PDA

View Full Version : Μεθυσμενος στον δρομο ?



sovaros_user
15/08/2011, 12:44
Εχθες πετυχα αργαμιση στα Βασιλικα ενα παλικαρι να κανει μεγαλα 8ρια, οδηγηση κυριως στο αντιθετο ρευμα σε δρομο πολυσυχναστο... σταματαω διπλα του λοιπον στο φαναρι κ ακολουθει η συζητηση.
-Ρε παλιομαλακα εισαι μεθυσμενος ?
-...οοοοχιιιιιι
-να φωναξω τους μπατσους να το συζητησουμε ?
-....ναιιιιιιι
Στο πρασσινο εφυγα κ αυτος χεσμενος εστριψε στον παραδρομο.

Σε περιπτωση που σκοτωσει καποιον λιγο μετα φερω μεριδιο ευθυνης ? ναι η οχι...

Τι θα κανατε σε αυτην την περιπτωση

ziggΥ
15/08/2011, 12:46
παίρνεις το 100, δίνεις πινακίδα, κάνεις καταγγελία, και αν έχεις χρόνο και όρεξη τον ακολουθείς

sovaros_user
15/08/2011, 12:49
για την ελλαδα μιλαμε, οχι την αμερικη :lol: :lol: :lol: :lol:

vangelis 64
15/08/2011, 12:51
Δύσκολη κατάσταση,εξαρτάται από πολλά πράγματα και κυρίως από την αίσθηση που θα πάρεις για τη διάθεση τού τύπου.
Εσύ έκρινες να κάνεις έτσι και σού βγήκε.Κάποιος άλλος,με το "μαλάκα",μπορεί να έβγαζε κουμπούρι.

ziggΥ
15/08/2011, 12:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από sovaros_user
για την ελλαδα μιλαμε, οχι την αμερικη :lol: :lol: :lol: :lol:
το χω κάνει πολλές φορές.. τι να σου πω, άμα σε παίρνει πλάκωσε τον στα μπουνίδια

taisteal
15/08/2011, 12:56
τον σταματας κατεβαινεις κατω του παιρνεις τα κλειδια και τα πετας καπου πολυ μακρια.του λες και καληνυχτα και ολα good.το εχω κανει.:wave2:

sovaros_user
15/08/2011, 13:00
α το εχεις κανει, και τι εγινε ? Θα στειλουν περιπολικο απο το τμημα που απεχει 40 χιλιομετρα ?
Και αντε κ ερχονται, τι κανουν.. αλκοτεστ ?

Μια καλη ιδεα ειναι να παρεις το κλειδι κ να το πεταξεις στον υπονομο.



vangelis: δεν μπορω να περπαταω και να φοβαμαι, "αν" το ενα & "αν" το αλλο, ειναι πολυ πιθανοτερο να σου ερθει ενας τετοιος απο το αντιθετο στην στροφη και να σε κανει κιμα.

ziggΥ
15/08/2011, 13:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από sovaros_user
α το εχεις κανει, και τι εγινε ? Θα στειλουν περιπολικο απο το τμημα που απεχει 40 χιλιομετρα ?
Και αντε κ ερχονται, τι κανουν.. αλκοτεστ ?
40?? σε χωριό είσαι? εγώ όσες φορές το έκανα το τμήμα ήταν 5-10 χλμ το πολύ.. αν τον σταματήσουν κι έχεις κάνει καταγγελία νομίζω αυτόφωρο (γιατί? αν είναι αλκοτεστ δε σου κάνει :confused: )

taisteal
15/08/2011, 13:02
αυτο εννοουσα,πετας τα κλειδια καπου που δεν θα τα ξαναβρει.οταν το εκανα εγω καθοταν και με κοιτουσε.

sovaros_user
15/08/2011, 13:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από tommy dakar
αυτο εννοουσα,πετας τα κλειδια καπου που δεν θα τα ξαναβρει.οταν το εκανα εγω καθοταν και με κοιτουσε.

Πρεπει ομως να κατεβεις με προσχημα, αλλιως θα παραξενευτει που τον πλησιαζεις κ μπορει να φοβηθει :bigcry: :bigcry: :bigcry:

taisteal
15/08/2011, 13:13
το προσχημα ειναι ευκολο.τον χαιρετας και καλα σαν να τον ξερεις και μενει μαλακας,ολοι σταματουν ετσι:winka:

sovaros_user
15/08/2011, 13:15
αχαχαχαχαχαχα !

vangelis 64
15/08/2011, 13:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από sovaros_user

vangelis: δεν μπορω να περπαταω και να φοβαμαι, "αν" το ενα & "αν" το αλλο, ειναι πολυ πιθανοτερο να σου ερθει ενας τετοιος απο το αντιθετο στην στροφη και να σε κανει κιμα. Δεν εννούσα αυτό.Είπα ότι κάνεις ανάλογα με το πώς θα νιώσεις εκείνη τη στιγμή.

μού έχει τύχει,ας πούμε, να πηγαίνω με πολλά σε στροφή που ξέρω πολύ καλά και που έχω περάσει αμέτρητες φορές.Πάντα χαλαρός,με τη βεβαιότητα ότι οι συνθήκες είναι ιδανικές.

Κάποια φορά όμως δεν αισθανόμουν το ίδιο,κάτι δεν πήγαινε καλά.Έκοψα και στην έξοδο υπήρχε φορτηγό που πήγαινε με 20.
Γι' αυτό το πράγμα μιλάω:beer:

sernodas2
15/08/2011, 13:32
ειδε ο τρελος των μεθυσμένο κ φοβήθηκε

o teos
15/08/2011, 23:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από sernodas2
ειδε ο τρελος των μεθυσμένο κ φοβήθηκε


:a51: +1 κατι ξεραν αυτοι που το βγαλαν...