PDA

View Full Version : Zorroδιαμαχες



Tigas
26/08/2005, 12:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
αυτο ειναι κακο????? :a21: :a24: :a21:

το πρωτο R1 ηταν ερωτας για τους περισσοτερους της γενιας μου....

καλα τα λεω εγω οτι δε πανε καλα οι Hondaκιδες...:a28: :a28: :a28:

ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΩΡΑΙΟ.
ΤΑ SS ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΣΥΓΧΡΟΝΟ LOOK ΟΧΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ RECYCLE ΠΑΛΙΑ ΜΟΝΤΕΛΑ, ΑΝ ΚΑΙ ΣΟΥ ΛΕΩ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ Η YAMAHA ΤΕΤΟΙΑ ΜΠΟΡΟΥΧΑ, ΣΥΝΗΘΩΣ ΒΓΑΖΕΙ ΟΜΟΡΦΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ.

idi
26/08/2005, 12:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
ΟΧΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ RECYCLE ΠΑΛΙΑ ΜΟΝΤΕΛΑ

ΜΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΓΡΑΜΕΝΟ ΜΕ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΣΤΟ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΤΗΣ HONDA

RECYCLE OLD MALAKIES ME NEA BUDGES

ΜΟΥΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑ

The Pig
26/08/2005, 12:29
Did i hear you say... FMX???

Tigas
26/08/2005, 12:32
KLE,KLR

MΗΠΩΣ ΘΕΣ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ :evil:

idi
26/08/2005, 12:34
VFR
XX
HORNET
TRANSALP

ΘΕΣ ΝΑ ΠΩ ΚΙ'ΑΛΛΑ?

Tigas
26/08/2005, 12:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
VFR
XX
HORNET
TRANSALP

ΘΕΣ ΝΑ ΠΩ ΚΙ'ΑΛΛΑ?

ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ Η HONDA ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ KAWASAKI ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΝΕΟ ΜΟΝΤΕΛΟ, ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΜΟΝΤΕΛΑ ΚΑΙ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΟΧΙ 14 ΟΠΩΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΓΡΑΨΑ.

hornet
26/08/2005, 13:09
καλα γιωργο η μπαλα στα μνηματα!!!!

Πες μου την τεχνολογια που εχει το Ζ που λες !!

Τι κανανε στη kawasaki δηλαδη με το Ζ..πηρανε το ΖΧ9 μοτερ του 2000 (και αν ειναι του 2000) μαζι με το σκελετο βαλανε ενα ντεποζιτο ενα πολυοργανο και το κανανε μηχανακι....που ειναι δηλαδη το νεο μηχανακι μας τα χετε κανει πλανητες ...τεχνολογια και νεα μηχανακια...πες μου τη διαφορα εχουν τα πραγματα που φοραει το Ζ και δεν εχει ενα ΖΧ9 του 2000;;;;;

Αλλα ονομασε τα μιλαμε για τεχνολογια ετσι οχι αλλαξαμε τη βιδα απο 8 σε 10

και ελα μετα να σου πω εγω για το vfr η μηπως θες να μιλησω για cbr1000rr να γελασουνε και οι κοτες μαζι σας (dual stage injection κ.α)

DUKASII
26/08/2005, 13:12
...:a8: :a017:




.............:a014: :a014:

idi
26/08/2005, 13:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
καλα γιωργο η μπαλα στα μνηματα!!!!

Πες μου την τεχνολογια που εχει το Ζ που λες !!

