PDA

View Full Version : Παει κ αυτο...



sovaros_user
22/08/2011, 02:20
Κανταιφης (http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=365456&cid=5)


Θα βαλει τελος στη ζωη του η θα χαζευουμε το βιντεακι της τιμωριας ?



Εκει βεβαια δεν ειναι ελληνες να καταδικαζουν τους δικτατορες σε "θανατο" και καλοπεραση σε ενα κελι με ανεσεις... :winka:

MitsosNaked
22/08/2011, 09:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από sovaros_user


Εκει βεβαια δεν ειναι ελληνες να καταδικαζουν τους δικτατορες σε "θανατο" και καλοπεραση σε ενα κελι με ανεσεις... :winka:

Εντελώς άστοχη σύγκριση......:rolleyes:

Πάρ'αυτά, ακόμα δέν ξέρει κανείς τί 'καπνό φουμάρουν' οι αντάρτες. Είναι πολύ νωρίς για να κρίνει κανείς το πώς θα εξελιχθεί η κατάσταση στη Λιβύη.

guzzistas
22/08/2011, 09:23
Τα κατάφεραν πάλι οι Αμερικλάνοι να βάλουν χέρι σε άλλη μια πετρελαιοπαραγωγό χώρα της γειτονιάς μας και μάλιστα με την συγκατάθεση όλων των υπόλοιπων "πολιτισμένων" και "δημοκρατικών" χωρών-συμμάχων....

Τώρα θα χορτάσουν επιτέλους και οι Λίβυοι, ελευθερία και δημοκρατία.... Σαν τους Ιρακινούς....

Ζεύκας
22/08/2011, 09:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από guzzistas
Τα κατάφεραν πάλι οι Αμερικλάνοι να βάλουν χέρι σε άλλη μια πετρελαιοπαραγωγό χώρα της γειτονιάς μας και μάλιστα με την συγκατάθεση όλων των υπόλοιπων "πολιτισμένων" και "δημοκρατικών" χωρών-συμμάχων....

Τώρα θα χορτάσουν επιτέλους και οι Λίβυοι, ελευθερία και δημοκρατία.... Σαν τους Ιρακινούς....

άλλο Ιράκ άλλο Λιβύη

sovaros_user
22/08/2011, 09:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από MitsosNaked
Εντελώς άστοχη σύγκριση......:rolleyes:




Ημουν σιγουρος οτι καποιος θα το πει αυτο, αν θελεις γραψε καμια... διαφορα ετσι να χουμε να λεμε.

Κ οι δυο δικτατορες :)

MitsosNaked
22/08/2011, 10:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από guzzistas
Τα κατάφεραν πάλι οι Αμερικλάνοι να βάλουν χέρι σε άλλη μια πετρελαιοπαραγωγό χώρα της γειτονιάς μας και μάλιστα με την συγκατάθεση όλων των υπόλοιπων "πολιτισμένων" και "δημοκρατικών" χωρών-συμμάχων....


Μάλλον το αντίστροφο απο αυτό που λές έγινε.....:winka:

Επίσης μήν ξεχνάμε πως παρά τους διάφορους 'θεατρινισμούς' του, ο Καντάφι είχε πολλά πάρε δώσε με δυτικά συμφέροντα..... Να είσαι σίγουρος πως όλοι αυτοί ανησυχούν πολύ περισσότερο απο σένα για το τί θα γίνει στην πορεία και όχι μόνο όσον αφορά τα πετρέλαια(π.χ ενδεχόμενη άνοδος ακραίου Ισλαμισμού, τρομοκρατίας, μετανάστευση κλπ κλπ)

@sovaros_user
Πλάκα κάνεις έτσι;:lol:

Cpt. Haddock
22/08/2011, 10:33
Εγω περιμένω το ΚΚΕ να κάνει διαδηλωση κατα του ιμπεριαλισμού :smokin:

gixxerpap
22/08/2011, 11:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Εγω περιμένω το ΚΚΕ να κάνει διαδηλωση κατα του ιμπεριαλισμού :smokin:

και γω περιμένω να βγάλεις απο το άβαταρ σου, το σημείο που μου κόπηκε η ντίζα του ΤΑ...:smokin:

Cpt. Haddock
22/08/2011, 17:33
Ωχ, ναι ! :lol:

daz
22/08/2011, 18:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
και γω περιμένω να βγάλεις απο το άβαταρ σου, το σημείο που μου κόπηκε η ντίζα του ΤΑ...:smokin:

:lol: :lol: