PDA

View Full Version : ασπρισαν οι ζαντες μετα απο πλυσιμο!!??



giobazolias
09/08/2011, 23:37
Εκανα το μεγα λαθος (γιατι βιαζομουν) να παω να πλυνω τη μηχανη σε βενζιναδικο!!!
Και ενω καλυψα επιμαχα σημεια με ταινιες και σακουλες (ρουλεμαν τιμονιου, ηλεκτρικα κτλ) πιστεψα οτι δεν θα εχω προβλημα.

Η μηχανη πλυθηκε και ηταν ολα οκ...........στο στεγνωμα ομως οι ζαντες αλουμινιου αρχισαν να χανουν τη γυαλαδα τους και ασπρισαν σε παρα πολλα σημεια!!!
Παρολο το τριψημο με αλοιφη.............οι ασπριλες παρεμειναν!!!
Φαινετε οτι το φαρμακο που εριξε πρεπει να ηταν πολυ δυνατο και σαν να εκαψε το νικελ.

Τι ειναι αυτο ρε παιδια??
διαβρωση???
ποσο μεγαλη ειναι η ζημια??
Πως λυνεται το προβλημα???


Ο βενζινας υποσχεθηκε οτι θα δωσει λυση.

byron
10/08/2011, 07:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από giobazolias
Εκανα το μεγα λαθος (γιατι βιαζομουν) να παω να πλυνω τη μηχανη σε βενζιναδικο!!!
Και ενω καλυψα επιμαχα σημεια με ταινιες και σακουλες (ρουλεμαν τιμονιου, ηλεκτρικα κτλ) πιστεψα οτι δεν θα εχω προβλημα.

Η μηχανη πλυθηκε και ηταν ολα οκ...........στο στεγνωμα ομως οι ζαντες αλουμινιου αρχισαν να χανουν τη γυαλαδα τους και ασπρισαν σε παρα πολλα σημεια!!!
Παρολο το τριψημο με αλοιφη.............οι ασπριλες παρεμειναν!!!
Φαινετε οτι το φαρμακο που εριξε πρεπει να ηταν πολυ δυνατο και σαν να εκαψε το νικελ.

Τι ειναι αυτο ρε παιδια??
διαβρωση???
ποσο μεγαλη ειναι η ζημια??
Πως λυνεται το προβλημα???


Ο βενζινας υποσχεθηκε οτι θα δωσει λυση.

Με το συμπάθειο δηλαδή, αλλά κάλυψες με ταινίες και σακούλες ρουλεμάν τιμονιού και ηλεκτρικά για να την πλύνεις ??:look: :lol: :look:

Ο βενζινάς (ή όποιος την έπλυνε) προφανώς έριξε σουάζ αβερτα και έπαθες τη ζημιά στις ζάντες. Μακάρι να σου βρει λύση...:rolleyes:

menos
10/08/2011, 07:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από baron
...σουάζ
Τι είναι το σουάζ?? :confused: :confused:

Sapadak
10/08/2011, 07:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από menos
Τι είναι το σουάζ?? :confused: :confused:

Καθαριστικό γενικής χρήσης


233567

CBF- stratis
10/08/2011, 08:12
Αμα εχει μεινει επανω και εχει σαν αλατα.......βραστα και αστα......μακαρι να ειναι μονο οι ζαντες.....για κοιτα καλυτερα......
Αρέ αυτα τα βενζιναδικα με τα φαρμακα και την πιεση..............

STOYBI
10/08/2011, 09:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από giobazolias
Πως λυνεται το προβλημα???


Ο βενζινας υποσχεθηκε οτι θα δωσει λυση.


Απ οτι ξερω δεν υπαρχει λυση.......


:wave2:

byron
10/08/2011, 10:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
Απ οτι ξερω δεν υπαρχει λυση.......


:wave2:

+1

Στο σκούτερ μου πάντως που είχε ρίξει απ΄την αριστερή μεριά και το έκανε σε κάποια σημεία κώλο, έμεινε έτσι. :evil:

STOYBI
10/08/2011, 10:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από baron
+1

Στο σκούτερ μου πάντως που είχε ρίξει απ΄την αριστερή μεριά και το έκανε σε κάποια σημεία κώλο, έμεινε έτσι. :evil:


Το ιδιο και στο cappo σε σκελετο κια ζαντες.... :rolleyes:

S16
10/08/2011, 10:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
Το ιδιο και στο cappo σε σκελετο κια ζαντες.... :rolleyes:

Τα ίδια και εδώ...

Δυστυχώς ειναι από τις περιπτώσεις που αμα δεν παθεις δε θα μάθεις.

skordastm
10/08/2011, 11:51
Τι ειναι αυτο ρε παιδια??
διαβρωση???
ποσο μεγαλη ειναι η ζημια??
Πως λυνεται το προβλημα???


Ο βενζινας υποσχεθηκε οτι θα δωσει λυση.


τα βενζιναδικα ειναι ασφαλισμενα για τετοιες περιπτωσεις,ζητα απο τον βενζινα οσα λεφτα ειναι η ζημια π σου εκανε....
το ιδιο ειχα παθει και γω σε βενζιναδικο επλυνα μηχανακι μου, και μετα οπου υπηρχε αλουμινιο ηταν γεματο λεκεδες με αποτελεσμα να παρω απο βενζινα 1500ευρω(οχι οτι με αυτα τα λεφτα εφτιαχνα το μηχανακι μου αλλα για ψυχολογικους λογους)ηταν και off-road μοτο οποτε νταξει!!
καλα ξεμπερδεματα!!:beer:

menos
10/08/2011, 12:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από Sapadak
Καθαριστικό γενικής χρήσης
Thank you Sapadak. :beer:

Για να καταλάβουμε και εμείς βρε παιδιά... η ζημιά έγινε λόγω του σουάζ που αφέθηκε για αρκετή ώρα, η επειδή ασκήθηκε πολύ πίεση νερού πάνω στο σουάζ?

catmaster
10/08/2011, 12:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από menos
Thank you Sapadak. :beer:

Για να καταλάβουμε και εμείς βρε παιδιά... η ζημιά έγινε λόγω του σουάζ που αφέθηκε για αρκετή ώρα, η επειδή ασκήθηκε πολύ πίεση νερού πάνω στο σουάζ?

καταρχήν η μαλακία είναι ότι πλένουν με σουάζ ...πολλοί βενζινάδες μάλιστα επειδή προσλαμβάνουν αλλοδαπούς που δεν γνωρίζουν και πολλά οι άνθρωποι το χρησιμοποιούν όπου να ναι (μια φορά είχα δει να το ρίχνει χωρίς αραίωση :sick: )

το σουάζ αν μείνει πολύ ώρα είναι διαβρωτικό ... θαμπώνει πλαστικά και στιγματίζει την επιφανειακή βαφή στα μέταλλα ... στο αλουμίνιο αφήνει τα γνωστά σημαδάκια σαν άλατα ...

καλά ξεμπερδέματα να έχει το παλικάρι

:wave2:

menos
10/08/2011, 12:29
Αρα το μόνο που μένει είναι να τρίβει με τις ώρες μήπως και φύγουν τα σημάδια, ή να απαιτήσει νέες ζάντες... και σε τέτοιες εποχές μάλιστα.....

Αρχικά δημιουργήθηκε από catmaster
καλά ξεμπερδέματα να έχει το παλικάρι
Εξαρτάται απο τον "επαγγελματία" που 'εμπλεξε... πλέον.. μόνο επιμονή και υπομονή να βρείς το δίκιο σου..:uplate:

byron
10/08/2011, 15:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από catmaster
καταρχήν η μαλακία είναι ότι πλένουν με σουάζ ...πολλοί βενζινάδες μάλιστα επειδή προσλαμβάνουν αλλοδαπούς που δεν γνωρίζουν και πολλά οι άνθρωποι το χρησιμοποιούν όπου να ναι (μια φορά είχα δει να το ρίχνει χωρίς αραίωση :sick: )

το σουάζ αν μείνει πολύ ώρα είναι διαβρωτικό ... θαμπώνει πλαστικά και στιγματίζει την επιφανειακή βαφή στα μέταλλα ... στο αλουμίνιο αφήνει τα γνωστά σημαδάκια σαν άλατα ...

καλά ξεμπερδέματα να έχει το παλικάρι

:wave2:

Το αυτό....
Εμένα μου την έκανε ένας Ινδός που φαντάζομαι δεν είχε ξαναπλύνει και ή το έριξε χωρίς να το αραιώσει ή το ξέχασε μιας και είχα σημάδια από "κορδόνια" που είχαν τρέξει στα πλαστικά μόνο απ΄την αριστερή μεριά.

Μετά ήρθε και ένας Αλβανός βαφέας κάτω απ΄το σπίτι μου που έβαψε το διαμέρισμα του ισογείου, πιτσίλισε το μηχανάκι με πλαστικό και πήγε ο τριμάλακας και έτριψε τους λεκέδες με σύρμα κουζίνας :a31: :a31: :a31:. Ετσι έδεσε η διεθνής καλλιτεχνική προσέγγιση στο μηχανάκι μου...

manhunter
10/08/2011, 15:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από baron
Το αυτό....
Εμένα μου την έκανε ένας Ινδός που φαντάζομαι δεν είχε ξαναπλύνει και ή το έριξε χωρίς να το αραιώσει ή το ξέχασε μιας και είχα σημάδια από "κορδόνια" που είχαν τρέξει στα πλαστικά μόνο απ΄την αριστερή μεριά.

Μετά ήρθε και ένας Αλβανός βαφέας κάτω απ΄το σπίτι μου που έβαψε το διαμέρισμα του ισογείου, πιτσίλισε το μηχανάκι με πλαστικό και πήγε ο τριμάλακας και έτριψε τους λεκέδες με σύρμα κουζίνας :a31: :a31: :a31:. Ετσι έδεσε η διεθνής καλλιτεχνική προσέγγιση στο μηχανάκι μου...


Αυτη την στιγμη μας γράφεις από μέσα ? :lol: :lol: :lol: :lol:
Αν όχι, χαράς την υπομονή σου:cry:

Aggelos_SV
10/08/2011, 16:05
Υπάρχει κόσμος που πλένει το μοτοσακό του σε βενζινάδικο? :confused:

...καλά ξεμπερδέματα :rolleyes:

giobazolias
10/08/2011, 22:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από CBF- stratis
Αμα εχει μεινει επανω και εχει σαν αλατα.......βραστα και αστα......μακαρι να ειναι μονο οι ζαντες.....για κοιτα καλυτερα......
Αρέ αυτα τα βενζιναδικα με τα φαρμακα και την πιεση..............

τελικα δεν ειναι μονο οι ζαντες.
ειναι και οι κυλινδροι αλλα και τα καλαμια.
Και το χρωμα στο υποπλαισιο ψιλοξεθωριασε.
μικροτερες ζημιες απ τις ζαντες ................αλλα ζημιες.
10 χρονων μηχανη -BMW R1150GSτου 2001- με μεταλλα που αμα τα πλενες αστραφταν, και γαμηθηκαν σε 30 λεπτα.


πηγα απο το μοτοκλινικ -συνεργειο ειδικο στο πλησιμο μηχανης- και μου εδωσε μια κρεμα autosol μπας και γινει κατι που ομως δεν θα γινει.

ο βενζινας εχει χεστει με τη μαλακια που εγινε και ψαχνει αυτον που τον προμηθευει με το φαρμακο αλλα αυτος εχει φυγει διακοπες.
Εφυγα και γω για διακοπες και μειναμε στη λυση που θα δωσει μολις επιστρεψω στο τελος του μηνα.


Αρχικά δημιουργήθηκε από skordastm



τα βενζιναδικα ειναι ασφαλισμενα για τετοιες περιπτωσεις,ζητα απο τον βενζινα οσα λεφτα ειναι η ζημια π σου εκανε....
το ιδιο ειχα παθει και γω σε βενζιναδικο επλυνα μηχανακι μου, και μετα οπου υπηρχε αλουμινιο ηταν γεματο λεκεδες με αποτελεσμα να παρω απο βενζινα 1500ευρω(οχι οτι με αυτα τα λεφτα εφτιαχνα το μηχανακι μου αλλα για ψυχολογικους λογους)ηταν και off-road μοτο οποτε νταξει!!
καλα ξεμπερδεματα!!:beer:

στο τελος του μηνα, ισως σε ενοχλησω για λεπτομερειες οσο αφορα τον τροπο που κινηθηκες στην περιπτωση σου.




:a10:

menos
11/08/2011, 10:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από giobazolias
ψαχνει αυτον που τον προμηθευει με το φαρμακο αλλα αυτος εχει φυγει διακοπες.
Αυτό και αν το έχω ξανακούσει...

devil's animal
17/08/2011, 09:11
και εγω οταν αγορασα το XR ειχε "κορδονια" απο την μια μερια του μοτερ, σαν κατι να'χε σταξει. . .δεν εφευγε με τιποτα, οποτε 99% ειναι swaz!:sad:

Garyfallos
05/04/2012, 21:38
Καλησπέρα. Επαναφέρω το θέμα διότι έχω το ίδιο πρόβλημα με λεκέδες σε ζάντες αλλά και εξατμίσεις από σουάζ. Ο μάστοράς μου, μου πρότεινε μια αλοιφή της 3Μ και μου είπε ότι 8α έχει 100% αποτέλεσμα. Υπάρχει κάποιος που την έχει δοκιμάσει ή κάτι άλλο αντίστοιχο? Γενικότερα βγαίνει το σουάζ ή την πάτησα για τα καλά?

grharris
05/04/2012, 21:55
Δοκίμασε την αλοιφή που έχεις με υπομονή σε μικρά σημεία κάθε φορά. Δυνατά στην αρχή και απαλά στο τέλος.

Για μεταλικά σημεία και νίκελ υπάρχει και ειδική αλοιφή. Ανάλογα με την έκταση του προβλήματος και την επιμονή σου θα δεις αποτέλεσμα.

Η 3Μ βγάζει πολλές αλοιφές, αλλά αυτή που χρεισημοποιούν συνήθως οι μάστορες είναι πολύ καλές για βαμένες επιφάνειες. Για το swaz σε μεταλικές επιφάνειες χρειάζεσαι κάτι πιό δυνατό.

ERRIKA
06/04/2012, 13:01
Καλησπέρα. Επαναφέρω το θέμα διότι έχω το ίδιο πρόβλημα με λεκέδες σε ζάντες αλλά και εξατμίσεις από σουάζ. Ο μάστοράς μου, μου πρότεινε μια αλοιφή της 3Μ και μου είπε ότι 8α έχει 100% αποτέλεσμα. Υπάρχει κάποιος που την έχει δοκιμάσει ή κάτι άλλο αντίστοιχο? Γενικότερα βγαίνει το σουάζ ή την πάτησα για τα καλά?
To ζητούμενο δεν είναι αν βγαίνει το σουάζ. Το σουάζ ΔΕ βγαίνει. Διαβρώνει, ξεβάφει κλπ. Την πάτησα κι εγώ προ διμήνου όπου άσπρισε κατά τόπους το μαύρο πλαστικό καπάκι της εξάτμισης του σκούτερ μου. Εριξαν σουάζ προφανώς για να πλύνουν υπολείμματα φραπέ (ναι, ναι) που είχε "πέσει" από οδηγό φορτηγού. Πλυντήριο: ειδικό (υποτίθεται) για μοτοσυκλέτες. Πλύστης: πακιστάνο ασχετάνο. Φυσικά ζήτησα να μου το φτιάξουν, υποτίθεται το έφτιαξαν (αρχικά μου είπαν το έβαψαν, τελικά είπαν το ξέβαψαν, από τα νεύρα μου δεν πρόσεχα καν τι μου είπαν). Έκτοτε, δεν ξαναπάτησα, βρήκα την υγειά μου αλλού.

Cpt. Haddock
06/04/2012, 14:54
To ζητούμενο δεν είναι αν βγαίνει το σουάζ. Το σουάζ ΔΕ βγαίνει. Διαβρώνει, ξεβάφει κλπ. Την πάτησα κι εγώ προ διμήνου όπου άσπρισε κατά τόπους το μαύρο πλαστικό καπάκι της εξάτμισης του σκούτερ μου. Εριξαν σουάζ προφανώς για να πλύνουν υπολείμματα φραπέ (ναι, ναι) που είχε "πέσει" από οδηγό φορτηγού. Πλυντήριο: ειδικό (υποτίθεται) για μοτοσυκλέτες. Πλύστης: πακιστάνο ασχετάνο. Φυσικά ζήτησα να μου το φτιάξουν, υποτίθεται το έφτιαξαν (αρχικά μου είπαν το έβαψαν, τελικά είπαν το ξέβαψαν, από τα νεύρα μου δεν πρόσεχα καν τι μου είπαν). Έκτοτε, δεν ξαναπάτησα, βρήκα την υγειά μου αλλού.

ΦιλΑΙ, βρες ενα δικηγόρο και κανε μηνυση :smokin:

suzukimaniac
06/04/2012, 21:08
To ζητούμενο δεν είναι αν βγαίνει το σουάζ. Το σουάζ ΔΕ βγαίνει. Διαβρώνει, ξεβάφει κλπ. Την πάτησα κι εγώ προ διμήνου όπου άσπρισε κατά τόπους το μαύρο πλαστικό καπάκι της εξάτμισης του σκούτερ μου. Εριξαν σουάζ προφανώς για να πλύνουν υπολείμματα φραπέ (ναι, ναι) που είχε "πέσει" από οδηγό φορτηγού. Πλυντήριο: ειδικό (υποτίθεται) για μοτοσυκλέτες. Πλύστης: πακιστάνο ασχετάνο. Φυσικά ζήτησα να μου το φτιάξουν, υποτίθεται το έφτιαξαν (αρχικά μου είπαν το έβαψαν, τελικά είπαν το ξέβαψαν, από τα νεύρα μου δεν πρόσεχα καν τι μου είπαν). Έκτοτε, δεν ξαναπάτησα, βρήκα την υγειά μου αλλού.

Το θέμα είναι να αναφέρεις το ωραιο αυτό πλυντηριάκι ώστε έγω και οποισδήποτε αλλος που ψαχνει να βρει ενα καλο-σωστο πλυντηριο για το μονακριβο μοτορι του να μην εχει τετοια παρατραγουδα....Ηξερα και εγω εναν εξαιρετικο πλυντηρα στη λενορμαν αλλα εκλεισε....Αρα που το παμε για πλυσιμο?

banditgr
07/04/2012, 10:28
Οπου και να το πάτε ρε παιδια (δεν έχω πάει ποτέ μοτό σε πλυντήριο βασικά..) απλά πέιτε του να την πλύνει μόνο με νερό και σαπούνι...αυτο φτάνει.

dimitrisinside
07/04/2012, 14:05
και εγω οταν αγορασα το XR ειχε "κορδονια" απο την μια μερια του μοτερ, σαν κατι να'χε σταξει. . .δεν εφευγε με τιποτα, οποτε 99% ειναι swaz!:sad:

Τα ιδια <<κορδονια>> ειχε και το μοτερ ενος γνωστου μου...
Ειχε δοκιμασει πολλα προιοντα και δεν εγινε τιποτα...
μια μερα ηρθε απο το σπιτι μου και μου εδειξε το προβλημα που ειχε γινει στα καπακια του μοτερ, σε 2 λεπτα, του εκανα το μοτερ και αστραφτε...πιο καθαρο και απο καινουριο:cool:
χρησιμοποιησα μια αλοιφη που ειχα φερει απο Γερμανια.

motor12
07/04/2012, 14:42
φίλε μπορείς να βάλεις φωτό να δούμε την ζημιά?

devil's animal
07/04/2012, 15:00
Τα ιδια <<κορδονια>> ειχε και το μοτερ ενος γνωστου μου...
Ειχε δοκιμασει πολλα προιοντα και δεν εγινε τιποτα...
μια μερα ηρθε απο το σπιτι μου και μου εδειξε το προβλημα που ειχε γινει στα καπακια του μοτερ, σε 2 λεπτα, του εκανα το μοτερ και αστραφτε...πιο καθαρο και απο καινουριο:cool:
χρησιμοποιησα μια αλοιφη που ειχα φερει απο Γερμανια.

επειδη σε 15 μερες παω και εγω Γερμανια, δεν μου λες και την αλοιφη...
ή καλυτερα ακομα να βαλεις μια φωτο..
:wave2:

dimitrisinside
08/04/2012, 07:57
Σε ποια περιοχη ανεβαινεις ?

Aggelos_SV
08/04/2012, 08:30
Σε ποια περιοχη ανεβαινεις ?

Φύεται σε συγκεκριμένες περιοχές?:confused:

dimitrisinside
08/04/2012, 08:42
Φύεται σε συγκεκριμένες περιοχές?:confused:

χαχαχαχααχαχα οχι ρε αδερφε,
Απλα επειδη εχω μετακομισει Γερμανια, ελεγα μηπως να πιναμε παρεα ενα καφεδακι.
:lol: Κοντεψα να πνιχτω απο τα γελια.....να σαι καλα..
Στο θεμα μας...
Την αλοιφη την ειχα παρει απο Γερμανια.
Τωρα ομως βρισκεται Ελλαδα , Κατερινη....
Το Βαζακι των 500 μλ κοστιζει γυρω στα 20 € αν θυμαμαι καλα..

devil's animal
08/04/2012, 09:34
Σε ποια περιοχη ανεβαινεις ?

Ντυσελντορφ παω αλλα δεν θελω την δικια σου αλοιφη.
θελω να μου πεις ποια ειναι μηπως την βρω σε κανενα τοπικο μαγαζι...
βαλε και καμια φωτο για το πως ηταν πριν και μετα την αλοιφη η πασχουσα περιοχη...
:wave2:

Joyrider
08/04/2012, 12:06
Την αλοιφη την ειχα παρει απο Γερμανια.
Τωρα ομως βρισκεται Ελλαδα , Κατερινη.
ΤΙ ΜΑΡΚΑ ΕΙΝΑΙ;

dimitrisinside
08/04/2012, 14:22
Ντυσελντορφ παω αλλα δεν θελω την δικια σου αλοιφη.
θελω να μου πεις ποια ειναι μηπως την βρω σε κανενα τοπικο μαγαζι...
βαλε και καμια φωτο για το πως ηταν πριν και μετα την αλοιφη η πασχουσα περιοχη...
:wave2:

Δεν εχω φωτο απο την μηχανη.
το φαρμακο ειναι αυτο
http://www.ebay.de/itm/Perlglanz-Hochglanz-Poliermittel-Putzstein-500g-/370505739112?pt=DE_Haus_Garten_Haushaltswaren_Reiniger&hash=item5643dceb68
Ειχε κατι κηλιδες μετα απ επισκεψη σε πλυντηριο αυοκινητων, δοκιμασε πολλα προιοντα αλλα δεν εγινε τιποτα.



ΤΙ ΜΑΡΚΑ ΕΙΝΑΙ;
Γιατι φωναζεις ?
Ειχες ρωτησει κατι και δεν σου απαντησα ?

Joyrider
08/04/2012, 15:51
Γιατι φωναζεις ?
Ειχες ρωτησει κατι και δεν σου απαντησα ?
Δεν φώναξα, ούτε καν μίλησα.

Το έγραψα με μεγααάλα γράμματα για να φαίνεται.

dimitrisinside
08/04/2012, 17:42
Δεν φώναξα, ούτε καν μίλησα.

Το έγραψα με μεγααάλα γράμματα για να φαίνεται.

οκ. κανενα προβλημα
Απλα ,οταν καποιος γραφει με κεφαλαια και μεγαλα γραμματα θεωρειται οτι φωναζει.
Αν καποιος χρειαζεται την αλοιφη και δεν μπορει να την παραγγειλει , μπορω να τον βοηθησω.
Αν παλι καποιος ειναι Κατερινη, το καλοκαιρι που θα ερθω μπορω να του δωσω να κανει την δουλεια του αν θελει.
η να παρει ενα κουτι, εχω 2 και το ενα ειναι σφραγισμενο...

Joyrider
08/04/2012, 18:00
οκ. κανενα προβλημα
Απλα ,οταν καποιος γραφει με κεφαλαια και μεγαλα γραμματα θεωρειται οτι φωναζει.
Αν καποιος χρειαζεται την αλοιφη και δεν μπορει να την παραγγειλει , μπορω να τον βοηθησω.
Αν παλι καποιος ειναι Κατερινη, το καλοκαιρι που θα ερθω μπορω να του δωσω να κανει την δουλεια του αν θελει.
η να παρει ενα κουτι, εχω 2 και το ενα ειναι σφραγισμενο...
Α οκ οκ, ευχαριστώ. Νόμιζα δεν είχες δει και τις προηγούμενες ερωτήσεις γιαυτό το έγραψα με πιο μεγάλα :D

GiannisBlessed
08/04/2012, 22:53
αν καποιος θελει να την παρει αλλα δεν θελει να την χρησημοποιησει ολη δεν θα εχω προβλημα να πληρσω ενα μεριδιο και να παρω λιγη ποσοτητα να κανω την δουλεια μου!!(εχω και εγω το ιδιο προβλημα)