Τι κανανε στη kawasaki δηλαδη με το Ζ..πηρανε το ΖΧ9 μοτερ του 2000 (και αν ειναι του 2000) μαζι με το σκελετο βαλανε ενα ντεποζιτο ενα πολυοργανο και το κανανε μηχανακι....που ειναι δηλαδη το νεο μηχανακι μας τα χετε κανει πλανητες ...τεχνολογια και νεα μηχανακια...πες μου τη διαφορα εχουν τα πραγματα που φοραει το Ζ και δεν εχει ενα ΖΧ9 του 2000;;;;;

Αλλα ονομασε τα μιλαμε για τεχνολογια ετσι οχι αλλαξαμε τη βιδα απο 8 σε 10

και ελα μετα να σου πω εγω για το vfr η μηπως θες να μιλησω για cbr1000rr να γελασουνε και οι κοτες μαζι σας (dual stage injection κ.α)

hellooooooo

1.πηρανε το μοτερ του ΖΧ9, το κανανε 953 απο 900, του αλλαγανε διαδρομες και εμβολα, του αλλαξανε εκεντροφορους, ΤΟΥ ΒΑΛΑΝΕ ΙΝJECTION, αρχισανε απο το 0 το πλαισιο ..... Μονο το ψαλιδι και την ουρα πηρανε ετοιμα απο το ΖΧ6 ....

και φτιαξανε το πρωτο γιαπονεζικο euro style street fighter

καλα το ξερω οτι εχει τεχνολογια η Honda...

εχει μοτερ 750cc, V4, v-tech
ΚΑΙ ΒΓΑΖΕΙ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΑΛΟΓΑ+ΡΟΠΗ ΑΠΟ ΤΣΑΜΠΑΤΖΙΔΙΚΟ Ζ750 :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

idi
26/08/2005, 13:20
...αλλα ειναι αξιοπιστο

μουχαχαχαχαχ
αχ
αχ
αχ
α
χα
χα
χ
αχ
αχ
αχ
α
χ

:a5: :a25: :a25: :a25: :a25: :a30: :a30: :a01: :a01: :a019: :a022: :a022: :a022: :a36: :a48:

Tigas
26/08/2005, 13:23
ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΦΡΕΝΑ ΚΑΙ ΦΡΕΝΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΛΑΜΠΑΔΙΑΖΟΥΜΕ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ


ΕΙΠΕΣ ΚΑΤΙ :smokin: :wave2:

hornet
26/08/2005, 13:29
ενω η kawasaki πηρε το 900 του κανε ρεκτιφιε σε 953 και μπηκε στη κορυφη της τεχνολογιας....οτι καναμε με τα παπια τα το 1980...οι λεγομενες σκατοκατοσταρες!!!!
εξου και οταν βγαινετε στην εθνικη ψαχνετε στο 90 για βενζινη γιατι καει τα σκατα του οταν δεν βγαζει φλογες οποτε θεωρειται πλεον πυραυλοκινητο

Αρε kawa-nasa!!!!!


που σαι το VFR ειναι 800 και το να βαζεις και να βγαζεις βαλβιδες δεν σου δινει παραπανω αλογα αλλα ποιο γεματες μεσαιες στα χαμηλα καλυτερη αποδοση λιγοτερη καταναλωση..αλλα για το τζαμπατζιδικο 750 αυτα ειναι ψηλα γραματα αυτα ...βενζινη καταναλωση καυσαερια αυτα ειναι ψηλα γραμματα δεν τα χρειαζεστε εσεις...παλι καλα που υπαρχουν και οι αλλες εταιριες γιατι αν περιμενε απο τη kawasaki θα ειμασταν ακομα σε υπερκυβισμενα gpz και σκελετους απο samurai!!


χαχαχα...το vfr δεν σχεδιαστηκε για να βγαζει 140 αλογα απο 800 κυβικα και δεν ειναι ο σκοπος του αυτος...αλλα που εσεις εκει Ζ και ξερο μυαλο

hornet
26/08/2005, 13:33
να μην μιλησω καλυτερα στα ποσα λεφτα εχετε ριξει σε διαφορα αξεσουαρ και περιφερειακα για να τα κανετε μηχανακια...εξατμισεις powercommanders-σωληνακια μεχρι και μανετες αλλαζετε...δεν αλλαζετε μια και καλη και μηχανη να γλυτωσετε!!!


Χαχαχαχχα

idi
26/08/2005, 13:33
:a1: :a1: :a1: :a1: :a1: :a1: :a1: :a022: :a022: :a022: :a49: :a49: :a49:

dodos_1
26/08/2005, 14:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ Η HONDA ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ KAWASAKI ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΝΕΟ ΜΟΝΤΕΛΟ, ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΜΟΝΤΕΛΑ ΚΑΙ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΟΧΙ 14 ΟΠΩΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΓΡΑΨΑ.
Γι'αυτό το Transalp έχει ακόμα αναλογικό χιλιομετρητή;;;:wave2: :rotflmao: :wave2: :rotflmao: :wave2:

V-TEC
26/08/2005, 14:30
Γι'αυτό το Transalp έχει ακόμα αναλογικό χιλιομετρητή;;;

να υποθέσω δεν είχες καλύτερο παράδειγμα να βρείς ,
και αμόλυσες το παραπάνω,ε ?

Tigas
26/08/2005, 14:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από dodos_1
Γι'αυτό το Transalp έχει ακόμα αναλογικό χιλιομετρητή;;;:wave2: :rotflmao: :wave2: :rotflmao: :wave2:

falco 1000 ΣΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙ ΚΑΤΙ, ΕΚΤΟΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΑΝΑΛΟΓΙΚΑ, ΤΟ ΠΡΟΣΠΕΡΝΑΜΕ ΑΥΤΟ, ΤΟ ΠΙΣΩ ΑΜΟΡΤΙΣΕΡ ΕΝ ΕΤΗ 2005 ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΧΟΥΝ ΒΑΛΕΙ ΜΠΟΥΚΑΛΑ ΑΖΩΤΟΥ ΣΤΟ ΑΜΟΡΤΙΣΕΡ ΚΑΙ ΜΙΛΑΤΕ ΓΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ.
Η APRILIA ΕΝΑ ΜΟΤΕΡ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΠΟΥΤΑΝΑ ΤΟΥ ΜΑΓΑΖΙΟΥ, ΑΣ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΙ Η ΑΠΡΙΛΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ ΜΟΤΕΡ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ, ΟΧΙ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΤΗΣ Η ROTAX ΤΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΖΕΙ. :wave2:

dodos_1
26/08/2005, 14:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
falco 1000 ΣΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙ ΚΑΤΙ, ΕΚΤΟΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΑΝΑΛΟΓΙΚΑ, ΤΟ ΠΡΟΣΠΕΡΝΑΜΕ ΑΥΤΟ, ΤΟ ΠΙΣΩ ΑΜΟΡΤΙΣΕΡ ΕΝ ΕΤΗ 2005 ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΧΟΥΝ ΒΑΛΕΙ ΜΠΟΥΚΑΛΑ ΑΖΩΤΟΥ ΣΤΟ ΑΜΟΡΤΙΣΕΡ ΚΑΙ ΜΙΛΑΤΕ ΓΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ.
Η APRILIA ΕΝΑ ΜΟΤΕΡ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΠΟΥΤΑΝΑ ΤΟΥ ΜΑΓΑΖΙΟΥ, ΑΣ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΙ Η ΑΠΡΙΛΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ ΜΟΤΕΡ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ, ΟΧΙ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΤΗΣ Η ROTAX ΤΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΖΕΙ. :wave2:
έχεις δίκιο για τα παραπάνω αλλά το FMX φοράει τον κινητήρα του DOMINATOR και όργανα από....MOUNTAIN BIKE;;;:wave2: :wave2:

dodos_1
26/08/2005, 14:50
Για να πω την αλήθεια ζήτησα άφεση αμαρτιών από το cbrάκι μου όταν το έδωσα!!!...πάντα μεσα στη καρδιά μου! :bawl:

Tigas
26/08/2005, 14:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από dodos_1
έχεις δίκιο για τα παραπάνω αλλά το FMX φοράει τον κινητήρα του DOMINATOR και όργανα από....MOUNTAIN BIKE;;;:wave2: :wave2:

ΑΣΧΕΤΟ ΑΥΤΟ, ΜΗΝ ΚΡΙΝΕΤΕ ΜΙΑ ΜΑΡΚΑ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΟΤΑΝ ΑΥΤΗ Η ΜΑΡΚΑ ΠΟΥ ΠΡΟΤΙΜΑΤΕ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΩΤΕΡΗ ΣΕ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ.

ΤΟ FMX EINAI ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΠΟΥ ΑΠΕΥΘΥΝΕΤΑΙ ΣΕ ΝΕΑ ΠΑΙΔΙΑ ΝΕΟΥΣ ΟΔΗΓΟΥΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ SM ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΤΕΡ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΑΔΥΝΑΤΟ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ DOMINATOR, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΠΟΥ ΘΑ ΣΥΓΚΙΝΙΣΕΙ ΕΜΕΝΑ Η ΕΣΕΝΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΤΟ ΓΚΑΖΙ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΑΛΛΑ ΘΑ ΧΑΡΙΣΕΙ ΟΜΟΡΦΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΣΤΟ ΝΕΟ ΟΔΗΓΟ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΑΠΕΥΘΥΝΕΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΝΟΡΜΑΛ ΠΕΡΙΦΕΡΙΑΚΑ ΤΑ ΕΒΑΛΕ ΓΙΑ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΧΑΜΗΛΑ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ.
ΜΕ 6500ε ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΣΑΝ ΑΥΤΟ.

17inchwheeler
26/08/2005, 14:56
falco 1000 ΣΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙ ΚΑΤΙ, ΕΚΤΟΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΑΝΑΛΟΓΙΚΑ, ΤΟ ΠΡΟΣΠΕΡΝΑΜΕ ΑΥΤΟ, ΤΟ ΠΙΣΩ ΑΜΟΡΤΙΣΕΡ ΕΝ ΕΤΗ 2005 ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΧΟΥΝ ΒΑΛΕΙ ΜΠΟΥΚΑΛΑ ΑΖΩΤΟΥ ΣΤΟ ΑΜΟΡΤΙΣΕΡ ΚΑΙ ΜΙΛΑΤΕ ΓΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ.

Σοβαρο επιχειρημα απο σοβαρο ανθρωπο
Αν θες μπουκαλια,τραβα στο περιπτερο
Το V2-1000 της Honda,ποσα μοντελα το φορανε ξερεις ?

Ξεκολλατε λιγο,αν εκαναν το Ζ(π.χ.) απο το μηδεν θα κοστιζε +2κ ευρω
Τα παντα γινονται με γνωμονα το χαμηλο κοστος παραγωγης
Κοινα ανταλλακτικα=χαμηλο κοστος

hornet
26/08/2005, 14:59
ρε σεις τα οργανα κανουν τη μοτοσυκλεττα...τι και αν εχει αναλογικα η ψηφιακα και λοιπα...το ιnnova εχει πληρως ηλεκτρονικα οργανα το κανει καλυτερη μοτοσυκλεττα απο το TA.

Τι ασχετα επιχειρηματα ειναι αυτα ρε γαμωτο μου

Το εβγαλαν για να ειναι φτηνο και στη τελικη οκ τα οργανα ειναι οντως ηλιθια...ε και τι εγινε δηλαδη και το χτ600 του καποτε εβγαλαν το στροφομετρο και αφησαν μονο το κοντερ εκανε το μηχανακι λιγοτερο εμπορικο η την yamaha εταιρια του κωλου.

620
26/08/2005, 14:59
Mou aresei na blepw tetoies diamaxes :a014: :a014:
Einai san na tsakononte 2 paidakia pios exei to kalytero podilataki.:rotflmao: :rotflmao:

hornet
26/08/2005, 15:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από 17inchwheeler
Σοβαρο επιχειρημα απο σοβαρο ανθρωπο
Αν θες μπουκαλια,τραβα στο περιπτερο
Το V2-1000 της Honda,ποσα μοντελα το φορανε ξερεις ?

Ξεκολλατε λιγο,αν εκαναν το Ζ(π.χ.) απο το μηδεν θα κοστιζε +2κ ευρω
Τα παντα γινονται με γνωμονα το χαμηλο κοστος παραγωγης
Κοινα ανταλλακτικα=χαμηλο κοστος

σωστο αλλα δεν μπορουμε να λεμε και οτι θεμε εδω μεσα...εχω κουραστει να διαβαζω ασχετα πραγματα...ο V2 της honda ειναι στα VTR,Varadero ας πουμε
Ο V2 της suzuki σε TLR,SV,DL κλπ κλπ!

Δεν λεει κατι αυτο η τεχνολογια μιας εταιριας δεν αντικατοπτριζεται με το αν απο μοντελο σε μοντελο αλλαζει τα παντα αλλα στο ποσο εξελισει και ποσο παει μπροστα τη τεχνολογια των μοτοσυκλεττων και για το ποσο τολμα να κανει μετα αυτα τα βηματα προσιτα στο μεσο καταναλωτη (οδηγο)

Ουδεποτε υποστηριξα οτι θα επρεπε το Ζ να ειναι σχεδιασμενο απο το μηδεν αλλα δεν δεχομαι ομως οτι το Ζ ειναι κορυφη της μοτοσυκλετιστικης τεχνολογιας και το VFR ενα παλιο σχεδιο μιας και ειναι μια απο της πλατφορμες δοκιμων της honda σε περιεργες τεχνολογικες αποψεις της εταιριας.

hornet
26/08/2005, 15:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από 620
Mou aresei na blepw tetoies diamaxes :a014: :a014:
Einai san na tsakononte 2 paidakia pios exei to kalytero podilataki.:rotflmao: :rotflmao:


Χαχαχα 620 ας μην μιλας εσυ για ποδηλατα... καλυτερα

idi
26/08/2005, 15:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
σωστο αλλα δεν μπορουμε να λεμε και οτι θεμε εδω μεσα...εχω κουραστει να διαβαζω ασχετα πραγματα...ο V2 της honda ειναι στα VTR,Varadero ας πουμε
Ο V2 της suzuki σε TLR,SV,DL κλπ κλπ!

Δεν λεει κατι αυτο η τεχνολογια μιας εταιριας δεν αντικατοπτριζεται με το αν απο μοντελο σε μοντελο αλλαζει τα παντα αλλα στο ποσο εξελισει και ποσο παει μπροστα τη τεχνολογια των μοτοσυκλεττων και για το ποσο τολμα να κανει μετα αυτα τα βηματα προσιτα στο μεσο καταναλωτη (οδηγο)

Ουδεποτε υποστηριξα οτι θα επρεπε το Ζ να ειναι σχεδιασμενο απο το μηδεν αλλα δεν δεχομαι ομως οτι το Ζ ειναι κορυφη της μοτοσυκλετιστικης τεχνολογιας και το VFR ενα παλιο σχεδιο μιας και ειναι μια απο της πλατφορμες δοκιμων της honda σε περιεργες τεχνολογικες αποψεις της εταιριας.

Δε μας ενδιαφέρει η αποψη σου!

Ουτε του Τιγκα, sniper κτλ....
:a25: :a25: :a25: :a01: :a01: :a30: :a30: :a30: :a34: :a34: :a34: :a44: :a48: :a48: :a48:

hornet
26/08/2005, 15:11
χαχαχα τυπικη απαντηση !!!

Δεν εχουμε τι να πουμε και γεμιζουμε το τοπο με smilies


ουρε ζορρο!!!

620
26/08/2005, 15:17
Nai ontos den milaw gia podilata milaw gia mixanes (ducati).Otan milaw gia podilatakia enow tous samurai,ninja,rizi kai ta sxetika :wave2:

dodos_1
26/08/2005, 16:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
ρε σεις τα οργανα κανουν τη μοτοσυκλεττα...τι και αν εχει αναλογικα η ψηφιακα και λοιπα...το ιnnova εχει πληρως ηλεκτρονικα οργανα το κανει καλυτερη μοτοσυκλεττα απο το TA.

Τι ασχετα επιχειρηματα ειναι αυτα ρε γαμωτο μου

Το εβγαλαν για να ειναι φτηνο και στη τελικη οκ τα οργανα ειναι οντως ηλιθια...ε και τι εγινε δηλαδη και το χτ600 του καποτε εβγαλαν το στροφομετρο και αφησαν μονο το κοντερ εκανε το μηχανακι λιγοτερο εμπορικο η την yamaha εταιρια του κωλου.
Οπότε το αποτέλεσμα είναι ότι όλες οι εταιρείες έχουν εξισορροπήσει λίγο πολύ τη ποιότητα τους,την αξιόπιστία τους και την καινοτομία τους...Αρα οι διαμάχες γίνονται στα πλαίσια του χιούμορ:winka: γι'αυτό μην αρπάζεσαι με τα άσχετα επιχειρήματα:winka: :beer: :D

Dexter
26/08/2005, 16:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet



χαχαχα...το vfr δεν σχεδιαστηκε για να βγαζει 140 αλογα απο 800 κυβικα και δεν ειναι ο σκοπος του αυτος...αλλα που εσεις εκει Ζ και ξερο μυαλο


..οταν ομως χρειαστηκε , εβγαλε απο 750 τρελλα αλογα και πηρε και το SBK ετσι για να περναει η ωρα (βλεπε φυσικα RC45)...

idi
26/08/2005, 16:16
γιαυτο παρε και εσυ ενα αγωνιστικο rc... να μας βαλεις τα γυαλια

Μπορεις!!!! :a24: :a24: :a21: :a21: :a21: :a06: :a48: :a48: :a48: :a2: :a2: :a2: :a12:

adam_tsouk
26/08/2005, 18:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από dodos_1
Γι'αυτό το Transalp έχει ακόμα αναλογικό χιλιομετρητή;;;:wave2: :rotflmao: :wave2: :rotflmao: :wave2:


:rotflmao: :rotflmao:


και το FMX, τρελό όργανο σου λέει!!!!!



:rotflmao: :rotflmao:

Lazio
26/08/2005, 19:14
Και η αποψη μου για τα χοντα θα ελεγα οτι ειναι η εξης:


















ΑΧΧΧΧΧΧΧΧ ΞΕΛΑΦΡΩΣΑΑΑΑΑΑαα :p :p :p :p


22332

Transalper_696
26/08/2005, 23:08
Να ρωτησω και γω κατι ρε παιδια μιας και ειμαι ασχετος ?????
Πειτε μια αλλη μαρκα που ειχε βγαλει αξιοπιστο V 2 μηχανακι το 1986 ( απο τοτε βγαινει το Transalp ( πιο παλια εβγαινε
XLV 750 με διαφορικο ) που να πουλαει ακομα και να κυκλοφοραει ακομα ???
Για χιλιομετρα ( για τον αναλογικο χιλιομετρητη δεν το συζηταω γιατι πριν το αφρικα ποιο αλλο ειχε τοσσα καλουδια πανω του ? )στο κοντερ παλι μην μιλησω...
Παντα για V 2 μιλαμε ετσι .
Οσο για 750 V με πολλα αλογα το RVF θυμιζει τιποτα σε κανεναν ????
Μπααααααααααααα.
Περιμενω απαντησεις παντως μιας και οι γνωσεις μου ειναι πολυ λιγες επι του θεματος .
:beer: :beer:

adam_tsouk
28/08/2005, 22:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από 620
Nai ontos den milaw gia podilata milaw gia mixanes (ducati).Otan milaw gia podilatakia enow tous samurai,ninja,rizi kai ta sxetika :wave2:

εσ'υ πριν από λίγο καιρό μας έλεγες για αν είναι ακλό το multi 620 κτλ τκλ και ξαφνικά έμαθες τα πάντα γύρω από τα ducati, σε χάνουν τα tdm... σιγά ρε φίλε....

άμα είσαι τόσο γρήγορος έλα καμιά φορά καμιά βολτίτσα μαζί μας να δούμε πόσο τα πιστεύεις όλα αυτά.
Άντε γιατί αμς έχεις ζαλίσει με τη καφετιέρα σου.


Α! και για να μην νομίζεις......... εγώ δεν κάνω κόντρες! (όχι το λέω γιοα να μην νομίζετε ότι το παίζω γρήγορος) :cool: