PDA

View Full Version : Αλλαγη ντιζας κοντερ



Africaptan
05/08/2011, 20:38
Αλλαξα τη ντιζα του κοντερ και δεν ειχα γρασσο.
Λετε να κανει δουλεια η βαζελινη, η να το αφησω μεχρι αυριο να παρω γρασσο;

arxaios
05/08/2011, 21:11
Θα σου απαντήσω με ένα αρχαίο ρητό !!!

Κωλαράκι - Βαζελίνη !!!

Μηχανάκι - Γράσσο !!!

Αν δε θες να γίνει το μηχανάκι κωλαράκι ..........
:lol: :lol: :lol:

Africaptan
05/08/2011, 21:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
Θα σου απαντήσω με ένα αρχαίο ρητό !!!

Κωλαράκι - Βαζελίνη !!!

Μηχανάκι - Γράσσο !!!

Αν δε θες να γίνει το μηχανάκι κωλαράκι ..........
:lol: :lol: :lol:


Ρε Κωστα, ξερεις τι;
Δεν ηθελα να το γραψω στο αρχικο μου post, αλλα ειχα την εντυπωση (μαλλον λαθος μου ηταν...) οτι τη βαζελινη την προτεινες εσυ...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao

arxaios
05/08/2011, 21:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από Africaptan
Ρε Κωστα, ξερεις τι;
Δεν ηθελα να το γραψω στο αρχικο μου post, αλλα ειχα την εντυπωση (μαλλον λαθος μου ηταν...) οτι τη βαζελινη την προτεινες εσυ...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao

Εμπερδευτήκατε φίλτατε ........ ως γνωστόν τοις πάσι (πως τα λέω και δεν κλαίω) ..... λόγω γάμου καθώς και ένα λουμπάγκο που σέρνεται ...... να το προσέχετε αυτό το προειδοποιητικό κρατς στο σκύψιμο ....... δεν ασχολούμαι πλέον με κωλαράκια παρά μόνον όταν είναι μινιφορώντα και φυσά ευνοϊκός άνεμος ......... ή εις τας κατά την νήσον παραλίες όπυ εκτείθενται αναιδώς και επιτηδειως εις τους οφθαλμούς μου ...... και μόνο εις αυτούς ........ καθότι αγαπάω τα μάλα τόσο τις δύο χείρες μου όσο και τους 2 γεννητικούς μου αδένες ........ τους οποίους η συμβία θα κόψει με στομωμένο και συνάμα σκουριασμένο τσαπράζι εαν συλληφθώ τσιλιμπουρδίζων !!!
Καταλαβαίνετε, λοιπόν το δεινόν της θέσεως μου, η οποία αποκλείει το να έδωσα εγώ τέτοια συμβουλή !!!
Συμβουλές για νόστιμα παϊδάκια ...... όπωτε θέλετε !!!

Μετά εκτιμήσεως και άλλων εδωδίμων
Αρχαίος

:lol: :lol: :lol: :lol:

Africaptan
05/08/2011, 21:32
Ε αν ειναι ετσα... :beer:

kawazoyras
05/08/2011, 21:50
μόνο να μην είναι αρωματική κ μυρίζεις τους διπλανούς στο φανάρι...:lol: :lol: :lol: