PDA

View Full Version : ...τερας!!!!!!!!!!



Allst@rf
16/08/2011, 14:12
http://www.newsit.gr/default.php?pname=Article&art_id=91447&catid=7


δεν μπορει να το χωρεσει το μυαλο μου οτι συνεβει τετοιο πραγμα...

CIRUS
16/08/2011, 14:32
μας γ@μησες την ψυχολογία ρε αδερφέ με την δίποδη αχιβάδα, γ@μω το σπίτι του

ziggΥ
16/08/2011, 14:38
δεν είμαστε καλά ρε.. :sad:

GIXXERAKIAS
16/08/2011, 14:38
Eλε'ι'νός εντελώς.....κρίμα για το αγγελούδι....:sad:

MG-KTiNoS
16/08/2011, 14:38
Τέτοια πράγματα συνήθως είναι αποτελέσματα ψυχασθένειας. (σχιζοφρένιας πχ )

Φυσικά σε μια χώρα που

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΑΣΦΑΛΙΣΗ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ

Δεν είναι καθόλου περίεργο ότι δε διαγνώστηκε μια τόσο σοβαρή πάθηση.

Στη Γαλλία (που έχουν σύστημα υγείας και όχι παπαριές) στους ανθρώπους αυτούς δεν επιβάλλεται ποινή φυλάκισης ή λεφτά.
Μπαίνουν σε ένα νοσοκομείο και βγαίνουν ΑΝ κάποτε γίνουν καλά. (δηλαδή σχεδόν ποτέ)
Αντίθετα με την Αμερική που 20 χρόνια μετά θα είναι έξω ή θα πάει ηλεκτρική καρέκλα.

Μη βιαστείς να απαντήσεις με τη φόρα του συναισθήματος

ΣΚΕΨΟΥ

Αν αυτός ο άνθρωπος είχε τη φροντίδα που έπρεπε (αν έπαιρνε τα φάρμακα του, αν υπήρχε ίδρυμα να τον φιλοξενήσει κλπ ) αυτό που διαβάζεις…

ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ

o teos
16/08/2011, 14:39
που να τον βαλουν κατω στη φιλακη και να τον κανουν την πιο πονεμενη κ@#*Λ@ αει σιχτηρ...
:a016: :a52: :a015: κριμα το παιδακι ελεος ρε πουστη μου....:(

gcrook
16/08/2011, 14:43
Ρε τρομπες ελεος αν θελετε να ξεσπασετε καπου, πηγαιντε καμια βολτα σε κανα βουνο και ουρλιαξτε με την ησυχια σας.Μονο καλο δεν κανετε με το να ποσταρετε τετοια σκουπιδια.Υπαρχουν και αλλοι τροποι να "νιωσετε".

o teos
16/08/2011, 17:01
Nα σου πω κατι ετσι μου βγηκε εκεινη τη στιγμη αυτο ποσταρα..αν δεν σ αρεσει μην το διαβαζεις..καθενας ειναι ελευθερος στο να εκφραζεται οπως θελει και μη μ@μ@ς το thread κραζοντας τον καθενα...αν δεν μπορεις να εκφραστεις διαφορετικα.....

παντα φιλικα...:beer:

gcrook
16/08/2011, 17:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από o teos
Nα σου πω κατι ετσι μου βγηκε εκεινη τη στιγμη αυτο ποσταρα..αν δεν σ αρεσει μην το διαβαζεις..καθενας ειναι ελευθερος στο να εκφραζεται οπως θελει και μη μ@μ@ς το thread κραζοντας τον καθενα...αν δεν μπορεις να εκφραστεις διαφορετικα.....

παντα φιλικα...:beer:

Ζητω συγνωμη.Την επομενη φορα θα εκφραστω και εγω πολιτισμενα σαν εσας.

SoulGR
17/08/2011, 17:27
κριμα το παιδακι..το τι θα τον κανουν λιγη σημασια εχει...

menelaos46
17/08/2011, 17:41
Τέτοια πράγματα συνήθως είναι αποτελέσματα ψυχασθένειας. (σχιζοφρένιας πχ ) Φυσικά σε μια χώρα που ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΑΣΦΑΛΙΣΗ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ Δεν είναι καθόλου περίεργο ότι δε διαγνώστηκε μια τόσο σοβαρή πάθηση. Στη Γαλλία (που έχουν σύστημα υγείας και όχι παπαριές) στους ανθρώπους αυτούς δεν επιβάλλεται ποινή φυλάκισης ή λεφτά. Μπαίνουν σε ένα νοσοκομείο και βγαίνουν ΑΝ κάποτε γίνουν καλά. (δηλαδή σχεδόν ποτέ) Αντίθετα με την Αμερική που 20 χρόνια μετά θα είναι έξω ή θα πάει ηλεκτρική καρέκλα. Μη βιαστείς να απαντήσεις με τη φόρα του συναισθήματος ΣΚΕΨΟΥ Αν αυτός ο άνθρωπος είχε τη φροντίδα που έπρεπε (αν έπαιρνε τα φάρμακα του, αν υπήρχε ίδρυμα να τον φιλοξενήσει κλπ ) αυτό που διαβάζεις… ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ

Γιατρός???

MG-KTiNoS
17/08/2011, 18:45
φαρμακοποιός

menos
17/08/2011, 19:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Ρε τρομπες ελεος αν θελετε να ξεσπασετε καπου, πηγαιντε καμια βολτα σε κανα βουνο και ουρλιαξτε με την ησυχια σας.Μονο καλο δεν κανετε με το να ποσταρετε τετοια σκουπιδια.Υπαρχουν και αλλοι τροποι να "νιωσετε".
+1000 :mad:

Xrated
18/08/2011, 02:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από MG-KTiNoS
Τέτοια πράγματα συνήθως είναι αποτελέσματα ψυχασθένειας. (σχιζοφρένιας πχ )

Φυσικά σε μια χώρα που

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΑΣΦΑΛΙΣΗ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ

Δεν είναι καθόλου περίεργο ότι δε διαγνώστηκε μια τόσο σοβαρή πάθηση.

Στη Γαλλία (που έχουν σύστημα υγείας και όχι παπαριές) στους ανθρώπους αυτούς δεν επιβάλλεται ποινή φυλάκισης ή λεφτά.
Μπαίνουν σε ένα νοσοκομείο και βγαίνουν ΑΝ κάποτε γίνουν καλά. (δηλαδή σχεδόν ποτέ)
Αντίθετα με την Αμερική που 20 χρόνια μετά θα είναι έξω ή θα πάει ηλεκτρική καρέκλα.

Μη βιαστείς να απαντήσεις με τη φόρα του συναισθήματος

ΣΚΕΨΟΥ

Αν αυτός ο άνθρωπος είχε τη φροντίδα που έπρεπε (αν έπαιρνε τα φάρμακα του, αν υπήρχε ίδρυμα να τον φιλοξενήσει κλπ ) αυτό που διαβάζεις…

ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ
:beer:

koulis25
18/08/2011, 08:05
Συμφωνώ με τον gcrook. Έχω βαρεθεί να διαβάζω ειδήσεις και μετά από κάτω καμμιά 50αριά σχόλια-ευχές του στυλ "Πω πω τον κάφρο! Να του καεί το video! Να σαπίσει στη φυλακή! Να του κόψουν το πουλί του! Να του πέσουν τα μαλλιά! Τι έκανε το τέρας!".
Όλοι έχουμε κρίση, καταλαβαίνουμε τι διαβάζουμε και βγάζουμε τα δικά μας συμπεράσματα. Δε χρειαζεται ούτε να "επιδεικνύουμε" την ευαισθησία μας, ούτε να διαβάζουμε γι' αυτήν που χαρακτηρίζει τους άλλους και τη δηλώνουν. Το ότι δεν τον καταρριέμαι δε με κάνει λιγότερο ευαίσθητο από εσάς!