ ΑΓΟΡΑΣΕ ΜΙΑ ΣΥΛΛΟΓΗ ΕΡΓΑΛΕΙΑ ΜΕ ΙΝΤΣΕΣ ΚΑΙ ΑΣΧΟΛΗΣΟΥ ΛΙΓΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΠΟΝΟΣ.ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ ...ΝΑ ΜΕ ΚΕΡΑΣΕΙΣ ΤΣΑΙ ΚΑΙ ΕΣΥ :wave2:

EΣΥ ΜΗΝ ΑΝΟΙΓΕΣΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΛΕΟΝ, ΕΙΧΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ ΤΟ ΣΚΑΤΟ(Ζ1000) ΤΩΡΑ ΕΠΕΣΕΣ ΝΤΙΠ ΓΙΑ ΝΤΙΠ ΣΤΟ ΒΟΘΡΟ(ΚΤΜ950SM) :evil: :rotflmao: :rotflmao:

ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ Ο ΜΙΧΑΛΗΣ(m1k1e) ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΒΑΝΤΖΑ ΕΝΑ CB ΠΟΥ ΤΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ :D :winka:

m1ke
05/09/2005, 11:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
EΣΥ ΜΗΝ ΑΝΟΙΓΕΣΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΛΕΟΝ, ΕΙΧΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ ΤΟ ΣΚΑΤΟ(Ζ1000) ΤΩΡΑ ΕΠΕΣΕΣ ΝΤΙΠ ΓΙΑ ΝΤΙΠ ΣΤΟ ΒΟΘΡΟ(ΚΤΜ950SM) :evil: :rotflmao: :rotflmao:

ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ Ο ΜΙΧΑΛΗΣ(m1k1e) ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΒΑΝΤΖΑ ΕΝΑ CB ΠΟΥ ΤΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ :D :winka:

Τι έχει λέει; γΚανΤεΜ; Ωχ ωχ αμά δεις κανά Speed Triple στο φανάρι άλλαξε δρόμο. :lol:

Πάντως δοκίμασε καμμιά φορά αγγλικό τσάι έχει ωραία γεύση και πολλές ποικιλίες :rotflmao:

DUKASII
05/09/2005, 11:59
κανα σπιντ τριπλ ρε παιδια νΑ του ΜΑΘΩ ΛΙΓΟ ΤΡΟΠΟΥΣ...

ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΛΑ ΜΑΣ ΤΑ ΠΑΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΚΤΜ ΠΑΛΙ ΡΕ ΤΣΟΦΛΙΑ...:a29: :a29:

m1ke
05/09/2005, 12:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
κανα σπιντ τριπλ ρε παιδια νΑ του ΜΑΘΩ ΛΙΓΟ ΤΡΟΠΟΥΣ...

ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΛΑ ΜΑΣ ΤΑ ΠΑΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΚΤΜ ΠΑΛΙ ΡΕ ΤΣΟΦΛΙΑ...:a29: :a29:

bibikos ready for action. :a5:

Tigas
05/09/2005, 12:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από m1ke
bibikos ready for action. :a5:

ΛΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΛΟ ΚΑΥΓΑ, ΓΙΑ ΠΕΣ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΔΟΥΚΑ ΤΙ ΜΑΛΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΘΥΜΙΖΕΙ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΑ ΣΕ ΠΑΓΚΟ ΛΑΙΚΗΣ, ΓΙΑ ΠΕΣ ΓΙΑ ΠΕΣ :rotflmao:

Alchimistis
05/09/2005, 14:10
Απο όλη την συζήτηση μου εχουν κανει τρομερη εντύπωση οι απαντήσεις του 620... αααα περασε και ενα CBR 1000 στην γειτονιά του (σταματημενο ηταν αλλα πιανεται).
620 ΕΙΣΑΙ ΘΕΟΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Α φιλια στο maraki :D :D :D :rotflmao: που ειναι και συναδελφος σου και που ξέρει το φορουμ μας ρε κατι συμπτωσεις που εχει η ζωη:a4: :a4: :a42: :a028:

BAD BOY
05/09/2005, 18:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από m1ke
Τι έχει λέει; γΚανΤεΜ; Ωχ ωχ αμά δεις κανά Speed Triple στο φανάρι άλλαξε δρόμο. :lol:

Πάντως δοκίμασε καμμιά φορά αγγλικό τσάι έχει ωραία γεύση και πολλές ποικιλίες :rotflmao: ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΔΡΟΜΟ ΑΜΑ ΔΩ ΣΤΟ ΦΑΝΑΡΙ ΣΠΕΝΤ ΤΡΙΠΛ:confused: ΚΑΛΑ ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΠΛΑΚΑ ΛΕΜΕ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΙ ΛΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΜΙΚΡΟΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ...ΣΕ ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΕ ΑΣΤΡΩΤΟ ΤΟ ΚΤΜ ...ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΙΓΚΑ ΒΕΒΑΙΑ:beer: :wave2:

reinmeister
05/09/2005, 23:45
.

Tigas
06/09/2005, 07:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από Z-BADBOY'STOY
ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΔΡΟΜΟ ΑΜΑ ΔΩ ΣΤΟ ΦΑΝΑΡΙ ΣΠΕΝΤ ΤΡΙΠΛ:confused: ΚΑΛΑ ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΠΛΑΚΑ ΛΕΜΕ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΙ ΛΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΜΙΚΡΟΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ...ΣΕ ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΕ ΑΣΤΡΩΤΟ ΤΟ ΚΤΜ ...ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΙΓΚΑ ΒΕΒΑΙΑ:beer: :wave2:

ΣΤΟ ΓΚΡΕΜΟ ΘΑ ΜΕ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΣΙΓΟΥΡΑ :a22: :a22: :a22: :wave2:

m1ke
06/09/2005, 10:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από Z-BADBOY'STOY
ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΔΡΟΜΟ ΑΜΑ ΔΩ ΣΤΟ ΦΑΝΑΡΙ ΣΠΕΝΤ ΤΡΙΠΛ:confused: ΚΑΛΑ ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΠΛΑΚΑ ΛΕΜΕ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΙ ΛΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΜΙΚΡΟΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ...ΣΕ ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΕ ΑΣΤΡΩΤΟ ΤΟ ΚΤΜ ...ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΙΓΚΑ ΒΕΒΑΙΑ:beer: :wave2:

Από μικρό και από τρελό μαθαίνεις την αλήθεια. :a5: :a5: :a5:
Στρώσε όμως πρώτα το μηχανάκι σου μην το σπάσεις πριν το χαρείς.:wave2:

wrenchfzr
11/09/2005, 06:55
καλα βρε μπαγασα και ηταν αυτος λογος να μη κανεις δεξια να περασω με το σκειτμπορντ;

wrenchfzr
11/09/2005, 07:41
τους σιχαινομαι τους ευρωπεους και ειδικα τους ιταλους βαλανε χερι οπου μπορουν βιομηχανια προς εξαφανιση η ducati και βγαζει το 90 κατι ss900που σπανε κουδουνανε και για να δουλευουν περνουν micouni και για να στριβουν χωρις να χανουν λαδια απο τα μπροστινα showa.κατα τ αλλα ιταλικη βιαμηχανια.Και αν το 900 παει να με περασει με το 600 βαραει και καμοια μπιελα για πρωινο.καποτε υπηρχαν αγωνες αντοχης που ενα κωλο boll d or τριγιρνουσε μονο του οταν bmw kai ducati εψαχναν τα pits.Και αρχισαν να κανουν κινητηρες να μη χανουν λαδια και λαστιχενιους μασπιεδες και ενα καρο κοινοτυπιες που για τον γιαπωνεζο ηταν καθημερινοτητα και μιζα σε ιταλικο χα χα οι ανδρες εχουν μανιβελα.και ηρθαν τα s bikes και αλωνιζαν οι γιαπονεζοι και εχανε εσοδα ο προεδρος της fim που ηταν μετοχος σε ολες τις πιστες και τι εκανε εξομειωσε το 2κιλυνδρο με το 4κιλυνδρο με μια ιδεα μιας αδελφης απο την Αγγλια που ειπε 2κιλ.1000=4κιλ.750.και οταν ακομη τα γιαπονεζικα αλλωνιζαν εβαλαν και κιλα στα 4κιλυνδρα .αν και τοτε δεν τους νικουσαν θα εκοβαν και το δεξι χερι του οδηγου της kawa.και μετα οι ιταλοι ειχαν μονοπωλειο.και τοτε εβγαζαν τα κιλα απο τα 4κιλυνδρα .ελεος με τις μ---ς των διοικουντων την fim περνετε θαρος .Και λετε τι ,οτι εχουν φρεσκαδα εξελιξης; απο τοτε που τους θυμαμε με ενα κωλο 2κιλυνδρο και βαλαμε και desmo.τι το χρειαζεται ο κουλος το βραχιολι αφου στις 20 μερες θελει επισκευη η πομονα.για ξυπνηστε και πειτε μου κινητηρα στις 22,000rpmκαι ρελαντι 500rpm.και δουλευει δεν ειναι ιδεα .στις ποσες ωρες αλλαζει καρτερ η ducati στου αγωνες SBκαι σε ποσες η HONDA.βεβαια δεν λεω σαν μουσιακο ειδος καλες ειναι οι ευρωπαιες

FZS1000
13/09/2005, 06:34
:smokin: [SIZE=4]ΤΑ ΙΤΑΛΙΑΝΙΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΓΓΛΕΖΙΚΑ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΧΑΡΗ..........1ον- ΔΕΝ ΞΕΡΗΣ ΠΟΤΕ ΓΙΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΒΗΣΗ ΤΟ ΜΟΤΕΡ!!!!2ον ΓΙΝΕΣΑΙ ΦΙΛΟΣ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΜΑΣΤΟΡΟΥΣ!!!!3ονΔΕΝ ΞΟΔΕΥΗΣ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΣΟΥ ΣΕ ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ -ΤΣΟΓΟ-ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΔΙΟΤΙ ΣΤΑ ΤΡΩΕΙ ΟΛΑ ΑΥΤΗ!!!!!!!:rotflmao: :lol: