PDA

View Full Version : Μου αρέσει η αδέκαστη αμεροληψία ορισμένων...



koulis25
23/08/2011, 13:02
... από τους διαχειριστές του forum που ενώ κρατούν ένα απόλυτο, κριτικό (με την κακή έννοια), ειρωνικό και περιπαικτικό ύφος απέναντι σε όλα, μόλις κάποιος διαφωνήσει μαζί τους και μάλιστα τολμήσει να απαντήσει με το ίδιο ύφος, τότε το θεματάκι το παίρνει ο χείμαρρος για τον απόπατο! Όπως πάω στοίχημα ότι θα πάρει κι αυτό μέχρι να επιστρέψω το απόγευμα. Παραδείγματα; Πολλά! Οι ίδιοι γνωστοί (σε όλους)- άγνωστοι (θα ήθελαν) πιστεύουν ότι έχουν το αλάθητο του πάπα και ότι τον βαστάνε απ' τα @@, αλλά μου κάνει εντύπωση η παντελής ελλειψη στοιχειώδους τήρησης των προσχημάτων.
Θυμάμαι ένα θέμα που άνοιξε κάποιος αρχάριος που ρωτούσε σε ποια χρονική χρονική στιγμή θα πρέπει να γίνονται οι αλλαγές των ταχυτήτων! Το θέμα έφτασε τις 3-4 σελίδες, γεμάτες με περιπαικτικά σχόλια τους είδους, άσε τα μηχανάκια, πιάσε καλύτερα το πλέξιμο, γίνε κομμώτρια και λοιπές καφρίλες που περισσεύουν εδώ μέσα και δεν υπήρχε καμμία πρόθεση το θέμα να σβηστεί. Μόλις απάντησα σοβαρά και περιγραφικά, ακριβώς στην ερώτηση που έκανε το παληκάρι, που μπορεί να ήταν ένας έφηβος και η ερώτησή του να ήταν εύλογη, καθώς κανένα από τα δίποδα που λύνουν και δένουν εδώ μέσα δε βγήκε απ' την κοιλιά της μάνας του με endo, τότε το θεματάκι εξαφανίστηκε. Τι να πω. Μπράβο, εύγε στους διαχειριστές με την κρίση του γκαυλοπιτσιρικά που όπως είπε πρόσφατα ένα παληκάρι καλά θα ήταν πρωτίστως να βρουν καμμιά κοπέλα να σκοράρουν και μετά να έρθουν να το παίξουν γκουρού επί παντός επιστητού.
Άντε γεια.

OldMan
23/08/2011, 13:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από koulis25
.Θυμάμαι ένα θέμα που άνοιξε κάποιος αρχάριος που ρωτούσε σε ποια χρονική χρονική στιγμή θα πρέπει να γίνονται οι αλλαγές των ταχυτήτων!
Και έπρεπε να κάνεις 2 μήνες διακοπές κια μπανάκια για να θυμηθείς να εξοργιστείς τώρα ..??:confused:

koulis25
23/08/2011, 13:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Και έπρεπε να κάνεις 2 μήνες διακοπές κια μπανάκια για να θυμηθείς να εξοργιστείς τώρα ..??:confused:

Όχι... συνέβησαν κι άλλα. μέχρι να ξεχειλίσει το ποτήρι.

vaska
23/08/2011, 13:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Και έπρεπε να κάνεις 2 μήνες διακοπές κια μπανάκια για να θυμηθείς να εξοργιστείς τώρα ..??:confused:

Πέρασαν κι όλας 2 μήνες ε??

Πόσο γρήγορα κυλάει ο χρόνος ρε γμτ μου.

vaska
23/08/2011, 13:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από koulis25
Όχι... συνέβησαν κι άλλα. μέχρι να ξεχειλίσει το ποτήρι.

Ρε koulis25 το έχουμε πει ένα εκατομμύριο φορές, είναι κλίκα οι άτιμοι και κάνουν ότι γουστάρουν χωρίς να δίνουν λογαριασμό σε κανέναν. Έτσι είναι τα πράγματα, δεν αλλάζει αυτό, γιατί να χαλιέσαι ????

OldMan
23/08/2011, 13:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από koulis25
Όχι... συνέβησαν κι άλλα. μέχρι να ξεχειλίσει το ποτήρι.
Εξακολουθώ να μην καταλαβαίνω γιατί τα παίρνεις (και μάλιστα, άσχημα..)..??

Το ότι έδωσες μια σοβαρή, αναλυτική και κατατοπιστική απάντηση μέσα σε μια συζήτηση που είχε γίνει προ πολλού μπουρδέλο μάλλον δεν είναι υπέρ σου ... :winka:

granazi
23/08/2011, 13:21
ΑΥΤΑ ΤΑ ΘΡΕΝΤ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ!
:mad:

yannis24
23/08/2011, 13:24
:a34:


:a56:

Joyrider
23/08/2011, 13:28
Αμάν και σεις, ένα μήνυμα είχε γράψει σχετικό με μηχανές το σβήσατε και αυτό :mad:

Και γω θυμωμένος θα ήμουν :lol:

Μ0yΝοπ@ν@ adminσ :rotflmao:

koulis25
23/08/2011, 13:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Εξακολουθώ να μην καταλαβαίνω γιατί τα παίρνεις (και μάλιστα, άσχημα..)..??

Το ότι έδωσες μια σοβαρή, αναλυτική και κατατοπιστική απάντηση μέσα σε μια συζήτηση που είχε γίνει προ πολλού μπουρδέλο μάλλον δεν είναι υπέρ σου ... :winka:
Den ishyrizomai oti eimai kalyteros apo autous pou to ekanan mpourdelo. Ki egw peirazw kai koroideuw (an kai ohi aproklita) alla me peiraxe sti sygkekrimeni syzitisi, efoson tin anefera san paradeigma metaxy allwn, pou enw itan i monadiki entos thematos apotelese aitia auto na svistei!!!! E diladi esena auto de se peirazei? An einai na grafoume mono gia havale, ehw akousei oti to malakies.com einai diathesimo.As paroun auto to domain ki as afisoun to moto na to parei kanenas sovaros anthrwpos pou na einai pragmatika ameroliptos kai na mi nomizei oti to sympan peristrefetai gyrw ap'ton eauto tou.

PortisHead
23/08/2011, 13:32
Ακόμα χειρότερα ομως απο αυτο , ειναι κατι αλλοι , που "γλυφουν" μεχρι αηδιας αυτους που περιγραφεις παραπανω για να κερδισουν την ευνοια τους και μια περίοπτη θεση στην εκτίμησή τους.

:lol: :lol: :lol:

Υ.Γ.
Το moto.gr , οπως και ολα τα υπολοιπα Forum , ειναι ενας μικροκοσμος , αντιστοιχος του πραγματικου.

:wave2:

Joyrider
23/08/2011, 13:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από koulis25
kanenas sovaros anthrwpos pou na einai pragmatika ameroliptos kai na mi nomizei oti to sympan peristrefetai gyrw ap'ton eauto tou.

Ξέρω εγώ έναν sovaro :wacko:

makis206
23/08/2011, 13:36
Δυστυχώς ή ευτυχώς το συγκεκριμένο φόρουμ (μιας και παρατηρείται περισσότερο εδώ) είναι ένα είδος κοινωνίας, μια "μικρή πόλη", ότι κι αν σημαίνει αυτό.
Άλλες φορές είναι καλό, κάποιες άλλες όχι. Κάποιους του βολεύει (εμένα σίγουρα ναι), κάποιους άλλους τους αφήνει στην απ'έξω, τουλάχιστον μέχρι να εναρμονιστούν με τον τρόπο που τα πράγματα λέγονται/συζητιώνται εδώ.

