PDA

View Full Version : Όλο ακαταστασία είναι αυτό το παιδί...



makis206
25/08/2011, 14:16
...μα πως τα καταφέρνει κάθε μέρα και τα κάνει όλα ώπα (http://www.youtube.com/watch?v=WY0VdcABj1Q);

:rotflmao: :rotflmao:

PetranGR
25/08/2011, 14:18
το είδα τις προαλλες... τρομερό !

Σκέψου να τον έχεις απο πάνω ...

ε,ρε σούτια κάθε μέρα θα παίζαμε! :D

SNORLAX2
25/08/2011, 14:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από LordVeyron
το είδα τις προαλλες... τρομερό !

Σκέψου να τον έχεις απο πάνω ...

ε,ρε σούτια κάθε μέρα θα παίζαμε! :D

ναι γιατι αμα τον εχεισ απο κατω θα ειναι καλυτερα???

faraway
25/08/2011, 15:18
Ρε όπου και να τον έχεις πας επίσκεψη με αυτό στα χέρια κατευθείαν ....:D :smokin:

http://1.1.1.3/bmi/www.on-season.gr/products_img/tcache/thumb_prod2944_137x100_img.jpg

ziggΥ
25/08/2011, 15:21
θεός :bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :eyepop:

SNORLAX2
26/08/2011, 12:48
η ετσι:smokin: :smokin: :smokin:

Ήταν σε μια πολυκατοικία στον 2 όροφο ένας βιολιστής καινούργιος ένοικος στην πολυκατοικία. Την πρώτη μέρα 3 το βράδυ άρχισε να παίζει βιολί. Ο γείτονας που καθόταν ακριβώς από κάτω πάει να του κάνει παράπονα.
- "Ρε φίλε..", του λέει "είναι 3 και παίζεις βιολί;"
- "Συγνώμη ρε φίλε λέει ο βιολιστής αλλά κάνω σπέσιαλ προπόνηση γιατί αύριο έχω κονσέρτο για τον Καραμανλή."
2η μέρα βράδυ πάλι στις 3 ξαναρχίζει ο βιολιστής να παίζει βιολί. Τσαντίζετε λοιπόν ο γείτονας ανεβαίνει πάνω και του λέει
- "Ρε μαλακα τι έγινε πάλι και παίζεις τέτοια ώρα βιολί;"
- "Συγνώμη φίλε.." του λέει ο βιολιστης "αλλά κάνω σπεσιαλ προπόνηση γιατί αύριο έχω κονσέρτο για τον Παπανδρέου."
3η ημέρα πάλι στις 3 αρχίζει ο βιολιστής να παίζει μα ο γείτονας δεν εμφανιζόταν. Ο βιολιστής ανυσηχεί γιατί για να μην έρθει ο γείτονας κάτι κακό θα είχε πάθει.
Πάει λοιπόν κάτω και βλέπει ανοιχτή την πόρτα μπαίνει μέσα και βλέπει τον γείτονα να την έχει βγάλει έξω και να την παίζει ξαφνιασμένος ρωτάει,
- "Τι έπαθες ρε γείτονα" και εκείνος του απαντάει
- "Δεν το έμαθες ρε φίλε και εγώ σπέσιαλ προπόνηση κάνω για να σε μ@μήσω...

sovaros_user
26/08/2011, 13:59
αχαχαχαχαχαχα, τρομερο το βιντεο, το ανεκδοτο παλιο :beer: