PDA

View Full Version : Λονδίνο-Μαρούσι



hidefnick
05/08/2011, 15:19
Φορτώνει κανείς, από εδώ, μηχανάκι σήμερα από Λονδίνο με προορισμό Μαρούσι??? Θα ταξιδέψει με πράγματα του δικού μου.

Μετά από τα δικά μου, αυτό πάνε να το παράλάβουν.....

sniper
05/08/2011, 15:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από hidefnick
Φορτώνει κανείς, από εδώ, μηχανάκι σήμερα από Λονδίνο με προορισμό Μαρούσι??? Θα ταξιδέψει με πράγματα του δικού μου.

Μετά από τα δικά μου, αυτό πάνε να το παράλάβουν.....


Σίγουρα κάτι έχω πάθει και δεν καταλαβαίνω τι διαβάζω..

alex14
05/08/2011, 15:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Σίγουρα κάτι έχω πάθει και δεν καταλαβαίνω τι διαβάζω..

καμια ιωση θα κυκλοφορει παλι. Μια απο τα ιδια. :(






:lol:

hidefnick
05/08/2011, 15:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Σίγουρα κάτι έχω πάθει και δεν καταλαβαίνω τι διαβάζω..

Πήγε, που λες, το φορτηγό να παραλάβει πράγματα που στέλνω με μεταφορική, για το πραπρά μου, τα είδε ο κύπριος νταλίκερμαν, και είπε ότι καπάκι πάει σε μαγαζί να παραλάβει μηχανάκι που έχει προορισμό το Μαρούσι.

(είπε βέβαια να την πέσει και στην μικρή ξανθιά, αλλά αυτό ασχολίαστο :evil: )

sniper
05/08/2011, 15:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από hidefnick
Πήγε, που λες, το φορτηγό να παραλάβει πράγματα που στέλνω με μεταφορική, για το πραπρά μου, τα είδε ο κύπριος νταλίκερμαν, και είπε ότι καπάκι πάει σε μαγαζί να παραλάβει μηχανάκι που έχει προορισμό το Μαρούσι.

(είπε βέβαια να την πέσει και στην μικρή ξανθιά, αλλά αυτό ασχολίαστο :evil: )

Και σένα τι σε νοιάζει;

Μπας και το μηχανάκι ειναι παλιοχαρακτήρας και δεν τα πάνε καλά με τα πράγματά σου;

hidefnick
05/08/2011, 16:02
Να δώσει ίσως κανένα tip πως το κανόνισε όλο το νταραβέρι (προφανώς από μακριά) και πόσο του κόστισε, μίας και πολλοί έχουν εκφράσει κατα καιρούς αυτή την απορία, εδώ μέσα?

Και να κεράσω εισαγώμενη μπυρίτσα, που ταξίδεψε με το μηχανάκι του όλη την Ευρώπη, τον γείτονα.... :wave2: