PDA

View Full Version : Παρνασιάδα, αύριο, προυνό



npat
13/08/2011, 23:31
Αύριο το πρωί λέω να κάνω μια κλασσική Παρνασιάδα (ΤΜ).

Πρόγραμμα ανοιχτό, ρυθμοί χαλαροί τουριστικοί.

Θα παίξει κανένα Άμφισσα - Γραβιά, κανένα καφεδάκι στο Πολύδροσο ή σε καμιά Παύλιανη και μετά πίσω.

Αν κάποιος θέλει να με κάνει παρέα, ευπρόσδεκτος.

Θα 'μαι στο περίφτερο κατά τις 9:00-9:30

:wave2:

gcrook
14/08/2011, 22:35
:smokin:


233760

npat
14/08/2011, 22:56
Τι pics θες ρε? Να ερχόσουνα παρέα αν ήθελες, να 'βλεπες...

Τελικά σόλο βολτίτσα, καμια 500 χιλιομετράκια, μούρλια! Το πρωί με πήρε ο ύπνος, οπότε έφυγα κατά τις 5 το απόγευμα: Αθήνα, Μάνδρα, Θήβα, Λιβαδειά, Αράχωβα (καφέ), Ιτέα, Άμφισσα, Γραβιά, Οίτη, Παύλιανη, Καλοσκοπή, Γραβιά, Πολύδροσο, Αμφίκλεια, Θήβα και εθνική πίσω. Σιγά μην έκανα και στάση για φωτό...

Ωραία ήταν πάντως...

:a2: :a2:

Jo.Da.
15/08/2011, 17:37
Για ποτε ηταν η βολτα?αν οχι για σημερα την πατησα.χαχα.εσκΑσα περιπτερο στις 9:10, περιμενα ως τις 9:45 κ μετα την εκανα.ειχα ψηθειι για παρνασιαδα,αλλα αφου τελικα ημουν μονος επιασα την παλια για κορινθο βγηκα κιατο,στυμφαλια,μεσινο,βυτινα,λαστα (καφεδακι),βαλτετσινικο,βλαχερνα,λεβιδι,νεμεα κ τωρα εχω αραξει σεα σπαθοβουνιου.αλλου γι αλλου δλδ.χαχαχα.

Στον καφενε στη λαστα καποιος εχει ξεχασει τις επογονατιδες του μου ειπαν οι φιλοξενοι ντοπιοι.

Πρεπει ομως να επαιξε μπερδεμα στις ημερομηνιες διοτι δυσκολο να εφυγες σημερα 5 το απογευμα κ να εχεις γυρισει κιολας.μουχαχαχα.καποια αλλη φορα.

Εντιτ: ειμαι κουκουρουκου τελικα!:lol: :eek: :lol: :bawl:

npat
15/08/2011, 18:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από Jo.Da.
Για ποτε ηταν η βολτα?

Βλέπεις Kρούκη? Αυτό είναι πραγματικό αβάντ γκάρντ! Μετά τις Καλοπούλες της τελευταίας στιγμής, τώρα έχουμε και μεταχρονολογημένες βόλτες και μάλιστα με διαφορετικό προορισμό ο καθένας!

:lol: :lol:

Για 14/8 το πρωί ήταν... τελικά, όπως διάβασες, την έκανα σόλο το απόγευμα. Εσύ πήγες την άλλη μέρα, κάπου αλλού.

:eyepop: :eyepop:

Σιγά-σιγά θα αρχίσουν να μαζεύονται και άλλες συμμετοχές!

:lol: :lol:

(Πάντως έκανες την βολτούλα σου, οπότε... μια χαρά! :beer: :beer: )

Cpt. Haddock
15/08/2011, 18:04
Μέσα !!! :beer:









:bawl: :rotflmao:

Jo.Da.
15/08/2011, 18:06
Εχω λιωσει.
Ειχα στο προγραμμα για σημερα τη διαδρομη που τελικα εκανα,αλλα ειδα το ποστ κ λεω ας παω παρνασσο με παρεα.βεβαια τα εκαμα π0τανα στις ημερομηνιες.

Μια χαρα τελικα 400χλμ επαρχιακο κ βουνισιο ως τωρα.αντε ξεκιναω για το τρελαδικο (αθηνα).

:beer: :alien: :beer: :dizzy: :sun:

Jo.Da.
15/08/2011, 20:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
:smokin:

Βρες πώς άλλαξε ο Παρνασόοοοοος....:bigcry:


233779