PDA

View Full Version : service και αναβάθμιση αναρτήσεων - που;



ποπαϋ
20/08/2011, 13:57
μιας και ήρθε ο καιρός για αλλαγή λαδιών στο μπροστινό (Κ6 1000) σκέφτομαι να του κάνω και μια αναβαθμισούλα.

γνωρίζεται κάποιο μαγαζί στην Αθήνα;

jpag
20/08/2011, 13:59
http://www.k-shock.gr/

catmaster
20/08/2011, 17:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από ποπαϋ
μιας και ήρθε ο καιρός για αλλαγή λαδιών στο μπροστινό (Κ6 1000) σκέφτομαι να του κάνω και μια αναβαθμισούλα.

γνωρίζεται κάποιο μαγαζί στην Αθήνα;

αν μιλάς απλά για αλλαγή λαδιών-ελατηρίων οποιοσδήποτε καλός μηχανικός μπορεί να την κάνει ...

προσοχή μόνο στο σωστό ιξώδες και την σωστή ποσότητα ... μην παίξεις με πολύ χοντρά λάδια και ας σου λένε το αντίθετο


:wave2:

Gi_4ce
20/08/2011, 18:53
Θες να το σκληρύνεις?

Πάχυνε η Όλιβ?

marios8
20/08/2011, 19:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από jpag
http://www.k-shock.gr/


+1

ποπαϋ
20/08/2011, 20:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από catmaster
αν μιλάς απλά για αλλαγή λαδιών-ελατηρίων οποιοσδήποτε καλός μηχανικός μπορεί να την κάνει ...

προσοχή μόνο στο σωστό ιξώδες και την σωστή ποσότητα ... μην παίξεις με πολύ χοντρά λάδια και ας σου λένε το αντίθετο


:wave2:


όχι μόνο αλλαγή λαδιών αλλά και revalving.
δεν ξέρω τι ιξώδες θα βάλω, ακόμα...
ελατήρια θα κρατήσω τα ίδια μιας και ζυγίζω (με τον εξοπλισμό) όχι παραπάνω απο 87kg.


@Gi_4ce η πουτ@ν@ η όλιβ το 'σκασε με το Βρούτο και το σουζούκι έγινε μονόσελο και πνίγω τον πόνο μου στις πίστες. Αφού δεν μου τα τρώνε οι γκόμενες τα "χώνω" στις μηχανές !

sernodas2
20/08/2011, 22:16
@Gi_4ce η πουτ@ν@ η όλιβ το 'σκασε με το Βρούτο και το σουζούκι έγινε μονόσελο και πνίγω τον πόνο μου στις πίστες. Αφού δεν μου τα τρώνε οι γκόμενες τα "χώνω" στις μηχανές ! [/B][/QUOTE]






:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


ετσι!!!!!!!!!!!!

σωστός!!!!

sv9cvk
20/08/2011, 22:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από ποπαϋ
όχι μόνο αλλαγή λαδιών αλλά και revalving.
δεν ξέρω τι ιξώδες θα βάλω, ακόμα...
ελατήρια θα κρατήσω τα ίδια μιας και ζυγίζω (με τον εξοπλισμό) όχι παραπάνω απο 87kg.


@Gi_4ce η πουτ@ν@ η όλιβ το 'σκασε με το Βρούτο και το σουζούκι έγινε μονόσελο και πνίγω τον πόνο μου στις πίστες. Αφού δεν μου τα τρώνε οι γκόμενες τα "χώνω" στις μηχανές !

Βρε συ να σου κανω προξενιο την ανηψα μου .....:winka:
k-shock με κλειστα ματια....(καλα μην τα κλεισεις τελειως ,να τα κλεισεις οταν ειναι να δεις την ανηψα...:D :cry: )