Το μόνο σίγουρο είναι ότι τέτοια θρεντς δεν είχαν και την καλύτερη τύχη απ'το μακρυνό παρελθόν μέχρι και το παρόν που ζούμε, σίγουρα ούτε και στο μέλλον γιατί μίλησα με μέντιουμ..:lol:

Είμαστε καταδικασμένοι γιατί είμαστε Ελληνάρες, αμόρφωτοι και που και που κλέβουμε και καμμία τσάντα, τα διόδια τα γράφουμε εντελώς στον φούλη μας, δεν το συζητώ ούτε και το διαπραγματεύομαι.

Ενιγουέι, κι εγώ χρειάζομαι διακοπές γι'αυτό και το παραλήρημα. Αν και δεν μου λείπει η θάλασσα, μου λείπει το πρωινό ξύπνημα μιας ωραίας καθημερινής που δεν θα χρειαστεί να έρθω στο ρημαδογραφείο να μας βλέπω να τσακωνόμαστε άνευ λόγου και αιτίας καλοκαιριάτικο. Παρεπιπτόντως ήταν ένα πολύ ήσυχο καλοκαίρι φέτος, που να δεις άλλα καλοκαίρια Κούλη.. μόνο ρακέτες που δεν παίζαμε.

Προς του διαχειριστές του μάταιου τούτου κόσμου: Θα το σβήσετε σύντομα ή θα γίνομαι ρόμπα για μεγάλο χρονικό διάστημα; :D


ΥΓ: Σας πάω όλους στοίχημα πως μετά από δύο εβδομάδες θα μου έχει περάσει :lol:

makis206
23/08/2011, 13:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από Joyrider
Ξέρω εγώ έναν sovaro :wacko:

Έλα ρε sovara; Από ποιο φόρουμ;:lol:

kalgeorge
23/08/2011, 13:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
ΥΓ: Σας πάω όλους στοίχημα πως μετά από δύο εβδομάδες θα μου έχει περάσει :lol:


min orkizesai :lol: :lol:

makis206
23/08/2011, 13:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
min orkizesai :lol: :lol:

:a018: :a11: :rotflmao: :rotflmao:

OldMan
23/08/2011, 13:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από koulis25
sti sygkekrimeni syzitisi, pou enw itan i monadiki entos thematos apotelese aitia auto na svistei!!!!
Ακριβώς έτσι ..!! :winka:

Όταν μια συζήτηση παίρνει καταφανώς τον δρόμο προς το κωλοχανείο, υπάρχουν 2 επιλογές:

Η φεύγει για τόπο χλοερό αύτανδρη ή παραμένει υπό μορφή χαβαλέ πλέον ..

Ερχεσαι λοιπόν εσύ προϊούσης της μπουρδελοσυζήτησης και απαντάς σοβαρά και εντός θέματος..

Ο αρμόδιος διαχειριστής έχει πλέον 2 επιλογές:

Ή σου διαγράφει το post (και τσατίζεσαι..) ή διαγράφει όλη την συζήτηση (και τσατίζεσαι..)


Υ.Γ.
Χωρίς να θέλω να σου δημιουργήσω τύψεις, θα έπρεπε να έχεις συνειδητοποιήσει ότι ΕΣΥ φταις για την συγκεκριμένη έκβαση του θέματος ..:beer:

Takata Dome
23/08/2011, 13:59
Να πω και γω ενα παράδειγμα?
Πριν καμια βδομάδα αργά την νύχτα(περασμένες 1) μπάινει νέο μέλος κάποιος kostas2752 ή κατι τετοιο.Κάνει λοιπόν ευγενικά πρώτη ερώτηση και λέει οτι ψάχνει να βρέι να βάλει στο μηχανάκι του μια εξάτμιση για να κάνει φασαρία.Πρώτη απάντηση από κάποιον εκ των διαχειριστών-δεν θυμάμαι ποιόν ακριβώς και δε θα πώ γιατι δε θέλω παρεξηγήσεις-που του λέει οτι θα του δώσει 50 ευρώ για να την βάλει εκει που ξέρει και θα του δώσει και μιά λίστα απο περιοχές που δεν πρέπει να περάσει.Ντάξει,το παιδί τα χασε και μας άρχισε όλους στις παναγίες και τα καντήλια και έπεσε τρελό γέλιο(τουλαχιστον εγώ είχα ξεπατωθεί).

Τι θέλω να πώ?Το φταίξιμο που έπεσε βρισίδι ήταν του διαχειριστή γιατί θα μπορούσε να του πεί ευγενικά να μην ενοχλέι τους άλλους με τον θόρυβο.Αλλά καμιά φορά είναι ωραίο και να γίνεται πλάκα,για αυτό άλλωστε μπαίνουμε και σε φόρουμ σωστά?Αν δεν το παρακάνουμε(εγω δεν εχω δεί να το παρακάνουμε) είμαι υπέρ του χαβαλέ.

Αυτά απο μένα!:beer:

Gi_4ce
23/08/2011, 14:10
..."αδέκαστη αμεροληψία"...


234211

Εχετλαίος
23/08/2011, 14:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από Joyrider
Ξέρω εγώ έναν sovaro :wacko:

:bawl: :bigcry: :bawl: :cry:

koulis25
23/08/2011, 14:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Ακριβώς έτσι ..!! :winka:

Όταν μια συζήτηση παίρνει καταφανώς τον δρόμο προς το κωλοχανείο, υπάρχουν 2 επιλογές:

Η φεύγει για τόπο χλοερό αύτανδρη ή παραμένει υπό μορφή χαβαλέ πλέον ..

Ερχεσαι λοιπόν εσύ προϊούσης της μπουρδελοσυζήτησης και απαντάς σοβαρά και εντός θέματος..

Ο αρμόδιος διαχειριστής έχει πλέον 2 επιλογές:

Ή σου διαγράφει το post (και τσατίζεσαι..) ή διαγράφει όλη την συζήτηση (και τσατίζεσαι..)


Υ.Γ.
Χωρίς να θέλω να σου δημιουργήσω τύψεις, θα έπρεπε να έχεις συνειδητοποιήσει ότι ΕΣΥ φταις για την συγκεκριμένη έκβαση του θέματος ..:beer:

Egw apantisa sovara kai epi tou thematos thelontas na steilw to minima oti i erwtisi pou ekane den itan katholou geloia kai oti analogika me tin ilikia tou erwtontos eulogi. Profanws den parelifthei pote! Tin ekdohi na svisei oles tis anoisies pou gia enan efivo mporoun na einai kathoristikes gia to haraktira pou tha diamorfwsei kai tha ekdilwsei argotera sto dromo, giati tin paraleipeis?

koulis25
23/08/2011, 14:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από Takata Dome Αν δεν το παρακάνουμε(εγω δεν εχω δεί να το παρακάνουμε) είμαι υπέρ του χαβαλέ.

Αυτά απο μένα!:beer: [/B]
Gia ola yparhei to meros kai i wra. I plaka, to peiragma kai o havales otan einai kaloproeraita einai apodekta kai epithymita. I kafrila de, einai pantou anepithymiti kai auti einai pou katakrinw.

cosgili
23/08/2011, 14:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από koulis25
Den ishyrizomai oti eimai kalyteros apo autous pou to ekanan mpourdelo. Ki egw peirazw kai koroideuw (an kai ohi aproklita) alla me peiraxe sti sygkekrimeni syzitisi, efoson tin anefera san paradeigma metaxy allwn, pou enw itan i monadiki entos thematos apotelese aitia auto na svistei!!!! E diladi esena auto de se peirazei? An einai na grafoume mono gia havale, ehw akousei oti to malakies.com einai diathesimo.As paroun auto to domain ki as afisoun to moto na to parei kanenas sovaros anthrwpos pou na einai pragmatika ameroliptos kai na mi nomizei oti to sympan peristrefetai gyrw ap'ton eauto tou. Χωρις να ειμαι admin και διαφωνωντας πολλες φορες μαζι τους εχω να σου δωσω μια συμβουλη και αν θες τη δεχεσαι. Αν δεν σου αρεσει εδω τα κουβαδακια σου και σε αλλη παραλια. Τιποτα δεν ειναι καταναγκαστικο. Σε χαλαει το φορουμ??? Βουρ για αλλου... Για σενα το λεω...:beer:

OldMan
23/08/2011, 14:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από koulis25
Tin ekdohi na svisei oles tis anoisies pou gia enan efivo mporoun na einai kathoristikes gia to haraktira pou tha diamorfwsei kai tha ekdilwsei argotera sto dromo, giati tin paraleipeis?
Γιατί είναι πολύ πιο εύκολο να πατήσει ένα κουμπάκι από το να διαχωρίζει 436 λαλακίες...:winka:


Σοβαρά τώρα :

ΠΑΡΑ πολλές σοβαρές απαντήσεις έχουν τύχει τέτοιας μεταχείρισης, όχι γιατί οι διαχειριστές είναι εγωπαθή τσογλάνια με extraordinary παπάρι (πράγμα που ισχύει..:winka: ) αλλά γιατί είναι φοβερά κουραστικό και εκνευριστικό να προσπαθείς να διαχωρίσεις 2-3 posts μέσα σε μια συζήτηση 257 απαντήσεων...

Το σωστότερο όλων είναι να δημιουργηθεί (από τα προαναφερθέντα τσογλάνια) μια νέα συζήτηση με copy paste μόνο των σχετικών posts αλλά παντα θα συνεχίζουν να υπάρχουν καμιά 100αριά μουστερήδες που θα θέλουν να λαλακιστούν με την σειρά τους στη νέα συζήτηση...

dukeandthecity
23/08/2011, 14:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
... μπλα μπλα μπλα

υπερβολικά ορεξατο και καλοβολο σε βρισκω σήμερα.

:a021: χθες ???? :D

OldMan
23/08/2011, 14:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από dukeandthecity
:a021: χθες ???? :D
Δευτεριάτικα ρε..?? :smokin:

(δεν μου το επιτρέπει η θρησκεία μου ..)

paramedic
23/08/2011, 14:52
Φίλε μου τόσα χρόνια εδω μέσα αυτό γίνεται. Μην χαλιέσαι και μπες στο ίδιο τρυπάκι γιατί όπως αυτοί είσαι άλλος ένας άγνωστος πίσω απο μια οθόνη και κάνε ότι κάνουν:ΧΑΒΑΛΕ!!
Απλά κάποιοι έχουν την δυνατότητα να σβήνουν και τα θέματα όταν τους την καπνίσει ενω υπάρχουν 1.000 άσχετα και γελοία θέματα που δεν σβήνονται.
Απλά να κοιτάς και λίγο τις ενότητες που έχουν ενδιαφέρον πραγματικά γιατί οι πιο πολλοί απο αυτους που είναι χρόνια εδω μέσα αυτά κοιτάμε.

Bowleno
23/08/2011, 15:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Δευτεριάτικα ρε..?? :smokin:

(δεν μου το επιτρέπει η θρησκεία μου ..)



:bawl: :bawl: :bawl: :lol: :lol: :lol:

Ποιά θρησκεια απαγορεύει το :a021: τις Δευτέρες; :look:

sotos 8
23/08/2011, 15:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Γιατί είναι πολύ πιο εύκολο να πατήσει ένα κουμπάκι από το να διαχωρίζει 436 λαλακίες...:winka:


Σοβαρά τώρα :

ΠΑΡΑ πολλές σοβαρές απαντήσεις έχουν τύχει τέτοιας μεταχείρισης, όχι γιατί οι διαχειριστές είναι εγωπαθή τσογλάνια με extraordinary παπάρι (πράγμα που ισχύει..:winka: ) αλλά γιατί είναι φοβερά κουραστικό και εκνευριστικό να προσπαθείς να διαχωρίσεις 2-3 posts μέσα σε μια συζήτηση 257 απαντήσεων...

Το σωστότερο όλων είναι να δημιουργηθεί (από τα προαναφερθέντα τσογλάνια) μια νέα συζήτηση με copy paste μόνο των σχετικών posts αλλά παντα θα συνεχίζουν να υπάρχουν καμιά 100αριά μουστερήδες που θα θέλουν να λαλακιστούν με την σειρά τους στη νέα συζήτηση...

Πες την αληθεια ρε μπαρμπα (old man xa xa xa χαβαλες μην παρεξηγηθουμε) δεν μπορεις να οδηγησης δεν μπορεις να ....... το μονο που μπορεις ειναι να κανεις ειναι χαβαλες admin :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: ( χαβαλες μην παρεξηγηθουμε)

YΓ φοβαμαι δυο πραγματα 1ον μην διαγραφει η τρεχουσα συζητηση γιατι μεσα στις σοβαρες απαντησεις σας δεν χωραει ο χαβαλες , και δευτερον τον Gosgil μην με αποβαλη και μου ζητησει να φερω τον κηδεμονα μου. :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

faraway
23/08/2011, 15:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από Takata Dome

Πριν καμια βδομάδα αργά την νύχτα(περασμένες 1) μπάινει νέο μέλος κάποιος kostas2752 ή κατι τετοιο.Κάνει λοιπόν ευγενικά πρώτη ερώτηση και λέει οτι ψάχνει να βρέι να βάλει στο μηχανάκι του μια εξάτμιση για να κάνει φασαρία.Πρώτη απάντηση από κάποιον εκ των διαχειριστών-δεν θυμάμαι ποιόν ακριβώς και δε θα πώ γιατι δε θέλω παρεξηγήσεις-που του λέει οτι θα του δώσει 50 ευρώ για να την βάλει εκει που ξέρει και θα του δώσει και μιά λίστα απο περιοχές που δεν πρέπει να περάσει.Ντάξει,το παιδί τα χασε και μας άρχισε όλους στις παναγίες και τα καντήλια και έπεσε τρελό γέλιο(τουλαχιστον εγώ είχα ξεπατωθεί).


Όντως βαριά η απάντηση ...αλλά νομίζω πως για το συγκεκριμένο θέμα ήταν η καταλληλότερη .

:winka:

npat
23/08/2011, 15:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από koulis25
...malakies.com einai diathesimo...

Του γκουντ του μπι τρου.... (https://order.smallbusiness.yahoo.com/order/choosedomain?d=malakies.com&search=1)

:( :(

Bowleno
23/08/2011, 15:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από npat
Του γκουντ του μπι τρου.... (https://order.smallbusiness.yahoo.com/order/choosedomain?d=malakies.com&search=1)

:( :(


Βάζουμε όλοι ρεφενέ να το αγοράσουμε; να το κάνουμε παρακλάδι του μοτο.gr :rotflmao: :rotflmao:

πρώτο mod θα βάλουμε τον Μάκη, όσα ποστ δεν είναι σπαμ η μ@λΑκείες θα τα διαγράφει:bawl: :bawl: :bawl:

menos
23/08/2011, 16:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από dimitrisioak
πρώτο mod θα βάλουμε τον Μάκη, όσα ποστ δεν είναι σπαμ η μ@λΑκείες θα τα διαγράφει:bawl: :bawl: :bawl: Ότι δεν είναι σπάμ, θα διαγράφεται λόγω :a6:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

webassasin
23/08/2011, 17:43
ζηλευετε επειδη οι φωνες μιλανε μονο σε μενα.

John Steed
23/08/2011, 17:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από webassasin
ζηλευετε επειδη οι φωνες μιλανε μονο σε μενα.

Shut up voices, or I'll poke you with a stick! :sick: :look:

makis206
23/08/2011, 18:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από dimitrisioak
Βάζουμε όλοι ρεφενέ να το αγοράσουμε; να το κάνουμε παρακλάδι του μοτο.gr :rotflmao: :rotflmao:
πρώτο mod θα βάλουμε τον Μάκη, όσα ποστ δεν είναι σπαμ η μ@λΑκείες θα τα διαγράφει:bawl: :bawl: :bawl:

Άμα παίξει τέτοιο σενάριο το πλερώνω και μόνος μου αμαλάχει, ευγενική χορηγία του mod για τους απανταχού spammers περικαλώ! Αμ πως;:lol: :rotflmao:

Polaris
23/08/2011, 18:29
Παλι πιασατε τις γκρινιες... και τα μπαλακια για το ποιος φταει...

ΕΛΛΗΝΑΡΕΣ........

Το μπαχαλο δεν ευνοει κανεναν ουτε εμας ουτε εσας ουτε και τους δημιουργους.

Το φορουμ λεγεται ΜΟΤΟ.GR δηλαδη σκεφτεσαι αμεσως αμεσως ,οτι θα λενε για μηχανες και εν παση περιπτωση οτι θα εχει και ενα κυρος.Ολα αυτα με μια ματια.

Εγγραφεσαι και παρατηρεις οτι υπαρχουν και ΧΥΜΑ rooms αλλα και αξιολογα.Μπαινεις εκει που θες και διαβαζεις ενα σωρο αντιπαραθεσεις ενω υπαρχει χωρος και για αυτα...αλλα...αλλου!

Οταν μπαινει καποιος δεν θες να τον κρατησεις?Καθε μερα βλεπω καλωσορισατε το νεο μελος ******
Επρεπε να γινοταν χαμος λογικα...

το φορουμ δεν δημιουργηθηκε απο κ@βλ@ μονο ετσι απλα..Υπαρχει και κατι αλλο...

Ενω ειναι και ελαφρυ και καλοστημενο θα μπορουσε να ηταν και το προτιμωτερο site στον ιστοχωρο των μηχανων στην ελλάδα.

Ολα αυτα τα κανει η λεξη ΚΥΡΟΣ..Δεν σας κανω μαθημα απλα το αναφερω..

Και σταματω το παραληρημα εδω.

npat
23/08/2011, 18:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Άμα παίξει τέτοιο σενάριο το πλερώνω και μόνος μου αμαλάχει, ευγενική χορηγία του mod για τους απανταχού spammers περικαλώ! Αμ πως;:lol: :rotflmao:

Λοιπόν από "malakies" μόνο το ".org" είναι διαθέσιμο (ούτε ".com" ούτε ".gr").

Υπάρχει διαθέσιμο όμως το "spam.gr"... Οπότε βρήκα τη δώρο θα σου κάνω στα γενέθλιά σου...

:lol:

makis206
23/08/2011, 18:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από npat
Λοιπόν από "malakies" μόνο το ".org" είναι διαθέσιμο (ούτε ".com" ούτε ".gr").
Υπάρχει διαθέσιμο όμως το "spam.gr"... Οπότε βρήκα τη δώρο θα σου κάνω στα γενέθλιά σου...
:lol:

ΕΙΣΑΙ ΘΗΣΑΥΡΟΣ!!:a23: :a20: :a33:


(σ'αυτό το"org" μήπως θα μπορούσε να μπει και το "io" στο τέλος; ):D

Ichigo
23/08/2011, 18:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από Polaris
Παλι πιασατε τις γκρινιες... και τα μπαλακια για το ποιος φταει...

ΕΛΛΗΝΑΡΕΣ........

Το μπαχαλο δεν ευνοει κανεναν ουτε εμας ουτε εσας ουτε και τους δημιουργους.

Το φορουμ λεγεται ΜΟΤΟ.GR δηλαδη σκεφτεσαι αμεσως αμεσως ,οτι θα λενε για μηχανες και εν παση περιπτωση οτι θα εχει και ενα κυρος.Ολα αυτα με μια ματια.

Εγγραφεσαι και παρατηρεις οτι υπαρχουν και ΧΥΜΑ rooms αλλα και αξιολογα.Μπαινεις εκει που θες και διαβαζεις ενα σωρο αντιπαραθεσεις ενω υπαρχει χωρος και για αυτα...αλλα...αλλου!

Οταν μπαινει καποιος δεν θες να τον κρατησεις?Καθε μερα βλεπω καλωσορισατε το νεο μελος ******
Επρεπε να γινοταν χαμος λογικα...

το φορουμ δεν δημιουργηθηκε απο κ@βλ@ μονο ετσι απλα..Υπαρχει και κατι αλλο...

Ενω ειναι και ελαφρυ και καλοστημενο θα μπορουσε να ηταν και το προτιμωτερο site στον ιστοχωρο των μηχανων στην ελλάδα.

Ολα αυτα τα κανει η λεξη ΚΥΡΟΣ..Δεν σας κανω μαθημα απλα το αναφερω..

Και σταματω το παραληρημα εδω.

Δεν είναι "μαγαζί" για να κρατήσει το φορουμ τους χρήστες του. Είναι ένα "ψηφιακό σπίτι" αν θες όπου τους κανόνες και το ποιος θα μπει μέσα το ορίζουν οι δημιουργοί του και αυτοί που το συντηρούν. Όποιος θέλει μένει όποιος θέλει φεύγει και όποιος δε συμμορφώνεται υπάρχει το ban. :wave2:

Polaris
23/08/2011, 18:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ichigo
Δεν είναι "μαγαζί" για να κρατήσει το φορουμ τους χρήστες του. Είναι ένα "ψηφιακό σπίτι" αν θες όπου τους κανόνες και το ποιος θα μπει μέσα το ορίζουν οι δημιουργοί του και αυτοί που το συντηρούν. Όποιος θέλει μένει όποιος θέλει φεύγει και όποιος δε συμμορφώνεται υπάρχει το ban. :wave2:


Αν και την χανεις τη μπαλα λιγο....θα συμφωνησω μαζι σου με το BAN..Kαι πρωτος εγω να γινω BAN αν το θετεις ετσι..γιατι ειμαι ενοχλητικος απο οτι βλεπω..

Τωρα για το αλλο ....Στην τηλεοραση με τη κριτηρια μια εταιρεια πλασαρει την διαφημιση της σε ενα καναλι.Βαση τηλεθεασης μηπως?

Απλα λεω οτι θα μπορουσε το Φορουμ να ειχε κινηθει ποιο εξυπνα με το να κρατα ενα κυρος και συναμα και τα μελη της.

Και δεν ειναι Ιντερνετικη ΦΩΛΙΤΣΑ.

byron
23/08/2011, 18:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από Polaris
Αν και την χανεις τη μπαλα λιγο....θα συμφωνησω μαζι σου με το BAN..Kαι πρωτος εγω να γινω BAN αν το θετεις ετσι..γιατι ειμαι ενοχλητικος απο οτι βλεπω..

Τωρα για το αλλο ....Στην τηλεοραση με τη κριτηρια μια εταιρεια πλασαρει την διαφημιση της σε ενα καναλι.Βαση τηλεθεασης μηπως?

Απλα λεω οτι θα μπορουσε το Φορουμ να ειχε κινηθει ποιο εξυπνα με το να κρατα ενα κυρος και συναμα και τα μελη της.

Και δεν ειναι Ιντερνετικη ΦΩΛΙΤΣΑ.

+1
Και να κονομάει και κάτι τις απ΄τα bannerάκια τις διαφημίσεις και συνδρομές αμα λάχει. Μαζί με το κύρος πάνε αυτά. :winka:

faraway
23/08/2011, 19:08
Οι διαφημίσεις , ή μάλλον η ανυπαρξία σε αυτό το φόρουμ λέει πολλά .

Υπάρχουν πολλά φόρουμς εκεί έξω που με 150 μέλη μόνο και έχουν γεμίσει 300 διαφημίσεις . Αυτά είναι μαγαζάκια , και αυτά στοχεύουν κάπου . :winka:


Τώρα από κει και πέρα νομίζω πως η απάντηση του Oldman στο αρχικό post είναι ξεκάθαρη . Πως να αφήσεις ένα θέμα που έχει πάει κατά διαόλου στις προηγούμενες 150 απαντήσεις του να σταθεί όταν βρίσκεται ένας μετά από 20 σελίδες να απαντήσει σοβαρά .

Δεν έχει νόημα .....είναι σαν να έχει πάρει φωτιά το σπίτι σου , να έχει καεί η κουζίνα , το μπάνιο, οι κρεβατοκάμμαρες , η αποθήκη , το σαλόνι .....και να έχει μείνει ένα μικρό χωλάκι , και να θες να μπεις με ένα ποτήρι νερό να σώσεις τη φωτιά . Εε , αυτό δεν γίνεται .

SoulGR
23/08/2011, 19:08
ρε σεις ο καπ10 που ειναι? :blush:

nikos_abel
23/08/2011, 19:12
Περιμένει στη γωνία να εμφανιστώ ....


Ήρθα !!!!!

zephyr1
23/08/2011, 19:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από dukeandthecity
υπερβολικά ορεξατο και καλοβολο σε βρισκω σήμερα.


+1 :hypnotize :confused:

Polaris
23/08/2011, 19:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από faraway
Οι διαφημίσεις , ή μάλλον η ανυπαρξία σε αυτό το φόρουμ λέει πολλά .

Υπάρχουν πολλά φόρουμς εκεί έξω που με 150 μέλη μόνο και έχουν γεμίσει 300 διαφημίσεις . Αυτά είναι μαγαζάκια , και αυτά στοχεύουν κάπου . :winka:


Τώρα από κει και πέρα νομίζω πως η απάντηση του Oldman στο αρχικό post είναι ξεκάθαρη . Πως να αφήσεις ένα θέμα που έχει πάει κατά διαόλου στις προηγούμενες 150 απαντήσεις του να σταθεί όταν βρίσκεται ένας μετά από 20 σελίδες να απαντήσει σοβαρά .

Δεν έχει νόημα .....είναι σαν να έχει πάρει φωτιά το σπίτι σου , να έχει καεί η κουζίνα , το μπάνιο, οι κρεβατοκάμμαρες , η αποθήκη , το σαλόνι .....και να έχει μείνει ένα μικρό χωλάκι , και να θες να μπεις με ένα ποτήρι νερό να σώσεις τη φωτιά . Εε , αυτό δεν γίνεται .


Αγαπητε μου διαβασε και κανα προηγουμενο μηνυμα γιατι εισαι ακυρος..

Για παραδειγμα ανεφερα την διαφημιση και δεν το συζηταω.

Και οσον αφορα το ποτηρι...

Οταν υπαρχει μια κουβεντα σοβαρη και απαντουν ολοι στο θεμα νορμαλ ο καθε αστοιχειωτος και κοπανος θα το σκεφτει πολυ να μαμησει την κουβεντα.
Εαν ξεκινας την κουβεντα ασοβαρα και τραγευλαυτικα αυτο θα ειναι και το αποτελεσμα στο τελος.

Οι καλοι αντμινς εχουν δει πιο μπροστα βαζωντας ROOMS για να βγαλεις το αχτι σου,απωθημενα σου και να κραξεις οτι θελεις.

Εγω εχω παρει παρα πολλα απο δω μεσα και ειμαι χρονια τωρα αναγνωστης.Απλα αξιζει περισσοτερα.

ΤΕΛΟΣ

faraway
23/08/2011, 19:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από Polaris
Αγαπητε μου διαβασε και κανα προηγουμενο μηνυμα γιατι εισαι ακυρος..

Για παραδειγμα ανεφερα την διαφημιση και δεν το συζηταω.

Και οσον αφορα το ποτηρι...

Οταν υπαρχει μια κουβεντα σοβαρη και απαντουν ολοι στο θεμα νορμαλ ο καθε αστοιχειωτος και κοπανος θα το σκεφτει πολυ να μαμησει την κουβεντα.
Εαν ξεκινας την κουβεντα ασοβαρα και τραγευλαυτικα αυτο θα ειναι και το αποτελεσμα στο τελος.

Οι καλοι αντμινς εχουν δει πιο μπροστα βαζωντας ROOMS για να βγαλεις το αχτι σου,απωθημενα σου και να κραξεις οτι θελεις.

Εγω εχω παρει παρα πολλα απο δω μεσα και ειμαι χρονια τωρα αναγνωστης.Απλα αξιζει περισσοτερα.

ΤΕΛΟΣ

Δεν απάνταγα σε εσένα συγκεκριμένα .

imitrelos
23/08/2011, 19:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από Polaris
Παλι πιασατε τις γκρινιες... και τα μπαλακια για το ποιος φταει...

ΕΛΛΗΝΑΡΕΣ........

Το μπαχαλο δεν ευνοει κανεναν ουτε εμας ουτε εσας ουτε και τους δημιουργους.

Το φορουμ λεγεται ΜΟΤΟ.GR δηλαδη σκεφτεσαι αμεσως αμεσως ,οτι θα λενε για μηχανες και εν παση περιπτωση οτι θα εχει και ενα κυρος.Ολα αυτα με μια ματια.

Εγγραφεσαι και παρατηρεις οτι υπαρχουν και ΧΥΜΑ rooms αλλα και αξιολογα.Μπαινεις εκει που θες και διαβαζεις ενα σωρο αντιπαραθεσεις ενω υπαρχει χωρος και για αυτα...αλλα...αλλου!

Οταν μπαινει καποιος δεν θες να τον κρατησεις?Καθε μερα βλεπω καλωσορισατε το νεο μελος ******
Επρεπε να γινοταν χαμος λογικα...

το φορουμ δεν δημιουργηθηκε απο κ@βλ@ μονο ετσι απλα..Υπαρχει και κατι αλλο...

Ενω ειναι και ελαφρυ και καλοστημενο θα μπορουσε να ηταν και το προτιμωτερο site στον ιστοχωρο των μηχανων στην ελλάδα.

Ολα αυτα τα κανει η λεξη ΚΥΡΟΣ..Δεν σας κανω μαθημα απλα το αναφερω..

Και σταματω το παραληρημα εδω.

Πόσο δίκιο έχεις.............:beer: για ακρίβεια ιδέες έχουν πέσει αρκετές .......ακόμα περιμένω απάντηση απο κάποιον για μια πρώταση που είχα κάνει πρίν το τελευταιο πέσιμοω:smokin: όπως και στο να βάλουμε όλοι λεφτά για την αναβάθμιση του του vb ....αλλά απο τήν άλλη ελεύθερο φορουμ είναι αν σε κάποιοn δέν αρέσει απλά φεύγει......αν και είναι κρίμα ωραιο παρεάκι μαζεύεται εδώ

προσωπικα θα ήθελα το moto.gr να είχε διαφορετική οπτική πιο οργανωμένη εδω μέσα εχω ακούσει πολλές καλές ιδέες και ανθρώπους με ηθος , κύροσ και γνώσεις αυτά θα μπορούσαν άν λεω άν είμασταν πιο οργανωμένοι μια σοβαρή κοινότητά με λόγο και διεκδικήσεις

byron
23/08/2011, 19:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από Polaris
Εγω εχω παρει παρα πολλα απο δω μεσα και ειμαι χρονια τωρα αναγνωστης.Απλα αξιζει περισσοτερα.

ΤΕΛΟΣ

Βασικά αυτό που θέλεις να πεις είναι οτι δεν σου αρέσει το moto.gr όπως είναι και θα έπρεπε να είναι αλλιώς.
Αλλά μιας και το μοτό είναι έτσι επειδή το γουστάρουν αυτοί που το έχουν και επειδή ο χαβαλές (υπερβολικός μερικές φορές) είναι χαρακτηριστικό του φόρουμ τα 9 χρόνια που είναι on line, δεν το κόβω να αλλάζει. Αν κάποιος έχει άλλη άποψη για το πως θα έπρεπε να λειτουργεί ένα φόρουμ, προφανώς και μπορεί να το κάνει στο δικό του.

Απλά πράγματα είναι παιδιά. Η παρουσία κανενός δεν είναι υποχρεωτική και οποιος δεν νιώθει άνετα κάνει lοgin αλλού. Τόσα fora υπάρχουν.

Ichigo
23/08/2011, 19:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από Polaris
Αν και την χανεις τη μπαλα λιγο....

Μάλλον εσύ δεν έχεις καταλάβει το πως έχουν τα πράγματα εδώ :wave2:


Αρχικά δημιουργήθηκε από Polaris
Kαι πρωτος εγω να γινω BAN αν το θετεις ετσι..γιατι ειμαι ενοχλητικος απο οτι βλεπω..



Αν εσύ το πιστεύεις... Συ είπας :winka:

imitrelos
23/08/2011, 19:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από baron
Βασικά αυτό που θέλεις να πεις είναι οτι δεν σου αρέσει το moto.gr όπως είναι και θα έπρεπε να είναι αλλιώς.
Αλλά μιας και το μοτό είναι έτσι επειδή το γουστάρουν αυτοί που το έχουν και επειδή ο χαβαλές (υπερβολικός μερικές φορές) είναι χαρακτηριστικό του φόρουμ τα 9 χρόνια που είναι on line, δεν το κόβω να αλλάζει. Αν κάποιος έχει άλλη άποψη για το πως θα έπρεπε να λειτουργεί ένα φόρουμ, προφανώς και μπορεί να το κάνει στο δικό του.

Απλά πράγματα είναι παιδιά. Η παρουσία κανενός δεν είναι υποχρεωτική και οποιος δεν νιώθει άνετα κάνει lοgin αλλού. Τόσα fora υπάρχουν.


Αν και ξέρεις ότι σε συμπαθώ βύρων :winka: ......έχεις απόλυτο άδικο καθε φορουμ είναι αυτόν που γράφουν και μόνο και όχι αυτών που έχουν ένα domain η γνωσιακη βάση είναι τόν χρηστών και μόνο .......όπως αν είναι ψηλά φταίνε οι χρήστες .....

:beer: :beer: :beer: :beer:

makis206
23/08/2011, 19:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από baron
Βασικά αυτό που θέλεις να πεις είναι οτι δεν σου αρέσει το moto.gr όπως είναι και θα έπρεπε να είναι αλλιώς.
Αλλά μιας και το μοτό είναι έτσι επειδή το γουστάρουν αυτοί που το έχουν και επειδή ο χαβαλές (υπερβολικός μερικές φορές) είναι χαρακτηριστικό του φόρουμ τα 9 χρόνια που είναι on line, δεν το κόβω να αλλάζει. Αν κάποιος έχει άλλη άποψη για το πως θα έπρεπε να λειτουργεί ένα φόρουμ, προφανώς και μπορεί να το κάνει στο δικό του.
Απλά πράγματα είναι παιδιά. Η παρουσία κανενός δεν είναι υποχρεωτική και οποιος δεν νιώθει άνετα κάνει lοgin αλλού. Τόσα fora υπάρχουν.

Σωστός ο βαρώνος, σωστός όμως κι ο Polaris. Νομίζω ότι όλοι μας κάποια στιγμή αισθανθήκαμε ότι περάσαμε το μέτρο και συνεχίζουμε ακάθεκτοι στο σημείο που δεν θα έπρεπε να έχουμε καν μπει..

Δεν υπάρχουν φορές που όλοι σκεφτήκαμε ότι ίσως το όλο πράγμα θα έπρεπε να αντιμετώπιζε μια κατάσταση λίγο πιο σοβαρά; (πχ σ'αυτό με τον πιτσιρικά και τις χριστοπαναγίες..):winka:

Τώρα το κατά πόσο μπορεί ν'αλλάξει.. κρίνοντας από τα όσα έχω δει εδώ και 6 χρόνια σ'αυτό το φόρουμ μάλλον δεν. Αν και έγιναν αρκετά αξιόλογες προσπάθειες στο παρελθόν, παράδειγμα την εποχή που ανάλαβε ο Βαρώνος..

Τέλος πάντων, κι εγώ θα ήθελα ν'αλλάξουν αρκετά και σίγουρα θα συμβάδιζα μαζί τους. Ξέρω ότι έχω κι εγώ μέρος ευθύνης στην "μπουρδελοποίηση" του moto, αυτό όμως δεν σημαίνει ότι μου αρέσει πάντα. Παρ'όλα αυτά το δέχομαι ως έχει..

:beer:

imitrelos
23/08/2011, 19:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Σωστός ο βαρώνος, σωστός όμως κι ο Polaris. Νομίζω ότι όλοι μας κάποια στιγμή αισθανθήκαμε ότι περάσαμε το μέτρο και συνεχίζουμε ακάθεκτοι στο σημείο που δεν θα έπρεπε να έχουμε καν μπει..

Δεν υπάρχουν φορές που όλοι σκεφτήκαμε ότι ίσως το όλο πράγμα θα έπρεπε να αντιμετώπιζε μια κατάσταση λίγο πιο σοβαρά; (πχ σ'αυτό με τον πιτσιρικά και τις χριστοπαναγίες..):winka:

Τώρα το κατά πόσο μπορεί ν'αλλάξει.. κρίνοντας από τα όσα έχω δει εδώ και 6 χρόνια σ'αυτό το φόρουμ μάλλον δεν. Αν και έγιναν αρκετά αξιόλογες προσπάθειες στο παρελθόν, παράδειγμα την εποχή που ανάλαβε ο Βαρώνος..

Τέλος πάντων, κι εγώ θα ήθελα ν'αλλάξουν αρκετά και σίγουρα θα συμβάδιζα μαζί τους. Ξέρω ότι έχω κι εγώ μέρος ευθύνης στην "μπουρδελοποίηση" του moto, αυτό όμως δεν σημαίνει ότι μου αρέσει πάντα. Παρ'όλα αυτά το δέχομαι ως έχει..

:beer:


+650 :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: όλοι φταίμε καλά και εγώ τα είπα άκομψα στόν μικρό με τήν εξάτμηση και κάποιες άλλεσ φορές π.χ

Cpt. Haddock
23/08/2011, 20:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από SoulGR
ρε σεις ο καπ10 που ειναι? :blush:

Ο καπ10 κάνει σερφακι στη Λήμνο κι έχει σκάσει στο γέλιο με αυτά που διαβάζει εδώ μέσα :lol:

byron
23/08/2011, 21:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από imitrelos
Αν και ξέρεις ότι σε συμπαθώ βύρων :winka: ......έχεις απόλυτο άδικο καθε φορουμ είναι αυτόν που γράφουν και μόνο και όχι αυτών που έχουν ένα domain η γνωσιακη βάση είναι τόν χρηστών και μόνο .......όπως αν είναι ψηλά φταίνε οι χρήστες .....

:beer: :beer: :beer: :beer:

Όντως είναι των χρηστών και των μελών του.....που όμως είναι στο ίδιο μήκος κύματος με αυτούς που έχουν τα κλειδιά.
Ίσως αυτός ο "πλουραλισμός" των θεμάτων (οτι μαλακία θέλει ο καθένας γράφει), ο χαβαλές και το παρεϊστικο κλίμα να είναι και το μυστικό της "επιτυχίας" (αν θεωρηθεί επιτυχία ο αριθμός που παρακολουθεί) του moto.gr σε αντίθεση με άλλα fora που υπήρξαν πολύ πιο ελεγχομενα και στο τέλος πήρε ο καθένας τα μπογαλάκια του και άνοιξε ένα δικό του.
Αν λοιπόν ο αριθμός των μελών λέει κάτι, αυτό είναι οτι το γουστάρουν όπως είναι. Δεν είναι κακό να μην βολέυεται κάποιος...ίσα ίσα. Απλά εχει 2 επιλογές...ή να μείνει μέχρι να πιάσει το κλίμα που λειτουργούν οι υπόλοιποι ή να την κάνει.

Τώρα για περιπτώσεις όπως κάποιες που αναφερθηκαν, μην τραβάτε και μεγάλο ζόρι. Το ότι μπαίνουν και κάποιοι εδώ μέσα με κοινό χόμπυ δεν σημαίνει οτι θα πάρουν και μεγαλύτερη σημασία απ΄ότι αξίζουν.

mikes
23/08/2011, 21:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Ο καπ10 κάνει σερφακι στη Λήμνο κι έχει σκάσει στο γέλιο με αυτά που διαβάζει εδώ μέσα :lol: γιατι ρε, ο κολπος της βασιλικης δεν σου κανει???

nikos_abel
23/08/2011, 21:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Ο καπ10 κάνει σερφακι στη Λήμνο κι έχει σκάσει στο γέλιο με αυτά που διαβάζει εδώ μέσα :lol:

Να ανέβεις στην Ατσική και να πεις ένα "γεια" στο στρατόπεδο που με φιλοξένησε όταν ήμουνα στο 1ο ετεθ.

ρε τι τσίπουρα είχα πιει τότε....

Cpt. Haddock
23/08/2011, 21:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από motomike
γιατι ρε, ο κολπος της βασιλικης δεν σου κανει???

Μια χαρα μου κάνει. Το Σεπτέμβριο θα είμαι εκει για μια βδομάδα :D



Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos_abel
Να ανέβεις στην Ατσική και να πεις ένα "γεια" στο στρατόπεδο που με φιλοξένησε όταν ήμουνα στο 1ο ετεθ.

ρε τι τσίπουρα είχα πιει τότε....

Δεν κουνιεμαι απο τον Κερος αδερφε. :beer: :beer:

AUFGEBRACHT
23/08/2011, 21:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από motomike
γιατι ρε, ο κολπος της βασιλικης δεν σου κανει???

Διευκρίνησε ότι η Βασιλική είναι περιοχή στη Λευκάδα μη γίνει καμιά παρανόηση :lol: :lol: :lol:

sovaros_user
23/08/2011, 22:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
Ακόμα χειρότερα ομως απο αυτο , ειναι κατι αλλοι , που "γλυφουν" μεχρι αηδιας αυτους που περιγραφεις παραπανω για να κερδισουν την ευνοια τους και μια περίοπτη θεση στην εκτίμησή τους.

:lol: :lol: :lol:

Υ.Γ.
Το moto.gr , οπως και ολα τα υπολοιπα Forum , ειναι ενας μικροκοσμος , αντιστοιχος του πραγματικου.

:wave2:


Ποσο δικιο εχεις... :a10:


Θυμαμαι μια μερα για την πλακα, αντεγραψα το ονομα του Sniper, συγκεκριμενα εκανα ενα username με το nick Snιper (δηλαδη ολοι οι χαρακτηρας λατινικοι εκτος απο το I που ηταν ελληνικο), εβαλα κ ιδιο avatar & υπογραφη.
Aνοιγω ενα gay θεμα στο στιλ "εκανα σεξ με αντρα κ δυστυχως μου αρεσε, τωρα τι κανουμε", η πλακα ειναι οτι αρχισαν να απαντανε οι διαφοροι φιλοι του κανονικα, οι περισσοτεροι λαμβανοντας φυσικα το θεμα σαν ειρωνικο, κατι ασχετοι που προφανως δεν το ηξεραν το nick του αρχισαν να κραζουν, κ στο μισαωρο παιρνω τα ποιο θεικα pm που εχω δει στη ζωη μου, απο 2-3 εδω μεσα.

"μεγαλε εισαι φοβερος, οι περισσοτεροι correct δεν μπορεσαν να καταλαβουν την αλληγορια του ερωτηματος σου, φοβερη καφριλα" διαφοροι για συγχαρητηρια κ αλλα τετοια ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ :lol: :lol: :lol:


234214

byron
23/08/2011, 22:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από sovaros_user
Ποσο δικιο εχεις... :a10:


Θυμαμαι μια μερα για την πλακα, αντεγραψα το ονομα του Sniper, συγκεκριμενα εκανα ενα username με το nick Snιper (δηλαδη ολοι οι χαρακτηρας λατινικοι εκτος απο το I που ηταν ελληνικο), εβαλα κ ιδιο avatar & υπογραφη.
Aνοιγω ενα gay θεμα στο στιλ "εκανα σεξ με αντρα κ δυστυχως μου αρεσε, τωρα τι κανουμε", η πλακα ειναι οτι αρχισαν να απαντανε οι διαφοροι φιλοι του κανονικα, οι περισσοτεροι λαμβανοντας φυσικα το θεμα σαν ειρωνικο, κατι ασχετοι που προφανως δεν το ηξεραν το nick του αρχισαν να κραζουν, κ στο μισαωρο παιρνω τα ποιο θεικα pm που εχω δει στη ζωη μου, απο 2-3 εδω μεσα.

"μεγαλε εισαι φοβερος, οι περισσοτεροι corect δεν μπορεσαν να καταλαβουν την αλληγορια του ερωτηματος σου, φοβερη καφριλα" διαφοροι για συγχαρητηρια κ αλλα τετοια ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ :lol: :lol: :lol:

Δηλαδή το παραπάνω το έβαλες για να αποδείξεις οτι υπάρχουν γλύφτες ή οτι είσαι απέραντος μαλάκας?

sovaros_user
23/08/2011, 22:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από baron
Δηλαδή το παραπάνω το έβαλες για να αποδείξεις οτι υπάρχουν γλύφτες ή οτι είσαι απέραντος μαλάκας?

Οτι υπαρχουν γλυφτες, για απεραντους μαλακες ψαξε ποιο πισω ΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑ

sovaros_user
23/08/2011, 23:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Έλα ρε sovara; Από ποιο φόρουμ;:lol:

:bawl: :lol: :bawl:

SoulGR
23/08/2011, 23:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από sovaros_user
Ποσο δικιο εχεις... :a10:


Θυμαμαι μια μερα για την πλακα, αντεγραψα το ονομα του Sniper, συγκεκριμενα εκανα ενα username με το nick Snιper (δηλαδη ολοι οι χαρακτηρας λατινικοι εκτος απο το I που ηταν ελληνικο), εβαλα κ ιδιο avatar & υπογραφη.
Aνοιγω ενα gay θεμα στο στιλ "εκανα σεξ με αντρα κ δυστυχως μου αρεσε, τωρα τι κανουμε", η πλακα ειναι οτι αρχισαν να απαντανε οι διαφοροι φιλοι του κανονικα, οι περισσοτεροι λαμβανοντας φυσικα το θεμα σαν ειρωνικο, κατι ασχετοι που προφανως δεν το ηξεραν το nick του αρχισαν να κραζουν, κ στο μισαωρο παιρνω τα ποιο θεικα pm που εχω δει στη ζωη μου, απο 2-3 εδω μεσα.

"μεγαλε εισαι φοβερος, οι περισσοτεροι corect δεν μπορεσαν να καταλαβουν την αλληγορια του ερωτηματος σου, φοβερη καφριλα" διαφοροι για συγχαρητηρια κ αλλα τετοια ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ :lol: :lol: :lol:

αστα αυτα και βαλε τα πμ να δουμε!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

fasma
24/08/2011, 00:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από sovaros_user
Ποσο δικιο εχεις... :a10:


Θυμαμαι μια μερα για την πλακα, αντεγραψα το ονομα του Sniper, συγκεκριμενα εκανα ενα username με το nick Snιper (δηλαδη ολοι οι χαρακτηρας λατινικοι εκτος απο το I που ηταν ελληνικο), εβαλα κ ιδιο avatar & υπογραφη.
Aνοιγω ενα gay θεμα στο στιλ "εκανα σεξ με αντρα κ δυστυχως μου αρεσε, τωρα τι κανουμε", η πλακα ειναι οτι αρχισαν να απαντανε οι διαφοροι φιλοι του κανονικα, οι περισσοτεροι λαμβανοντας φυσικα το θεμα σαν ειρωνικο, κατι ασχετοι που προφανως δεν το ηξεραν το nick του αρχισαν να κραζουν, κ στο μισαωρο παιρνω τα ποιο θεικα pm που εχω δει στη ζωη μου, απο 2-3 εδω μεσα.

"μεγαλε εισαι φοβερος, οι περισσοτεροι corect δεν μπορεσαν να καταλαβουν την αλληγορια του ερωτηματος σου, φοβερη καφριλα" διαφοροι για συγχαρητηρια κ αλλα τετοια ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ :lol: :lol: :lol:


:bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :bawl:

ziggΥ
24/08/2011, 02:04
ρε τι χάνουμε γμτ.. :look:

ziggΥ
24/08/2011, 02:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από AUFGEBRACHT
Διευκρίνησε ότι η Βασιλική είναι περιοχή στη Λευκάδα μη γίνει καμιά παρανόηση :lol: :lol: :lol:
:bawl: :rotflmao:

sovaros_user
24/08/2011, 02:16
Εφαγε μπαν εκεινο το nick οποτε, θυμαμαι ονοματα κ κανω χαζι καμια φορα εδω μεσα οταν τους βλεπω :bigcry:



Τι παρανοηση να γινει... ο 10 οταν βρει κοριτσι θα το παρατησει το moto :beer:

webassasin
24/08/2011, 05:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206


Δεν υπάρχουν φορές που όλοι σκεφτήκαμε ότι ίσως το όλο πράγμα θα έπρεπε να αντιμετώπιζε μια κατάσταση λίγο πιο σοβαρά; (πχ σ'αυτό με τον πιτσιρικά και τις χριστοπαναγίες..):winka:



:beer:
εκει μπορει να καναμε ολοι χαβαλε,αλλα απο την αρχη ηταν λαθος η σταση << μας >>.
ειπαμε,μην τα γαμαμε ολα εδω μεσα..
σκεφτειτε οτι ο << ακυρος >> που μπηκε να ρωτησει, δεν ξερει πως λειτουργει το πραμα εδω μεσα,με αποτελεσμα να μην ασχοληθει μετα τις παναγιες κ ολα αυτα.
Αν ειναι ετσι,κλειστε και το registration και στα @@ σας ολα.

makis206
24/08/2011, 06:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από webassasin
εκει μπορει να καναμε ολοι χαβαλε,αλλα απο την αρχη ηταν λαθος η σταση << μας >>.
ειπαμε,μην τα γαμαμε ολα εδω μεσα..
σκεφτειτε οτι ο << ακυρος >> που μπηκε να ρωτησει, δεν ξερει πως λειτουργει το πραμα εδω μεσα,με αποτελεσμα να μην ασχοληθει μετα τις παναγιες κ ολα αυτα.
Αν ειναι ετσι,κλειστε και το registration και στα @@ σας ολα.

:a013:

Έχω αναφερθεί κι εγώ σ'αυτό στο παρελθόν, είναι απ'τα άσχημα πράγματα που συμβαίνουν μόνο στο moto και δεν θά'πρεπε..

:beer:

sovaros_user
24/08/2011, 06:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από cosgili


επ τι λεει, ολα καλα ? :beer:

TROOPER
24/08/2011, 10:58
επειδη το εργο το εχουμε δει απειρες φορες αλλοι σαν μελη,αλλοι σαν μοντς,αλλοι σαν πρωην μοντς και νυν χρηστες,αλλοι σαν πρωην χρηστες και νυν μοντς και επειδη διαβαζω και κατι χαρακτηρισμους ενθεν και ενθεν,

το παρον κλειδωνεται.

καλο υπολοιπο καλοκαιριου μεχρι το καλοκαιρι,παντα ορθιοι και get a life. :wave2: