PDA

View Full Version : αγγελιες και........



GAGARIN
12/08/2011, 13:14
απαντησεις.........

πολλα χρονια μελος του φορουμ περισσοτερο τις αναγνωσης παρα της γραφης........εχω να κανω την παρακατω προταση-παραπονο

ΠΡΟΤΑΣΗ
οσοι βαζετε αγγελιες και στην επικοινωνια δεν εχετε τηλ ή μειλ αλλα μονο πμ για επαφη και δεν απαντατε σε αυτα καλο ειναι να ΜΗΝ βαζετε αγγελιες...........οτι μαλακια και να σας ζητηθει δεν νομιζω οτι ειναι κοπος να γραψετε δυο λεξεις στον μ@λ@κα που ασχοληθηκε με την αγγελια σας.........''φιλε δεν με ενδιαφερει η προταση σου'' οταν αγνοειτε προτασεις ή απαντησεις δεν σεβεστε των χωρο που φιλοξενει την γαμοαγγελια σας και αυτους που ειναι μεσα στον χωρο .......

ευχαριστω

Sapadak
12/08/2011, 13:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από thebob
απαντησεις.........

πολλα χρονια μελος του φορουμ περισσοτερο τις αναγνωσης παρα της γραφης........εχω να κανω την παρακατω προταση-παραπονο

ΠΡΟΤΑΣΗ
οσοι βαζετε αγγελιες και στην επικοινωνια δεν εχετε τηλ ή μειλ αλλα μονο πμ για επαφη και δεν απαντατε σε αυτα καλο ειναι να ΜΗΝ βαζετε αγγελιες...........οτι μαλακια και να σας ζητηθει δεν νομιζω οτι ειναι κοπος να γραψετε δυο λεξεις στον μ@λ@κα που ασχοληθηκε με την αγγελια σας.........''φιλε δεν με ενδιαφερει η προταση σου'' οταν αγνοειτε προτασεις ή απαντησεις δεν σεβεστε των χωρο που φιλοξενει την γαμοαγγελια σας και αυτους που ειναι μεσα στον χωρο .......

ευχαριστω

Voted

menos
12/08/2011, 13:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από thebob
δεν σεβεστε των χωρο που φιλοξενει την γαμοαγγελια σας και αυτους που ειναι μεσα στον χωρο .......
Τα πήρε!!:lol:
Πράγματι συμβαίνει πολύ συχνά αυτό το φαινόμενο, δυστυχώς φίλε δεν μπορεί να γίνει κάτι γι'αυτό... πολλά μέλη γράφονται μόνο για να βάλουν αγγελίες και δεν έχουν ιδέα πως λειτουργούν τα φόρουμ (έχουν την εντύπωση πως είναι car.gr), άλλα μέλη κρατάνε μια υπερβολική μυστικότητα καθώς πουλάνε, κάτι που πραγματικά δεν στέκει πουθενά.. Ακόμη και πμ να τους στείλεις, ίσως το δούν μετά απο κανα 2μηνο και σου απαντήσουν "πουλήθηκε" η ακόμη καλύτερα.. δεν απαντούν ποτέ!!
Υπομονή..:beer:

transalpblack
12/08/2011, 18:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από thebob
απαντησεις.........

.
.
.
.
.
.
.......... που ειναι μεσα στον χωρο .......

ευχαριστω

Άξιος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:beer:

DimChios
28/08/2011, 14:34
Ετσι ειναι φιλε μου!

Ασε που φταιει και το moderation team! :mad:


Που ναι εκεινες οι καλες εποχες με τον Stergio και τον αλλο τον χαμενο τον Kyko! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Lioulios
28/08/2011, 16:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από Sapadak
Voted +1

... Kαι όταν πουληθεί τουλάχιστον ενημέρωσε ρε παπάρα να μην ασχολείτε τζάμπα ο κόσμος ...

nikos_abel
28/08/2011, 18:22
Άντε να ψοφήσω και γω στα +.

intruder
28/08/2011, 19:09
καλο θα ηταν κ οσα εχουν πουληθει να διαγραφοντα....τζαμπα ανοιγμα της αγγελιας οταν ψαχνεις κατι:D

webassasin
24/11/2011, 02:27
μια παρατηρηση πανω στο θεμα των αγγελιων.
εχω δει πολλες φορες καποιον mod,να γραφει κατω απο αγγελιες που δεν εχουν ολα τα απαραιτητα στοιχεια, ρωτωντας τηλ και τιμη η τοποθεσια η κατι τετοιο.
Μπορειτε απλα να εχετε ενα στανταρ κειμενακι που να το κανετε copy/paste στην καθε αγγελια,αντι να γραφετε 2 λεξεις και να μπερδευετε τον πωλητη,νομιζοντας οτι ψαχνετε να το αγορασετε εσεις.
Δε με ενδιαφερει ουτε να παρακολουθησω αν απαντησε καποιος,ουτε να το παραθεσει καποιος για να πει τη μαλακια του επειδη δε γουσταρει απλα.
Το εχω δει σε πολλες αγγελιες το παραπανω σκηνικο,για αυτο και ειπα να το γραψω εδω.
καληνυχτα.

byron
24/11/2011, 09:03
Ορθόν, αλλά επειδή μου έχει τύχει να στείλω πμ και να μην λάβω απάντηση, τσεκάρετε αν όντως το έχει διαβάσει και σας έγραψε, ή για κάποιο λόγο δεν το διάβασε ποτέ (όπως στην δική μου περίπτωση.)

Από τον πίνακα διαχείρησης, επιλέξτε από το κουτάκι-> εισερχόμενα,απεσταλμένα,κατανομή μηνυμάτων την τελευταία επιλογή.
Η κατανομή σας δείχνει αν το πμ σας έχει διαβαστεί ή όχι οπότε μπορείτε να ρίξετε μπινελίκι ή να επαναλάβετε το πμ.

daz
24/11/2011, 09:39
Καλά όλα αυτά, αλλά όσοι κάνουν τα παραπάνω δεν πρόκειται να δουν ποτέ αυτό το θρεντ. :rolleyes:

Sapadak
24/11/2011, 09:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από webassasin
μια παρατηρηση πανω στο θεμα των αγγελιων.
εχω δει πολλες φορες καποιον mod,να γραφει κατω απο αγγελιες που δεν εχουν ολα τα απαραιτητα στοιχεια, ρωτωντας τηλ και τιμη η τοποθεσια η κατι τετοιο.
Μπορειτε απλα να εχετε ενα στανταρ κειμενακι που να το κανετε copy/paste στην καθε αγγελια,αντι να γραφετε 2 λεξεις και να μπερδευετε τον πωλητη,νομιζοντας οτι ψαχνετε να το αγορασετε εσεις.
Δε με ενδιαφερει ουτε να παρακολουθησω αν απαντησε καποιος,ουτε να το παραθεσει καποιος για να πει τη μαλακια του επειδη δε γουσταρει απλα.
Το εχω δει σε πολλες αγγελιες το παραπανω σκηνικο,για αυτο και ειπα να το γραψω εδω.
καληνυχτα.

Το στανταρντ το κειμενακι που λες βρισκεται στους κανονες αγγελιων

Δεν ειναι κακη σαν ιδεα...αλλα ποσο ευκολοτερα θα ηταν αν τους διαβαζαμε πριν ποσταρουμε!!!

webassasin
24/11/2011, 23:28
ναι,αλλα αυτοι δεν ξερουν,μπουκαρουν και γραφουν οτι τους ερθει.
εμεις πρεπει να το κανουμε ομως αυτο πιστευω...

Sapadak
25/11/2011, 05:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από webassasin
ναι,αλλα αυτοι δεν ξερουν,μπουκαρουν και γραφουν οτι τους ερθει.
εμεις πρεπει να το κανουμε ομως αυτο πιστευω...

Καθε αγγελια δεν εχει τις ιδιες ελειψεις ομως, οποτε θα πρεπει να "ζηταμε" διαφορετικα πραγματα καθε φορα.

George_M.
25/11/2011, 13:44
κ προσθετω..
απο την στιγμη που το μοτο ειναι ανεξαρτητος διαδυκτιακος χωρος με δυνατοτητα επισυναψης φωτογραφιας κτλ....ποιος ο λογος να βλεπουμε αγγελιες οι οποιες παραπεμπουν σε λινκ τοσο για ολη την αγγελια οσο κ τις φωτο που βαζει.
αν του κανει κοπος τοτε να μην βαλει καθολου!!!:wave2:

daz
25/11/2011, 14:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από manianisg
κ προσθετω..
απο την στιγμη που το μοτο ειναι ανεξαρτητος διαδυκτιακος χωρος με δυνατοτητα επισυναψης φωτογραφιας κτλ....ποιος ο λογος να βλεπουμε αγγελιες οι οποιες παραπεμπουν σε λινκ τοσο για ολη την αγγελια οσο κ τις φωτο που βαζει.
αν του κανει κοπος τοτε να μην βαλει καθολου!!!:wave2:

Σε μερικούς δεν κάνει απλά κόπο, αλλά είναι σχεδόν αδύνατο να συμπιέσουν ή να ψαλιδίσουν μια φωτογραφία.

George_M.
25/11/2011, 15:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από daz
Σε μερικούς δεν κάνει απλά κόπο, αλλά είναι σχεδόν αδύνατο να συμπιέσουν ή να ψαλιδίσουν μια φωτογραφία.

για ποιους αραγε λογους?
δεν γνωριζουν το πως... ας ειπουμε....:smokin:

webassasin
04/12/2011, 20:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από Sapadak
Καθε αγγελια δεν εχει τις ιδιες ελειψεις ομως, οποτε θα πρεπει να "ζηταμε" διαφορετικα πραγματα καθε φορα.

Απλα εχω δει πολλες φορες να γινονται παρανοησεις και να νομιζουν οτι ο εκαστοτε mod ενδιαφερεται για το μηχανακι.

Lioulios
04/12/2011, 20:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από webassasin
Απλα εχω δει πολλες φορες να γινονται παρανοησεις και να νομιζουν οτι ο εκαστοτε mod ενδιαφερεται για το μηχανακι. ... Πάνε και ανοίγουν την αγγελία τους στο μοτο γρ και λένε ...Ωραία αυτός ο Σαπάντακ ενδιαφέρεται ... Κολοπετινίτσα φίλε είμαι , φωτό δεν γίνεται ,δεν ανεβάζει ,αλλά είναι σε άριστη κατάσταση .:lol: :lol: :lol: